Fear of the Dark a koncert Iron Maiden

Wszystko o koncercie Maiden w Chorzowie 29 maja 2005!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Czy ubolewasz nad brakiem "Fear of the Dark"?

Tak
50
27%
Nie
134
73%
 
Liczba głosów: 184

Robber
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 14
Rejestracja: pn maja 30, 2005 1:00 am
Skąd: gliwice

:)

Postautor: Robber » wt maja 31, 2005 8:07 pm

przeciez oni dotad zawsze grali fear 'a i raz chcieli to zmienic wiec mowie tez "nie" nie zaluje ze nie bylo i przeciez jasno mowili o 4 pierwszych plytach a na nich bylo wiele pieknych kawalkow jakich nie bylo!!!!!!!
UP THE IRONS

Awatar użytkownika
dysza666
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 71
Rejestracja: śr maja 19, 2004 2:25 pm
Skąd: Kowary

Re: Fear of the Dark a koncert Iron Maiden

Postautor: dysza666 » wt maja 31, 2005 8:25 pm

nie zaprzeczę, chciałbym usłyszeć 'Fear of the Dark', ale w tej tu ankiecie dałem nie
bo takie były założenia trasy i koncertu, wszyscy wiedzieli że nie będzie takich rzeczy, więc nie było żadnego zawodu...przynajmniej nie powinno, no chyba że ktoś nie wierzył w to, co Maideni zapowiadali
mi bardziej przeszkadza brak "Children of the Damned", który przecież spełnia wymogi trasy...

cloud
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 387
Rejestracja: wt maja 31, 2005 11:33 pm
Skąd: Świnoujście

Re: Fear of the Dark a koncert Iron Maiden

Postautor: cloud » wt maja 31, 2005 11:56 pm

Fear of the Dark jako tako mi nie brakowało, chociaż - pewnie - wspaniale by było usłyszeć symbol Maidenów.
A co do korekt w setliście - zamiast Another Life, Where Eagles Dare i Driftera wcisnąłbym Wrathchild, Children of the Damned i Killersów. A oprócz tego, fajnie by było jeszcze Flight of Icarus usłyszeć... No ale co tam, i tak było świetnie!
UP THE IRONS !!!

Deleted User 357

Re: Fear of the Dark a koncert Iron Maiden

Postautor: Deleted User 357 » śr cze 01, 2005 12:43 am

Jak dla mnie ta cała dyskusja jest bez sensu....FOTD na pewno będzie w setliście następnej trasy a ja jestem bardzo zadowolony z utworów których już pewnie nie usłyszę-Phantoma,Eagles,Drifter...

Awatar użytkownika
Pink
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 841
Rejestracja: pt gru 17, 2004 4:39 pm
Skąd: Warszawa

Re: Fear of the Dark a koncert Iron Maiden

Postautor: Pink » śr cze 01, 2005 12:47 am

Ja jestem tylko ciekaw czy kiedy bedą robili traśe wspominkową obejmującą płyty od powerslave wzwyż, to czy pomina klasyki typu: Iron maiden, RTTH, number of...itp.

Deleted User 357

Re: Fear of the Dark a koncert Iron Maiden

Postautor: Deleted User 357 » śr cze 01, 2005 12:49 am

Hillsy i Numbera pewnie tak,ale co do IM to nie jestem pewny

Awatar użytkownika
LoRdI
-#Invader
-#Invader
Posty: 185
Rejestracja: ndz lis 28, 2004 8:59 pm
Skąd: Będzin

Re: Fear of the Dark a koncert Iron Maiden

Postautor: LoRdI » śr cze 01, 2005 12:53 am

hmm ciekawa kwestia osobiscie uwazam ze powinni pominac

Awatar użytkownika
Pink
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 841
Rejestracja: pt gru 17, 2004 4:39 pm
Skąd: Warszawa

Re: Fear of the Dark a koncert Iron Maiden

Postautor: Pink » śr cze 01, 2005 12:57 am

dokładnie - tak jak teraz nie grają niczego co powstało po 83 roku, tak później nie powinni grać niczego co powstało przed 84 :P

Awatar użytkownika
likipiki
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3214
Rejestracja: pt kwie 11, 2003 9:05 pm
Skąd: Racibórz / Kraków

Re: Fear of the Dark a koncert Iron Maiden

Postautor: likipiki » śr cze 01, 2005 1:50 am

nie
And it's a dirty job but someone's gotta do it...

Ironkos
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 427
Rejestracja: pt sie 01, 2003 11:55 pm
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Fear of the Dark a koncert Iron Maiden

Postautor: Ironkos » śr cze 01, 2005 10:28 am

Wydaje mi sie, ze zle przewidujecie plany ironow :) To chyba bedzie tak ze teraz byla trasa na wzor World Piece Tour, a wiec utowory tylko do 83. Gdy bedzie trasa np Powerslave-Somewhere-Seventh to nie beda tylko kawalki z tych plyt lecz utwory z pierwszych siedmiu albumow tak jak to bylo na Seventh Tour Of A Seventh i uslyszymy zarowno The number jak i Iron Maiden

Awatar użytkownika
Rainmaker.
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 504
Rejestracja: śr paź 22, 2003 7:46 pm
Skąd: Będzin

Re: Fear of the Dark a koncert Iron Maiden

Postautor: Rainmaker. » śr cze 01, 2005 10:39 am

Ciekawe czy na innych konertach na tej trasie zdarzy się że ludzie będą krzyczeć "Fear Of The Dark" :lol: czy może też pozostaniemy jedynymi :lol:

Awatar użytkownika
amaZona
-#Invader
-#Invader
Posty: 209
Rejestracja: czw paź 09, 2003 7:12 pm
Skąd: Tychy / Kraków

Re: Fear of the Dark a koncert Iron Maiden

Postautor: amaZona » śr cze 01, 2005 10:43 am

Ciekawe czy na innych konertach na tej trasie zdarzy się że ludzie będą krzyczeć "Fear Of The Dark" :lol: czy może też pozostaniemy jedynymi :lol:
Ciekawe co by było jakby taki stadion w Szwecji zaczął wrzeszczeć "Fear Of The Dark" :shock:

MaYeR
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 485
Rejestracja: pn mar 31, 2003 12:55 pm
Skąd: Lublin

Re: Fear of the Dark a koncert Iron Maiden

Postautor: MaYeR » śr cze 01, 2005 10:59 am

Ciekawe czy na innych konertach na tej trasie zdarzy się że ludzie będą krzyczeć "Fear Of The Dark" :lol: czy może też pozostaniemy jedynymi :lol:
Ciekawe co by było jakby taki stadion w Szwecji zaczął wrzeszczeć "Fear Of The Dark" :shock:
Nic :) Ludzie z oficjalnego BB smieja sie z nas, ze u nas krzyczeli Fear :lol: i sadze, ze w innych krajach taka sytuacja sie nie powtorzy
Poza tym, Harris jest znany z tego, ze uparciuch z niego wiec nic go nie ruszy :wink:

Nitek
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 112
Rejestracja: sob lip 19, 2003 11:17 pm
Skąd: Łańcut/Warszawa

Re: Fear of the Dark a koncert Iron Maiden

Postautor: Nitek » śr cze 01, 2005 12:31 pm

cale to towarzystwo od siedmiu bolesci jest dla mnie lekko zenujace, ignorancja ma pewne granice i nie znajac zalozen trasy (tylko 4 pierwsze plyty) te granice zostaly przekroczone - ci co znali zalozenia i wiedzieli ze w Pradze zalozenia zostaly spelnione to juz inna kwestia

a jesli juz tak bardzo chcieli uslyszec fear'a to sami mogli sobie choralnie odspiewac zamiast skandowac tylko tytul kawalka

iron84
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 623
Rejestracja: pn wrz 08, 2003 1:42 pm
Skąd: ******

Re: Fear of the Dark a koncert Iron Maiden

Postautor: iron84 » śr cze 01, 2005 12:46 pm

Zaczynaja mnie denerwowac juz te gadki, ktos zginal przez to krzyczenie "Fear of the dark" ? Naleze do grona osob, ktore niezmiernie cieszyly sie z tego, ze nie bylo nowszych kawaklkow, tak chcialem od poczatku i to sie spelnilo. To, ze ludzie krzyczeli Fear... nie sprawia mi jakis nieprzyjemnosci jak kilku osobom tutaj, faktycznie stadion mogl krzyczec np "Killers" ale i tak efekt bylby taki sam, a maideni chcocby raz oprocz zaczynajacych sie powtarzac gadek o tym jacy jestesmy zajebisci mogliby uraczyc nas jakims dodatkowym kawalkiem specjalnie dla nas.....mieli w niedziele kolejna szanse (nie musieli grac akurat Fear'a) i znowu nic...a juz dzis moge sie zalozyc, ze Bruce na przyszlej trasie zacznie swoje podziekowania od..."a jak bylismy tu w '84 to byli inni ludzi...itd"

Awatar użytkownika
GaZeK
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 43
Rejestracja: pn maja 23, 2005 5:27 pm
Skąd: Rzeszów

Re: Fear of the Dark a koncert Iron Maiden

Postautor: GaZeK » śr cze 01, 2005 12:48 pm

Nie.
Up the IRONS;]

Awatar użytkownika
Rainmaker.
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 504
Rejestracja: śr paź 22, 2003 7:46 pm
Skąd: Będzin

Re: Fear of the Dark a koncert Iron Maiden

Postautor: Rainmaker. » śr cze 01, 2005 2:16 pm

cale to towarzystwo od siedmiu bolesci jest dla mnie lekko zenujace, ignorancja ma pewne granice i nie znajac zalozen trasy (tylko 4 pierwsze plyty) te granice zostaly przekroczone - ci co znali zalozenia i wiedzieli ze w Pradze zalozenia zostaly spelnione to juz inna kwestia

a jesli juz tak bardzo chcieli uslyszec fear'a to sami mogli sobie choralnie odspiewac zamiast skandowac tylko tytul kawalka

Masz z tym jakiś problem że ludzie krzyczeli sobie "Fear Of The Dark"... :lol: :lol: :lol: nikt od tego nie umarł przecież :lol:

jajco
-#Invader
-#Invader
Posty: 228
Rejestracja: pn gru 22, 2003 8:23 pm
Skąd: Kraków

Re: Fear of the Dark a koncert Iron Maiden

Postautor: jajco » śr cze 01, 2005 4:29 pm

Właściwie nie żałuję. Miały być tylko 4 pierwsze płyty i były. Wprawdzie jak zobaczyłem już lekkie zwątpienie i chęć do Fear'a na twarzy Bruca zacząłem też chcieć ten kawałek. Ogromnie się cieszę z Murders :) Rzeczywiście szkoda że nie wyszli jeszcze raz :(ehhh

Awatar użytkownika
Iron Sajmon
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 104
Rejestracja: czw gru 16, 2004 5:48 pm
Skąd: Jastrzębie Zdrój

Re: Fear of the Dark a koncert Iron Maiden

Postautor: Iron Sajmon » śr cze 01, 2005 4:43 pm

NIE

Nomad
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2663
Rejestracja: pn maja 09, 2005 10:54 pm

Re: Fear of the Dark a koncert Iron Maiden

Postautor: Nomad » śr cze 01, 2005 4:49 pm

ja nie ubolewam ale krzyczałem ....by innym nie było przykro :lol:


Wróć do „29/05/2005 - Eddie Rips Up Mystic Festival - Chorzów @ Stadion Śląski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości