Iron Maiden w Antyradiu na Turbo Topie!

Dyskusja o najnowszej płycie Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

SebastianArcheo
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 562
Rejestracja: czw mar 17, 2005 9:34 pm
Skąd: a skąd

Iron Maiden w Antyradiu na Turbo Topie!

Postautor: SebastianArcheo » czw sie 26, 2010 2:27 pm

Znowu mamy MAIDENów na liście przebojów :-)
http://www.antyradio.pl/Turbo-Top
Głosujemy!

baxi100
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 69
Rejestracja: pn sie 16, 2010 6:09 pm
Skąd: Jelenia Góra

Re: Iron Maiden w Antyradiu na Turbo Topie!

Postautor: baxi100 » czw sie 26, 2010 11:11 pm

za głosowane ;p
UP THE IRONS \m/

Maczup
-#Invader
-#Invader
Posty: 232
Rejestracja: śr lip 29, 2009 6:33 pm

Re: Iron Maiden w Antyradiu na Turbo Topie!

Postautor: Maczup » pt sie 27, 2010 11:50 am

za głosowane ;p
:roll:

Siwy
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3318
Rejestracja: sob cze 14, 2003 9:36 am
Skąd: już nie Warszawa

Re: Iron Maiden w Antyradiu na Turbo Topie!

Postautor: Siwy » wt sie 31, 2010 4:56 pm

Dzisiaj w ciągu dnia słyszałem "Final Frontier" i, nie pamiętam już który z redaktorów, mówił o Turbo Topie i żeby głosować. Ale chyba raczej na "El Dorado", bo FF jeszcze nie ma...

W każdym razie w Anty któryś już raz z kolei słyszałem kawałek z nowej płyty, a jednak Eski Rock słucham częściej i tam jeszcze nigdy nie słyszałem...

SebastianArcheo
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 562
Rejestracja: czw mar 17, 2005 9:34 pm
Skąd: a skąd

Re: Iron Maiden w Antyradiu na Turbo Topie!

Postautor: SebastianArcheo » śr wrz 01, 2010 8:33 am

każdym razie w Anty któryś już raz z kolei słyszałem kawałek z nowej płyty, a jednak Eski Rock słucham częściej i tam jeszcze nigdy nie słyszałem...
Proste... EMI Polska nie zapłaciło łapówy ESCE i nie ma Ironów... zresztą Eska to poracha... Gnój Wojewódzki i reszta popkulturowej zgnilizny :-)

Awatar użytkownika
jesper
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1308
Rejestracja: pn mar 31, 2003 8:16 pm
Skąd: Lublin

Re: Iron Maiden w Antyradiu na Turbo Topie!

Postautor: jesper » śr wrz 01, 2010 9:10 am

Gnój Wojewódzki i reszta popkulturowej zgnilizny :-)
... jakieś konkretne argumenty może zapodasz :facepalm:

Awatar użytkownika
ttomasz
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2082
Rejestracja: śr mar 24, 2010 5:04 am

Re: Iron Maiden w Antyradiu na Turbo Topie!

Postautor: ttomasz » śr wrz 01, 2010 10:45 am

Jest głos!

SebastianArcheo
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 562
Rejestracja: czw mar 17, 2005 9:34 pm
Skąd: a skąd

Re: Iron Maiden w Antyradiu na Turbo Topie!

Postautor: SebastianArcheo » śr wrz 01, 2010 11:58 am

... jakieś konkretne argumenty może zapodasz :facepalm:
Stary nie będę się powtarzał.. bo ten wątek chamskich epitetów w stronę Iron Maiden, które wypowiadał Wojewódzki - już na forum omawialiśmy.

A co do popowego charakteru Rock Eski... nie mam złudzeń... W tym radiu nie usłyszę Saxon, Judas Priest, Morbid Angel, Death, Kinga Diamonda, Ronniego Jamesa Dio i innych legend na których się wychowałem...

Deleted User 4432

Re: Iron Maiden w Antyradiu na Turbo Topie!

Postautor: Deleted User 4432 » śr wrz 01, 2010 12:56 pm

jesper napisał/a:
... jakieś konkretne argumenty może zapodasz :facepalm:

Stary nie będę się powtarzał.. bo ten wątek chamskich epitetów w stronę Iron Maiden, które wypowiadał Wojewódzki - już na forum omawialiśmy.
Ja pamiętam , że powiedział coś w tylu "Iron Maiden to wiocha totalna i chała " To mi wystarczyło żeby uznać kolesia za cwelonego fagasa . Czy coś mnie jeszcze ominęło ?

Awatar użytkownika
Emilio
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3402
Rejestracja: sob cze 12, 2010 12:47 am
Skąd: Oborniki, k Poznania

Re: Iron Maiden w Antyradiu na Turbo Topie!

Postautor: Emilio » śr wrz 01, 2010 1:04 pm

Tak, pamietam, że koleś co wygrał idola Zalewski czy jak mu tam, śpiewał na przesłuchaniu Tears of the dragon Dickinsona a w rundzie finałowej Wasting Love Iron Maiden i Wojewódzki kilka razy powiedział cos w stylu, ze Iron Maiden to wioska itd... Po wydaniu płyty przez tego wykonawce, KW napisał recenzje w, której stwierdził “Krzysiek wyleczył się z wirusa Iron Maiden, a zaraził wirusem Alice in Chains”
"Moje dni upływają pomiędzy logiką, gwizdaniem, chodzeniem na spacery i stanami depresji."

Siwy
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3318
Rejestracja: sob cze 14, 2003 9:36 am
Skąd: już nie Warszawa

Re: Iron Maiden w Antyradiu na Turbo Topie!

Postautor: Siwy » czw wrz 02, 2010 12:52 pm

A mnie to nie zraziło do jego osoby. Przecież każdy ma prawo uważać, że Iron Maiden to wiocha i publicznie o tym mówić. Ja np. uważam, że Hammerfall to wiocha i co z tego?

Awatar użytkownika
Emilio
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3402
Rejestracja: sob cze 12, 2010 12:47 am
Skąd: Oborniki, k Poznania

Re: Iron Maiden w Antyradiu na Turbo Topie!

Postautor: Emilio » czw wrz 02, 2010 2:46 pm

Mnie nie zraziło wcale to, nigdy go nie lubiłem. Nigdy nie smieszyły mnie te jego teksty i silenie sie na mistrza cietej riposty w Idolu. W autorskim programie było pare fajnych odcinków ale to dzieki obecności ciekawych gości.
"Moje dni upływają pomiędzy logiką, gwizdaniem, chodzeniem na spacery i stanami depresji."

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: Iron Maiden w Antyradiu na Turbo Topie!

Postautor: RALF » czw wrz 02, 2010 2:59 pm

Ja sądzę, że Wojewódzki w Idolu powiedział tak "na złość" ortodoksyjnym fanom Maiden, na których to pozował Zalewski, bo uważam że cała sytuacja była wyreżyserowana, na potrzeby TV. W takich programach nie ma miejsca na "szczerość". Czytałem reckę "Dance Of Death" popełnioną przez Wojewódzkiego i ... była bardzo dobra.

Gdzie był zespół Kuby w którym grał, a czym jest w panteonie rocka Maiden - tylko idiotę trzeba przekonywać. A ja 95% korporacyjnych bandów z USA (nie muszę wymieniać) uważam za ściemę i chałę, ;-) i co z tego....

Awatar użytkownika
Emilio
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3402
Rejestracja: sob cze 12, 2010 12:47 am
Skąd: Oborniki, k Poznania

Re: Iron Maiden w Antyradiu na Turbo Topie!

Postautor: Emilio » czw wrz 02, 2010 3:37 pm

Czytałem reckę "Dance Of Death" popełnioną przez Wojewódzkiego i ... była bardzo dobra.
Chciałbym to zobaczyć! Czytałem tylko jakas recke Leszczyńskiego (chyba BNW) też była pochlebna.
"Moje dni upływają pomiędzy logiką, gwizdaniem, chodzeniem na spacery i stanami depresji."

SebastianArcheo
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 562
Rejestracja: czw mar 17, 2005 9:34 pm
Skąd: a skąd

Re: Iron Maiden w Antyradiu na Turbo Topie!

Postautor: SebastianArcheo » pt wrz 03, 2010 8:06 pm

W poniedziałek Dave i Bruce na antenie Antyradia! W audycji Kasprologia u Tomka Kasprzyka! Nie znam szczegółów ale trzeba nasłuchiwać! start od 13.00!
http://www.antyradio.pl/Programy/Warszawa/Kasprologia

Awatar użytkownika
IRONSPARTAN
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 521
Rejestracja: czw mar 16, 2006 8:11 pm
Skąd: Twierdza Wrocław

Re: Iron Maiden w Antyradiu na Turbo Topie!

Postautor: IRONSPARTAN » pt wrz 03, 2010 11:01 pm

każdym razie w Anty któryś już raz z kolei słyszałem kawałek z nowej płyty, a jednak Eski Rock słucham częściej i tam jeszcze nigdy nie słyszałem...
Proste... EMI Polska nie zapłaciło łapówy ESCE i nie ma Ironów... zresztą Eska to poracha... Gnój Wojewódzki i reszta popkulturowej zgnilizny :-)
Wystarczy spojrzeć na nalepki na ostatniej płycie zakupionej w Polsce i zobaczyć jakie radio jest patronem medialnym. Ot, cała tajemnica, dlaczego tu jest, a tu nie ma. Tak jak i to że w PL w naszym oddziale EMI pojawiły się TYLKO 2 płyty promo El Dorado, i jedną dostała "trójka", a drugą ANTYRADIO. Większego to znaczenia może mieć nie powinno, ale jednak tylko tam w miarę podają Maiden.
Co do Eski R to faktycznie wracają do korzeni(a), czyli do stacji matki. PLASTIK, PLASTIK, PLASTIK... "Tylko wodą być" 300 razy dziennie i ten idiota Wojewódzki... Matko!...
Ale to tylko moje zdanie subiektywne... :razz:


Wróć do „The Final Frontier”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości