Support - PRIMAL FEAR

Wszystko o koncercie Maiden w Chorzowie 29 maja 2005!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

S1MON
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5213
Rejestracja: pt sie 20, 2004 11:12 pm
Skąd: South Park

Re: Support - PRIMAL FEAR

Postautor: S1MON » ndz maja 22, 2005 5:52 pm

znaczy sie... o co chodzi :shock: :lol: Simon moze rzeczywiscie sie nie odzywaj bo i po co? :wink:
tylko język uchlastam i wolnych rodników dostanę... a tak tylko błogi usmiech i eot :lol:

Awatar użytkownika
Rainmaker.
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 504
Rejestracja: śr paź 22, 2003 7:46 pm
Skąd: Będzin

Re: Support - PRIMAL FEAR

Postautor: Rainmaker. » pn maja 30, 2005 2:44 am

Metal Is Forever 8) dziękuję bardzo 8) gość ma naprawdę dobry wokal - przebija Halforda :D :lol:

Awatar użytkownika
jesper
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1308
Rejestracja: pn mar 31, 2003 8:16 pm
Skąd: Lublin

Re: Support - PRIMAL FEAR

Postautor: jesper » pn maja 30, 2005 5:48 am

... wszytkie suporty zagrały na wysokim poziomie w moim odczuciu jednak wiele straciły na rozkołysanym i nierównym brzmieniu... najlepiej FRONTSIDE, BEHEMOTH - siarką waliło ze sceny okrutnie a ja to poprostu uwielbiam:rocx no i NIGHTWISH aczkolwiek ich należy raczej traktować jako drugą gwiazdę Mystic Fest. ...

... co do DRAGONFORCE i PRIMAL FEAR... grali zbyt krótko ... rzygać mi juz się chce takim heavy-power metalem a w dodatku upał zrobił swoje .... [mimo wszytko to pierwsza liga tego gatunku]

... KREATOR'a miałem okazji widzieć na żywo juz 4 razy ... dlatego nie powiem aby mnie specjalnie zaskoczyli ... poprostu dobry występ.

Awatar użytkownika
she-wolf
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2737
Rejestracja: ndz kwie 06, 2003 8:42 pm

Re: Support - PRIMAL FEAR

Postautor: she-wolf » pn maja 30, 2005 3:01 pm

get some heavy metal heeeeeeeee?! :lol: ogólnie fajnie że grali przed behemothem bo przynajmnije po nich sobie troche hejwi mejniaks poszło :]

Awatar użytkownika
Piwowarus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3186
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 4:55 pm
Skąd: Warszawa

Re: Support - PRIMAL FEAR

Postautor: Piwowarus » pn maja 30, 2005 3:25 pm

Moim zdaniem zagrali właściwie najlepiej z suportów. Szkoda tylko, ze tak krótko, oraz, że co chwila mikrofon wysiadał wokaliście :? Ale to chyba była przypadłość całego tego festivalu

Urchin
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 299
Rejestracja: czw gru 16, 2004 7:53 pm
Skąd: San Jose

Re: Support - PRIMAL FEAR

Postautor: Urchin » pn maja 30, 2005 3:30 pm

qrna na prawde spodobal mi sie ten primal :) zaraz po IM i Nightwish'u najlepszy zespol tego dnia...wlasnie sciagam sobie plytki 8)

pozdro

Deleted User 357

Re: Support - PRIMAL FEAR

Postautor: Deleted User 357 » pn maja 30, 2005 4:39 pm

Ich wokal to po prostu :lol: koncertu :lol: Umięśniony łysol w obcisłym skórzanym wdzianku :lol:

BzyxXx
-#Prowler
-#Prowler
Posty: 1
Rejestracja: pn maja 30, 2005 4:47 pm
Skąd: ...P.O.D. Katowice...

Re: Support - PRIMAL FEAR

Postautor: BzyxXx » pn maja 30, 2005 4:48 pm

mi sie bardzo podobal wystep Primal Fear :D hehe a wykonanie piosenki metal is forever bylo super :D
PS: wie ktos moze jaka byla setlista wystpeu Primal Fear??

Awatar użytkownika
Rainmaker.
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 504
Rejestracja: śr paź 22, 2003 7:46 pm
Skąd: Będzin

Re: Support - PRIMAL FEAR

Postautor: Rainmaker. » pn maja 30, 2005 4:48 pm

Ich wokal to po prostu :lol: koncertu :lol: Umięśniony łysol w obcisłym skórzanym wdzianku :lol:

Pewnie dlatego bo chce być taki jak Halford :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Blackman
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 122
Rejestracja: pn maja 02, 2005 10:27 pm
Skąd: Warszawa

Re: Support - PRIMAL FEAR

Postautor: Blackman » pn maja 30, 2005 4:50 pm

Wedlug mnie wystep Primal Fear byl jednym z naj;epszych wsrod supportow,jescze chyba tylko Kreator zagral super kncert,ale ich z kolei beznadziejnie naglosnili.
6.06.2007-Iron Maiden Ostrava,Stadion Bazaly 19.06.2007-Heaven and hell,Warszawa Torwar

Awatar użytkownika
Iron Sajmon
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 104
Rejestracja: czw gru 16, 2004 5:48 pm
Skąd: Jastrzębie Zdrój

Re: Support - PRIMAL FEAR

Postautor: Iron Sajmon » pn maja 30, 2005 7:45 pm

Nuda i wielka zwała z wokalu :D :D

Awatar użytkownika
swistak
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 38
Rejestracja: pt kwie 01, 2005 6:42 pm
Skąd: Chorzów

Re: Support - PRIMAL FEAR

Postautor: swistak » pn maja 30, 2005 8:21 pm

Mi się bardzo podobało tylko szkoda ze tak krótko grali :( Nawet podziękował po polsku :)

Atos
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 31
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 11:46 pm
Skąd: Sandomierz/Kraków

Re: Support - PRIMAL FEAR

Postautor: Atos » wt maja 31, 2005 2:03 pm

dla mnie najlepszy zespół na festiwalu po Maiden i Nightwish (po prostu wolę heavy metal, więc niech nie obrażają się fani Behemot`a czy Kreator`a). Nie można Primal Fear nic zarzucić - naprawdę klasa występ (szkoda tylko, że krótki i słabo nagłośniony).
nothing... just Maiden

Awatar użytkownika
Crazy_Sam
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 84
Rejestracja: pt lis 05, 2004 11:15 pm
Skąd: Łódź

Re: Support - PRIMAL FEAR

Postautor: Crazy_Sam » wt maja 31, 2005 3:31 pm

Primal Fear, Kreator i oczywiście gwiazda wieczoru to zespoły, które jak dla mnie zagrali najlepiej. Primal Fear słyszałem po raz pierwszy w życiu i powiem szczerze - naprawdę mi się ta kapelka spodobała. Grają mocną, szybką muzę, mają ciekawe brzemie gitar i oczywiście oryginalny głos wokalisty. Naprawdę mi się podobało.

Mimo wszystko najlepiej się chyba bawiłem [nie mówiąc o Maiden oczywiście] na Kreatorze. Ahhhhh..... Te zdzieranie gardła na Enemy of God czy Suicide Terrorist.. to było to :D

Vavoom
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 13
Rejestracja: ndz lis 30, 2003 1:01 pm
Skąd: że znowu?

Re: Support - PRIMAL FEAR

Postautor: Vavoom » wt maja 31, 2005 5:04 pm

Ja niestety nie mogłem być tak wcześnie żeby się na Primala załapać :( A to moje 3 miejsce po IM i JP :wink:

Ktoś już pytał, ja ponawiam:
pamięta ktoś setlistę Primal Fear? Chciałbym chociaż wiedzieć co grali... :cry: (a jeszcze lepiej jakby ktoś miał ich nagranie...) :D
Up The Irons !!!

Freeze
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 535
Rejestracja: śr lis 24, 2004 1:14 am
Skąd: Lublin

Re: Support - PRIMAL FEAR

Postautor: Freeze » wt maja 31, 2005 5:08 pm

Zgadzam się z tym, że PF, Nightwish i IM to najlepsze zespoły na festivalu (moim zdaniem oczywiście). Nie mówię, że reszta była zła, ale te trzy były (i są) moimi faworytami! :)

Sofronov
-#Prowler
-#Prowler
Posty: 2
Rejestracja: wt maja 31, 2005 7:30 pm

Re: Support - PRIMAL FEAR

Postautor: Sofronov » wt maja 31, 2005 7:33 pm

Z oficjalnej strony Primal Fear

May 31st, 2005 - We're back from Poland and had a fantastic show with the fans in Catowice. We played before 30.000 crazy metalheads under the burning sun. What a great festival and one of the best audiences in the world- Killer!

Sofronov
-#Prowler
-#Prowler
Posty: 2
Rejestracja: wt maja 31, 2005 7:30 pm

Re: Support - PRIMAL FEAR

Postautor: Sofronov » wt maja 31, 2005 7:43 pm

Odnośnie setlisty to nie pamiętam kolejności ale napewno zagrali

Battalions of hate
Angel in Black
Nuclear Fire
Running in the dust
Suicide and Mania
Metal is Forever

Niestety nie znam kawałka którym rozpoczeli tak więc prawdopodobnie był on z płyty Jaws of Death (tej płyty nie miałem okazji posłuchać). Chyba był to Final Embrance

herki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4929
Rejestracja: pn maja 23, 2005 6:05 pm
Skąd: wawa

Re: Support - PRIMAL FEAR

Postautor: herki » wt maja 31, 2005 7:46 pm

jak usłyszałem "Metal is forever" to mi sie smaic chciało :) ale potem - wracając do domciu w głowie leciało mi tylko "Metal is forever, forever!" i "I'm running free, yea!" :D wiec Metal Is Forever teraz wałuję w domu :)

Urchin
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 299
Rejestracja: czw gru 16, 2004 7:53 pm
Skąd: San Jose

Re: Support - PRIMAL FEAR

Postautor: Urchin » wt maja 31, 2005 7:53 pm

jak usłyszałem "Metal is forever" to mi sie smaic chciało :) ale potem - wracając do domciu w głowie leciało mi tylko "Metal is forever, forever!" i "I'm running free, yea!" :D wiec Metal Is Forever teraz wałuję w domu :)
dokladnie :D tak samo mialem :P na poczatku troche sie krzywilem jak to ogladalem i sluchalem, ale obudzilem sie w poniedzialek od razu do kompa i zaczalem obczajac primala i mi sie przypomnialo metal is forever :P hehe fajny numer :rocx


Wróć do „29/05/2005 - Eddie Rips Up Mystic Festival - Chorzów @ Stadion Śląski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość