Support - PRIMAL FEAR

Wszystko o koncercie Maiden w Chorzowie 29 maja 2005!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Majek
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 416
Rejestracja: ndz sie 01, 2004 5:45 pm
Skąd: Świnoujście/Poznań

Re: Support - PRIMAL FEAR

Postautor: Majek » wt maja 10, 2005 10:27 pm

Z tego co ostatnio słuchałem to rzeczywiście nadają się przed Maiden. Całkiem przyjemna kapela.

Freddy_Krueger
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 20
Rejestracja: wt sie 03, 2004 2:27 pm
Skąd: z Włoszczowy

Re: Support - PRIMAL FEAR

Postautor: Freddy_Krueger » śr maja 18, 2005 9:10 pm

Tez sadze ze Primal to dobry pomysl na support. Ładnie chlopaki graja nie ma co. Tym bardziej ze muzyka bedzie pieknie dopasowana na rozgrzewke przed IM. Na Primal sobie chyba az pojde popatrzec :wink:
"Running silent, running deep..."

Awatar użytkownika
Blackman
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 122
Rejestracja: pn maja 02, 2005 10:27 pm
Skąd: Warszawa

Re: Support - PRIMAL FEAR

Postautor: Blackman » śr maja 18, 2005 9:25 pm

Tez sadze ze Primal to dobry pomysl na support. Ładnie chlopaki graja nie ma co. Tym bardziej ze muzyka bedzie pieknie dopasowana na rozgrzewke przed IM. Na Primal sobie chyba az pojde popatrzec :wink:
Dobrze mowisz Primal Fear swietnie pasuje na support Ironow.Mam ich dwie plytki i jest to naprawde kawal dobrej muzyki.Super ze bede mogl ich uslyszec na zywo. :rocx
6.06.2007-Iron Maiden Ostrava,Stadion Bazaly 19.06.2007-Heaven and hell,Warszawa Torwar

Bonzo
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1395
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 12:15 am
Skąd: Katovitz\Olkusz

Re: Support - PRIMAL FEAR

Postautor: Bonzo » śr maja 18, 2005 10:47 pm

PF to kapela ktorej szczegolnie debiut mi przypasił naprawde jeden z najlepszych debiutów jakie słyszalem, znakomite solówki, swietni mzuycy to jest to! Na kolejnych płytach juz tak dobrze nie było chciaz BS i NF to tez solidne krazki, zespół jak najbardziej przed IM napewno lepiej sprawdził by sie niz Nightwish, ale wiadomo prawa rynku ;]

Awatar użytkownika
slayer
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6853
Rejestracja: pt kwie 04, 2003 9:03 pm

Re: Support - PRIMAL FEAR

Postautor: slayer » czw maja 19, 2005 10:37 am

nie znam, no pare utworow ale to marne pojecie o zespole.
traktuje to jak Stray przed Maidenami w Katach... tez nie znalem, a w sumie zagrali fajnie i ciekawie...
zobaczymy :)
Jazz is not dead, it just smells funny.

Freddy_Krueger
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 20
Rejestracja: wt sie 03, 2004 2:27 pm
Skąd: z Włoszczowy

Re: Support - PRIMAL FEAR

Postautor: Freddy_Krueger » czw maja 19, 2005 7:12 pm

nie znam, no pare utworow ale to marne pojecie o zespole.
traktuje to jak Stray przed Maidenami w Katach... tez nie znalem, a w sumie zagrali fajnie i ciekawie...
zobaczymy :)

Nie porownuj Stray do PF nawet. Stray to jest nic w porownaniu do PF jak dla mnie. Z tego co pamietam Stray zagral bardzo slabo...Podobal mi sie moze jeden kawalek...A PF to chyba najlepszy zespol niemiecki Heavy Metalowy wiec wydaje mi sie ze bedzie ciekawie :rocx
"Running silent, running deep..."

Nomad
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2663
Rejestracja: pn maja 09, 2005 10:54 pm

Re: Support - PRIMAL FEAR

Postautor: Nomad » czw maja 19, 2005 7:16 pm

nie znam, no pare utworow ale to marne pojecie o zespole.
traktuje to jak Stray przed Maidenami w Katach... tez nie znalem, a w sumie zagrali fajnie i ciekawie...
zobaczymy :)

Nie porownuj Stray do PF nawet. Stray to jest nic w porownaniu do PF jak dla mnie. Z tego co pamietam Stray zagral bardzo slabo...Podobal mi sie moze jeden kawalek...A PF to chyba najlepszy zespol niemiecki Heavy Metalowy wiec wydaje mi sie ze bedzie ciekawie :rocx
Accept rządzi

Awatar użytkownika
slayer
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6853
Rejestracja: pt kwie 04, 2003 9:03 pm

Re: Support - PRIMAL FEAR

Postautor: slayer » pt maja 20, 2005 1:03 pm

coz, zobaczy ich to Ci wtedy powiem czy sa lepsi/gorsi od Stray,


nie chodzilo mi o poziom, a o moje podejscie co do zespolu, ktory ma grac.
Jazz is not dead, it just smells funny.

Bonzo
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1395
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 12:15 am
Skąd: Katovitz\Olkusz

Re: Support - PRIMAL FEAR

Postautor: Bonzo » pt maja 20, 2005 3:53 pm

coz, zobaczy ich to Ci wtedy powiem czy sa lepsi/gorsi od Stray,


nie chodzilo mi o poziom, a o moje podejscie co do zespolu, ktory ma grac.
ja mysle ze PF to doswadczona kapela grała dla róznych publicznosci na najwiekszych metalowych festiwalach, mysle ze nie jest to jakas pierwsza lepsza kapelka co wypadła sroce spod ogona, Ralf to bardzo doswiadczony 'zioracz' nie z jednego pieca chleb jadł, jest bardzo doswiadczony i uznany na rynku, frontman jaki jest potrzebny w kapeli metalowej- charyzma, doswiadczenie, dobry kontakt z publika, głos (!) jestem pewien ze dadza znakomity wystep jesli tylko publicznosc dopisze i pozowli im sie zaprezentowac, to bedzie to jeden z najlepszych momentów Mystic Fest!

Awatar użytkownika
Majek
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 416
Rejestracja: ndz sie 01, 2004 5:45 pm
Skąd: Świnoujście/Poznań

Re: Support - PRIMAL FEAR

Postautor: Majek » pt maja 20, 2005 9:36 pm

coz, zobaczy ich to Ci wtedy powiem czy sa lepsi/gorsi od Stray,


nie chodzilo mi o poziom, a o moje podejscie co do zespolu, ktory ma grac.
ja mysle ze PF to doswadczona kapela grała dla róznych publicznosci na najwiekszych metalowych festiwalach, mysle ze nie jest to jakas pierwsza lepsza kapelka co wypadła sroce spod ogona, Ralf to bardzo doswiadczony 'zioracz' nie z jednego pieca chleb jadł, jest bardzo doswiadczony i uznany na rynku, frontman jaki jest potrzebny w kapeli metalowej- charyzma, doswiadczenie, dobry kontakt z publika, głos (!) jestem pewien ze dadza znakomity wystep jesli tylko publicznosc dopisze i pozowli im sie zaprezentowac, to bedzie to jeden z najlepszych momentów Mystic Fest!
Po ostatnim przesłuchaniu paru płytek PF mogę się z godzić z Tobą... Wokal jest na prawdę dobry. Myślę, że chłopaki dadzą dobry występ.

Awatar użytkownika
Diabeł
-#Invader
-#Invader
Posty: 202
Rejestracja: sob paź 04, 2003 11:10 pm
Skąd: Kraków

Re: Support - PRIMAL FEAR

Postautor: Diabeł » pt maja 20, 2005 10:52 pm

Przesłuchałem przez miech parę ich płyt , dobrze dają , jest co posłuchać .
Up The irons

Awatar użytkownika
swistak
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 38
Rejestracja: pt kwie 01, 2005 6:42 pm
Skąd: Chorzów

Re: Support - PRIMAL FEAR

Postautor: swistak » sob maja 21, 2005 6:51 pm

ja po razie przesłuchałem primal fear i jaws of death więc tak bardzo go nie poznałem ale za to znam bardzo dobrze dwa albumy sinnera(The nature of evil i End of sanctuary)który mi sie bardzo podoba a te zespoły graja podobnie, moze dlategoze maja tego samego wokaliste :P

Awatar użytkownika
danko
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 99
Rejestracja: śr mar 30, 2005 11:05 pm
Skąd: stary zmigród

Re: Support - PRIMAL FEAR

Postautor: danko » ndz maja 22, 2005 11:36 am

chyba chodziło ci o to ze maja tego samego basiste bo w sinner spierwa Matt a PF Ralf

Awatar użytkownika
swistak
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 38
Rejestracja: pt kwie 01, 2005 6:42 pm
Skąd: Chorzów

Re: Support - PRIMAL FEAR

Postautor: swistak » ndz maja 22, 2005 1:34 pm

Ano racja sory pomyliłem sie. Bo w sinnerze i śpiewa i gra na basie a w primalu tylko na basie. Ale to nie zmienia faktu ze graja podobnie, chociaż troche bardziej wole sinnera.

Awatar użytkownika
Dariusz
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 48
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:12 pm

Re: Support - PRIMAL FEAR

Postautor: Dariusz » ndz maja 22, 2005 3:26 pm

bede grac tylko 40 minut to troche mało w porównaniu z bohemotem, który zagra 45 minut
Hańba i Srom

Awatar użytkownika
IM
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 133
Rejestracja: sob kwie 09, 2005 5:47 pm
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Support - PRIMAL FEAR

Postautor: IM » ndz maja 22, 2005 3:49 pm

Ja niewytrzymam chyba 45 minut wyća Behemotha i tych idiotycznych nawalanek co graja (niewspominając o wokalu bo to juz jest masakraw biały dzeń) to jest 100 razy gorsze niż Slayer . Przynajmniej Nightwish ratuje sytułacje

S1MON
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5213
Rejestracja: pt sie 20, 2004 11:12 pm
Skąd: South Park

Re: Support - PRIMAL FEAR

Postautor: S1MON » ndz maja 22, 2005 3:56 pm

Ja niewytrzymam chyba 45 minut wyća Behemotha i tych idiotycznych nawalanek co graja (niewspominając o wokalu bo to juz jest masakraw biały dzeń) to jest 100 razy gorsze niż Slayer . Przynajmniej Nightwish ratuje sytułacje
kurcze powiedziałbym coś :) tak bardzo chciałbym `podyskutować`... a zostane przy tym, że o gustach się nie dyskutuje...choć jakieś osłuchanie przydałoby się ;)

Deleted User 1309

Re: Support - PRIMAL FEAR

Postautor: Deleted User 1309 » ndz maja 22, 2005 4:26 pm

Ja niewytrzymam chyba 45 minut wyća Behemotha i tych idiotycznych nawalanek co graja (niewspominając o wokalu bo to juz jest masakraw biały dzeń)
Ale Nergalowi własnie o to chodzi żeby jego wokal brzmiał masakrycznie na tym polega muzyka jaka gra Behemoth czyli ,,bebechy i mózg porozwalane na ścianie" :twisted: .
Ostatnio zmieniony ndz maja 22, 2005 4:27 pm przez Deleted User 1309, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Dariusz
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 48
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:12 pm

Re: Support - PRIMAL FEAR

Postautor: Dariusz » ndz maja 22, 2005 4:26 pm

Ja niewytrzymam chyba 45 minut wyća Behemotha i tych idiotycznych nawalanek co graja (niewspominając o wokalu bo to juz jest masakraw biały dzeń)
Ale Nergalowi własnie o to chodzi żeby jego wokal brzmiał masakrycznie o to własnie biega w muzyce tego typu :twisted: .
dokładnie decior to decior :P :rocx

Bonzo
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1395
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 12:15 am
Skąd: Katovitz\Olkusz

Re: Support - PRIMAL FEAR

Postautor: Bonzo » ndz maja 22, 2005 4:49 pm

Ja niewytrzymam chyba 45 minut wyća Behemotha i tych idiotycznych nawalanek co graja (niewspominając o wokalu bo to juz jest masakraw biały dzeń) to jest 100 razy gorsze niż Slayer . Przynajmniej Nightwish ratuje sytułacje
znaczy sie... o co chodzi :shock: :lol: Simon moze rzeczywiscie sie nie odzywaj bo i po co? :wink:


Wróć do „29/05/2005 - Eddie Rips Up Mystic Festival - Chorzów @ Stadion Śląski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości