Ktoś okłamał Nicka :)

Wszystko o koncercie Maiden w Chorzowie 29 maja 2005!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Piwowarus
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Re: Ktoś okłamał Nicka :)

Postautor: Piwowarus » śr cze 01, 2005 8:32 pm

Ciekawie jeszcze było gdy przez pewien czas słowa "Maiden, klap klap klap, Maiden" były krzyczane w kanonie. Gdy lewy sektor był przy klaskaniu to prawy wchodził w Maiden. Nie dziwię się, że relacje większości osób są sprzeczne. :D

Awatar użytkownika
Time For...
-#charlotte
-#charlotte

Postautor: Time For... » śr cze 01, 2005 8:47 pm

Na środku płyty wyrażnie bylo slychac tylko Fear of the dark... wsumie zrobiło mi sie troche smutno ze Iron nie zareagował na skandowanie- ale nie ma sie co dziwic jak czesc płyty wołała "dziekujemy" a druga FOTD.
to bruce musial wpasc w zakłopotanie :)
!! Iron Maiden's gonna get you, no matter how far...!! ///UP THE IRONS !!

..:: www.timefor.glt.pl ::..

Awatar użytkownika
El Jojasso
-#charlotte
-#charlotte

Postautor: El Jojasso » śr cze 01, 2005 8:52 pm

Dokładnie.
Ja też słyszałem i "dziękujemy" i sam krzyczałem "Fear of the dark".
A z resztą wcale sie nie dziwie że mogło im się coś popieprzyć bo sami widzieliście co Janick wyprawiał z gitarą :) Musieli wziąć przykład z Nichtwishu :beer
Up the IRONS!!!

Awatar użytkownika
lonely soldier
-#charlotte
-#charlotte

Postautor: lonely soldier » śr cze 01, 2005 8:57 pm

biedyny...nie wiedział co zrobić:P no trudno mogliśmy sie jakoś umówić chociaż na forum na skandowanie FOTD ale cóż za rok napewno nam się uda:)
UP THE IRONS!!!

Awatar użytkownika
Majek
-#the trooper
-#the trooper

Postautor: Majek » śr cze 01, 2005 10:58 pm

no trudno mogliśmy sie jakoś umówić chociaż na forum na skandowanie FOTD ale cóż za rok napewno nam się uda:)
Za rok to myślę, że zagrają nawet bez naszego skandowania :wink:
"There are times when I feel I'm afraid for the world
There are times I'm ashamed of us all
When you're floating on all the emotion you feel
And reflecting the good and the bad"

Awatar użytkownika
Urchin
-#the trooper
-#the trooper

Postautor: Urchin » śr cze 01, 2005 11:07 pm

no trudno mogliśmy sie jakoś umówić chociaż na forum na skandowanie FOTD ale cóż za rok napewno nam się uda:)
Za rok to myślę, że zagrają nawet bez naszego skandowania :wink:
taa...a za rok usiada przed trasa:
Bruce: - No dobra chlopaki to co gramy? -
Steve: - Hmm tylko nie FOTD, bo pamietacie jak w polsce krzyczeli ze chca fear...ha! takiego wała...nie bedzie FOTD :twisted:

8) :roll: :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Celestial
-#invader
-#invader

Postautor: Celestial » czw cze 02, 2005 12:15 am

..Nicko: a mi wstawać jeszcze kazali!

Khe khe :lol:
Aces High cpt. Dickinson!

Awatar użytkownika
Natalia
-#invader
-#invader

Postautor: Natalia » czw cze 02, 2005 7:44 am

Szczerze mówiąc też mnie to lekko zdziwiło, bo wokół mnie słyszałam tylko "Fear Of The Dark! Fear Of The Dark!" ale skoro mówicie, że krzyczeliście "Dziękujemy" no to świetnie, nawet o wiele lepiej, rzekłabym :beer
Ano, krzyczeliśmy :)

Awatar użytkownika
Matek
-#nomad
-#nomad

Postautor: Matek » czw cze 02, 2005 9:30 am

a ja się tam cieszę że zapomnieli o tym Fear O The Dark. to było idiotyczne! i baaaaaaaaaaaedzo dobrze ze o nie zagrali!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Gina
-#charlotte
-#charlotte

Postautor: Gina » czw cze 02, 2005 2:16 pm

Dlaczego jak czytam to forum to wydaje mi sie ze wszyscy byli na jakis roznych koncertach :lol: :D :lol:

Tam gdzie ja stalam, przy barierkach, po lewej (tak, wiem, to duzo mowi ;) )wszyscy krzyczeli thank you i to wcale nie trwalo chwilki tylko dosc dlugo i bylo naprawde mocne, to raz a dwa, nie poprzedzalo krzykow o FOTD tylko o ile dobrze pamietam zaczelo sie po ktoryms tym krotkim wolaniu o ta piosenke.

Uff za duza przestrzen jak widac zeby wszyscy zgromadzeni na plycie i trybunach mogli odczuwac jednoczesnie to samo... (wszedzie dzialo sie cos innego.. no oprocz granej muzki oczywiscie :D) w przyszlym roku w hali juz chyba nikt nie bedzie mial watpliwosci co i kiedy krzyczala publika :)

HamstermaN
-#prowler
-#prowler

Postautor: HamstermaN » ndz cze 05, 2005 1:48 pm

Hmmm.... Jak widać w tym samym czasie ludzie krzyczeli jednocześnie różne teksty. Ja tylko przez moment słyszałem dziękujemy o potem tylko FOTD. Może publiczność sie podzieliła na 50-100 osobowe grupy, z których każda krzyczała cos innego :wink:. A jeśli tak było, to raczej pewne jest, że Bruce po protstu nas nie zrozumiał, i spytał sie Jacnika o co chodzi. Ja powiem, że widzac ich miny, i to jak Harris wzruszył ramionami do Brucea, i jak Bruce nadstawił ucho, raczej jestem pewnien że nie skumali o co chodzi. A gadanie, że Bruce spytał się Janicka dla żartu, dobrze wiedząc o co chodzi, jest tak głupie, że aż śmieszne :D. Możliwe że ktoś powiedział szczerze Nicko, że krzyczeliśmy "Dziekujemy", bo to najdonośniej slyszał, albo może specjalnie pominął wątek z FOTD, uznając, że zespół się możę troche głupio poczuć :wink:

Awatar użytkownika
Majek
-#the trooper
-#the trooper

Postautor: Majek » ndz cze 05, 2005 1:53 pm

Dlaczego jak czytam to forum to wydaje mi sie ze wszyscy byli na jakis roznych koncertach :lol: :D :lol:

Tam gdzie ja stalam, przy barierkach, po lewej (tak, wiem, to duzo mowi ;) )wszyscy krzyczeli thank you i to wcale nie trwalo chwilki tylko dosc dlugo i bylo naprawde mocne
Wiesz, może Ci się wydawało, że było mocne. Ja stałem po prawej stronie i "Thank you" nie słyszałem. Sam krzyczałem "Dziękujemy", a cześć osób też tego nie słyszała, co było dla mnie dziwne, bo też wydawało mi się, że to było bardzo mocne :wink:
"There are times when I feel I'm afraid for the world
There are times I'm ashamed of us all
When you're floating on all the emotion you feel
And reflecting the good and the bad"

Wróć do „29/05/2005 - Eddie Rips Up Mystic Festival - Chorzów @ Stadion Śląski”