Flagi

Wszystko o koncercie Maiden w Chorzowie 29 maja 2005!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
slayer
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6853
Rejestracja: pt kwie 04, 2003 9:03 pm

Flagi

Postautor: slayer » śr gru 22, 2004 11:19 am

Jak wiadomo waznym elementem takich koncertow sa wlasnie flagi, kto bedzie mial , z czym jaka...? mysle, ze istotne by bylo, by pare flag pojawilo sie z logiem sanktuarium :) . trzeba reklamowac fan klub, osobiscie sproboje taka wykombinowac, trzeba sie wczesniej wziac do roboty i wszystko dobrze zaplanowac...
Tylko jak mi sie wydaje na metallice nie mozna bylo miec flag na jakis pretach/kijach... wiec chyba to odpada...
ale troche flag musi byc, zawsze to ładniej wyglada :D
Jazz is not dead, it just smells funny.

janiedembica
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 122
Rejestracja: pt gru 17, 2004 5:26 pm
Skąd: Skarzosko

Re: Flagi

Postautor: janiedembica » śr gru 22, 2004 11:25 am

Jakies swoje male flagi bede mial :) to normalne :D

A ja mam taka koncepcje zeby zamowic gdzies taka oogromną flage ktora rozwinieta zajela by znaczną czesc sektorow siedzacych ( mniej wiecej tak jak na duzych meczach pilkarskich ) takowa flaga przeszla by sobie po ludziach :) wygladalo by to bynajmniej efektownie ! nie wiem czy gdzies juz tak bylo :) zespol tez by pewnie byl milo zaskoczony :) ja moge do takiej flagi dolozyc $ i mysle ze nie tylko ja :D

Awatar użytkownika
slayer
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6853
Rejestracja: pt kwie 04, 2003 9:03 pm

Re: Flagi

Postautor: slayer » śr gru 22, 2004 11:27 am

w sumie dobry pomysl :) tylko rzeczywsicie troche ludu by musialo sie do tego dolorzyc :)
Jazz is not dead, it just smells funny.

janiedembica
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 122
Rejestracja: pt gru 17, 2004 5:26 pm
Skąd: Skarzosko

Re: Flagi

Postautor: janiedembica » śr gru 22, 2004 11:30 am

dla chcacego nic trudnego :)

S1MON
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5213
Rejestracja: pt sie 20, 2004 11:12 pm
Skąd: South Park

Re: Flagi

Postautor: S1MON » śr gru 22, 2004 12:45 pm

Ja we Wrocku miałem swoją niedużą Piece of mind...Chyba też ją zabiore...a na 2 dzień pochód po szkole z nią :D

janiedembica
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 122
Rejestracja: pt gru 17, 2004 5:26 pm
Skąd: Skarzosko

Re: Flagi

Postautor: janiedembica » śr gru 22, 2004 12:47 pm

we wroclawiu mielismy kupe flag polski z napisami IRON MAIDEN
dorwal nas fotograf :) i nastepnego dnia moja eklipa byla na zjeciw w jakiejs gazecie wroclawskiej :D

Awatar użytkownika
KILLER
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 75
Rejestracja: wt gru 07, 2004 12:48 pm
Skąd: Łódź

Re: Flagi

Postautor: KILLER » śr gru 22, 2004 4:23 pm

dla chcacego nic trudnego :)
No pewnie ;) tylko czeba miec 40 złociszy i na paliwo do Zakopca :P i tam kupicie zarypiste flagi
Who am I ??? I am KILLER :twisted:

Awatar użytkownika
Iron Sajmon
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 104
Rejestracja: czw gru 16, 2004 5:48 pm
Skąd: Jastrzębie Zdrój

Re: Flagi

Postautor: Iron Sajmon » śr gru 22, 2004 4:45 pm

Ja chyba swojej nie zabiorę bo boję się o nią... Nie wiadomo co za element przyjdzie a 30 zł drogą nie chodzi.

A ja mam taka koncepcje zeby zamowic gdzies taka oogromną flage ktora rozwinieta zajela by znaczną czesc sektorow siedzacych ( mniej wiecej tak jak na duzych meczach pilkarskich ) takowa flaga przeszla by sobie po ludziach...

Przeszła by sobie po ludziach i ... nie wróciła :D A tak po za ttym to jak duża liczba osób się składa to ciekawe kto by ją brał na przechowanie?

MaYeR
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 485
Rejestracja: pn mar 31, 2003 12:55 pm
Skąd: Lublin

Re: Flagi

Postautor: MaYeR » śr gru 22, 2004 5:04 pm

A ja mam taka koncepcje zeby zamowic gdzies taka oogromną flage ktora rozwinieta zajela by znaczną czesc sektorow siedzacych ( mniej wiecej tak jak na duzych meczach pilkarskich ) takowa flaga przeszla by sobie po ludziach :)
Taka bedzie, jesli uda sie zalatwic kilkadziesiat miesc obok siebie w sektorze

Mirdaroh
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1430
Rejestracja: czw lis 18, 2004 4:37 pm
Skąd: Bełchatów / Łódź

Re: Flagi

Postautor: Mirdaroh » śr gru 22, 2004 5:06 pm

Ja tam swoja mala Fear of the dark biore :). Ma ladnie nazwe miasta napisana skad pochodze hehe

Awatar użytkownika
Andzia
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 481
Rejestracja: pn paź 13, 2003 9:32 am
Skąd: Kraków

Re: Flagi

Postautor: Andzia » śr gru 22, 2004 5:06 pm

Sim0n ma świetną flage zlogo sanktuarium i z pięknym Edkiem. Jak dotad nie widzialam fajniejszej flagi. Szkoda ze nie jest większa.

El Dorado

Re: Flagi

Postautor: El Dorado » śr gru 22, 2004 5:08 pm

Ja chyba swojej nie zabiorę bo boję się o nią... Nie wiadomo co za element przyjdzie a 30 zł drogą nie chodzi.

A ja mam taka koncepcje zeby zamowic gdzies taka oogromną flage ktora rozwinieta zajela by znaczną czesc sektorow siedzacych ( mniej wiecej tak jak na duzych meczach pilkarskich ) takowa flaga przeszla by sobie po ludziach...

Przeszła by sobie po ludziach i ... nie wróciła :D A tak po za ttym to jak duża liczba osób się składa to ciekawe kto by ją brał na przechowanie?
ja ją wezme.. a co tam

Awatar użytkownika
she-wolf
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2737
Rejestracja: ndz kwie 06, 2003 8:42 pm

Re: Flagi

Postautor: she-wolf » śr gru 22, 2004 5:16 pm

Sim0n ma świetną flage zlogo sanktuarium i z pięknym Edkiem. Jak dotad nie widzialam fajniejszej flagi. Szkoda ze nie jest większa.
Gott, muszę przyznać rację Wrafffffffff :roll: :wink: fuckt - Sim0nowa flaga wymiata :)
a ja możę moją hand-made wezmę. nie jest taka fajowa ale nieszkodzi :P

Deleted User 622

Re: Flagi

Postautor: Deleted User 622 » śr gru 22, 2004 6:01 pm

Ja zabieram swoją flagę. Duza to ona nie jest: 65/100 ale zawsze jest czym pomachać ;] Miałem ją na gigu we Wrocku.

Awatar użytkownika
Eol_Eddie
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 328
Rejestracja: czw paź 21, 2004 9:23 pm
Skąd: Śrem

Re: Flagi

Postautor: Eol_Eddie » śr gru 22, 2004 7:11 pm

Ja może też jakąś załatwię. Ale może by pzrydała się jakaś taka duza Polska flaga z odpowiednim napisem.:):)
UpTheIrons

El Dorado

Re: Flagi

Postautor: El Dorado » śr gru 22, 2004 9:37 pm

Ja może też jakąś załatwię. Ale może by pzrydała się jakaś taka duza Polska flaga z odpowiednim napisem.:):)
ta... z napisem "white power" :P

Awatar użytkownika
Eol_Eddie
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 328
Rejestracja: czw paź 21, 2004 9:23 pm
Skąd: Śrem

Re: Flagi

Postautor: Eol_Eddie » śr gru 22, 2004 10:21 pm

co ty gadasz chodzi mi o coś takiego jaką Fani podali metallice w chorzowie była jebcza i fajne zdjecia dzieki temu sa :twisted: :twisted: :twisted:
UpTheIrons

Awatar użytkownika
amaZona
-#Invader
-#Invader
Posty: 209
Rejestracja: czw paź 09, 2003 7:12 pm
Skąd: Tychy / Kraków

Re: Flagi

Postautor: amaZona » śr gru 22, 2004 10:24 pm

A ja mam taka koncepcje zeby zamowic gdzies taka oogromną flage ktora rozwinieta zajela by znaczną czesc sektorow siedzacych ( mniej wiecej tak jak na duzych meczach pilkarskich ) takowa flaga przeszla by sobie po ludziach :)
Taka bedzie, jesli uda sie zalatwic kilkadziesiat miesc obok siebie w sektorze
Świetnie! :rocx

Ja zapewne wezmę moją flagę "Killers" :)

Sim0n
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 616
Rejestracja: pn mar 31, 2003 5:16 pm
Skąd: Legionowo, Polska

Re: Flagi

Postautor: Sim0n » czw gru 23, 2004 12:24 am

dzieki za takie mile slowa odnosnie mojej flagi.. chyba jakies jej zdjecie jest na mojej stronie... www.simonsite.prv.pl ... zapraszam :)

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6526
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Flagi

Postautor: WICKER MAN » czw gru 23, 2004 12:35 am

Jak na razie to tylko taki mały pomysł, ale co powiecie o zrzutce na profesjonalnie wykonaną większą flagę Fan Clubową (taką jak ma Overkill), którą zabieralibyśmy ze sobą na wszystkie koncerty - nie tylko do Chorzowa? :twisted:
Czy ktoś z Was zna firmy robiące różne banery/flagi, które mogłyby się tym zająć oraz wie mniej więcej ile by coś takiego kosztowało?


Sim0n i ja z flagą przed halą w Bańskiej Bystrzycy (21.X.2003):
http://www.priv.twoje-sudety.pl/~iron/pliki/banska.jpg
Teraz flaga zmieniła trochę kolor, nosi rany wojenne ;) oraz ma dorobione www i org :D Mogliście ją podziwiać między innymi jako tło na ostatnim zlocie w Progresji (fotki na www.progresja.com ).
Ostatnio zmieniony czw gru 23, 2004 12:38 am przez WICKER MAN, łącznie zmieniany 1 raz.


Wróć do „29/05/2005 - Eddie Rips Up Mystic Festival - Chorzów @ Stadion Śląski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 5 gości