Płeć piękna

Kulturalna dyskusja fanów Iron Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Invader
-#Fallen Angel
-#Fallen Angel

Re: Płeć piękna

Postautor: Invader » czw gru 10, 2020 11:51 am

Tragedia
+1
Outside the soundness of your mind
Bathing your soul in silver tears
Beneath a blackened summer sky
Praying for time to disappear

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
krusejder
-#rainmaker
-#rainmaker

Postautor: krusejder » czw gru 10, 2020 12:54 pm

Bez startu do meksykańskich pogodynek ;)
których? ;)
2020: styczeń - Clödie (18), Sabaton / Apocalyptica (24), Scream Maker / Młot na Czarownice (30); luty: Turbo (1), HeartRockowanie (14), Kult (21), Made in Warsaw (28); marzec: .....

Awatar użytkownika
Metalophil
-#moonchild
-#moonchild

Postautor: Metalophil » czw gru 10, 2020 8:21 pm

Bez startu do meksykańskich pogodynek ;)
których? ;)
Najbardziej znaną jest chyba Yanet Garcia ;)
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suuuuuuuuuuuns!

Awatar użytkownika
krusejder
-#rainmaker
-#rainmaker

Postautor: krusejder » czw gru 10, 2020 9:52 pm

Fajna, ale ... przesadzone te kształty.

Wolę Milenę <3
2020: styczeń - Clödie (18), Sabaton / Apocalyptica (24), Scream Maker / Młot na Czarownice (30); luty: Turbo (1), HeartRockowanie (14), Kult (21), Made in Warsaw (28); marzec: .....

Siwy
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: Siwy » wt sty 12, 2021 4:12 pm

Elizabeth Zharoff to śpiewaczka operowa, trenerka wokalna i (na mój gust) PRZEPIĘKNA kobieta.

Tutaj Pani Elżbieta komentuje "Hallowed Be Thy Name", co odbywa się tak, że przez pierwsze 10 minut jest gra wstępna, potem idzie pełen orgazm, a na końcu przychodzi rozluźnienie i zadowolenie. Miłego odbioru. :D
www.youtube.com/watch?v=okFBawKnZUg
Na początek, nawiązując do innych komentarzy na ten temat, zgadzam się że video reaction to rak, głupota itd. ale jak już raz obejrzałem taki filmik z czyjąś reakcją na kawałek IM, to regularnie YT podpowiada mi kolejne no i przyznam się, że oglądanie tych reakcji stało się takim moim guilty pleasure.

Wracając do omawianej tutaj, kolejnej jutubowej trenerki głosu, to muszę się przyznać, że oglądanie jej stało się moim największym guilty pleasure ze wszystkich. Z tym, że jest przepiękna, to bym nie przesadzał. Na pewno jest atrakcyjna w pewien sposób, ale ma irytujący głos oraz zachowanie z mimiką twarzy na czele. Jest to wszystko tak dla mnie irytujące, że aż fascynujące i normalnie nie mogę od niej oczu i uszu oderwać. Na całe szczęście, jak to bywa z takimi guilty pleasurami, powinno szybko przejść ;)
S.I.W.Y. - Siwy I Wszystko Yasne 8)
Metal tworzyli lewaccy kontestatorzy walczący o wolność i pokój wg wskazań agentów Moskwy

Zakkahletz
-#nomad
-#nomad

Postautor: Zakkahletz » śr sty 13, 2021 3:59 pm

Widziałem, że są już filmy "my reactions to reactions to my..." (np. początkująca popowa piosenkareczka w ten sposób podbija zainteresowanie sobą), więc ten patent w zasadzie można zapętlać w nieskończoność. :mryellow:

Awatar użytkownika
gumbyy
-#rainmaker
-#rainmaker

Postautor: gumbyy » śr sty 13, 2021 7:23 pm

Widziałem, że są już filmy "my reactions to reactions to my..." (np. początkująca popowa piosenkareczka w ten sposób podbija zainteresowanie sobą), więc ten patent w zasadzie można zapętlać w nieskończoność. :mryellow:
Można na przykład posadzić Dickinsona, żeby reagował na filmiki z reakcjami na jego śpiew :lol:
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
Sininenpoika
-#long distance runner
-#long distance runner

Postautor: Sininenpoika » czw sty 14, 2021 1:33 pm

Ktoś tu ma zatkane uszy :>
Obrazek
REAL GUITARS HAVE WINGS
https://www.facebook.com/SigmaDimension/?ref=page_internal
RICO https://youtu.be/Cina5VcdBeA

Zakkahletz
-#nomad
-#nomad

Postautor: Zakkahletz » śr sty 20, 2021 11:17 am

Bardzo dobra nowa pieśń Anneke (dojrzewającej jak wino):
www.youtube.com/watch?v=T8PA4w1iSug

Awatar użytkownika
erosinho
-#clairvoyant
-#clairvoyant

Postautor: erosinho » czw sty 21, 2021 6:55 pm

Wczoraj czy przedwczoraj trafiłem na ten numer i naprawdę bardzo dobry.

Awatar użytkownika
blackmailer
-#nomad
-#nomad

Postautor: blackmailer » czw sty 21, 2021 10:19 pm

Anneke jest przewspaniała, choć poprzedni singiel mi dużo lepiej siadł :D
ciagnij bigos do betlejem, jak chesz wbijaj smialo napijemy sie
NIE MA! TROCHE TAK NAPISANA JEST TA KONTYCUCJA I WTEDY TAKIE KAZDY JO JAK CHCE TAKJE JO CZYTA... I CZEBA PRZEROBIC TO KONTYCTUCJE I TO BY BYLO DOPIERO NORMALNIE
Nowe ze Struszczykiem są mi kompletnie obojętne. Gdyby te płyty wyszły przed Kawalerią to może i dzisiaj bym je lubił.
"I zasiadł po prawicy Vorgela i głosił prawdy muzyki w Dwójcy Jedyny
I zszedł Invader na ziemię aby dać ciemnemu ludowi Prawdę
I zobaczył to Paul Stanley z Kiss i wiedział, że było to dobre"

(Księga Vorgela, rozdział 34, werset 666)
podchodzi do odsłuchu nagle odbiega klęka z jedną nóżką prosto, kręci się

Zakkahletz
-#nomad
-#nomad

Postautor: Zakkahletz » śr sty 27, 2021 2:17 am

Elizabeth Zharoff to śpiewaczka operowa, trenerka wokalna i (na mój gust) PRZEPIĘKNA kobieta.

Tutaj Pani Elżbieta komentuje "Hallowed Be Thy Name", co odbywa się tak, że przez pierwsze 10 minut jest gra wstępna, potem idzie pełen orgazm, a na końcu przychodzi rozluźnienie i zadowolenie. Miłego odbioru. :D
Na początek, nawiązując do innych komentarzy na ten temat, zgadzam się że video reaction to rak, głupota itd. ale jak już raz obejrzałem taki filmik z czyjąś reakcją na kawałek IM, to regularnie YT podpowiada mi kolejne no i przyznam się, że oglądanie tych reakcji stało się takim moim guilty pleasure.

Wracając do omawianej tutaj, kolejnej jutubowej trenerki głosu, to muszę się przyznać, że oglądanie jej stało się moim największym guilty pleasure ze wszystkich. Z tym, że jest przepiękna, to bym nie przesadzał. Na pewno jest atrakcyjna w pewien sposób, ale ma irytujący głos oraz zachowanie z mimiką twarzy na czele. Jest to wszystko tak dla mnie irytujące, że aż fascynujące i normalnie nie mogę od niej oczu i uszu oderwać. Na całe szczęście, jak to bywa z takimi guilty pleasurami, powinno szybko przejść ;)
:mryellow: Elżbieta uznała za stosowne zareagować na "Rime of the Ancient Mariner":
www.youtube.com/watch?v=G3Jghjh_SC4

Zakkahletz
-#nomad
-#nomad

Postautor: Zakkahletz » ndz lut 14, 2021 7:27 am

Znowu prezent od Anneke, bardzo liryczny, ładny:
www.youtube.com/watch?v=Gt9jkpdqv-0

Awatar użytkownika
blackmailer
-#nomad
-#nomad

Postautor: blackmailer » ndz lut 14, 2021 11:05 am

3 single na +, czekam na płytę od królowej :D
ciagnij bigos do betlejem, jak chesz wbijaj smialo napijemy sie
NIE MA! TROCHE TAK NAPISANA JEST TA KONTYCUCJA I WTEDY TAKIE KAZDY JO JAK CHCE TAKJE JO CZYTA... I CZEBA PRZEROBIC TO KONTYCTUCJE I TO BY BYLO DOPIERO NORMALNIE
Nowe ze Struszczykiem są mi kompletnie obojętne. Gdyby te płyty wyszły przed Kawalerią to może i dzisiaj bym je lubił.
"I zasiadł po prawicy Vorgela i głosił prawdy muzyki w Dwójcy Jedyny
I zszedł Invader na ziemię aby dać ciemnemu ludowi Prawdę
I zobaczył to Paul Stanley z Kiss i wiedział, że było to dobre"

(Księga Vorgela, rozdział 34, werset 666)
podchodzi do odsłuchu nagle odbiega klęka z jedną nóżką prosto, kręci się

Siwy
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: Siwy » śr lut 17, 2021 11:38 am

:mryellow: Elżbieta uznała za stosowne zareagować na "Rime of the Ancient Mariner":
www.youtube.com/watch?v=G3Jghjh_SC4
a teraz wrzucała reakcję do sabatonowej piosenki o Powstaniu Warszawskim i całkiem nieźle poradziła sobie z wypowiedzeniem "Warszawo walcz" (a właściwie to Warszawa walcz :P). No nie można jej odmówić swoistego uroku i wcale mi to guilty pleasure nie chce przejść :P
S.I.W.Y. - Siwy I Wszystko Yasne 8)
Metal tworzyli lewaccy kontestatorzy walczący o wolność i pokój wg wskazań agentów Moskwy

Awatar użytkownika
Dzosef
-#lord of light
-#lord of light

Postautor: Dzosef » śr lut 17, 2021 12:18 pm

Anneke jest przewspaniała, choć poprzedni singiel mi dużo lepiej siadł :D
Poza jej zespołem Vuur łykam wszystko co stworzyla.
Vorgel napisał:
Niedobre bo nowe. Kompletnie nie rozumiem takiego podejścia.
Kiedyś Rock'n'roll" Fanclub Shakin Stevena

2008 Warszawa
2011 Warszawa
2014 Poznań
2016 Oslo, Dessel (Graspop), Herning, Wrocław, Wacken
2017: Glasgow, Aberdeen, Liverpool, Birmingham
2018: Tallin, Helsinki x2, Firenze, Dessel (Graspop), Lizbona, Kraków x2
2020: chuj
KISS to zespół, który od samego początku nastawiony był na komercję. Stworzono markę KI$$ i ona zarabia na wielu płaszczyznach. Muzycznie nie mieli nigdy zbyt wiele do powiedzenia, na każdy album z lat 70 przypada po 3 kawałki, które ujdą, reszta to durnowate rock and rolle jakich nie zaryzykowałby nawet Shakin' Stevens. W latach 80 grali to, co grali wtedy wszyscy, ale znacznie słabiej, bez pomysłu, po prostu dziady żyjące wciąż legendą KISS. Dwie ich płyty, których mogę słuchać to te, których ich fani akurat nie lubią, co by się zgadzało.

Zakkahletz
-#nomad
-#nomad

Postautor: Zakkahletz » śr lut 17, 2021 12:36 pm

Vuur też nie trawię, w pozostałych zespołach/projektach Anneke jest boginią.

Kocham słuchać i oglądać Elżbietę. :D Widać, że ładnie płynie na fali głaskania metali (proszę, jak mi się rymło).

Awatar użytkownika
krusejder
-#rainmaker
-#rainmaker

Postautor: krusejder » śr lut 17, 2021 1:43 pm

Swoją drogą, ciekaw byłbym reakcji takiej pani Elżbiety na wokale Akcent, Boys, Bayer Full itp ...

Zakkahletz
-#nomad
-#nomad

Postautor: Zakkahletz » śr lut 17, 2021 2:30 pm

Albo na jakiś numer Dezertera.

Zdan
-#nomad
-#nomad

Postautor: Zdan » śr lut 17, 2021 4:13 pm

Albo na jakiś numer Dezertera.