Materiały audio/video z Mystic Festival '05

Wszystko o koncercie Maiden w Chorzowie 29 maja 2005!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
hellrider
-#the trooper
-#the trooper

Materiały audio/video z Mystic Festival '05

Postautor: hellrider » pn maja 30, 2005 2:16 pm

No wlasnie... jesli ktos posiada jakies filmiki badz sekwencje audio z Mystic'a, dawac :twisted: :D

Awatar użytkownika
mawpa
-#prisoner
-#prisoner

Re: Materiały audio/video z Mystic Festival '05

Postautor: mawpa » pn maja 30, 2005 2:56 pm

A ja posiadam cały występ Ironów :>

Obraz skacze bo trudno było mi utrzymać ją w rękach podniesionych do góry przez 1godz. 45min. (czy jakoś tak:>), dzwięk jest co najwyżej średni, ale miło się ogląda - dzisiaj przez noc zapuszczę kompresję, podogrywam resztę z drugiej kasety, i tak do końca tygodnia powinno być ready :> - będzie na stronie hm... no z racji, że nie można podawać linków :> to jakoś później uzgodnimy, gdzie będzie ten plik do ściągnięcia. Hej ;]

One difference between you and I: your heart is inside your head.

Clans
-#long distance runner
-#long distance runner

Postautor: Clans » pn maja 30, 2005 2:57 pm

Odwaliles mawpa kawal dobrej roboty. Narod bedzie Ci wdzieczny :D :wink:
Can't all be coincidence
Too many things are evident
You tell me you're an unbeliever
Spiritualists? Well me I'm neither
Wouldn't you like to know The truth?
Oh what's out there to have the proof
And find out just which side You're on
Where would you end in Heaven or In Hell?

Jesio
-#prodigal son
-#prodigal son

Postautor: Jesio » pn maja 30, 2005 2:59 pm

Dokładnie. Wszyscy się cieszymy.
A jak wniosłeś kamerę? Były jakieś problemy?
....where images and words are running deep...

Awatar użytkownika
mawpa
-#prisoner
-#prisoner

Postautor: mawpa » pn maja 30, 2005 3:10 pm

Hahaha... ;] - sorr ;]

Hm... no więc tak:
Po pooglądaniu sobie włażenia ludzi na teren stadionu przez "brameczkę" nr 1, postanowiliśmy się przejść dalej... aż dotarliśmy do "brameczki" nr 7. Przyjrzałem się FOSIE jak obchodzi się z ludźmi z plecakami i hm... z lekka się przestraszyłem (no bardziej niż z lekka :>), pomyślałem sobie, że kumple najpierw wejdą, a ja im później przerzucę sprzęt, ale jak na FOSĘ prztstało była "rozlana" wzdłuż całego terenu - więc ta opcja odpadła... Tak więc podszedłem pod bramę wjazdową (rzecz dzieje się dalej przy bramce nr 7) i czekałem na okazję, żeby podrzucić komuś kamerę przez tą bramę, tudzież ja przecisnąć pomiędzy szczebelkami... ale po 3 godzinach zwątpiłem, bo FOSA "czujnie czuwała" i skończyło się na tym, że przez bramę to zgrzewki wody podawałem... ;) - lol :>
Hm... stwierdziłem, że *piiiiip* ten interes i oddam kamerę do depozytu - więc podchdzę raz jeszcze pod wjazdową bramę i mówię miłemu panu z FOSY, że mam kamerę i chcę ją oddać do depozytu, ale przez normalne wejście mnie nie puszczą, bo wywalają wszystkich z aparatami, kamerami etc... - na co pan powiedział, że ja tam mam jednak pójść i powiedzieć "bramkarzowi", że kamerę oddam do depozytu i później podskoczę ją w rzeczy samej odnieść :> - facet, który stał na bramce zrobił takie duże oczy i wręcz się przeraził, że legalnie sobie do niego podchodzę z kamerą w łapie - powiedział: "Ooooo... to bęęędzie problem - przecież tak... no pan wie.... y... nie można z kamerą do środka", na co odpowiedziałem: "Ale ja ją idę do depozytu odnieść" - a facet "Aaaa... to co innego - ale jak jej tam nie odniesiesz to będziesz miał problemy..." <-- LOL. Zarzuciłem katanę na kamerę, przeszedłem przez drugą bramkę, podchodzę pod depozyt... rozglądam się i myślę sobie: "To nie mogło być aż tak proste i banalne..." - rozejrzałem się czy nikt nie patrzy (z 15 ludzi się wokół mnie kręciło ;)) i bezprecedensowo włożyłem kamerę do plecaka... - lol :> - Kto by pomyślał, że to będzie takie proste... - jedyne co straciłem na tym, to występ DragonForce`a - myślę, że było warto ;]

Hm... no to story lepiej usłyszeć niż przeczytać, ale co tam ;] - tym skromnym opisem ukazałem... hm... no widać co ukazałem ;>

Redo
-#prodigal son
-#prodigal son

Postautor: Redo » pn maja 30, 2005 3:12 pm

Respekt !! Miło będzie przeżyć to jeszcze raz :wink: .
Kontinuum Nieskonczonosci To Jedynie Pojecie, Ktorego Nikt Nie Rozumie

Awatar użytkownika
amaZona
-#invader
-#invader

Postautor: amaZona » pn maja 30, 2005 3:14 pm

Hahaha... ;] - sorr ;]

Hm... no więc tak:
Po pooglądaniu sobie włażenia ludzi na teren stadionu przez "brameczkę" nr 1, postanowiliśmy się przejść dalej... aż dotarliśmy do "brameczki" nr 7. Przyjrzałem się FOSIE jak obchodzi się z ludźmi z plecakami i hm... z lekka się przestraszyłem (no bardziej niż z lekka :>), pomyślałem sobie, że kumple najpierw wejdą, a ja im później przerzucę sprzęt, ale jak na FOSĘ prztstało była "rozlana" wzdłuż całego terenu - więc ta opcja odpadła... Tak więc podszedłem pod bramę wjazdową (rzecz dzieje się dalej przy bramce nr 7) i czekałem na okazję, żeby podrzucić komuś kamerę przez tą bramę, tudzież ja przecisnąć pomiędzy szczebelkami... ale po 3 godzinach zwątpiłem, bo FOSA "czujnie czuwała" i skończyło się na tym, że przez bramę to zgrzewki wody podawałem... ;) - lol :>
Hm... stwierdziłem, że *piiiiip* ten interes i oddam kamerę do depozytu - więc podchdzę raz jeszcze pod wjazdową bramę i mówię miłemu panu z FOSY, że mam kamerę i chcę ją oddać do depozytu, ale przez normalne wejście mnie nie puszczą, bo wywalają wszystkich z aparatami, kamerami etc... - na co pan powiedział, że ja tam mam jednak pójść i powiedzieć "bramkarzowi", że kamerę oddam do depozytu i później podskoczę ją w rzeczy samej odnieść :> - facet, który stał na bramce zrobił takie duże oczy i wręcz się przeraził, że legalnie sobie do niego podchodzę z kamerą w łapie - powiedział: "Ooooo... to bęęędzie problem - przecież tak... no pan wie.... y... nie można z kamerą do środka", na co odpowiedziałem: "Ale ja ją idę do depozytu odnieść" - a facet "Aaaa... to co innego - ale jak jej tam nie odniesiesz to będziesz miał problemy..." <-- LOL. Zarzuciłem katanę na kamerę, przeszedłem przez drugą bramkę, podchodzę pod depozyt... rozglądam się i myślę sobie: "To nie mogło być aż tak proste i banalne..." - rozejrzałem się czy nikt nie patrzy (z 15 ludzi się wokół mnie kręciło ;)) i bezprecedensowo włożyłem kamerę do plecaka... - lol :> - Kto by pomyślał, że to będzie takie proste... - jedyne co straciłem na tym, to występ DragonForce`a - myślę, że było warto ;]

Hm... no to story lepiej usłyszeć niż przeczytać, ale co tam ;] - tym skromnym opisem ukazałem... hm... no widać co ukazałem ;>
ROTFL :lol:
Gratuluję! :wink:

Awatar użytkownika
Robber
-#charlotte
-#charlotte

:)

Postautor: Robber » pn maja 30, 2005 3:20 pm

Gratulacje jak bys byl tak mily i mogl to wyslac bede mogl przezyc to raz jeszcze :) moze sie zobacze w tlumie (mam 207:P)

The Man Who Walks Alone
-#invader
-#invader

Postautor: The Man Who Walks Alone » pn maja 30, 2005 3:25 pm

[quote="mawpa"]będzie na stronie hm... no z racji, że nie można podawać linków :>quote]

A kto tak powiedział?

Awatar użytkownika
Celestial
-#invader
-#invader

X

Postautor: Celestial » pn maja 30, 2005 3:35 pm

Kawał dobrej roboty. Swoją drogą panowie z FOSY rzeczywiście nie grzeszyli bystrością.

-Pan pokaże plecak [pokazałem]..a jakiś aparacik czasem nie jest schowany?
-Tak mam. Wszyłem tutaj.
-[koleś szuka:D] Gdzie? Nic nie ma.

To nagranie z koncetu też bym sobie życzył.. Najlepszą opcją był chyba telefon z aparatem. BTW jeśli ktoś ma jakieś zdjęcia, to zarzućcie na camar@o2.pl

Up The Irons!
Aces High cpt. Dickinson!

Awatar użytkownika
sekcjazwlok
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: sekcjazwlok » pn maja 30, 2005 3:40 pm

brawo mawpa wielkie pwo dla ciebie :beer :beer

Awatar użytkownika
blue57
-#charlotte
-#charlotte

Postautor: blue57 » pn maja 30, 2005 3:41 pm

no chłopie super sprawa !!!!!!!!!!!!!wielkie dzięki czekamy na linka ^^ Jesteśmy ci dłużni zgrzewe browarów ^^ nice
Blue57fromPoland

peace for all

sic_knot
-#wrathchild
-#wrathchild

Postautor: sic_knot » pn maja 30, 2005 3:46 pm

eeee to zajefajnie!!! juz sie ciesze, nie moge sie doczekac kiedy to w koncu bedzie. Kurde obejzałbym to i powspominał jak to wczoraj było :rocx . Dosc banalnie to wniosłes i dziwne ze tak łatwo :shock: . Ale dzieki temu mamy nagranie. Ej a masz te wczesniejsze zespoły bo musze sobie jeszcze raz nightwisha obejzec bo zajefajnnie grał :D . Dobra robota i daj znac jak bedzie gotowe.
pozdrawiam
Up the Irons!!
Obrazek

Awatar użytkownika
Urchin
-#the trooper
-#the trooper

Postautor: Urchin » pn maja 30, 2005 3:55 pm

hehe niezle mawpa :) ja nic nie przemycalem ale te typy ktore mnie przeszukiwaly to tesh niespecjalnie sie przykladali...cos zapiszczalo w prawej kieszeni od spodni...
- a co tam pan ma?
- portfel i 2 batony
- a to w porzadku
...
Obrazek

Awatar użytkownika
El Dorado
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: El Dorado » pn maja 30, 2005 4:19 pm

Awatar użytkownika
mawpa
-#prisoner
-#prisoner

Postautor: mawpa » pn maja 30, 2005 4:21 pm

Ej a masz te wczesniejsze zespoły bo musze sobie jeszcze raz nightwisha obejzec bo zajefajnnie grał :D
Hm... to jes tak:
Jest tylko Iron Maiden - akumulatorek - który padł w momencie zakończenia koncertu - cuda, dziwy czy co?

Dwa:
- jest przerwa na jednym kawałku - pan z FOSY się doczepił - trzeba było się przetransportować nieco dalej...;
- wymiana kasety akurat po zakończeniu któregoś tam kawałka, a drugą włożyłem na początku następnego - cała reszta jest "ciągiem" ;]

Awatar użytkownika
El Dorado
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: El Dorado » pn maja 30, 2005 4:24 pm

no to ja czekam z niecierpliwością!! :)

Awatar użytkownika
gienia
-#charlotte
-#charlotte

Postautor: gienia » pn maja 30, 2005 4:25 pm

http://tvp.pl/1776,20050530209737.strona
pod tym linkiem można zobaczyć małe info z wiadomości

Awatar użytkownika
Mirdaroh
-#clairvoyant
-#clairvoyant

Postautor: Mirdaroh » pn maja 30, 2005 4:25 pm

Brawo teraz nam pozostaje tylko zassac go jak wrzucisz na serwerek. Chetnie sie jeszcze raz to wszytsko obejrzy. Co do audio to jak go sciagnac?

bartekIM
-#charlotte
-#charlotte

Postautor: bartekIM » pn maja 30, 2005 4:31 pm

panowie bedzie kawał śmiechu mam 13lat i wziołem z domu Mp3 LG z zajebistym dyktafonem i mysle sobie po majciorkach niemacają no to hooop mp3 do galotów i ide koles sie pyta ile mam lat i patrzy sie w krok że cosig strzasznie to dużew :D

No ale mówi że dzieci niesprawdzaj no to ja rura na sektor i oto w taki sposób JEST BOOTLEG!!!

jest zajebisty jakos WYPAS ale czy jest jakis program co moze usunąc szmer publiki bo z tym szmrem to lekka tragedia jesli jest dajcie link a juz dzis bedzimmy mogli sluchac Charlot The Harlot czy Another Day>:D:D:D:
Do zaliczenia w tym Roku:

Anthrax-Słowacja-Bratysława-6/7/2005
???????????
Hellowen-Polska-Kraków-dd/mm/rrrr/

Zaliczone w tym roku:

Iron Maiden-Chorzow

Wróć do „29/05/2005 - Eddie Rips Up Mystic Festival - Chorzów @ Stadion Śląski”