Mystic Festival 2005 zakończony sukcesem!

Wszystko o koncercie Maiden w Chorzowie 29 maja 2005!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

MaidenZary
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 78
Rejestracja: czw lip 30, 2015 3:05 pm

Re: Mystic Festival 2005 zakończony sukcesem!

Postautor: MaidenZary » śr wrz 23, 2015 10:05 am

Tak, ja też nigdy nie zapomnę podróży. Wyruszyłem z Żar pociągiem z kolegami , już wtedy na dworcu, mimo iż nie jest to duże miasto, zgromadziło się zacne grono ludzi w skórach (zaznaczam, iż zapowiadał sie upalny dzień. Pierwszą większą stacją (już nie pamiętam czy była to przesiadka) był Wrocław, już wtedy na peronach masy ludzi w koszulkach Ironów, w oknach pociągu flagi - kupiona i samodzielnie robione. Ogromne wrażenie na mnie dzieciaku wywarło. Kolejne stacje to tylko więcej grona metalowców w pociągu i coraz większe upstrzenie pociągu. A co się działo w środku... Wymiany gadżetów - pieszczoch za flagę Ironów life after death (ponoć zdobyta walecznie spod buta punka ;) ), rozmowa z emerytką która jechała do Katowic - czy babcia też na Ironów? A co to za Ajroni synku? Ogólnie metalowy festiwal w przedziałach PKP, konduktorzy nie dochodzili za to piwko sprzedawali na każdym łączeniu wagonów. Coś pięknego.


Wróć do „29/05/2005 - Eddie Rips Up Mystic Festival - Chorzów @ Stadion Śląski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości