Paul Di Anno

Solowe dokonania byłych i obecnych członków Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

CubeX
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 275
Rejestracja: ndz lut 08, 2004 1:44 pm
Skąd: już nie Częstochowa

Paul Di Anno

Postautor: CubeX » pt lip 21, 2006 8:58 am

Jesienią bedziemy mieli okazję zobaczyć w Polsce tego wokalistę na trasie koncertowej, może więc warto trochę podyskutować o jego współczesnych dokonaniach, bo pewnie nowosci nie zabraknie w repertuarze obok klasyków Maiden. Jakiś czas temu na stronie sanktuaryjnej mozna było znaleźć nwesy dotyczące jego najnowszego krążka. Ta płytka już się chyba ukazała, moze ktoś wie coś więcej na ten temat? Interesuje mnie np., czy jest to dostępne w Polsce.

Nomad
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2663
Rejestracja: pn maja 09, 2005 10:54 pm

Re: Paul Di Anno

Postautor: Nomad » pt lip 21, 2006 11:15 am

A tak..Di'Anno to świetny wokalista , znam płyte zespołu Killers -Murder One,z której pochodzą takie hity jak Marshall Lockjaw, Impaler czy
The Beast Arises ,utwory które Di Anno zaśpiewa na koncertach w Polsce.
Jest to naprawde bardzo dobra muzyka i polecam ją zarówno fanom jego głosu jak i fanom heavy-metalu. Utwory z epoki Iron Maiden/Killers Paul wykonuje świetnie,bo widziałem DVD z Krakowa, ma świetny kontakt z publicznośćią,no i wiadomo że koncerty klubowe są pod tym względem lepsze od halowych czy stadionowych,gdzie Paul z wiadomych względów nie występuje.

A o to skąd pochodza utwory,które Paul zagra w Polsce:

05. Marshall Lockjaw - Killers - Murder one
07. The Beast Arises - Killers - Murder one
08. Children of Madness - Battlezone - Children of Madness
10. Impaler - Killers - Murder one
11. The Living Dead - Di Anno - Nomad
12. Faith Healer Killers - Menace To Society

Awatar użytkownika
jesper
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1308
Rejestracja: pn mar 31, 2003 8:16 pm
Skąd: Lublin

Re: Paul Di Anno

Postautor: jesper » pt lip 21, 2006 6:48 pm

.... mnie trochę wkurza "ładowanie w ptaka" fanów i wydawanie ponownie płyty ,,Nomad" pod zmienionym tytułem co miało miejsce w tym roku, mam na myśli płytę "The Living Dead" czyli taki sam zestaw utworów jak na ,,Nomad" + a jakże by inaczej "Remeber Tomorrow", "Sanctuary" i ,,Symphony of Destruction" ... no ale cóż w końcu trzeba czymś wykarmić dzieci tych kilku żon :twisted: :evil: :wink: ... szkoda tylko ża takie stawianie sprawy może świadczyć że DiAnno obecnie jest kompletnie jałowym muzykiem - dobrze że przynajmniej pozostał sceniczną bestią :twisted: :rocx

Matek
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5477
Rejestracja: pn maja 02, 2005 3:17 pm

Re: Paul Di Anno

Postautor: Matek » pt lip 21, 2006 6:50 pm

DiAnno obecnie jest kompletnie jałowym muzykiem
masz absolutnie racje w tej sprawie... niestety....

obserwator
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 895
Rejestracja: wt lut 28, 2006 11:35 pm
Skąd: jelenia góra

Re: Paul Di Anno

Postautor: obserwator » pt lip 21, 2006 6:51 pm

Symphony of Destruction
tragicznie wykonany jak dla mnie
mtszły

CubeX
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 275
Rejestracja: ndz lut 08, 2004 1:44 pm
Skąd: już nie Częstochowa

Re: Paul Di Anno

Postautor: CubeX » ndz lip 23, 2006 6:14 pm

A tak..Di'Anno to świetny wokalista , znam płyte zespołu Killers -Murder One,z której pochodzą takie hity jak Marshall Lockjaw, Impaler czy
The Beast Arises ,utwory które Di Anno zaśpiewa na koncertach w Polsce.
Jest to naprawde bardzo dobra muzyka i polecam ją zarówno fanom jego głosu jak i fanom heavy-metalu. Utwory z epoki Iron Maiden/Killers Paul wykonuje świetnie,bo widziałem DVD z Krakowa, ma świetny kontakt z publicznośćią,no i wiadomo że koncerty klubowe są pod tym względem lepsze od halowych czy stadionowych,gdzie Paul z wiadomych względów nie występuje.

A o to skąd pochodza utwory,które Paul zagra w Polsce:

05. Marshall Lockjaw - Killers - Murder one
07. The Beast Arises - Killers - Murder one
08. Children of Madness - Battlezone - Children of Madness
10. Impaler - Killers - Murder one
11. The Living Dead - Di Anno - Nomad
12. Faith Healer Killers - Menace To Society
To znana jest setlista tego, co Paul zaśpiewa w Polsce?

Nomad
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2663
Rejestracja: pn maja 09, 2005 10:54 pm

Re: Paul Di Anno

Postautor: Nomad » ndz lip 23, 2006 7:39 pm

No setlista jest prawdopodobna,zapodał ją Deleted User 804 w temacie o koncertach Di Anno, będzie 8 hitów Ironów, Prowler,Sanctuary,Running Free,Phantom ot the Opera,Remeber Tomorrow,Killers,Murders...,Wratchild ,utwory które podałem i coveer Ramones..,o ile oczywiście ten set sie pokryje,ale wiele wskazuje ,że tak.

Awatar użytkownika
Rainmaker.
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 504
Rejestracja: śr paź 22, 2003 7:46 pm
Skąd: Będzin

Re: Paul Di Anno

Postautor: Rainmaker. » ndz lip 23, 2006 11:34 pm

.... mnie trochę wkurza "ładowanie w ptaka" fanów i wydawanie ponownie płyty ,,Nomad" pod zmienionym tytułem co miało miejsce w tym roku, mam na myśli płytę "The Living Dead" czyli taki sam zestaw utworów jak na ,,Nomad" + a jakże by inaczej "Remeber Tomorrow", "Sanctuary" i ,,Symphony of Destruction" ... no ale cóż w końcu trzeba czymś wykarmić dzieci tych kilku żon :twisted: :evil: :wink: ... szkoda tylko ża takie stawianie sprawy może świadczyć że DiAnno obecnie jest kompletnie jałowym muzykiem - dobrze że przynajmniej pozostał sceniczną bestią :twisted: :rocx

Ale oczerniać Ironów ciągle potrafi :evil: że niby nie grają już tak jak kiedyś dla przyjemności tylko dla kasy.

WIT666
Chainsaw Promotion
Chainsaw Promotion
Posty: 294
Rejestracja: śr sty 26, 2005 6:38 pm

Re: Paul Di Anno

Postautor: WIT666 » wt sie 01, 2006 8:17 pm

Paul da czadu w listopadzie :solo

Nomad
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2663
Rejestracja: pn maja 09, 2005 10:54 pm

Re: Paul Di Anno

Postautor: Nomad » sob paź 07, 2006 8:54 pm

O jego płytach nie mówiło sie tyle co o płytach Bruce'a czy nawety Blaze'a,wogóle są dużo słabiej dostępne,ale myśle że warto je poznawać, Di Anno miał rózne zespoły,mysle ze najlepszym był zespół Killers, z którym nagrał jedyną rzecz którą słyszałem płyte Murder One,na tej płycie jest najwięcej utworów które gra na koncertach poza płytami Maiden, np.Marshall Lockjaw, Impaler czy The Beast Arises, które być może będą zagrane na Metal Marathon.
Naprawde bardzo dobre granie, nawet bardziej heavy niż płyty z Maiden, bo już brak tu typowych rock'n rollowych akcentów , więcej heavy-metalowego uderzenia, Di Anno nawet czasem wchodzi w wyższe rejestry, a sola są typowo heavy, wysoko brzmią itd.
Naprawde świetna płyta, warto znać.
Ciekaw jestem innych płyt,z tego co wiem to troche uderzał w strone US Hard-Rocka ,nawet jest na jakiejś składance na której są inne kapele tego typu, ostatnio wystąpił na trybutach dla Led Zepp i Van Halen.
Opinia że tylko jedzie na utworach Maiden jest troche niesprawiedliwa, tymbardziej że do tych utworów ma święte prawo.

Awatar użytkownika
Dziku
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1106
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 7:24 pm
Skąd: Żyrardów

Re: Paul Di Anno

Postautor: Dziku » sob paź 07, 2006 9:58 pm

a czy jest ktos w posiadaniu DVD "The Beast In The East" ?


EDIT: własnie zamówiłem sobie na fan.pl :P

Deleted User 804

Re: Paul Di Anno

Postautor: Deleted User 804 » pt wrz 11, 2009 9:25 pm

http://www.vueweekly.com/article.php?id=13019 pojawił się nowy wywiad z Di Anno

Deleted User 804

Re: Paul Di Anno

Postautor: Deleted User 804 » śr wrz 23, 2009 7:47 am

Niedługo na rynek trafi autobiografia Paula Di’Anno.

"The Beast: Singing With Iron Maiden - The Drugs, The Groupies... The Whole Story" ukaże 1 lutego nakładem John Blake Publishing Ltd.

Jak sam Paul twierdzi iż ”nie ma to być kolejna rockowa autobiografia w której autor cały czas próbuję pogratulować sobie swoich osiągnięć, tylko po prostu napisałem jak było”

Jak sam Paul twierdzi iż "nie ma to być kolejna rockowa autobiografia w której autor cały czas próbuję pogratulować sobie swoich osiągnięć, tylko po prostu napisałem jak było."

Oto opis książki: "Paul Di’Anno jest jedną z najdzikszych gwiazd rocka. W swojej książce przedstawia szokującą historię jego życia w trasie, zawierającą moment w którym wykopał swemu gitarzyście zęby, przeganiał dziennikarzy z koncertów, przestrzelał z karabinu opony samochodu i prawdę o jego aresztowaniu za posiadanie broni półautomatycznej. Jego historia jest o narkotykach, broni, alkoholu; okresie pobytu w więzieniu i czasie w którym był frontmanem wielkiego IRON MAIDEN. Jego kontrowersyjne wybryki poza sceną są jeszcze bardziej szokujące niż te w świetle reflektorów. Walczył on z uzależnieniem od narkotyków i spadł z wyżyn sławy na sam dół bankructwa. Jest to spojrzenie w mroczne i niespokojne czasy człowieka który całe życie walczył ze swymi demonami."

Niestety nie wiadomo czy książka ukaże się kiedykolwiek w Polsce, ani tym bardziej czy doczeka się tłumaczenia.

Obrazek

Deleted User 804

Re: Paul Di Anno

Postautor: Deleted User 804 » wt wrz 29, 2009 12:16 pm


Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9522
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Paul Di Anno

Postautor: Budziol » śr sty 06, 2010 10:28 pm

http://www.rockmetal.pl/wywiady/paul.di ... l?strona=1

wywiad z Paulem na rockmetal

to co wygaduje w tym wywiadzie to masakra!

Twierdzi,ze sprzedal swojej ostatniej plyty w Brazylii 28mln :!: :roll:
to 1/4 tego co "Thriller" MJ sprzedal na calym swiecie, a jak wiadomo to najlepiej sie sprzedajacy album wszechczasow na calym swiecie.
Kto by pomyslal ze to własnie Paul zdeklasuje krola popu :D
o innych "kwiatkach" w tym wywiadzie nawet nie wspomne

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11771
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Paul Di Anno

Postautor: gumbyy » śr sty 06, 2010 10:57 pm

"Nie mam pojęcia, nie słucham ich od lat. Ale podobno ich najnowszy album sprzedał się w Ameryce Południowej w nakładzie miliona kopii. Ja nie nagrałem płyty już od paru lat, ale mój ostatni krążek rozszedł się w ilości 28 milionów egzemplarzy w samej Brazylii. "
Jak dla mnie, to Di'Anno po prostu robi sobie tutaj jakieś jaja.

A jakie inne kwiatki?
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9522
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Paul Di Anno

Postautor: Budziol » śr sty 06, 2010 11:00 pm

chociazby ze NWOBHM to okreslenie tylko IM

opis przyjecia go do zespolu

wieecej?

Awatar użytkownika
IRONSPARTAN
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 521
Rejestracja: czw mar 16, 2006 8:11 pm
Skąd: Twierdza Wrocław

Re: Paul Di Anno

Postautor: IRONSPARTAN » sob sty 09, 2010 2:15 pm

Niedługo na rynek trafi autobiografia Paula Di’Anno.
Ta książka ukazała się już w 2002 roku. Mam to pierwsze wydanie w twardej okładce z dodatkową obwolutą. Paul, jak mi ją podpisywał, mówił że wyszło tego 500 sztuk. Teraz ma to być reedycja. Nie wiem tylko czy, z dopisaniem wyczynów Paula z ostatnich lat czy ta sama zawartość co poprzednio.

Awatar użytkownika
Mr. M
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4017
Rejestracja: pt sty 08, 2010 4:21 pm

Re: Paul Di Anno

Postautor: Mr. M » pt lis 11, 2011 8:33 am

http://www.youtube.com/watch?&v=wdIcBjMD4zk

:lol:

Ciekawe ile jeszcze Paul będzie jechał na klasykach Maiden...

Awatar użytkownika
Emilio
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3407
Rejestracja: sob cze 12, 2010 12:47 am
Skąd: Oborniki, k Poznania

Re: Paul Di Anno

Postautor: Emilio » wt paź 15, 2013 12:56 pm

"Podczas koncertu byłego wokalisty Iron Maiden, Paula Di’Anno 4 października, jakieś 15 minut od rozpoczęcia, ktoś z publiczności zaczął wykrzykiwać imię Bruce’a Dickinsona. Były wokalista Iron Maiden nie był tym najwyraźniej zachwycony i odpowiedział ze sceny tak:
“Myślisz, że to zabawne? Ty ssący pałę skurwielu. Zawsze znajdzie się jeden gej, zawsze jakiś pedał. Człowieku, nawet nie zejdę ze sceny, żeby ci wpieprzyć. Zawołam swoich chłopców z ochrony, żeby cię wynieśli. Więc zamknij kurwa japę.
A co do Bruce’a Dickinsona… Słuchaj, nie spiewam opery i nie jestem baleriną. Ja tylko gram bezpośredni punk heavy metal. Jak chcesz słuchać Bruska-dzidziuśka, to wypierdalaj do domu. Jak nie to [pozwól, że] zagram dziś dla swoich przyjaciół. Więc jeśli nie masz nic przeciwko, possij mi, lachociągu.” Jego zachowanie może dziwić, ponieważ jeszcze kilka lat temu miał stwierdzić, że Dickinson to najlepszy wokalista, jakiego miało Iron Maiden." :lol:
"Moje dni upływają pomiędzy logiką, gwizdaniem, chodzeniem na spacery i stanami depresji."


Wróć do „Different World”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość