The Book of Souls World Tour 2016/17 - daty

Wszystko na temat trasy koncertowej promującej najnowszą płytę.

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Dejavu
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Re: The Book of Souls World Tour 2016/17 - daty

Postautor: Dejavu » śr cze 07, 2017 9:47 pm

Dla mnie sprawa jest jasna , jeszcze w tym roku album i na przyszly i 2019 pozegnalna. Bruce już też coraz częściej zadyszki łapie.Nie oszukujmy się koniec Maiden nieuchronnie nadchodzi. Chciałbym aby ostatni koncert zagrali wspólnie a nie jakieś rzeźbienie z innym perkusistą. 10 lat temu bym zrozumiał , ale nie teraz.
Ja już przed koncertem w Warszawie w 2008 słyszałem sporo osób które mówiły, że koniec Maiden nieuchronnie nadchodzi i że pewnie niewiele już koncertów w Polsce zostało ;)
Sorki, ale chyba umknela wam jedna wazna kwestia z jego wypowiedzi:

"But I can't see us hanging it up any time soon."

Czyli nawet jesli nie beda grali do siedemdziesiatki, to ich koniec wcale nie musi rychly.
No właśnie

pz
-#clairvoyant
-#clairvoyant

Postautor: pz » śr cze 07, 2017 9:58 pm

Bo nadchodzi, ale na szczęście jak widać na razie bardzo powoli. Widać, że są w formie i granie sprawia im radość. A przecież poza Maiden są jeszcze dodatkowe projekty, więc widać, że ciągnie ich na scenę.
Ostatnio zmieniony czw cze 08, 2017 1:40 am przez pz, łącznie zmieniany 1 raz.
Najbliższe plany:
11: Monstrum (Kraków), W.A.S.P. (Hluk), Helloween (Praga, Warszawa), NK
12: Scorpions (Gdańsk?, Ostrawa?), NK, MZR (Bydgoszcz)

Dzosef
-#clairvoyant
-#clairvoyant

Postautor: Dzosef » czw cze 08, 2017 1:06 am

Wystarczy zobaczyć ile kilometrów Harris robi na scenie podczas Lionów ;) .
2008 Warszawa
2011 Warszawa
2014 Poznań
2016 Oslo, Dessel, Herning, Wrocław, Wacken
2017: Glasgow, Aberdeen, Liverpool, Birmingham

Awatar użytkownika
sekcjazwlok
-#assassin
-#assassin

Postautor: sekcjazwlok » czw cze 08, 2017 7:00 am

Ja już przed koncertem w Warszawie w 2008 słyszałem sporo osób które mówiły, że koniec Maiden nieuchronnie nadchodzi i że pewnie niewiele już koncertów w Polsce zostało ;)
W 2008 czegoś takiego bym nie stwierdził.Lecz teraz, blisko 10 lat pózniej , temat emerytury zaczyna być jak najbardziej realny. Ja nie mówię że ma to nastąpić w tym czy przyszłym roku, ale z pewnością jest to kwestia 3-4 lat czyli max 2 trasy. I skoro nie chcą być parodią samych siebie to lepiej jak to śpiewał Grzesiu , odejść ze ze sceny niepokonany :)
There are time when I feel I'm afraid for the world, there are times I'm ashamed of us all. When you're floating on all the emotion you feel and reflecting the good and the bad.

Awatar użytkownika
Mikojaski
-#long distance runner
-#long distance runner

Postautor: Mikojaski » czw cze 08, 2017 8:53 am

No to czas zacząć odkładać kasę, i zaliczyć kilka koncertów na kolejnej, żeby potem nie żałować :)
If you think you are too old to rock 'n roll then you are.

Awatar użytkownika
dostoevsky
-#moonchild
-#moonchild

Postautor: dostoevsky » czw cze 08, 2017 2:30 pm

temat emerytury zaczyna być jak najbardziej realny. Ja nie mówię że ma to nastąpić w tym czy przyszłym roku
Napisales cos w tym duchu na poprzedniej stronie:
Dla mnie sprawa jest jasna , jeszcze w tym roku album i na przyszly i 2019 pozegnalna. Bruce już też coraz częściej zadyszki łapie.Nie oszukujmy się koniec Maiden nieuchronnie nadchodzi. Chciałbym aby ostatni koncert zagrali wspólnie a nie jakieś rzeźbienie z innym perkusistą. 10 lat temu bym zrozumiał , ale nie teraz.
To, ze do emerytury maja blisko - z tego wszyscy zdaja sobie sprawe.

Ale nie ma sensu popadac w lament i apokaliptyczne wizje... Bruce sie dusi... koniec jest bliski. ;)
Good day, my name is Necropolis
I am formed of the dead
I am the harvester of the soul meat
And I suck the lives from around my bed
My own two sons, I gave them breath
And I filled their living corpses with my bile
What humanity I knew I have long forgotten
For me, eternity is nothing but a short while...

Awatar użytkownika
sekcjazwlok
-#assassin
-#assassin

Postautor: sekcjazwlok » czw cze 08, 2017 2:56 pm

No tak w 2019 jak ruszą w pożegnalną to pewnie będzie trwała z 2 lata i masz 2021 czyli za 4 lata :P
A z Brucem nie że się dusi tylko że też już słychać że zaczyna się męczyć , i roku na rok będzie coraz gorzej. Nie piszę tego popadnięty w lament ani nie snuje apokaliptycznych wizji po prostu tak to widzę i tyle.
There are time when I feel I'm afraid for the world, there are times I'm ashamed of us all. When you're floating on all the emotion you feel and reflecting the good and the bad.

Awatar użytkownika
sekcjazwlok
-#assassin
-#assassin

Postautor: sekcjazwlok » śr cze 14, 2017 6:31 pm

https://www.youtube.com/watch?v=SVctsw2005g

No nawet nawet sobie Bruce zaczął dawać radę z TGU , słychać że daje maxa z siebie.

Awatar użytkownika
matik
-#ancient mariner
-#ancient mariner

Postautor: matik » śr cze 14, 2017 7:27 pm

https://www.youtube.com/watch?v=SVctsw2005g

No nawet nawet sobie Bruce zaczął dawać radę z TGU , słychać że daje maxa z siebie.
Kwestia kilku gigów i wszedł na właściwe obroty z TGU ... :wink:
Who motivates the motivator

Awatar użytkownika
wydra77
-#clairvoyant
-#clairvoyant

Postautor: wydra77 » śr cze 14, 2017 8:05 pm

W 2008 czegoś takiego bym nie stwierdził.Lecz teraz, blisko 10 lat pózniej , temat emerytury zaczyna być jak najbardziej realny. Ja nie mówię że ma to nastąpić w tym czy przyszłym roku, ale z pewnością jest to kwestia 3-4 lat czyli max 2 trasy. I skoro nie chcą być parodią samych siebie to lepiej jak to śpiewał Grzesiu , odejść ze ze sceny niepokonany :)
Zgodzę się ze spokojnie jeszcze 4 lata mogą pociągnąć ze dwie trasy. Jedna 2018-19 historyczna lub typu best of i potem 2020-21 nowa płyta
wydra77 on tour:
2000-2017: 61 miast w 35 państwach na 5 kontynentach
The Book of Souls Tour from NYC'16 to NYC'17:
2016: Nowy Jork, Tokio, Pekin, Szanghaj, Kapsztad, Johannesburg, Lucerna, Donington, Göteborg, Kowno, Wrocław, Mediolan, Bukareszt, Esch-sur-Alzette
2017: Antwerpia, Frankfurt, Nottingham, Sheffield, Leeds, Glasgow, Liverpool, Birmingham, Cardiff, Londyn, Mansfield, Nowy Jork

Awatar użytkownika
wydra77
-#clairvoyant
-#clairvoyant

Postautor: wydra77 » śr cze 14, 2017 8:10 pm

Jeśli chodzi o wykruszanie się członków zespołu to chyba byłby koniec w przypadku Steve'a i Bruce'a. Trudno sobie wyobrazić żeby pozostali członkowie zgodzili się na nowego basistę i śpiewaka ;)
W przypadku Nicko on sam powiedział ze jeśli nie będzie na siłach to ustąpi niczym Benedykt 16 i z nowym perkusista mogliby zagrać jeszcze. Tak samo jeśli chodzi o któregoś z gitarzystów zawsze mogliby zagrać na dwie gitary
wydra77 on tour:
2016: Nowy Jork, Tokio, Pekin, Szanghaj, Kapsztad, Johannesburg, Lucerna, Donington, Göteborg, Kowno, Wrocław, Mediolan, Bukareszt, Esch-sur-Alzette
2017: Antwerpia, Frankfurt, Nottingham, Sheffield, Leeds, Glasgow, Liverpool, Birmingham, Cardiff, Londyn, Mansfield, Nowy Jork

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator

Postautor: Budziol » śr cze 14, 2017 9:31 pm

No na dwie gitary ok, ale kto zamiast Nicko?
Byłby naprawde sens ciagnac te dwa lata powiedzmy bez Nicko?
Sanktuarium Fan-Club
...you are number six...

BUDZIOL LEGACY OF THE BEAST TOUR 2018:

26.05 Tallin
20.06 Praga
27.07 Kraków

Awatar użytkownika
zgo
-#ancient mariner
-#ancient mariner

Postautor: zgo » śr cze 14, 2017 9:39 pm

Ja tam widzę Urlicha... XDDDDDDDD

Awatar użytkownika
Mr. M
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: Mr. M » śr cze 14, 2017 11:31 pm

Akurat do grania w IM byłoby wielu chętnych podejrzewam, mieliby w czym wybierać :)
Mi tam nie robiłoby to wielkiego problemu. Prosty rachunek: ktoś za Nicko, reszta na koncertach tak jak teraz >>>>>>>>> koniec kariery :wink:

No ja akurat Larsa w ogóle. Zresztą, ktoś dobrze powiedział, że Urlich gra na perkusji dobrze tylko dlatego, że nauczył się przez te wszystkie lata grać do riffów Jamesa i Kirka, a w innym zespole by sobie nie poradził. A szczególnie w Maiden jak dla mnie :wink:
Chociaż od niego jednej rzeczy IM mogliby się bardzo dobrze nauczyć - układania setlist. Za to szanuję bardzo :B
Mam rozumieć, że fani Killers i Number of the Beast codziennie walą 0,7 do obiadu albo wręcz jabola czy tam dwa czteropaki Tatry. Natomiast fani Somewhere in Time i Seventh Sona to wykształceni i zamożni właściciele mieszkań z ogródkiem za miastem?
Bruce Dickinson-Kmicic bo tak jak on zdradził Polskę to Bruce Iron Maiden w 1993 r. ale w porę się opamiętał!
Gdybym kochał w jednej setnej jakąś dziewczynę tak jak kocham pojedynek gitarowy Adriana i Dave'a w Infinite Dreams to była by traktowana tak ,że Julia przy niej była traktowana przez Romea jak głupia dziwka

Awatar użytkownika
zgo
-#ancient mariner
-#ancient mariner

Postautor: zgo » śr cze 14, 2017 11:37 pm

Akurat do grania w IM byłoby wielu chętnych podejrzewam, mieliby w czym wybierać :)
Mi tam nie robiłoby to wielkiego problemu. Prosty rachunek: ktoś za Nicko, reszta na koncertach tak jak teraz >>>>>>>>> koniec kariery :wink:

No ja akurat Larsa w ogóle. Zresztą, ktoś dobrze powiedział, że Urlich gra na perkusji dobrze tylko dlatego, że nauczył się przez te wszystkie lata grać do riffów Jamesa i Kirka, a w innym zespole by sobie nie poradził. A szczególnie w Maiden jak dla mnie :wink:
Chociaż od niego jednej rzeczy IM mogliby się bardzo dobrze nauczyć - układania setlist. Za to szanuję bardzo :B
To był... sarkazm :D

Awatar użytkownika
Mr. M
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: Mr. M » śr cze 14, 2017 11:39 pm

To był... sarkazm :D
Ups... :B
Ale swojej wypowiedzi nie zmieniam :mryellow:
Mam rozumieć, że fani Killers i Number of the Beast codziennie walą 0,7 do obiadu albo wręcz jabola czy tam dwa czteropaki Tatry. Natomiast fani Somewhere in Time i Seventh Sona to wykształceni i zamożni właściciele mieszkań z ogródkiem za miastem?
Bruce Dickinson-Kmicic bo tak jak on zdradził Polskę to Bruce Iron Maiden w 1993 r. ale w porę się opamiętał!
Gdybym kochał w jednej setnej jakąś dziewczynę tak jak kocham pojedynek gitarowy Adriana i Dave'a w Infinite Dreams to była by traktowana tak ,że Julia przy niej była traktowana przez Romea jak głupia dziwka

Awatar użytkownika
sekcjazwlok
-#assassin
-#assassin

Postautor: sekcjazwlok » czw cze 15, 2017 10:43 am

A ja się nadal będę upierał przy tym że Nicko jest nie do zastąpienia. Nie chodzi mi o kwestię techniczną bo i owszem jest dobry ale są lepsi , natomiast charyzmą i tym swoim stylem gry jest nie do podrobienia. Tym bardziej że zespół jest u schyłku kariery , nie ma wg mnie sensu robić jakichkolwiek zmian personalnych.

pz
-#clairvoyant
-#clairvoyant

Postautor: pz » czw cze 15, 2017 11:05 am

A ja Axla na wokalu :D

Rezygnacja z jednej gitary, to najmniej "inwazyjna" zmiana, ale jakoś ciężko mi sobie to wybrazić. Tym bardziej zastąpienie kogoś nową osobą, nawet jeżeli chodzi o schowanego za perkusją Nicko.

Z drugiej strony np. JP postanowili kontynuować grę z nowym gitarzystą i moim zdaniem źle na tym nie wyszli.
Najbliższe plany:
11: Monstrum (Kraków), W.A.S.P. (Hluk), Helloween (Praga, Warszawa), NK
12: Scorpions (Gdańsk?, Ostrawa?), NK, MZR (Bydgoszcz)

Awatar użytkownika
wydra77
-#clairvoyant
-#clairvoyant

Postautor: wydra77 » ndz cze 18, 2017 10:53 pm

Co za różnica kto miałby go zastąpić skoro i tak nie byłoby go widać zza garów :D
wydra77 on tour:

Dzosef
-#clairvoyant
-#clairvoyant

Postautor: Dzosef » wt cze 20, 2017 10:42 am

Widać! Wstaje miedzy kawalkami i macha :lol:
2008 Warszawa
2011 Warszawa
2014 Poznań
2016 Oslo, Dessel, Herning, Wrocław, Wacken
2017: Glasgow, Aberdeen, Liverpool, Birmingham

Wróć do „The Book of Souls World Tour 2016 -2017”