Boks zawodowy

Kulturalna dyskusja fanów Iron Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Puszek123
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 688
Rejestracja: śr kwie 07, 2010 5:45 pm
Skąd: Żywiec

Re: Boks zawodowy

Postautor: Puszek123 » pt sie 16, 2013 6:03 pm

Ja postawilem na Szpile że zakończy walkę przed czasem to raczej pewniak :)
IRON MAIDEN

Awatar użytkownika
Emilio
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3407
Rejestracja: sob cze 12, 2010 12:47 am
Skąd: Oborniki, k Poznania

Re: Boks zawodowy

Postautor: Emilio » pt sie 16, 2013 7:34 pm

Zobaczymy Mollo wyglada lepiej niż przed pierwsza walką, wyrzeźbił brzuch, waży mniej. Będzie ciekawie.
"Moje dni upływają pomiędzy logiką, gwizdaniem, chodzeniem na spacery i stanami depresji."

Awatar użytkownika
vyrus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3256
Rejestracja: śr gru 20, 2006 4:08 pm
Skąd: Bydgoszcz

Re: Boks zawodowy

Postautor: vyrus » pt sie 16, 2013 7:39 pm

Puszek, na podstawie czego wnosisz, że to pewniak? Pierwsza walka była pewniakiem dla Szpilki? Wygrał ją z palcem w pupie? Nie. Dzisiaj Szpilka będzie tym samym pięściarzem, natomiast Mollo może być tylko lepszy. Nie będzie miał pewnie kontuzji, jest lepiej przygotowany, sam mówił że miał już normalny pełny obóz, nie tak jak ostatnio, waży troszkę mniej. Ja nie twierdzę, że Mollo wygra ale mówienie w przypadku tej walki, że ktokolwiek jest pewniakiem jest trochę niepoważne. Pewniakiem to jest to, że będą emocje.
Przysługa, jaką pieniądz daje społeczeństwu, jest niezależna od jego ilości.

Awatar użytkownika
Puszek123
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 688
Rejestracja: śr kwie 07, 2010 5:45 pm
Skąd: Żywiec

Re: Boks zawodowy

Postautor: Puszek123 » sob sie 17, 2013 11:23 am

da spokój mówilem ze to byl pewniak mollo to dziadzina ale szpila musi sie jeszcze wiele nauczyć
IRON MAIDEN

Awatar użytkownika
vyrus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3256
Rejestracja: śr gru 20, 2006 4:08 pm
Skąd: Bydgoszcz

Re: Boks zawodowy

Postautor: vyrus » sob sie 17, 2013 1:43 pm

Nie ma to jak pewniak który od dziadziny zalicza deski i w każdej rundzie zbiera cepy widoczne z kilometra na pysk. Pewniak to jest Adamek vs Maddalone a nie to co było wczoraj. Dalej uważam, że bazując na wczorajszej wiedzy i przy kursie 3,65 postawienie kasy na Mollo było rozsądne, a że się nie sprawdziło to inna para kaloszy. I następnym razem pisz po polsku.
Przysługa, jaką pieniądz daje społeczeństwu, jest niezależna od jego ilości.

Awatar użytkownika
Puszek123
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 688
Rejestracja: śr kwie 07, 2010 5:45 pm
Skąd: Żywiec

Re: Boks zawodowy

Postautor: Puszek123 » sob sie 17, 2013 3:12 pm

A czego nie rozumiesz mongole ? :D
IRON MAIDEN

Awatar użytkownika
vyrus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3256
Rejestracja: śr gru 20, 2006 4:08 pm
Skąd: Bydgoszcz

Re: Boks zawodowy

Postautor: vyrus » sob sie 17, 2013 3:39 pm

Dwóch rzeczy nie rozumiem. Po pierwsze, nie rozumiem jak można w wieku 21 lat nie potrafić napisać poprawnie jednego zdania w swoim ojczystym języku. Naprawdę jesteś aż tak głupi? Po drugie, nie rozumiem jak można robić z siebie idiotę pisząc tego typu posty: "A czego nie rozumiesz mongole ?". Po co to napisałeś? Zaniżasz poziom tego forum. Ludzie którzy przeglądają to forum, z pewnością woleliby takich wypowiedzi nie czytać.
Przysługa, jaką pieniądz daje społeczeństwu, jest niezależna od jego ilości.

Awatar użytkownika
Puszek123
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 688
Rejestracja: śr kwie 07, 2010 5:45 pm
Skąd: Żywiec

Re: Boks zawodowy

Postautor: Puszek123 » sob sie 17, 2013 3:43 pm

haha na to czekałem :D dziwny koleś z Ciebie cały czas cos Ci nie pasuje prawie jak VeeKing
IRON MAIDEN

Awatar użytkownika
Emilio
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3407
Rejestracja: sob cze 12, 2010 12:47 am
Skąd: Oborniki, k Poznania

Re: Boks zawodowy

Postautor: Emilio » sob sie 17, 2013 4:08 pm

Dobra, dajcie spokój.

Cała gala bardzo dobra. Fajna walka Fonfary i przedwalka jakiś "kogutów" z 4 knockdownami. Atmosfera na stadionie prezentowała się bardzo ciekawie. Biało-czerwona gala w USA to zawsze wychodzi na +
"Moje dni upływają pomiędzy logiką, gwizdaniem, chodzeniem na spacery i stanami depresji."

Awatar użytkownika
Emilio
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3407
Rejestracja: sob cze 12, 2010 12:47 am
Skąd: Oborniki, k Poznania

Re: Boks zawodowy

Postautor: Emilio » ndz wrz 29, 2013 11:30 pm

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... uxouDKQ7qU

Świetny filmik, jeden z lepszych jaki ostatnio widziałem o boksie.
"Moje dni upływają pomiędzy logiką, gwizdaniem, chodzeniem na spacery i stanami depresji."

Awatar użytkownika
vyrus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3256
Rejestracja: śr gru 20, 2006 4:08 pm
Skąd: Bydgoszcz

Re: Boks zawodowy

Postautor: vyrus » sob paź 05, 2013 10:51 pm

Kliczko to jest jednak łajza, wiesza się jak szympans na rywalu przez całą walkę jakby chciał żeby mu ktoś loda zrobił. Kpina z ludzi. Żaden mistrz HW tak nie postępował, to poprostu nie przystoi. Nienawidzę tego pajaca, który zabija ten sport. Za taki cyrk powinna być dyskwalifikacja. Werdykt 119-104, pierwszy raz widzę coś takiego :shock:
Przysługa, jaką pieniądz daje społeczeństwu, jest niezależna od jego ilości.

Awatar użytkownika
Emilio
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3407
Rejestracja: sob cze 12, 2010 12:47 am
Skąd: Oborniki, k Poznania

Re: Boks zawodowy

Postautor: Emilio » ndz paź 06, 2013 1:01 am

Zgadzam się co do tego, ze sędzia powinien już w 3 rundzie reagować na wieszanie się wlada, ale scenariusz był z góry znany. Mimo, ze nie lubie stylu kliczki to uważam go za wielkiego mistrza. Można go hejtować, że klinczuje, że fauluje, że nieefektowny, że nudny styl. Ale tym nudnym stylem to on by mega efektownego Tysona ośmieszył i wypunktował do jednej bramki albo nawet wygrał z nim przed czasem. Wieszałby się na nim, rozbijał lewym prostym, frustrował walką na dystans tak, że Tyson ze złości mógłby co najwyżej odgryźć mu sutek (bo wyżej by pewnie nie sięgnął) Fakty są takie, ze Kliczko zanotował kolejne miażdżące zwycięstwo i mimo, że schematyczny jak maszyna to rozbiłby w pył waszych i moich efektownych idoli ;)

A co do walki Masternaka, to zawiódł mnie sromotnie. Gdzie on miał nogi? POruszał się w ringu bez polotu, bardzo słaby występ i niestety zasłużona porażka. Kostyra chyba nie powinien już komentować walk, skoro twierdził, ze sędzia przerwał za wcześnie. Master nie odpowiedział na kilkanaście ciosów w tym kilka soczystych "gongów" na mordę. Arbiter miał pełne prawo ogłosić TKO, co zrobił i słusznie....
Ostatnio zmieniony ndz paź 06, 2013 11:54 am przez Emilio, łącznie zmieniany 1 raz.
"Moje dni upływają pomiędzy logiką, gwizdaniem, chodzeniem na spacery i stanami depresji."

Awatar użytkownika
vyrus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3256
Rejestracja: śr gru 20, 2006 4:08 pm
Skąd: Bydgoszcz

Re: Boks zawodowy

Postautor: vyrus » ndz paź 06, 2013 9:48 am

Dyskwalifikacja gdzieś w połowie walki powinna być chociaż jakby dostał w 2 i 4 rundzie ostrzeżenie to pewnie by się ogarnął. Tak jak powiedział Wach, sędziowie boją się narażać. To porównanie Kliczko do "naszych efektownych idoli" to żart rozumiem? Skoro on robi w majtki przed Powietkinem to co by było z kimś efektownym? Bo gdzie jest Powietkin a gdzie był Tyson, Bowe, Lewis, Holyfield czy nawet Gołota. Ostro pojechałeś. Ile razy on trafił Powietkina prawą ręką? Wogóle wyobrażasz sobie żeby ktoś z tych wyżej wymienioncyh zawodników takie cyrki odstawiał? Gdyby Kliczko był prawdziwym mistrzem to nie musiałby się wieszać na Powietkinie tylko walczyły normalnie. Równie dobrze można powiedzieć, co z tego że 3 bramki padły ze spalonego, dwie strzelili ręką i wygrali 5-0? Gdyby nie to to pewnie też by wygrali :roll: Ja nie rozumiem że temu człowiekowi nie jest poprostu wstyd za to co robi...

Co do Mastera to się zgodzą, coś w tych 2 ostatnich walkach niedobrego się z nim stało. Miał perfekcyjną pracę nóg a tutaj stał jak kołek. Do tego wyglądał na bardzo słabego fizycznie. Jestem ciekaw co on sam i Gmitruk teraz powiedzą. Ale z pewnością nie jest to jeszcze koniec jego kariery
Przysługa, jaką pieniądz daje społeczeństwu, jest niezależna od jego ilości.

Awatar użytkownika
Emilio
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3407
Rejestracja: sob cze 12, 2010 12:47 am
Skąd: Oborniki, k Poznania

Re: Boks zawodowy

Postautor: Emilio » ndz paź 06, 2013 11:52 am

Ten antyboks jest bardzo skuteczny, moim zdaniem Kliczko tym nieciekawym stylem mógłby pokonać Tysona. Lennox by dał mu radę bo nie ustępował Kliczce warunkami fizycznymi a i talentem go przewyższał. Natomiast nie znam boksera, który lepiej od Wlada wykorzystuje warunki fizyczne. On ma pełną świadomość tego, ze nie potrafi bić się w półdystansie dlatego nigdy nie pozwala w ten półdystans wejść. Kiedyś pozwalał co się zemściło z Brewsterem i od tego czasu jest asekuracyjny. Kibicowałem Powietkinowi bo nie lubie stylu Kliczków, ale już przed walką przewidziałęm cały scenariusz z wieszaniem się Wlada włącznie. Co do porównań piłkarskich to włosi też grali brzydko, że dało się zasnąć na meczu, wymęczali 1:0 przy tym cały czas symulowali faule, których nie było... a wystarczyło to do wygrania mundialu chociaż inni grali piękniej ;)
"Moje dni upływają pomiędzy logiką, gwizdaniem, chodzeniem na spacery i stanami depresji."

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11768
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Boks zawodowy

Postautor: gumbyy » ndz paź 06, 2013 1:05 pm

Ja nie rozumiem że temu człowiekowi nie jest poprostu wstyd za to co robi...
Oj bez przesady ;) facet robi po prostu swoje. Walczy tak jak potrafi i tyle, a że na razie nikt nie jest w stanie go pokonać to kosi wygrane. Dla mnie to jest boks nie do oglądania i dlatego nawet nie patrzę na te walki.

A co do dawniejszych gwiazdorów wagi ciężkiej to nawet nie ma co porównywać... człowiek wstawał o 4-5 rano, żeby obejrzeć walkę. A teraz to nawet nie wiedziałem, że Kliczko znowu się z kimś bije.
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
vyrus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3256
Rejestracja: śr gru 20, 2006 4:08 pm
Skąd: Bydgoszcz

Re: Boks zawodowy

Postautor: vyrus » ndz paź 06, 2013 1:48 pm

To jest właśnie dobra miara. Dzisiaj nie byłbym w stanie wstać w środku nocy na walkę Kliczki z kimkolwiek. Mógłby walczyć nawet z papieżem Franciszkiem i pewnie robiłby to samo co z Powietkinem... To właśnie odróżnia go od prawdziwych mistrzów.
Przysługa, jaką pieniądz daje społeczeństwu, jest niezależna od jego ilości.

Awatar użytkownika
Puszek123
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 688
Rejestracja: śr kwie 07, 2010 5:45 pm
Skąd: Żywiec

Re: Boks zawodowy

Postautor: Puszek123 » ndz paź 06, 2013 2:29 pm

Nie można też tak wieszac psów na Kliczce, Powietkin probował wyprowadzac ciosy co wiekszosci mu nie wychodziło i odrazu leciał do klinczu.
IRON MAIDEN

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11768
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Boks zawodowy

Postautor: gumbyy » ndz paź 06, 2013 5:42 pm

To właśnie odróżnia go od prawdziwych mistrzów.
Dokładnie.
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
Emilio
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3407
Rejestracja: sob cze 12, 2010 12:47 am
Skąd: Oborniki, k Poznania

Re: Boks zawodowy

Postautor: Emilio » pn paź 21, 2013 9:42 pm

"Moje dni upływają pomiędzy logiką, gwizdaniem, chodzeniem na spacery i stanami depresji."

Awatar użytkownika
vyrus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3256
Rejestracja: śr gru 20, 2006 4:08 pm
Skąd: Bydgoszcz

Re: Boks zawodowy

Postautor: vyrus » pn paź 21, 2013 10:43 pm

Zimnoch ostatnio ładnie ciśnie :lol: W sumie mu się nie dziwię bo takiego wieśniaka jak Szpilka dawno w polskim boksie nie było. Werner w studio jasno dawał do zrozumienia, że nie chce tej walki mówiąc że jego celem jest aby Szpilka w ciągu 2 lat zawalczył z Kliczko :B Stąd walka z Zimnochem nie jest przesądzona, imo w majtki robią chłopaki bo wiedzą, że ta walka może iść w obie strony i całe powietrze z tego dmuchanego balonu zwanego Szpilka uleci w jednej chwili. W sumie jak będą go prowadzić bardzo zachowawczo to może i walkę dostanie, jak Sosnowski dostał to czemu nie Szpilka? :lol: W dzisiejszej ciężkiej wszystko już jest możliwe.
Przysługa, jaką pieniądz daje społeczeństwu, jest niezależna od jego ilości.


Wróć do „Kawiarnia SanktuariuM”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 5 gości