Pożegnania

Regulamin, kwestie techniczne i organizacyjne związane z forum, info o Fan Klubie

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
IronCezarek
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1175
Rejestracja: sob cze 26, 2010 10:55 am
Skąd: Nowe Skalmierzyce

Re: Pożegnania

Postautor: IronCezarek » czw wrz 19, 2013 9:02 pm

Dobra, a więc postanowiłem odejść, jako, że metalu już prawie nie słucham, ajronów też nie, a mój gust nie trafia w stylistykę forum, no i oczywiście nie mam za bardzo o czym pisać, a także, że kulturalne dyskusje na forum są uważane za posiadanie "jedynie słusznej i prawdziwej racji". Tak więc żegnam, było całkiem spox tutaj, raz lepiej, raz gorzej, niekiedy fatalnie, ale dało się żyć :B. Narka.

Awatar użytkownika
Truskawa
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 312
Rejestracja: wt sie 07, 2012 11:57 pm
Skąd: Murowana Goślina

Re: Pożegnania

Postautor: Truskawa » czw wrz 19, 2013 9:40 pm

:lol: :lol: :lol:
MISZCZ, MISZCZ, MISZCZ, MISZCZ, MISZCZ!
Serio, nie pisz takich postów, przez Ciebie poszedłem na zawał i wylądowałem w szpitalu. Po wyjściu ze szpitala wchodzę na forum, patrzę na twój post, po czym spadłem krzesła i do teraz nie mogę wstać, weź człowieku nie strasz ludzi
Prawdziwie kulturalna dyskusja, nie ma co.
Dziękuję, dobranoc.

Awatar użytkownika
Władysław_Warneńczyk
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 461
Rejestracja: śr sty 19, 2011 8:10 pm

Re: Pożegnania

Postautor: Władysław_Warneńczyk » czw wrz 19, 2013 11:10 pm

Ten gust muzyczny w tym wieku mu się pewnie jeszcze sto razy zmieni,
trzeba częściej przeglądać forum Eminema

Awatar użytkownika
DARTH
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 428
Rejestracja: sob paź 02, 2010 10:23 pm
Skąd: KRAKÓW

Re: Pożegnania

Postautor: DARTH » pt wrz 20, 2013 8:17 am

trzeba częściej przeglądać forum Eminema
A mnie się wydaje że raczej Bibergeja :(

Awatar użytkownika
Władysław_Warneńczyk
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 461
Rejestracja: śr sty 19, 2011 8:10 pm

Re: Pożegnania

Postautor: Władysław_Warneńczyk » pt wrz 20, 2013 11:40 am

najsmutniejsze jest to, że ono istnieje....

http://www.justinbieberinpoland.fora.pl/

Awatar użytkownika
VeeKing
-#
-#
Posty: 1571
Rejestracja: ndz wrz 26, 2010 4:44 pm
Skąd: Łódź

Re: Pożegnania

Postautor: VeeKing » pt wrz 20, 2013 1:29 pm

Ja w jego wieku już odchodziłem od Eminema na rzecz IM :P

Awatar użytkownika
DARTH
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 428
Rejestracja: sob paź 02, 2010 10:23 pm
Skąd: KRAKÓW

Re: Pożegnania

Postautor: DARTH » pt wrz 20, 2013 1:43 pm

Ja w jego wieku już odchodziłem od Eminema na rzecz IM :P
Ja ani w jego ani żadnym innym wieku nie odchodziłem od niczego bo nigdy nie spaprałem się disco, disco polo, rapem czy hip hopem i podobnymi badziewiami! Nie trawie nawet popu więc nie mam tego problemu :) Sezon mija to teraz posłucham .... ? Nigdy nie stosowałem takich kryteriów a interesuje się muzyką od dobrych 28 lat :facepalm:

Awatar użytkownika
Madril
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1560
Rejestracja: pn gru 01, 2003 5:28 pm
Skąd: Sochaczew

Re: Pożegnania

Postautor: Madril » pt wrz 20, 2013 2:14 pm

Disco jest kozackie! :)

Widzę, że niektórzy nie wyrastają z wyższości 'ich' muzyki nad innymi gatunkami. :)

Awatar użytkownika
krusejder
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9688
Rejestracja: wt sie 10, 2010 12:46 pm

Re: Pożegnania

Postautor: krusejder » pt wrz 20, 2013 2:29 pm

Przez całe życie słucham tylko klasyki i metalu. Teraz zapewne nieco więcej opery niż metalu, ale staram się zachowywać balans.

Zapraszamy kolegę IC za parę lat :)
Krusejder on tour 2024: I: Tierra Santa, Non Iron, Delain, II: Bonnie Tyler, Kazik & ProForma ...

Awatar użytkownika
mic7
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5358
Rejestracja: czw sie 25, 2011 12:53 pm
Skąd: Warszawa

Re: Pożegnania

Postautor: mic7 » pt wrz 20, 2013 2:36 pm

Disco jest kozackie! :)
Nie tylko disco :) ja tam mogę posłuchać wszystkiego w zależności od miejsca i sytuacji,nie gardzę innymi gatunkami choć szeroko pojętego rocka/metalu słucham najczęściej i większość moich zbiorów to właśnie cięższe brzmienia.

Awatar użytkownika
DARTH
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 428
Rejestracja: sob paź 02, 2010 10:23 pm
Skąd: KRAKÓW

Re: Pożegnania

Postautor: DARTH » pt wrz 20, 2013 3:00 pm

Widzę, że niektórzy nie wyrastają z wyższości 'ich' muzyki nad innymi gatunkami. :)
Nie chodzi o wyrastanie i nie chodzi o wyższość! Po prostu nic innego nie słucham a to co mi się nie podoba otwarcie mówię że mi się nie podoba a jak coś jest chłamem to to po prostu wyrażam swoje zdanie a inni niech robią z tym co chcą! :) Nigdy nie wdawałem się w dyskusje na temat tego jaki gatunek jest wyższy tylko jakie ma walory artystyczne dla mnie! Tak samo jak bawią mnie pogadanki na temat kto jest lepszy IM czy Meta albo która płyta jest gówniana a która słaba! Kwestia gustu! O gustach się nie dyskutuje ...











Ale skrzywione trzeba LECZYĆ :mrgreen: :mryellow: :mrgreen: :mryellow: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Mr. M
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3977
Rejestracja: pt sty 08, 2010 4:21 pm

Re: Pożegnania

Postautor: Mr. M » pt wrz 20, 2013 3:50 pm

O gustach się nie dyskutuje ...


Ale skrzywione trzeba LECZYĆ :mrgreen: :mryellow: :mrgreen: :mryellow: :mrgreen:
Czy tylko ja tu widzę lekką hipokryzję? ;)

Awatar użytkownika
Madril
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1560
Rejestracja: pn gru 01, 2003 5:28 pm
Skąd: Sochaczew

Re: Pożegnania

Postautor: Madril » pt wrz 20, 2013 3:57 pm

Mr. M, nie tylko Ty. :)

Użycie słów 'nie spaprałem się', 'badziewiami' od razu nasuwa na myśl traktowanie podmiotu jako czegoś gorszego. :)

Mi to tam rybka, ale zawsze mnie śmieszy takie podejście, bo czym innym jest zamykanie siebie w jakimś gatunku, a czym innym traktowanie innych z pogardą. :)

Awatar użytkownika
vyrus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3256
Rejestracja: śr gru 20, 2006 4:08 pm
Skąd: Bydgoszcz

Re: Pożegnania

Postautor: vyrus » pt wrz 20, 2013 4:01 pm

To jest typowe dla gimbazy a ten człowiek ma niby 38 lat... Być może nadrabia zaległości bo kiedyś nie było gimnazjów. Metal git, rap bebe. Ja rozumiem, jak ktoś ma te 12 lat i właśnie się zakochał w jakimś gatunku ale są pewne granice. Osobiście nic nie mam do gatunków jako takich, w każdym można znaleźć coś godnego uwagi. Oczywiście jednego gatunku słucha się mniej a innego więcej ale klasyfikowanie czegoś jako mniej wartościowego i uogólnianie jest dziecinne.
Przysługa, jaką pieniądz daje społeczeństwu, jest niezależna od jego ilości.

Awatar użytkownika
Władysław_Warneńczyk
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 461
Rejestracja: śr sty 19, 2011 8:10 pm

Re: Pożegnania

Postautor: Władysław_Warneńczyk » pt wrz 20, 2013 4:49 pm

atmosfera znowu zrobiła się gęsta....

żeby ją rozluźnić wstawiam zdjęcie sympatycznej rodziny kaczek



Obrazek

Awatar użytkownika
Lando
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2845
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 11:44 am
Skąd: Łódź

Re: Pożegnania

Postautor: Lando » pt wrz 20, 2013 6:14 pm

O ja, urocze są ;-) Make Duck, Not War ! :B
Night Mistress Fan Club Łódź

Awatar użytkownika
Truskawa
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 312
Rejestracja: wt sie 07, 2012 11:57 pm
Skąd: Murowana Goślina

Re: Pożegnania

Postautor: Truskawa » pt wrz 20, 2013 6:18 pm

Fear Of The Duck :twisted:

Awatar użytkownika
DARTH
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 428
Rejestracja: sob paź 02, 2010 10:23 pm
Skąd: KRAKÓW

Re: Pożegnania

Postautor: DARTH » pt wrz 20, 2013 7:37 pm

atmosfera znowu zrobiła się gęsta....
Bo po prostu są tacy wśród nas którym się ciągle wydaje że pozjadali wszystkie rozumy i chcą być autorytetami :mrgreen: Szkoda że tylko nie potrafią pewnych rzeczy przyjąć z przymrużeniem oka i zauważyć czasem jakiejś nuty ironii lub wypowiedzi pół żartem pół serio ... ale ja generalnie mam to w dupie, bo jak ktoś spina pośladki na każdą wypowiedź która nie do końca zgadza się z jego poglądami to nie jest mój problem tylko jego :twisted: Ja fora internetowe traktuję jako zabawę i rozrywkę a nie jak oni walkę o dominację i uznanie w oczach innych! Tymczasem dziś jest PIĄTEK PIĄTECZEK PIĄTUNIO więc w związku z tym :pijak:

Hospes
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 837
Rejestracja: wt mar 20, 2012 6:39 pm

Re: Pożegnania

Postautor: Hospes » pt wrz 20, 2013 10:22 pm

Hmm, wszystko właściwie zależy od podejścia do drugiej osoby oraz do muzyki. Ja generalnie nie wdaję się w wojny, uważam że "skoro tak twierdzisz to cóż, ja myślę i widzę inaczej". Albo ktoś przyjmie argumenty albo nie. A po co wojować?
Kiedy chodziłem do podstawówki (od razu wspomnę przy okazji że jestem z pokolenia które nie uświadczyło gimnazjum) to podobały mi się dokonania takich wykonawców jak choćby Sandra, Bad Boys Blue, Technotronic i jeszcze innych których trudno mi w tej chwili wymieniać. Lubiłem te klimaty pomimo że nie przepadałem za dyskotekami :-) Ale nr 1 dla mnie to był duet Pet Shop Boys. Kompletowałem kasety z ich albumami. Najbardziej się ucieszyłem kiedy dostałem kasetę z materiałem pt. „Disco” (o ile dobrze pamiętam nazwę), a tam były m. in. wydłużone wersje niektórych znanych piosenek. Super była „Always on my mind” z długim bębnowym wstępem (dup dup dup dup i tak dosyć długo). Bardzo lubiłem wtedy mocne uderzenia perkusyjne i zostało mi to do teraz.
W szkole średniej dość przypadkowo usłyszałem „Silesian song” Piersi oraz „Eroll” Wilków i… nagle przestało mnie ciągnąć do klimatów popowo-dyskotekowych. W klasie licealnej był też kolega-metalowiec oraz kolega-rockowiec, więc pojawiło się Bon Jovi, Metallica i jeszcze coś tam. W międzyczasie Wilki, Ira, Hey, Róże Europy itd. Z ciężkiego grania jednak podpasowała mi tylko Metallica, inni wykonawcy jakoś nie mogli się przebić (kolega miał chyba za mało argumentów, hehe). Dopiero podczas studiów ugruntował się mój jakże (niestety raczej) ścisły gust, ponieważ zapoznałem się z twórczością Ironów. Tak więc moje „pożegnanie” (bo temat jest o tym) z disco nastąpiło w wieku kilkunastu lat. :-)
"Still my heart calculate and pray"

Awatar użytkownika
Slaug
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1149
Rejestracja: pn wrz 12, 2011 7:56 pm
Skąd: Częstochowa

Re: Pożegnania

Postautor: Slaug » ndz lut 02, 2014 2:57 pm

Spadam na trzy miesiące, gdyż tyle mi zostało do maturek. A kiedyś trzeba się wziąć. Odcinam się od wszystkiego co mi zajmuje czas niepotrzebnie. Wyłączam prawie całkiem internety, zajrzę czasem sprawdzić co tam w świecie muzycznym i tyle.
Kocham was, do zobaczenia na koncertach.
Stay heavy!


Wróć do „Forum Organizacyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości