24/06/2014 - Iron Maiden - Poznań

Wszystko na temat trasy Maiden England 2012 -2014

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
wydra77
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2180
Rejestracja: pn sie 15, 2011 8:43 pm
Skąd: Maidenland

Re: 24/06/2014 - Iron Maiden - Poznań

Postautor: wydra77 » sob cze 28, 2014 9:20 pm

Mi Ghost też się nie podobał. Mieli parę fajnych riffów, ale na tym koniec. Wokal gościa nie podszedł mi ani trochę. Jedynym plusem ich koncertu, jest to, że złapałem jedną z kostek, którą sprzedałem zaraz po koncercie :twisted:
Za ile poszla? :)

Drake

Re: 24/06/2014 - Iron Maiden - Poznań

Postautor: Drake » sob cze 28, 2014 9:42 pm

Mi Ghost też się nie podobał. Mieli parę fajnych riffów, ale na tym koniec. Wokal gościa nie podszedł mi ani trochę. Jedynym plusem ich koncertu, jest to, że złapałem jedną z kostek, którą sprzedałem zaraz po koncercie :twisted:
Za ile poszla? :)
40 zł. Była chyba więcej warta, ale niech nabywca cieszy ;-)

FenderFender
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 9
Rejestracja: ndz cze 22, 2014 9:11 pm
Skąd: Leszno

Re: 24/06/2014 - Iron Maiden - Poznań

Postautor: FenderFender » sob cze 28, 2014 11:23 pm

Przypuszczam, że jest tu wielu muzyków i wielu, którzy chcieli by grać jak Ironi i wielu gra... ale nikt nie pisze o tej wieży co to niektórym zasłaniała ale ma wiele wspólnego z nagłośnieniem, na które tez wielu narzeka więc ja napiszę.

W tej wieży siedzą akustycy, którzy ustawiaja brzmienie na przodach, czyli to co słyszy publicznosć. W "starożytności" ;-) kapele grały tzw intro i to był numer na ustawienie "hebli" ale dziś idzie od razu żywioł i niestety te parę pierwszych numerów jest na stratę, bo oni wtedy kręcą tymi gałami. Brzmienie sie zmienia bo jest czyste, troche czadu i czad totalny, zanim akustycy to ustawią to mija połowa koncertu z tąd przeważnie pierwsze numery są brzmieniowo do bani :)

Zakkahletz
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6550
Rejestracja: sob sie 28, 2010 7:43 pm
Skąd: na północ (od W-wy)

Re: 24/06/2014 - Iron Maiden - Poznań

Postautor: Zakkahletz » ndz cze 29, 2014 12:20 am

Dobra galeria:
http://www.t-mobile-music.pl/galerie/ir ... e,727.html

Bronek nareszcie ubrał się jak brytyjski dżentelmen, nie w jakąś przepoconą czapę i tiszert z napisem bez polotu. ;)

Awatar użytkownika
wydra77
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2180
Rejestracja: pn sie 15, 2011 8:43 pm
Skąd: Maidenland

Re: 24/06/2014 - Iron Maiden - Poznań

Postautor: wydra77 » ndz cze 29, 2014 2:31 am

Mi Ghost też się nie podobał. Mieli parę fajnych riffów, ale na tym koniec. Wokal gościa nie podszedł mi ani trochę. Jedynym plusem ich koncertu, jest to, że złapałem jedną z kostek, którą sprzedałem zaraz po koncercie :twisted:
Za ile poszla? :)
40 zł. Była chyba więcej warta, ale niech nabywca cieszy ;-)
Odkupię kostkę Janicka z budapesztu lub zamienię na dwie inne. Dave'a i Adriana np :)

Awatar użytkownika
remi
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2561
Rejestracja: pn mar 14, 2005 7:01 pm
Skąd: Białystok

Re: 24/06/2014 - Iron Maiden - Poznań

Postautor: remi » ndz cze 29, 2014 9:04 am

Ludzie ja chętnie sprzedam/wymienię kostkę Araya (Slayer) gdyż tylko mi o ścisku i udręce przypomina ;p

Awatar użytkownika
Ivan
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 21
Rejestracja: śr cze 25, 2014 4:58 pm
Skąd: Poznań

Re: 24/06/2014 - Iron Maiden - Poznań

Postautor: Ivan » ndz cze 29, 2014 10:03 am

Mam ewentualnie Hetfield, jeśli jesteś zainteresowany ;)

Deleted User 4783

Re: 24/06/2014 - Iron Maiden - Poznań

Postautor: Deleted User 4783 » ndz cze 29, 2014 9:01 pm

Wydra, a jakie masz te kostki Adriana i Janicka? Z tego, czy tamtego roku?

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9522
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: 24/06/2014 - Iron Maiden - Poznań

Postautor: Budziol » ndz cze 29, 2014 9:17 pm

masakra :)
Why?;-)

Awatar użytkownika
wydra77
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2180
Rejestracja: pn sie 15, 2011 8:43 pm
Skąd: Maidenland

Re: 24/06/2014 - Iron Maiden - Poznań

Postautor: wydra77 » ndz cze 29, 2014 10:26 pm

Wydra, a jakie masz te kostki Adriana i Janicka? Z tego, czy tamtego roku?
Z tego, z zeszlego

Drake

Re: 24/06/2014 - Iron Maiden - Poznań

Postautor: Drake » ndz cze 29, 2014 11:12 pm

Za ile poszla? :)
40 zł. Była chyba więcej warta, ale niech nabywca cieszy ;-)
Odkupię kostkę Janicka z budapesztu lub zamienię na dwie inne. Dave'a i Adriana np :)

To akurat mam o czym myśleć, bo choć w Poznaniu obrzucali mnie fantami niczego nie złapałem. Zastanowię się i dam Ci odpowiedzieć na fejsie :) Ale jeśli już, to tylko wymiana :)

Deleted User 4783

Re: 24/06/2014 - Iron Maiden - Poznań

Postautor: Deleted User 4783 » pn cze 30, 2014 12:19 am

to jak z tego, jestem zainteresowany Wydra kostkami :D a masz może jakąś frotkę na zbyciu? kogokolwiek z IM?

Awatar użytkownika
wydra77
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2180
Rejestracja: pn sie 15, 2011 8:43 pm
Skąd: Maidenland

Re: 24/06/2014 - Iron Maiden - Poznań

Postautor: wydra77 » pn cze 30, 2014 12:26 am

40 zł. Była chyba więcej warta, ale niech nabywca cieszy ;-)
Odkupię kostkę Janicka z budapesztu lub zamienię na dwie inne. Dave'a i Adriana np :)

To akurat mam o czym myśleć, bo choć w Poznaniu obrzucali mnie fantami niczego nie złapałem. Zastanowię się i dam Ci odpowiedzieć na fejsie :) Ale jeśli już, to tylko wymiana :)
Ok. Daj znac i jakby co to bede w Krakowie w sierpniu :)

Awatar użytkownika
wydra77
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2180
Rejestracja: pn sie 15, 2011 8:43 pm
Skąd: Maidenland

Re: 24/06/2014 - Iron Maiden - Poznań

Postautor: wydra77 » pn cze 30, 2014 12:28 am

to jak z tego, jestem zainteresowany Wydra kostkami :D a masz może jakąś frotkę na zbyciu? kogokolwiek z IM?
Na razie sie nie pozbywam, bo trzymam na wymiane gdyz potrzebuje zdobyc Janicka.
Ale jeszcze 2 koncerty przede mna, wiec na razie sie wstrzymuje ze wszystkim :D

Deleted User 4783

Re: 24/06/2014 - Iron Maiden - Poznań

Postautor: Deleted User 4783 » pn cze 30, 2014 1:03 am

jak będziesz coś miał - daj znać :D zawsze wezmę, zwłaszcza frotki :D

Awatar użytkownika
krieg
-#Invader
-#Invader
Posty: 225
Rejestracja: wt lip 30, 2013 12:16 pm
Skąd: 3miasto

Re: 24/06/2014 - Iron Maiden - Poznań

Postautor: krieg » śr lip 02, 2014 10:45 am

Fani Slayera to dość specyficzna grupa ludzi. Rzecz jasna nie generalizuję, bo osobiście znam kilka osób wyłamujących się z tego szablonu. Osób, które można zaliczyć do grona normalnych ludzi. Niestety jest też spora grupa fanów Slayera charakteryzujących się prymitywizmem, wyjątkowym chamstwem i arogancją oraz agresywnym zachowaniem(w Internecie nie w realnym świecie...jakoś żaden do mnie nie śmiał oko w oko :D ). Zwierząt nie chcę obrażać, bo potrafią się lepiej zachowywać, ale pewien procent Slayerowców to ludzie specjalnej troski.
Bzdury pleciesz okropne. To nie są żadni fani Slayer tylko niewychowane buraki. Ja uwielbiam Slayer ale i Iron, Manowar, Megadeth, Paradise lost, całą norweską fale lat 90 black metalu i mógłbym tak długo wymieniać. Jakoś nie darłem mordy, że Ghost to pedały. Gdyby po Ghost grała inna kapela, też znalazłoby się kilku pacanów strzelających krzywymi tekstami. Nie ma czegoś takiego jak unikatowi troglodyci będący wyznawcami Slayer. Pamiętam jak byłem w stodole na solowym koncercie Bruca gdy ogrywał Chemical, też znalazł się tam pakiet wieśniaków skandujących "maiden", buczących po zakończeniu utworów. Na podstawie tego mam wysnuć wniosek, że część fanów ( oddanych ) Maiden to unikatowe buractwo, którzy nie występują w przypadku innych zespołów?
1. Bzdury plotę, bo Ty tak twierdzisz?
2. Jakoś mało mnie obchodzi Twoja biografia. Nie pisałem o Tobie, więc racz nie podawać się za przykład.
2. Czytaj ze zrozumieniem.
3. Pisz z sensem. Bycie fanem grupy Slayer nie wyklucza jednoczesnego bycia chamem i idiotą. Racz zauważyć taką możliwość. U niektórych to się łączy ze sobą.
4. Ty nie darłeś mordy. Inni darli. Krytyka nie dotyczy Ciebie. Proste. Prawda?
5. Bawisz się w adwokata diabła? Pisząc podkreślałem, że nie generalizuję a moja krytyka dotyczy części osób nie całokształtu.
6. Tak. Zarówno pośród fanów Slayer jak i pośród fanów Maiden znajdziesz stworzenia urągające swoim zachowaniem godności gatunku homo sapiens. Trzeba być ślepym, żeby tego nie zauważyć. Ja w poście powyżej pisałem akurat o troglodytach spod znaku Slayera. Zabronisz mi zauważać ich istnienie?
Dopiero teraz odpowiem, czas ostatnio nie był dobrem, którym dysponowałem w nadmiarze. Wspominam o tym abyś nie czuł się urażony i nie sądził, że olałem to co napisałeś.

1. Owszem, twierdzę, że pleciesz bzdury. Uściślając zacytuję: „Niestety jest dość spora grupa fanów Slayer charakteryzujących się prymitywizmem, wyjątkowym chamstwem i arogancją oraz agresywnym zachowaniem”. Stwierdzam ponownie, że takie zjawisko, charakterystyczne dla fanów Slayer nie istnieje. Takim zachowaniem cechują się troglodyci, debile i chamy, którzy słuchają rożnych zespołów. Niestety metalowych co psuje opinię muzyce.
2. Mnie zaś Twoja i co z tego? Podaję za przykład wydarzenia, którego byłem świadkiem. Chamstwo odnajduje zarówno pośród fanów Iron Maiden jaki i dowolnie innej kapeli, nazwa zespołu nie ma znaczenia. Jako wieloletni fan Slayer uznaję podkreślanie chamstwa poprzez nazwę grupy za obraźliwe. O to się wszystko rozchodzi.
3( Albo 2 bo numerologia Ci się przesunęła ). Przeczytałem i z tego wynikło twierdzenie o bzdurach.
4(3). Teraz mógłbym na Twoją modłę rzucać teksty pokroju „czytaj ze zrozumieniem”, „pisz z sensem” ale nie chcę Cię obrażać, bo nie sprawia mi to żadnej dzikiej frajdy. Nie wspominałeś gdzieś przypadkiem o agresywnych wojownikach internetu? Wspomnianej przez Ciebie kwestii tyczy się między innymi mój poprzedni post.
5(4). Wiem, że krytyka zachowania na koncercie nie odnosiła się do mnie.
6(5). Owszem, trochę się bawię w adwokata diabła. Jesteśmy na forum, możemy rozmawiać o rożnych sprawach. To jakiś problem?
7(6). Niczego Ci nie zabraniam, dlaczego miałbym? Co do reszty zgoda, wszak o tym pisałem.

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6497
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: 24/06/2014 - Iron Maiden - Poznań

Postautor: Pierre Dolinski » ndz lip 06, 2014 9:58 am

Już bez numerologii, bo znów mi się coś przesunie.
Ty masz swoje doświadczenia życiowe, ja mam swoje. Ani Ty nie przekonasz mnie, ani ja Ciebie. Kłócić się o procenty o to ile czego jest w czym nie zamierzam, bo nie jestem agresywnym wojownikiem internetu a świata nie uratuję jeśli np. na skutek dalszej dyskusji przyznasz mi rację. Nie chce mi się zresztą drążyć tego tematu.
Miłej niedzieli.

Ferrari
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 27
Rejestracja: ndz cze 12, 2011 11:26 am
Skąd: Piła

Re: 24/06/2014 - Iron Maiden - Poznań

Postautor: Ferrari » wt lip 08, 2014 8:53 am

https://www.youtube.com/watch?v=lpFk8sR ... e=youtu.be Moje nagranie z koncertu. Prosiłbym o ocenę :)

Awatar użytkownika
krieg
-#Invader
-#Invader
Posty: 225
Rejestracja: wt lip 30, 2013 12:16 pm
Skąd: 3miasto

Re: 24/06/2014 - Iron Maiden - Poznań

Postautor: krieg » wt lip 08, 2014 9:22 am

Już bez numerologii, bo znów mi się coś przesunie.
Ty masz swoje doświadczenia życiowe, ja mam swoje. Ani Ty nie przekonasz mnie, ani ja Ciebie. Kłócić się o procenty o to ile czego jest w czym nie zamierzam, bo nie jestem agresywnym wojownikiem internetu a świata nie uratuję jeśli np. na skutek dalszej dyskusji przyznasz mi rację. Nie chce mi się zresztą drążyć tego tematu.
Miłej niedzieli.
No to browar na zgodę.

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6497
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: 24/06/2014 - Iron Maiden - Poznań

Postautor: Pierre Dolinski » wt lip 08, 2014 11:28 am

Pewnie nie będzie okazji, ale taki symboliczno-wirtualny owszem.

Obrazek


Wróć do „Maiden England World Tour 2012 -2014”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości