12/08/2017 Książ Rock Zone Festiwal

Info o koncercie? Zlocie? Imprezie? Patrz tutaj

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
mila
-#the trooper
-#the trooper

12/08/2017 Książ Rock Zone Festiwal

Postautor: mila » wt sie 08, 2017 7:15 pm

O proszę, nikt nie dodał tego wcześniej.
Spoko opcja na weekend, zwłaszcza jak ktoś ma blisko - polecam :D
https://www.facebook.com/ksiazrockzone/

download/file.php?mode=view&id=1224
Załączniki
książ.jpg
2005: Chorzow
2010: Budapest
2011: Berlin, Warsaw, Prague, 2x London
2012: Philadelphia, Washington, Newark
2013: Stockholm, Paris, Berlin, Hamburg, Łódź, Gdańsk
2014: Brno, Poznań
2016: Berlin, Wrocław, Prague, Zilina
2017: Hamburg ...to be continued...

pz
-#clairvoyant
-#clairvoyant

Re: 12/08/2017 Książ Rock Zone Festiwal

Postautor: pz » wt sie 08, 2017 7:33 pm

A nawet chciałem poszukać w niedzielę czy jest taki temat, ale coś mnie odciągnęło i zapomniałem. Ja się melduję.
Najbliższe plany:
10: ICON, Memoriał Jona Lorda (Warszawa), NK
11: Exlibris, Chainsaw (Warszawa), U.D.O. (Warszawa), W.A.S.P. (Hluk), Helloween (Praga, Warszawa), NK
12: Scorpions (Gdańsk?, Ostrawa?), NK, MZR (Bydgoszcz)

pz
-#clairvoyant
-#clairvoyant

Re: 12/08/2017 Książ Rock Zone Festiwal

Postautor: pz » ndz sie 13, 2017 3:01 pm

Bardzo udany wyjazd.

Molly Malone's - rockowo-irlandzko-szantowe granie. Nie jest to muzyka, której mógłbym słuchać na co dzień, ale na plenerową imprezkę przy piwie całkiem dobrze się słuchało.

Exist - tym razem było dużo ostrzej, ale nie przypadło mi do gustu. Trochę jakby ciągle grali ten sam numer, ale chłopaki są jeszcze młodzi.

Monstrum - na ten koncert jechałem i już po pierwszym utworze wiedziałem, że było warto. Dla mnie koncert wieczoru. Publiczność pod sceną reagowała dość żywiołowo i śpiewała razem z zespołem. Na koniec tylko była dziwna akcja, bo zespół zszedł ze sceny i puszczono muzykę. Na szczęście darcie ryja "jeszcze jeden" przyniosło efekt i chłopaki wrócili na jeszcze trzy kawałki.

Thermit - niestety znowu nie wystąpił.

Nocny Kochanek - na swoim poziomie. Nie ma się do czego przyczepić. Na początku Krzyśka było słychać z denerwującym pogłosem, ale po 2 utworze efekt zniknął. Tutaj już chyba cała publiczność śpiewała razem z Krzyśkiem. Oczywiście po koncercie tłum chętnych na fotki.

Przez cały koncert dźwięk na dobrym poziomie. Bardzo dobrze się słuchało. Tylko jedno stoisko z żarciem i jedno z piwem, ale ludzi nie było zbyt dużo, więc dla wszystkich starczyło a kolejek raczej nie było. Organizacja na prawdę spoko. Przyczepiłbym się tylko do 1 toitoia na całą imprezę.
Najbliższe plany:
10: ICON, Memoriał Jona Lorda (Warszawa), NK
11: Exlibris, Chainsaw (Warszawa), U.D.O. (Warszawa), W.A.S.P. (Hluk), Helloween (Praga, Warszawa), NK
12: Scorpions (Gdańsk?, Ostrawa?), NK, MZR (Bydgoszcz)

Wróć do „Koncerty, Imprezy, Spotkania”