Ktoś okłamał Nicka :)

Wszystko o koncercie Maiden w Chorzowie 29 maja 2005!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Piwowarus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3186
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 4:55 pm
Skąd: Warszawa

Re: Ktoś okłamał Nicka :)

Postautor: Piwowarus » śr cze 01, 2005 8:32 pm

Ciekawie jeszcze było gdy przez pewien czas słowa "Maiden, klap klap klap, Maiden" były krzyczane w kanonie. Gdy lewy sektor był przy klaskaniu to prawy wchodził w Maiden. Nie dziwię się, że relacje większości osób są sprzeczne. :D

Awatar użytkownika
Time For...
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 14
Rejestracja: śr gru 22, 2004 10:37 pm

Re: Ktoś okłamał Nicka :)

Postautor: Time For... » śr cze 01, 2005 8:47 pm

Na środku płyty wyrażnie bylo slychac tylko Fear of the dark... wsumie zrobiło mi sie troche smutno ze Iron nie zareagował na skandowanie- ale nie ma sie co dziwic jak czesc płyty wołała "dziekujemy" a druga FOTD.
to bruce musial wpasc w zakłopotanie :)

El Jojasso
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 17
Rejestracja: śr cze 30, 2004 3:07 pm
Skąd: Tarnowskie Góry

Re: Ktoś okłamał Nicka :)

Postautor: El Jojasso » śr cze 01, 2005 8:52 pm

Dokładnie.
Ja też słyszałem i "dziękujemy" i sam krzyczałem "Fear of the dark".
A z resztą wcale sie nie dziwie że mogło im się coś popieprzyć bo sami widzieliście co Janick wyprawiał z gitarą :) Musieli wziąć przykład z Nichtwishu :beer
Up the IRONS!!!

Awatar użytkownika
lonely soldier
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 18
Rejestracja: pt lut 18, 2005 9:36 pm
Skąd: Chrzanów-pewnie nikt nie wie gdzie to:P

Re: Ktoś okłamał Nicka :)

Postautor: lonely soldier » śr cze 01, 2005 8:57 pm

biedyny...nie wiedział co zrobić:P no trudno mogliśmy sie jakoś umówić chociaż na forum na skandowanie FOTD ale cóż za rok napewno nam się uda:)
UP THE IRONS!!!

Awatar użytkownika
Majek
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 416
Rejestracja: ndz sie 01, 2004 5:45 pm
Skąd: Świnoujście/Poznań

Re: Ktoś okłamał Nicka :)

Postautor: Majek » śr cze 01, 2005 10:58 pm

no trudno mogliśmy sie jakoś umówić chociaż na forum na skandowanie FOTD ale cóż za rok napewno nam się uda:)
Za rok to myślę, że zagrają nawet bez naszego skandowania :wink:

Urchin
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 299
Rejestracja: czw gru 16, 2004 7:53 pm
Skąd: San Jose

Re: Ktoś okłamał Nicka :)

Postautor: Urchin » śr cze 01, 2005 11:07 pm

no trudno mogliśmy sie jakoś umówić chociaż na forum na skandowanie FOTD ale cóż za rok napewno nam się uda:)
Za rok to myślę, że zagrają nawet bez naszego skandowania :wink:
taa...a za rok usiada przed trasa:
Bruce: - No dobra chlopaki to co gramy? -
Steve: - Hmm tylko nie FOTD, bo pamietacie jak w polsce krzyczeli ze chca fear...ha! takiego wała...nie bedzie FOTD :twisted:

8) :roll: :D

Awatar użytkownika
Celestial
-#Invader
-#Invader
Posty: 182
Rejestracja: wt gru 21, 2004 12:45 pm
Skąd: Toruń

Re: Ktoś okłamał Nicka :)

Postautor: Celestial » czw cze 02, 2005 12:15 am

..Nicko: a mi wstawać jeszcze kazali!

Khe khe :lol:
Aces High cpt. Dickinson!

Awatar użytkownika
Natalia
-#Invader
-#Invader
Posty: 179
Rejestracja: śr cze 04, 2003 11:28 pm

Re: Ktoś okłamał Nicka :)

Postautor: Natalia » czw cze 02, 2005 7:44 am

Szczerze mówiąc też mnie to lekko zdziwiło, bo wokół mnie słyszałam tylko "Fear Of The Dark! Fear Of The Dark!" ale skoro mówicie, że krzyczeliście "Dziękujemy" no to świetnie, nawet o wiele lepiej, rzekłabym :beer
Ano, krzyczeliśmy :)

Matek
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5477
Rejestracja: pn maja 02, 2005 3:17 pm

Re: Ktoś okłamał Nicka :)

Postautor: Matek » czw cze 02, 2005 9:30 am

a ja się tam cieszę że zapomnieli o tym Fear O The Dark. to było idiotyczne! i baaaaaaaaaaaedzo dobrze ze o nie zagrali!!!!!!!!!

Gina
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 11
Rejestracja: śr kwie 02, 2003 5:06 pm
Skąd: Brave New World

Re: Ktoś okłamał Nicka :)

Postautor: Gina » czw cze 02, 2005 2:16 pm

Dlaczego jak czytam to forum to wydaje mi sie ze wszyscy byli na jakis roznych koncertach :lol: :D :lol:

Tam gdzie ja stalam, przy barierkach, po lewej (tak, wiem, to duzo mowi ;) )wszyscy krzyczeli thank you i to wcale nie trwalo chwilki tylko dosc dlugo i bylo naprawde mocne, to raz a dwa, nie poprzedzalo krzykow o FOTD tylko o ile dobrze pamietam zaczelo sie po ktoryms tym krotkim wolaniu o ta piosenke.

Uff za duza przestrzen jak widac zeby wszyscy zgromadzeni na plycie i trybunach mogli odczuwac jednoczesnie to samo... (wszedzie dzialo sie cos innego.. no oprocz granej muzki oczywiscie :D) w przyszlym roku w hali juz chyba nikt nie bedzie mial watpliwosci co i kiedy krzyczala publika :)

HamstermaN
-#Prowler
-#Prowler
Posty: 3
Rejestracja: sob cze 04, 2005 6:13 pm
Skąd: Wrocław

Re: Ktoś okłamał Nicka :)

Postautor: HamstermaN » ndz cze 05, 2005 1:48 pm

Hmmm.... Jak widać w tym samym czasie ludzie krzyczeli jednocześnie różne teksty. Ja tylko przez moment słyszałem dziękujemy o potem tylko FOTD. Może publiczność sie podzieliła na 50-100 osobowe grupy, z których każda krzyczała cos innego :wink:. A jeśli tak było, to raczej pewne jest, że Bruce po protstu nas nie zrozumiał, i spytał sie Jacnika o co chodzi. Ja powiem, że widzac ich miny, i to jak Harris wzruszył ramionami do Brucea, i jak Bruce nadstawił ucho, raczej jestem pewnien że nie skumali o co chodzi. A gadanie, że Bruce spytał się Janicka dla żartu, dobrze wiedząc o co chodzi, jest tak głupie, że aż śmieszne :D. Możliwe że ktoś powiedział szczerze Nicko, że krzyczeliśmy "Dziekujemy", bo to najdonośniej slyszał, albo może specjalnie pominął wątek z FOTD, uznając, że zespół się możę troche głupio poczuć :wink:

Awatar użytkownika
Majek
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 416
Rejestracja: ndz sie 01, 2004 5:45 pm
Skąd: Świnoujście/Poznań

Re: Ktoś okłamał Nicka :)

Postautor: Majek » ndz cze 05, 2005 1:53 pm

Dlaczego jak czytam to forum to wydaje mi sie ze wszyscy byli na jakis roznych koncertach :lol: :D :lol:

Tam gdzie ja stalam, przy barierkach, po lewej (tak, wiem, to duzo mowi ;) )wszyscy krzyczeli thank you i to wcale nie trwalo chwilki tylko dosc dlugo i bylo naprawde mocne
Wiesz, może Ci się wydawało, że było mocne. Ja stałem po prawej stronie i "Thank you" nie słyszałem. Sam krzyczałem "Dziękujemy", a cześć osób też tego nie słyszała, co było dla mnie dziwne, bo też wydawało mi się, że to było bardzo mocne :wink:


Wróć do „29/05/2005 - Eddie Rips Up Mystic Festival - Chorzów @ Stadion Śląski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości