DVD - Live After Death

Tu dyskutujemy tylko o Iron Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Maidenman
-#wrathchild
-#wrathchild

Re: DVD - Live After Death

Postautor: Maidenman » śr lut 27, 2008 12:09 am

Ja pomogę - napisałem e-mail jakieś pół godziny temu :) Poznań Multikino 51
http://www.bestofironmaiden.pl - moja strona o Iron Maiden.

Awatar użytkownika
balcerek
-#the trooper
-#the trooper

Postautor: balcerek » czw lut 28, 2008 2:48 pm

Mam dwa luźne bilety na rezerwacji!! Ktoś się pisze??
Obrazek
BIAłA GWIAZDA!! MY DUMNI Z KRAKOWA! KRAKóW DUMNY Z NAS!!
http://pl.youtube.com/watch?v=8O-hCtPfef8

Szymon
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: Szymon » czw lut 28, 2008 10:20 pm

slaby ten pokaz. Z dzwiekiem dali dupy, chyba nie odpalili wszystkich kanalow, wiec nie bylo slychac wszystkiego i tak jak powinno. Obraz tez nie wyrazny i ciemny.
W domu 100 razy lepiej, tylko starych trza wywalic zeby sie nie darli ze glosno :)

W ogole jestem ciekaw czy ktos dotrwa na tym pokazie do konca :) Ja po BTIC wyszedlem.
2000 Katowice
2003 Katowice, Zlin, Praga, Wrocław
2005 Praga, Chorzów, Paryż
2006 Stuttgart, Dortmund, Dublin
2007 Ateny, Ostrava, Londyn
2008 2xParyż, Trondheim, Goteborg, Warszawa, Praga, Split, Bazylea, Assen
2009 Belgrad, Rio, Sao Paulo
2010 Dublin, Budapeszt, Cluj, Kiewit, Walencja
2011 Warszawa, Praga, Nickelsdorf, Paryż, 2xLondyn
2012 Toronto, Sarnia
2013 Lizbona, Madryt, Barcelona, Paryż, 2xFrankfurt, Berlin, Hamburg, Zurych, Amsterdam, Piesztany, Łódź, Gdańsk, Bukareszt, Praga, Zagrzeb 2xLondyn
2014 Barcelona, Bilbao,Nijmegen, Brno, Nickelsdorf, Poznań, Roeser, Arras Knebworth
2016 Rio, Toronto, 2xTokyo, Brisbane, Sydney, Kapsztad, Johanesburg, Dortmund, Berlin, Wiedeń, Arhnem, Paryż, Donington, Oslo, Goteborg, Herning, Kowno, Sopron, Wrocław, Praga, Żylina, Mediolan, Triest, Split, Bukareszt, Esch's'Alzette, Wacken
2017 Antwerpia, 2xFrankfurt, Nottingham, Dublin, Manchester, Shefield, Leed, Newcastle, Glasgow, Aberdeen, Liverpool, Birmingham, Cardiff, 2xLondyn, 2x Brooklyn

Awatar użytkownika
Abstract
-#nomad
-#nomad

Postautor: Abstract » czw lut 28, 2008 11:01 pm

...podobnie jak ja. Nie no, aż tak źle nie było. Zdziwiony byłem tylko czemu gadki Bruce'a było słabo słychać. Ogólnie na "+" i więcej takich pokazów :)
Plany na 2018:
06/06/2018 Scorpions, Ostrava
13/06/2017 Judas Priest/Megadeth, Katowice
16/06/2017 Arch Enemy, Kraków
26/06/2018 Ozzy Osbourne, Kraków
08/07/2018 Rolling Stones, Warszawa
09/07/2018 Guns N'Roses, Chorzów
10/07/2018 Volbeat, Warszawa
27/07/2018 Iron Maiden, Kraków
28/07/2018 Iron Maiden, Kraków
17/11/2018 Nightwish, Kraków
27/11/2018 Slayer, Łódź

Awatar użytkownika
Kuba
-#clairvoyant
-#clairvoyant

Postautor: Kuba » czw lut 28, 2008 11:38 pm

slaby ten pokaz. Z dzwiekiem dali dupy, chyba nie odpalili wszystkich kanalow, wiec nie bylo slychac wszystkiego i tak jak powinno. Obraz tez nie wyrazny i ciemny.
W domu 100 razy lepiej, tylko starych trza wywalic zeby sie nie darli ze glosno :)

W ogole jestem ciekaw czy ktos dotrwa na tym pokazie do konca :) Ja po BTIC wyszedlem.
Zgadzam się w 100% :!:

Wziąłem żonę ze sobą ~ teraz to już dla niej zupełnie odpada :razz: W Krakowie dźwięk tragiczny ~ słychać było tylko Dickinsona + coś tam z tyłu brzdąkało :sad: Co do obrazu mam takie same odczucia ~ ciemno, szaro, brak kolorów :???: Ogólnie jestem zniesmaczony :closed
I jeszcze widownia : Pan po mojej lewej stronie prześpiewał mi pół koncertu do ucha , chłopaki po lewej (3 ich było) jak na pikniku ~ piwo ( z Biedronki ~ piwosze :lol: ), chipsy, ciasteczka. OK ~ tylko proszę KUR** następnym razem mniej szeleścić :evil: Jeszcze znalazło się paru śmiałków którzy poszli pod ekranik troszkę pchełek wyczepać i jeden gdzieś w górnym rzędzie który pojechał growlem całe "Hallowed Be Thy Name" :???: :shock: Niektórzy to nie przyszli widzę na projekcje DVD tylko na koncert :???: Szkoda tylko że potem na koncercie to nie ma kto śpiewać (vide Chorzów 2005 ~ odsyłam do bootlega) :lol: :???:

Awatar użytkownika
Maidenman
-#wrathchild
-#wrathchild

Postautor: Maidenman » czw lut 28, 2008 11:39 pm

W Poznaniu było cool, na relację zapraszam za jakąś godzinę na www.bestofironmaiden.prv.pl

Szymon
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: Szymon » czw lut 28, 2008 11:58 pm

...podobnie jak ja. Nie no, aż tak źle nie było. Zdziwiony byłem tylko czemu gadki Bruce'a było słabo słychać. Ogólnie na "+" i więcej takich pokazów :)
a slyszales recytacje na Marynarzu?? Bo ja ani slowa, tak samo jak skrzypienia statku.... W domu jak sluchalem tego fragmentu to mnie az ciary przechodzily, bo zmiksowane jest tak, ze ma sie wrazenie ze gosc szepce Ci do ucha.....
2000 Katowice
2003 Katowice, Zlin, Praga, Wrocław
2005 Praga, Chorzów, Paryż
2006 Stuttgart, Dortmund, Dublin
2007 Ateny, Ostrava, Londyn
2008 2xParyż, Trondheim, Goteborg, Warszawa, Praga, Split, Bazylea, Assen
2009 Belgrad, Rio, Sao Paulo
2010 Dublin, Budapeszt, Cluj, Kiewit, Walencja
2011 Warszawa, Praga, Nickelsdorf, Paryż, 2xLondyn
2012 Toronto, Sarnia
2013 Lizbona, Madryt, Barcelona, Paryż, 2xFrankfurt, Berlin, Hamburg, Zurych, Amsterdam, Piesztany, Łódź, Gdańsk, Bukareszt, Praga, Zagrzeb 2xLondyn
2014 Barcelona, Bilbao,Nijmegen, Brno, Nickelsdorf, Poznań, Roeser, Arras Knebworth
2016 Rio, Toronto, 2xTokyo, Brisbane, Sydney, Kapsztad, Johanesburg, Dortmund, Berlin, Wiedeń, Arhnem, Paryż, Donington, Oslo, Goteborg, Herning, Kowno, Sopron, Wrocław, Praga, Żylina, Mediolan, Triest, Split, Bukareszt, Esch's'Alzette, Wacken
2017 Antwerpia, 2xFrankfurt, Nottingham, Dublin, Manchester, Shefield, Leed, Newcastle, Glasgow, Aberdeen, Liverpool, Birmingham, Cardiff, 2xLondyn, 2x Brooklyn

Awatar użytkownika
ironlemon
-#the trooper
-#the trooper

Postautor: ironlemon » pt lut 29, 2008 12:10 am

a slyszales recytacje na Marynarzu?? Bo ja ani slowa, tak samo jak skrzypienia statku.... W domu jak sluchalem tego fragmentu to mnie az ciary przechodzily, bo zmiksowane jest tak, ze ma sie wrazenie ze gosc szepce Ci do ucha.....
U nas też nie było słychać (Multi Gdańsk). Mało tego, wyciupciali nas z dećka, bo nie puścili Rock In Rio, mimo, że nawet w kasie wiedzieli, że całość powinna trwać godzinę dłużej :/ Dalej - wkurzające było zwężenie obrazu do 16:9. Tzn. jeśli chodzi o koncert to rozumiem, ale po co spłaszczać dokumental, który domyślnie ma taki format? Wyglądało to idiotycznie.

Awatar użytkownika
Caleb
-#invader
-#invader

Postautor: Caleb » pt lut 29, 2008 12:13 am

mialem wrazenie, ze jest puszczany jakis stary zdarty VHS. Dopiero jak pokazali menu, to sobie zdalem sprawe ze to dvd. To co zrobili z dzwiekiem to bylo nieporozueminie.

DVD nie widzalem na innym sprzecie, ale nie sadze zeby zostalo to wypuszczane w takim stanie jak puscili w kinie. Ogolnie zachwycony nie jestem. No ale mam plakat! ;)

Awatar użytkownika
Mr.Hankey
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: Mr.Hankey » pt lut 29, 2008 12:14 am

Może w kinie puścili Wam wersję Stereo, która po przepuszczeniu przez wszystkie głośniki dała taki, a nie inny efekt. ;-)

Awatar użytkownika
ironlemon
-#the trooper
-#the trooper

Postautor: ironlemon » pt lut 29, 2008 12:30 am

Może w kinie puścili Wam wersję Stereo, która po przepuszczeniu przez wszystkie głośniki dała taki, a nie inny efekt. ;-)
Tez tak myslalem, ale raczej odpada. Wersja stereo na płycie to ta oryginalna z VHS. Nie sprawdzałem jeszcze jak jest na DVD, ale w oryginale były overduby, a nie slyszalem ich w kinie. Sprawdzę.

Awatar użytkownika
Madril
-#clairvoyant
-#clairvoyant

Postautor: Madril » pt lut 29, 2008 12:45 am

W Wawie dźwięk był OK. Wyszedłem pod koniec drugiego dokumentu, więc nie wiem czy RiR włączyli. :)
Co do osób, które koncertowały/piknikowały - nie było tak źle, w każdym razie nie na tyle, żeby mi to w jakimś większym stopniu przeszkadzało. :)

Dobra, to kto to był kolega Herkiego i koleżanka Wickera, których poznałem, bo nie pamiętam imion/nicków? :roll:
Doctor doctor, please
Oh, the mess I'm in

[2003-2014]
2015: Bruce Air Paris
2016: Sunrise@wypożyczalnia, NYC@Knicks, Montreal@browar, Toronto@dinozaur, Detroit@tłoki, Chicago@Jordan, LA@Fantastyczne Forum, Dortmund@robota, Berlin@las NSDAP, Herning@koloseum, Kowno@Nad Niemnem, Wrocław@szkoda słów, Praha@raj, Mediolan@forum, Esch-sur-Alzette@Hala Leśnego Roka
2017: Antwerp@gorsze MSG, Oberhausen@fabryka, Frankfurt@festynY, London@O4, Mansfield@Wielkie lasy, Brooklyn@Linsanities
2018: Tallinn@piwko, Helsinki@Jaffa-Kree, København@dwór królewski, Berlin@las NSDAP, Praha@Avia, Paris@pałace, Zurich@halostadion, Kraków@wolty, London@O4

Some things in life are bad
They can really make you mad
Other things just make you swear and curse.
When you're chewing on life's gristle
Don't grumble, give a whistle
And this'll help things turn out for the best...

Awatar użytkownika
Maidenman
-#wrathchild
-#wrathchild

Postautor: Maidenman » pt lut 29, 2008 12:53 am

Już wrzuciłem relację z Poznania, zapraszam chętnych.

Awatar użytkownika
archaon
-#long distance runner
-#long distance runner

Postautor: archaon » pt lut 29, 2008 1:10 am

Dobra, to kto to był kolega Herkiego i koleżanka Wickera, których poznałem, bo nie pamiętam imion/nicków? :roll:
archaon, paula i monicca (? :P)

teraz powiedz kim ty jestes :B

Awatar użytkownika
Madril
-#clairvoyant
-#clairvoyant

Postautor: Madril » pt lut 29, 2008 1:13 am

Hehe, z Wickerem w przerwie gadaliśmy razem. :P
Doctor doctor, please
Oh, the mess I'm in

[2003-2014]
2016: Sunrise@wypożyczalnia, NYC@Knicks, Montreal@browar, Toronto@dinozaur, Detroit@tłoki, Chicago@Jordan, LA@Fantastyczne Forum, Dortmund@robota, Berlin@las NSDAP, Herning@koloseum, Kowno@Nad Niemnem, Wrocław@szkoda słów, Praha@raj, Mediolan@forum, Esch-sur-Alzette@Hala Leśnego Roka
2017: Antwerp@gorsze MSG, Oberhausen@fabryka, Frankfurt@festynY, London@O4, Mansfield@Wielkie lasy, Brooklyn@Linsanities
2018: Tallinn@piwko, Helsinki@Jaffa-Kree, København@dwór królewski, Berlin@las NSDAP, Praha@Avia, Paris@pałace, Zurich@halostadion, Kraków@wolty, London@O4

Awatar użytkownika
archaon
-#long distance runner
-#long distance runner

Postautor: archaon » pt lut 29, 2008 1:19 am

dużo was było :razz:

Awatar użytkownika
Madril
-#clairvoyant
-#clairvoyant

Postautor: Madril » pt lut 29, 2008 1:24 am

W przerwie? Jeśli jesteś tym, kim myślę, że jesteś, to na fotelach rozmawialiśmy, ja stałem. :P I wtedy byliśmy tylko my, te 2 dziewczyny, z których jedna rozmawiała z nami i jeszcze jakiś jeden chłopak.

BTW. Odpisz na PW. :B
Doctor doctor, please
Oh, the mess I'm in

[2003-2014]

Awatar użytkownika
syzygy
-#nomad
-#nomad

Postautor: syzygy » pt lut 29, 2008 10:00 am

Byłem w poznaniu. Dźwięk może nie był tak tragiczny, jak opowiada Szymon, ale też kiepski. Wokal słabo było słychać.
Po prostu było za głośno, wszystko się zlewało, nagłośnienie nie dawało już rady przy takiej głośności. No ale przyzwyczaiłem się już, że dla 99% słuchaczy im=tym lepiej, więc nie liczę na zrozumienie :lol:

W poznaniu nie było Rock In Rio '85. Wszyscy wyszli sobie po History Of Iron Maiden, zostało dosłownie parę osób, spojrzeliśmy po sobie i też się zebraliśmy skoro wszyscy sobie poszli...

Ale ogólnie fajnie nawet, niezłe to DVD (choć za koncertem LAD nie przepadam- szczególnie za wokalem Bruca z tamtego okresu- no ale słabo było go słychać :lol: ) i tak więcej niż raz bym pewnie nie obejrzał, więc za 15zł się zapoznałem z nim :P
lans.fm

I went to God just to see
And I was looking at me....

ededi
-#prodigal son
-#prodigal son

Postautor: ededi » pt lut 29, 2008 12:19 pm

We Wrocławiu w pasażu było super najpierw był konkurs z nagrodami potem zagrała lokalna kapela zaczęli od dowcipu;przychodzi baba do lekarza a lekarz ;The Trooper, własny kawałek i na koniec Phantom of the opera i po zejściu ze sceny zaczęło się REWELACJA! prawie pełny ekran a nagłośnienie rewelacja podział na 5.1 widownia też się fajnie bawiła :rocx , samo video wiadomo klasyka perfekcja,na dodatkach nie mogłem zostać.Na koniec jak by zorganizować taki pokaz Rock in Rio na dużym ekranie :rocx nie wiem ale chyba były kiedyś takie pokazy tego koncertu .Pozdrawiam Ironspartana i jego kolegę Do zobaczenia na urodzinach Stva 12 marca w Drukarni

Awatar użytkownika
balcerek
-#the trooper
-#the trooper

Postautor: balcerek » pt lut 29, 2008 12:52 pm

Czyżby tylko w Krakowie nic się nie działo specjalnego i tylko u nas ucięli godzinę??
Obrazek
BIAłA GWIAZDA!! MY DUMNI Z KRAKOWA! KRAKóW DUMNY Z NAS!!
http://pl.youtube.com/watch?v=8O-hCtPfef8

Wróć do „Forum Główne”