Spełnijmy marzenie chorego na raka ojca 17 letniej Nelli!

Tu dyskutujemy tylko o Iron Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Peppers
-#wrathchild
-#wrathchild

Spełnijmy marzenie chorego na raka ojca 17 letniej Nelli!

Postautor: Peppers » wt paź 10, 2017 11:38 pm

Cześć całej Maidenowskiej rodzinie!

Wracając do domu tramwajem po 13 godzinnej służbie, czytałem jak zawsze skrzynkę fanpage'a którego wielu z was pewnie zna, lub chociaż kojarzy.
Dostajemy tam setki wiadomości, ale to ta jedna zadziałała jak najlepsza kokaina :twisted: :wink: . Teraz trochę poważniej, napisała do mnie 17 letnia Szwedka z wielką prośbą. Po krótkiej rozmowie bardzo trudno jej uwierzyć że można tego dokonać, osobiście mam więcej wiary od niej i wiem że z waszą pomocą mogę spełnić jej marzenie oraz dać jej ojcu wielki prezent, teraz przedstawię wam oryginalną wiadomość od Nelli.

My name is Nelly, I am 17 years old and i live in Sweden.
I have never done anything like this before, but I hope to get in touch with someone from the band, also I am very sorry if my english is bad.
But this mail is not about me, it’s actually about my dad. He has been a fan of you since he was 12 years old (he is 47 years old now) and he has been following you and listen to your music since. He has almost all of your albums, your books, movies and many posters on the walls. He also has your beer (both the censored label and the original since the first one was not allowed in Sweden because of the blood on the label)
I growed up listening to your music, me and my dad have listen to all your songs and I still know which song is after the other in the disc, and of course we know all the lyric to almost every song!
He has been to all of your concerts in sweden and when i was 11 years old i was at my first concert ever, and it was your concert and of course dad brought me with him. Your second concert in sweden we went together too.
My dad has always been my big superhero, I’ve been depressed for many years and my dad has always been the one taking care of me. He drove me to school and picked me up everyday for almost 2 years (it’s 1 and 20 minutes there and back.) Last year I was going on a school trip 7 hours from home, and my dad drove the whole way to Stockholm just to pick me up because I was sad and depressed. He is always there with me telling me how much he loves me and how strong I am when I don’t see it myself.
Why i am writing you this mail now is because, my dad unfortunately got diagnosed Cancer (Chronic Lymphocytic Leukemia (CLL.)) at the end of this summer. He can’t always take care of me anymore, this is my time to make him happy again and be there for him and tell him how much I love him and how strong he is. We don’t know how much longer he will live and if he will make it. This broke my heart. I thought i would do something like this when he turned 50 but I decided to take this in my hands now instead.
It’s almost Christmas and I was wondering if you guys, or only one of the band member would like to maybe record a video saying Hi to my dad and Merry Christmas, his name is Louis, or send me a short text telling him hallo or anything like this.
I would love a video, and of course I will record his reaction on Christmas if you want to see it! I think my dad would be extremely happy and thankful, me too of course.

I won’t give up on this until I atleast get a reason from you guys not to send anything back. If this is impossible I would love to have an email back from you telling me this, and if I don’t I will continue sending this to you.

All love, and rock n roll, Nelli!

Piszę to tutaj, bo wiem że na tym forum siedzą ludzie którzy mają te WIELKĄ MOC i mogą sprawić że ojciec Nelli, mam nadzieję że nie ostatnie swoje miesiące życia przeżyję z nie tylko zajebistą pamiątką lecz też ze świadomością że ma świetną córkę która bardzo chce zrobić mu tak bardzo wyjątkowy prezent. Jeżeli ktoś z was posiada chociażby jakieś adresy, numery telefonu lub cokolwiek nie mówiąc już o kontakcie osobistym do danego członka zespołu to ślijcie to tutaj a ja podeślę to Nelli.

Bardzo dziękuje z góry Ja i Nelli za pomoc, zróbmy coś dobrego!

PS. Jeżeli wstawiłem ten temat do złego działu, to wrzućcie go gdzieś gdzie więcej ludzi może go zobaczyć.
Peppers on IM tour:

3.07.2013 Łódź
4.07.2013 Gdańsk
24.06.2014 Poznań
3.07.2016 Wrocław

26.05.2018 Tallin
28.06.2018 Volt Festival, Sopron
27.07.2018 Kraków
28.07.2018 Kraków

Zapraszam na moją stronę!
https://www.facebook.com/SteveHarrisFanClub/?fref=ts

Awatar użytkownika
krusejder
-#nomad
-#nomad

Re: Spełnijmy marzenie chorego na raka ojca 17 letniej Nelli!

Postautor: krusejder » śr paź 11, 2017 8:54 am

Gdzie napisała? Na fanpejcz Harrisa na FB? No to podrzuć linka zwrotnego, by ludzie wiedzieli, gdzie maja wysyłać pozdrowienia. Bo przecież nie tutaj ani Tobie na PW
\m/ TRASA 2018: 12.01 Hellhaim, 21.01 AccepT, 3-4.02 Nocny Kochanek, 18.02 Heartrockowanie, 24.02 White Highway, 3.03 Saxon, Diamond Head, 6.03 Rhapsody, 11.03 T. Zwijsen & co., 19.03 G3, 21.03 Ray Wilson, 23.03 Kult, 25.03 Sunnata, 8.04 Magnum, 9.04 Helloween, 14.04 Bracia, 20.04 Rainbow, 25.04 Neuronspoiler, 28.04 Metallica, 4.05 Turbo, 5.05 Bryan Adams, 17.05 Dio - King Rock N Roll, 18.05 Manilla Road, 26.05 Iron Maiden, 8.06 Pokolgep \m/

Awatar użytkownika
Peppers
-#wrathchild
-#wrathchild

Postautor: Peppers » śr paź 11, 2017 12:25 pm

Myślę że nasze pozdrowienia jej nie pomogą ;). Nic wam tu nie podrzucę bo co mam wam podrzucić, prywatną wiadomość?. Jeżeli ktoś potrzebuje jej FB, żeby to jej podesłać każdą informacje omijając mnie to mi to nie robi żadnego problemu :mryellow: na PW podam do niej kontakt :)
Peppers on IM tour:

3.07.2013 Łódź
4.07.2013 Gdańsk
24.06.2014 Poznań
3.07.2016 Wrocław

26.05.2018 Tallin
27.07.2018 Kraków
28.07.2018 Kraków

Awatar użytkownika
beaviso
-#long distance runner
-#long distance runner

Postautor: beaviso » śr paź 11, 2017 8:04 pm

No przecież nie chodzi jej o pozdrowienia od fanów :roll: Tylko od członków zespołu, chociaż jednego z nich.

Mój pomysł:

Jest Szwedką, to niech w ojczystym języku napisze swoją prośbę do gościa nazwiskiem Peter Lokrantz, który jest Szwedem. Zawód: masażysta i bodyguard. Niech wyszuka go na FB. https://www.facebook.com/peter.lokrantz
Sądzę, że on może pomóc jej w realizacji prośby i otrzymaniu paru słów otuchy od samego Pana Stefana.

Inna sprawa, że takich próśb miewają pewnie po kilkaset rocznie... Ale może ten raz się uda. O ile to nie jakaś ściema, bo dzisiejszy świat i pomysły internetowe bywają różne...

Who motivates the motivator?
Facade it has to go, he knows it, sooner or later.

Tak mi się skojarzyło.

M.
Ostatnio zmieniony śr paź 11, 2017 9:16 pm przez beaviso, łącznie zmieniany 3 razy.
Beaviso+3 w trasie 2018
26.05. (Sb) Saku Suurhall, Tallinn (Reval), EST
28.05. (Pn) Hartwall Arena, Helsinki, FIN
29.05. (Wt) Hartwall Arena, Helsinki, FIN
05.06. (Wt) Royal Arena, København, DK - 66. urodziny Nicko :)
26.06. (Wt) Geneva Arena, Genève, CH
27.07. (Pt) Tauron Arena, Kraków, PL
28.07. (Sb) Tauron Arena, Kraków, PL

Awatar użytkownika
Peppers
-#wrathchild
-#wrathchild

Postautor: Peppers » śr paź 11, 2017 8:35 pm

Mój pomysł:

Jest Szwedką, to niech w ojczystym języku napisze swoją prośbę do gościa nazwiskiem Peter Lokrantz, który jest Szwedem. Zawód: masażysta i bodyguard. Niech wyszuka go na FB. https://www.facebook.com/peter.lokrantz
Sądzę, że on może pomóc jej w realizacji prośby i otrzymaniu paru słów otuchy od samego Pana Stefana.

Inna sprawa, że takich próśb miewają pewnie po kilkaset rocznie... Ale może ten raz się uda. O ile to nie jakaś ściema, bo dzisiejszy świat i pomysły internetowe bywają różne...

M.
Świetna informacja!, to prawda zapewne z tymi prośbami, sam na mój fanpage jest ich słanych kilka w miesiącu. Ściemą to nie jest, daje sobie rękę uciąć. Jeżeli ta prośba zwróci taką uwagę na członków IM jak na Mnie to jestem pewny że nam się uda. Dzięki beaviso i mam nadzieję że ktoś tu ma jakieś ciekawe informacje z których uzbiera mi się cały alfabet planów :lol: bo plan A może przecież nie wypalić. :pijak:
Peppers on IM tour:

3.07.2013 Łódź
4.07.2013 Gdańsk
24.06.2014 Poznań
3.07.2016 Wrocław

26.05.2018 Tallin
27.07.2018 Kraków
28.07.2018 Kraków

Wróć do „Forum Główne”