Konkurs - zaśpiewaj z zespołem!

Wszystko na temat nowego tournee oraz koncertu w Polsce!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Kamelot
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 38
Rejestracja: pt kwie 27, 2007 6:23 pm

Re: Konkurs - zaśpiewaj z zespołem!

Postautor: Kamelot » pn sie 11, 2008 8:54 pm

faktycznie bez najmniejszych problemów można było Cię namierzyć, na pierwszym planie :)

Ale do Bruca nie pozwolili Ci podejść ;)
Nawet nie śmiałam próbować :D

"Heaven can wait – Jak się cieszę, że mogłem zobaczyć ten utwór na żywo! Wykonanie się nie wyróżniło, ale nadrobiła atmosfera. Wspomnę jeszcze o tych, co wybiegli na scenę pomóc śpiewać ‘Oooooo’: Mniej więcej połowa zrobiła to w fajnym stylu, ustawili się koło Stefka, zaczęli śpiewać i skakać, a kilkoro chyba udzieliły się nerwy bądź chęć wylansowania się i/lub alkohol i nie bardzo przez chwilę widzieli gdzie się podziać."


No Brand ustawiłabym się grzecznie obok Stefka gdyby grał w chórze Rubika. Nosz to koncert heavy metalowy a my nie dostaliśmy wytycznych odnośnie zachowania scenicznego. Co do chęci wylansowania się na scenie to nie bardzo mam koncepcję czym można było by się wylansować: długoscią włosów, ilością dziur w spodniach czy kolczyków w nosie? Tak czy owak gwarantowana kariera :) Odnośnie alkoholu- chyba żaden fan o zdrowych zmysłach nie zmarnowałby takiej szansy stawiając się nawalony. Przechodziliśmy przez dwie ochrony - na dole polską, na górze brytyjską i nie byłoby fizycznej możliwości, żeby wpuścili na scene wstawionego gościa. Zresztą było widac ich wyjątkową nadgorliwość jak spychali mnie ze sceny.
W każdym razie cieszy mnie fakt, że zwycięzcami zostali rozentuzjowani szaleńcy, którzy dali się ponieść emocjom, mimo iż po obejrzeniu materiału przyznaje, że wyglądało to momentami jak dzicz :mrgreen: Pozdrawiam całą bandę!

Z ciekawostek to okazało się, że los uśmiechnął się po raz drugi nie tylko do mnie ale również do chłopaka, który również stanął na scenie w 2003 :D

Przy okazji pozdrawiam "przemiłą" grupę fanów, którzy blokowali mi wejście dla vip-ów mimo, iż bezskutecznie tłumaczyłam, że muszę się tam dostać po informację, gdyż dzisiaj wyskakuje na scenę- odpowiadali coś w stylu "chyba w twoich snach" :mrgreen: :lol:

iEvE
Administratorka
Administratorka
Posty: 4000
Rejestracja: czw cze 09, 2005 8:16 pm
Skąd: Elm Street 1428

Re: Konkurs - zaśpiewaj z zespołem!

Postautor: iEvE » pn sie 11, 2008 9:30 pm

Przy okazji pozdrawiam "przemiłą" grupę fanów, którzy blokowali mi wejście dla vip-ów mimo, iż bezskutecznie tłumaczyłam, że muszę się tam dostać po informację, gdyż dzisiaj wyskakuje na scenę- odpowiadali coś w stylu "chyba w twoich snach" :mrgreen: :lol:
no popierdzielone brudasy :].

Fajnie to wyglądało. Ale ile przez to nie widziałaś koncertu?

Awatar użytkownika
Michcio
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1445
Rejestracja: ndz gru 07, 2003 10:18 pm
Skąd: Kraków

Re: Konkurs - zaśpiewaj z zespołem!

Postautor: Michcio » pn sie 11, 2008 9:54 pm

Przy okazji pozdrawiam "przemiłą" grupę fanów, którzy blokowali mi wejście dla vip-ów mimo, iż bezskutecznie tłumaczyłam, że muszę się tam dostać po informację, gdyż dzisiaj wyskakuje na scenę- odpowiadali coś w stylu "chyba w twoich snach" :mrgreen: :lol:
no popierdzielone brudasy :].

Fajnie to wyglądało. Ale ile przez to nie widziałaś koncertu?
w Pradze czekający na niebo stali sobie koło janicka i pozniej tam wrócili.

Awatar użytkownika
Kamelot
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 38
Rejestracja: pt kwie 27, 2007 6:23 pm

Re: Konkurs - zaśpiewaj z zespołem!

Postautor: Kamelot » pn sie 11, 2008 10:12 pm

Przy okazji pozdrawiam "przemiłą" grupę fanów, którzy blokowali mi wejście dla vip-ów mimo, iż bezskutecznie tłumaczyłam, że muszę się tam dostać po informację, gdyż dzisiaj wyskakuje na scenę- odpowiadali coś w stylu "chyba w twoich snach" :mrgreen: :lol:
no popierdzielone brudasy :].

Fajnie to wyglądało. Ale ile przez to nie widziałaś koncertu?
Organizacja była git! Widzieliśmy cały koncert (oprócz Heaven) - musieliśmy się stawić przy bramkach po Rime.

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6526
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Konkurs - zaśpiewaj z zespołem!

Postautor: WICKER MAN » wt sie 12, 2008 10:16 pm

Czy ktoś z Was ma jakieś zdjęcia lub filmiki (w miarę dobrej jakości) z polskiej wersji Heaven Can Wait? Z góry dzięki za jakieś namiary! Występ na scenie to coś niesamowitego! Nawet spotkanie zespołu się z tym nie równa! :)


Awatar użytkownika
Andzia
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 481
Rejestracja: pn paź 13, 2003 9:32 am
Skąd: Kraków

Re: Konkurs - zaśpiewaj z zespołem!

Postautor: Andzia » śr sie 13, 2008 2:58 pm

No widac Cie Wicker w czerwonej koszulce.

Awatar użytkownika
Michcio
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1445
Rejestracja: ndz gru 07, 2003 10:18 pm
Skąd: Kraków

Re: Konkurs - zaśpiewaj z zespołem!

Postautor: Michcio » śr sie 13, 2008 7:28 pm

ooo video allana patona!
super, będzie bot wideo :mrgreen:


Wróć do „World Tour 2008 / Koncert na Stadionie Gwardii 07.08.2008”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość