Support - BEHEMOTH

Wszystko o koncercie Maiden w Chorzowie 29 maja 2005!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Swarożyc
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 506
Rejestracja: ndz gru 19, 2004 8:24 pm
Skąd: Puławy

Re: Support - BEHEMOTH

Postautor: Swarożyc » sob cze 04, 2005 4:38 pm

A ja tam nie wierze w te jego poglądy ,chłopak poprostu wie że np. z tekstem o tym ze warto wierzyć w Boga małolatów nie porwie
A to bardzo możliwe co mówisz...

Słuchaj, mam pytanie. Tak z ciekawości, przybliż nam co widziałeś, ale tak dkoładniej niż dotychczas. Ja jedyne "ekscesy" jakie dostrzegłem na Behemocie to wulgarne zachowanie częsci publiczności. Serio kogoś wynosili? O co chodziło?
reaktywacja

Awatar użytkownika
gorbag
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 78
Rejestracja: czw cze 02, 2005 6:15 pm
Skąd: Iława

Re: Support - BEHEMOTH

Postautor: gorbag » sob cze 04, 2005 6:06 pm

taa... troche to oburzające... wk....ło mnie tez to ze gdy skandowalem nazwe kapeli, jacys "fani NAJTŁISZA" sie zaczeli ze mnie w chamski sposób śmiac. o
fuckerach w górze, i okrzykach "wypier...lać!" juz nie wspominam. widac niektórzy mają baaaaardzo wysoką kulturę osobistą. jak wam sie to nie podoba to po co objezdzacie innych na tym forum. zachowajcie swoje zdanie dla siebie... wkur...ia mnie takie cos: "wyszedł nergal w lateksowym ubranku" itp. nic nie mowie ale gdy siedziałem z lornetką, to nie mogłem wytrzymac ze śmiechu gdy widziałem pedalski uśmieszek czający się na ustach klawiszowca nightwish, albo próby wydania z siebie "heavymetalowego" głosu, przez basistę... o ubiorze wokalisty z primal fear juz nie mowie... powinien sie skumac z Halfordem...

Under Jolly Roger
-#Invader
-#Invader
Posty: 220
Rejestracja: pt lut 04, 2005 9:52 pm

Re: Support - BEHEMOTH

Postautor: Under Jolly Roger » sob cze 04, 2005 6:16 pm

jak wam sie to nie podoba to po co objezdzacie innych na tym forum. zachowajcie swoje zdanie dla siebie
Tak? :lol:
nic nie mowie ale gdy siedziałem z lornetką, to nie mogłem wytrzymac ze śmiechu gdy widziałem pedalski uśmieszek czający się na ustach klawiszowca nightwish, albo próby wydania z siebie "heavymetalowego" głosu, przez basistę... o ubiorze wokalisty z primal fear juz nie mowie... powinien sie skumac z Halfordem...
A to co? :lol:

Awatar użytkownika
gorbag
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 78
Rejestracja: czw cze 02, 2005 6:15 pm
Skąd: Iława

Re: Support - BEHEMOTH

Postautor: gorbag » sob cze 04, 2005 6:19 pm

ekhm... to forma hmm... odgryzienia się :D a pierwszy cytat, to przestroga zeby tego więcej nie robić... :lol: :lol: :lol:

juras
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1571
Rejestracja: ndz lut 06, 2005 2:41 pm
Skąd: Poznań

Re: Support - BEHEMOTH

Postautor: juras » sob cze 04, 2005 6:30 pm

to jest zabawne, niektórzy reagują jakby byli jakimś ucieleśnieniem zespołu pieśni i tańca behemoth, słowa krytyki to cios w ich dobre imię
trochę luzu, ja się nie zgadzam z ich poglądami, ale nie czuję się spoliczkowany ich tekstami, po prostu je zlewam, a gadki nergala mnie zwyczajnie bawią :lol:

Awatar użytkownika
gorbag
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 78
Rejestracja: czw cze 02, 2005 6:15 pm
Skąd: Iława

Re: Support - BEHEMOTH

Postautor: gorbag » sob cze 04, 2005 6:34 pm

wiesz, nie chodzi o to ze oni są moimi Bogami czy cos. wkurwia mnie fakt, że jedni nie szanują drugich. a przeciez nas wszystkich łączy Iron Maiden... ludzie "peace" :rocx

Awatar użytkownika
Swarożyc
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 506
Rejestracja: ndz gru 19, 2004 8:24 pm
Skąd: Puławy

Re: Support - BEHEMOTH

Postautor: Swarożyc » sob cze 04, 2005 6:44 pm

to jest zabawne, niektórzy reagują jakby byli jakimś ucieleśnieniem zespołu pieśni i tańca behemoth, słowa krytyki to cios w ich dobre imię
trochę luzu, ja się nie zgadzam z ich poglądami, ale nie czuję się spoliczkowany ich tekstami, po prostu je zlewam,
Widzisz, mi się Twoja postawa podoba. Pod warunkiem, że kiedy na koncercie zacznę skandować "Behemoth" nie będziesz się ze mnie brechtać i pokazywać fucka. Zresztą już nie mów, że nie rozumiesz o co mi chodzi. Niezależnie czy ktoś za tą kapelę da się pokroić, czy po prostu ich słucha, z przymrużeniem oka traktując ideologię (jak ja na przykład), ma do tego prawo.
Jak ktoś słucha takiej muzyki jak my, szeroko pojętych ciężkich brzmień i nie chodzi tylko o black/death ale i heavy, to przyzwyczaił się do uśmieszków z zewnątrz. Ja nie mówię o tym, żeby wszyscy słuchali tego samego, ale można się przynajmniej nie obrażać, wzajemnie uszanować, bo tu tak naprawdę chodzi o szacunek dla cudzych gustów. Tylko tyle...
reaktywacja

Awatar użytkownika
gorbag
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 78
Rejestracja: czw cze 02, 2005 6:15 pm
Skąd: Iława

Re: Support - BEHEMOTH

Postautor: gorbag » sob cze 04, 2005 6:46 pm

Brawo Swarożyc!

Awatar użytkownika
she-wolf
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2737
Rejestracja: ndz kwie 06, 2003 8:42 pm

Re: Support - BEHEMOTH

Postautor: she-wolf » sob cze 04, 2005 6:55 pm

wiesz, nie chodzi o to ze oni są moimi Bogami czy cos. wkurwia mnie fakt, że jedni nie szanują drugich. a przeciez nas wszystkich łączy Iron Maiden... ludzie "peace" :rocx
1 - warning za bluzgi. poleca się zapoznać jednak z regulaminem.
2 - mnie tu z mało kim cokolwiek łączy i napewno nie jest to IM.

juras
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1571
Rejestracja: ndz lut 06, 2005 2:41 pm
Skąd: Poznań

Re: Support - BEHEMOTH

Postautor: juras » sob cze 04, 2005 6:57 pm

o, spór się rozwiązał :lol:
ja to napisałem odnośnie całej dyskusji i reakcji na behemotha

Awatar użytkownika
gorbag
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 78
Rejestracja: czw cze 02, 2005 6:15 pm
Skąd: Iława

Re: Support - BEHEMOTH

Postautor: gorbag » sob cze 04, 2005 7:03 pm

pardon, juz nie bede... :(

juras
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1571
Rejestracja: ndz lut 06, 2005 2:41 pm
Skąd: Poznań

Re: Support - BEHEMOTH

Postautor: juras » sob cze 04, 2005 7:06 pm

ech, i po co warning? nie chciałem ruszać tego tematu, ale vlad najeżdża na behemotha i nic, jakby ktoś inny to napisał to w najlepszym razie byłby wyzwany od bezmózgich idiotów, a tak żadnej rekacji...

Awatar użytkownika
gorbag
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 78
Rejestracja: czw cze 02, 2005 6:15 pm
Skąd: Iława

Re: Support - BEHEMOTH

Postautor: gorbag » sob cze 04, 2005 7:17 pm

ktos musi ponieść stratę - w tym przypadku to byłem ja - żeby sie wszystko uspokoiło... Up The Irons! :twisted:

Awatar użytkownika
Swarożyc
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 506
Rejestracja: ndz gru 19, 2004 8:24 pm
Skąd: Puławy

Re: Support - BEHEMOTH

Postautor: Swarożyc » sob cze 04, 2005 7:24 pm

nie chciałem ruszać tego tematu, ale vlad najeżdża na behemotha i nic, jakby ktoś inny to napisał to w najlepszym razie byłby wyzwany od bezmózgich idiotów, a tak żadnej rekacji...
No ale trudno znaleźć w tych postach coś co dotykałoby mnie czy kogoś konkretnie jako słuchacza muzy Behemoth. Chodzi o samą kapelę, w takim wypadku nie ma się o co kłócić. Ja nie widzę powodu żeby się bić z czyimś poglądem na ideologię czy muzę...
reaktywacja

Awatar użytkownika
gorbag
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 78
Rejestracja: czw cze 02, 2005 6:15 pm
Skąd: Iława

Re: Support - BEHEMOTH

Postautor: gorbag » sob cze 04, 2005 7:29 pm

dobra ludzie skonczmy juz bo sie zacznie na nowo, a ja nie chce drugiego ostrzeżenia!! :rocx :rocx :rocx :rocx :rocx :rocx

Awatar użytkownika
Swarożyc
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 506
Rejestracja: ndz gru 19, 2004 8:24 pm
Skąd: Puławy

Re: Support - BEHEMOTH

Postautor: Swarożyc » sob cze 04, 2005 7:39 pm

Oki, wobec tak postawionej prośby :D:D ja też kończę. Idę sobie odpalić lepiej "Demigod"...
reaktywacja

Awatar użytkownika
gorbag
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 78
Rejestracja: czw cze 02, 2005 6:15 pm
Skąd: Iława

Re: Support - BEHEMOTH

Postautor: gorbag » sob cze 04, 2005 7:40 pm

w takim razie ja odpalam "Grom-a" :D

Awatar użytkownika
IM
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 133
Rejestracja: sob kwie 09, 2005 5:47 pm
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Support - BEHEMOTH

Postautor: IM » sob cze 04, 2005 8:11 pm

Taa nie ma to jak odpalic te miłe wpadające w ucho melodyjne z leciutkim woklalem (niczym Tarja z Nightwisha) nawalanki Behemotha .
Ah przyjemnos dla ucha nie :twisted:

Awatar użytkownika
Swarożyc
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 506
Rejestracja: ndz gru 19, 2004 8:24 pm
Skąd: Puławy

Re: Support - BEHEMOTH

Postautor: Swarożyc » sob cze 04, 2005 8:23 pm

Synu, ja przy tym zasypiam :lol:

"Miód dla uszu" to chyba nie jest dobre określenie :lol:
reaktywacja

Awatar użytkownika
gorbag
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 78
Rejestracja: czw cze 02, 2005 6:15 pm
Skąd: Iława

Re: Support - BEHEMOTH

Postautor: gorbag » sob cze 04, 2005 8:24 pm

I co z tego ze nawalanka :D mnie to uspokaja :wink: :wink: :wink: Lubie słuchać wuja Nergala :twisted: :twisted: :twisted:


Wróć do „29/05/2005 - Eddie Rips Up Mystic Festival - Chorzów @ Stadion Śląski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości