Czasopisma Muzyczne

Kulturalna dyskusja fanów Iron Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Najczesciej siegam po...

Metal Hammer
16
21%
Mystic Art
13
17%
Pure Metal
4
5%
Mega-Sin
1
1%
Heavy Metal Pages
2
3%
7 Gates
1
1%
Teraz Rock
34
44%
Jazz Forum
2
3%
Inne
5
6%

Liczba głosów: 78

pz
-#lord of light
-#lord of light

Re: Czasopisma Muzyczne

Postautor: pz » śr sty 06, 2021 7:28 pm

Zenek Kutasa...

Osz k@#$a! :lol: Aż zacząłem dokładnie przeglądać ten slajd. I rzeczywiście jest. W mordę. Za pierwszym razem rzuciłem szybko okiem i jak zobaczyłem dwa razy Ozza w czołówce, to odpuściłem, ale Twój post mnie zmotywował do dokładnego zapoznania się z tymi wyborami. Myślę, że Zenek mógłby poczuć się urażony ujęciem go w takim podsumowaniu. :)

Ale może warto by ją sobie puścić. Ponoć Zenek twierdził, że to jego najlepsza płyta. To co prawda niewiele znaczy, no może, że nie trzeba będzie się całkiem złoić do słuchania. :)

Plany na 2020: brak

Zakkahletz
-#nomad
-#nomad

Postautor: Zakkahletz » śr sty 06, 2021 7:48 pm

Schizoid, blackmailer – ależ wzmożenie u Was. ;) Prasa muzyczna żyje i kopie, jeśli ranking czy podsumowanie roczne w niej takie kałtornado może rozkręcić, dajta spokój... :D

Awatar użytkownika
Schizoid
-#nomad
-#nomad

Postautor: Schizoid » śr sty 06, 2021 7:51 pm

Jakie wzmożenie? Naczytałem się o tym, że ostatni TR to palce lizać, chwilę potem zobaczyłem zdjęcie tych list, które ośmieszają owe czasopismo i je tu wstawiłem, to tyle. Kałtornado to widzę w zestawieniach tych dziennikarzy, w postaci koncertówki Kultu, ostatniego Osbourne'a, Zenka Kutasa i tego typu tytułów.
Obrazek

Cold
-#clairvoyant
-#clairvoyant

Postautor: Cold » śr sty 06, 2021 11:06 pm

A co Ty masz do koncertówki Kultu? Jak dla mnie dobra rzecz. Jeden będzie męczył non stop nowy Ulver, podniecajac się, jakie to świetne i trendy (dla mnie straszna nuda, w porównaniu do starego Ulver wręcz tandeta). Drugi będzie się cieszył z kolejnego "lecia" Dżemu. Tak na marginesie - byłem na z góra setce koncertów Dżemu z wszystkimi voc. i te nieco słabsze mieszczą się na palcach jednej ręki. Do loży szyderców niektórzy, widzę, chcą pretendować :wink:

Awatar użytkownika
Sininenpoika
-#long distance runner
-#long distance runner

Postautor: Sininenpoika » śr sty 06, 2021 11:15 pm

A co Ty masz do koncertówki Kultu? Jak dla mnie dobra rzecz. Jeden będzie męczył non stop nowy Ulver, podniecajac się, jakie to świetne i trendy (dla mnie straszna nuda, w porównaniu do starego Ulver wręcz tandeta). Drugi będzie się cieszył z kolejnego "lecia" Dżemu. Tak na marginesie - byłem na z góra setce koncertów Dżemu z wszystkimi voc. i te nieco słabsze mieszczą się na palcach jednej ręki. Do loży szyderców niektórzy, widzę, chcą pretendować :wink:
Jak oceniasz koncertówkę Dżemu z Piotrowskim na bębnach?
Obrazek
REAL GUITARS HAVE WINGS
https://www.facebook.com/SigmaDimension/?ref=page_internal
RICO https://youtu.be/Cina5VcdBeA

Awatar użytkownika
Schizoid
-#nomad
-#nomad

Postautor: Schizoid » śr sty 06, 2021 11:47 pm

To mam, że jest to koncertówka, nie album studyjny. Jak ktoś daje live albumy do takiego zestawienia, to podejrzewam, że nie słyszał zbyt wielu nowych wydawnictw. Jak zrobiłby to ktoś z forum, to w porządku, w końcu słuchamy muzyki dla czystego funu i nie mamy żadnego obowiązku śledzenia najnowszych premier, ale to są dziennikarze największej gazety o tematyce rockowej w Polsce.

Nowy Ulver trendy? Przecież to brzmi jakby miało 35 lat :lol: Już Shadows Of The Sun było bardziej na czasie.
Obrazek

Cold
-#clairvoyant
-#clairvoyant

Postautor: Cold » czw sty 07, 2021 5:21 pm

Jak oceniasz koncertówkę Dżemu z Piotrowskim na bębnach?

Spodek '92? No wiadomo, płyta-kult, z Ryszardem jeszcze w formie...

Schizoid - co do umieszczania przez dziennikarzy TR koncertówek w ich rocznych zestawieniach trochę racji masz. Choć gdybym podsumowywał np. taki 1985 rok, to do dyszki musiałbym wcisnąć Live After Death.

Co do Ulver - pisząc "trendy" miałem na myśli bardzo popularne wśród części zespołów przejście z blacku w elektronikę.

pz
-#lord of light
-#lord of light

Postautor: pz » pt sty 08, 2021 7:27 pm

Aż sobie kupiłem tego TR. Na razie przejrzałem pobieżnie, przeczytałem zestawienia płyt :D wywiady z Budką Suflera i Turbo. W tym drugim przypadku byłem zaskoczony, że mają aktualne zdjęcie zespołu :) i dowiedziałem się jednej nowej rzeczy, że na koncert w Warszawie dogadali się z Hołdysem na keksy. Z ciekawych dla mnie rzeczy zostało mi przede wszystkim te kilka stron o U.D.O.

Awatar użytkownika
Schizoid
-#nomad
-#nomad

Postautor: Schizoid » sob sty 16, 2021 10:22 pm

Co prawda nie czasopismo, ale Antyradio stara się być godnym rywalem specjalistów z Teraz Rocka: https://www.antyradio.pl/Radio/Plyta-Ro ... NLN1uePrwQ
Obrazek

pz
-#lord of light
-#lord of light

Postautor: pz » sob sty 16, 2021 10:24 pm

No cóż tam liczą się dwie kategorie wykonawców:
- ci, których wszyscy znają (Ozz, Purple, ACDC)
- ci, których puszczamy (Organek, NK)

Awatar użytkownika
Schizoid
-#nomad
-#nomad

Postautor: Schizoid » sob sty 16, 2021 10:31 pm

Ten utwór z Błażejem mnie zaskoczył, w ogóle nie wiedziałem, że coś takiego się pojawiło. No ale ja na hitach się nie znam :D
Obrazek

Neo44
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: Neo44 » sob sty 30, 2021 6:53 pm

Lutowy numer "Teraz Rocka" już w sprzedaży.

https://www.terazmuzyka.pl/lutowy-teraz ... kup-teraz/

Awatar użytkownika
Invader
-#Fallen Angel
-#Fallen Angel

Postautor: Invader » pn lut 22, 2021 1:37 pm

Obrazek
Outside the soundness of your mind
Bathing your soul in silver tears
Beneath a blackened summer sky
Praying for time to disappear

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
mic7
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: mic7 » wt lut 23, 2021 11:30 am

Children Of Bodom ,Black Sabbath ,Klan i Kreator - tylko to mnie interesuje z nowego TR.
:idea: :?:

Neo44
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: Neo44 » wt lut 23, 2021 11:34 am

Mnie interesuje Black Sabbath i Kreator.

Wróć do „Kawiarnia SanktuariuM”