Hunter

Dyskusje o innych zespołach i albumach

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Piwowarus
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Hunter

Postautor: Piwowarus » ndz kwie 12, 2009 11:37 pm

Albo jestem ślepy i nie mogę znaleźć tematu o Hunterze, albo nic nie ma.
14 kwietnia będzie miała premierę nowa płyta zespołu, jednak kto zamówił przez stronę Mystic już ma, kto umie się posługiwać internetem też chyba już może mieć. Zostaje więc główne pytanie, co o niej sądzicie?
Ja osobiście muszę przyznać, że po pierwszym przesłuchaniu jestem trochę rozczarowany, nie jest to Hunter z TELI którego lubię. Co prawda pierwszy utwór jest jakby dokładnie wyjęty z poprzedniej płyty, ma wszystkie zagrywki, kompozycję dokładnie takie jakie znane są z TELI. Ogólnie utwory mam wrażenie zagrane są szybciej, często słychać niemalże ścianę dźwięku. Oczywiście daleko do tych prawdziwych ściany dźwięku, jednak mi osobiście się to nie podoba. Do tego brak jakiś kompozycji które zapadły by w pamięć od razu po pierwszym przesłuchaniu. Może z kolejnym razem moje podejście się zmieni, ale na obecną chwilę moje podejście do tej płyty jest conajmniej średnie.
Ostatnio zmieniony ndz lis 06, 2011 1:58 pm przez Piwowarus, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Szajba
-#lord of light
-#lord of light

Re: Hunter

Postautor: Szajba » pn kwie 13, 2009 12:48 am

ja mam, jutro przetestuje
Obrazek

yankes
-#nomad
-#nomad

Postautor: yankes » śr kwie 15, 2009 6:59 pm

T.E.L.I - jedna z najlepszych płyt rock/metalowych nagranych w tym kraju. Jej następca "Hellwood" po pierwszym przesłuchaniu robi bardzo dobre wrażenie.

U mnie będzie pewnie rywalizować z Vader i Behemoth o miano płyty roku 2009 w Polsce.

Awatar użytkownika
Artur
-#nomad
-#nomad

Postautor: Artur » śr kwie 15, 2009 8:04 pm

T.E.L.I - jedna z najlepszych płyt rock/metalowych nagranych w tym kraju.
Co prawda generalnie to mało słucham polskich kapel, ale musze powiedzieć, że ja bym tak o "T.E.L.I..." powiedzieć nie mógł ;) Płyta dobra, ale jednak najwyższy poziom dla mnie to nie jest. Dużo wyżej cenię sobie "Medeis", którą naprawde cholernie lubię. Co więcej, od "T.E.L.I..." bardziej lubię też "Requiem" ;] Ale pewnie kwestia gustu. Muszę oddać że utwory z przedostatniej już płyty Huntera zyskują w wersjach koncertowych. Prawde mówiąc, to pamiętam że poznałem je właśnie na koncercie, jakoś w 2005 chyba w Bytomiu (jeszcze z Docentem za perkusją..) i wtedy mnie powaliły, a jak później posłuchałem z płyty to stwierdziłem, że czegoś mi brakuje. W ogóle to Hunter to naprawde dobry band koncertowy, wiem że to pewnie obciach ich słuchać (przynajmniej wedle niektórych :P ) ale nic nie poradze na to że lubie gości :] niech grają. "Hellwood" na pewno posłucham, może i kupię, ale nie wiem kiedy jeszcze.

Awatar użytkownika
tomtomala
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: tomtomala » śr kwie 15, 2009 8:11 pm

Jej następca "Hellwood" po pierwszym przesłuchaniu robi bardzo dobre wrażenie
No ja się z tym zgodzić nie mogę. Po przesłuchaniu tej płyty pojawiło się u mnie pytanie - hej, ale to już było. Hunter nie wykonał żadnego kroku do przodu, a wręcz stoi w miejscu. O wiele więcej obiecywałem sobie po nowej płycie Huntera. Ten sam styl grania, śpiewania no o wiele więcej się po Darayu na bębnach spodziewałem.

Dodatkowo jak się wejdzie na ich stronę to widzi się slogan "Nowy epicki album" - jaki epicki?

Podoba mi się za to ich marketing "Jeśli chodzi o „*HellWood*” to możecie liczyć na miłą niespodziankę. W środku digipaka znajduje się kupon rabatowy o wartości 50zł na zakup karnetu na tegoroczną edycję festiwalu *Hunter Fest*. W tym roku *Hunter Fest* odbędzie się w dniach 23, 24 i 25 lipca na lotnisku Szczytno-Szymany.". Tylko co dla tych co już zakupili te bilety?

Awatar użytkownika
Dani Filth
-#long distance runner
-#long distance runner

Postautor: Dani Filth » pt kwie 24, 2009 10:16 am

Nowy album naprawdę dobry :) Nie ma jakichś specjalny nowości, czy wielkich progresji ale kilka znakomitych kompozycji jak "$mierci$miech", "Duch Epoki", "TshaZshyC" czy "Labirynt Fauna". Zajebiste teksty i wokale!! Poza tym, jest troche więcej klimatu i da się wyczuć w tym jakiś koncept. Dalej w kilku momentach czuć to ''hunterowskie'' wkurwienie ;-) I dobrze.
Nemesis...as one we stand!!

vash
-#prowler
-#prowler

Postautor: vash » wt paź 23, 2012 12:36 pm

06.11.2012 premierę będzie miała nowa studyjna płyta zespołu Hunter zatytułowana "Królestwo".

Oto pierwszy singiel Trumian Show z nowej płyty Huntera:
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... SxL-ptcyfA
Płytę w przedsprzedaży można zamówić na stronie Empiku http://www.empik.com/krolestwo-hunter,p ... uzyka-p#s5
Od 04.11.2012 Hunter ruszy w trasę promującą swoje nowe wydawnictwo. Zatem na koncertach będziecie mogli usłyszeć zupełnie nowe kawałki.
Więcej informacji na stronie zespołu: www.hunter.art.pl

Awatar użytkownika
Lando
-#moonchild
-#moonchild

Postautor: Lando » wt paź 23, 2012 2:57 pm

Trumian Show d**y nie urywa, ale może płyta zła nie będzie :) ostatnia mi podeszła, więc jakieś tam pozytywne nadzieje są :)
Night Mistress Fan Club Łódź

Awatar użytkownika
Kapriola
-#prowler
-#prowler

Postautor: Kapriola » śr lis 07, 2012 8:07 pm

Hunter... mój ulubiony polski zespół. ;D Albumy T.E.L.I i Medeis są świetne....ale nowa płyta jakoś mnie nie przekonuje. Nie powiem, że jest zła, ale szału nie ma.

Awatar użytkownika
krusejder
-#nomad
-#nomad

Postautor: krusejder » czw lis 08, 2012 7:48 pm

Mnie niestety wokal nie podchodzi. Gdyby kto inny śpeiwał w tej kapeli, lubiłbym ich bardzo.
\m/ TRASA 2018: 12.01 Hellhaim, 21.01 AccepT, 3-4.02 Nocny Kochanek, 18.02 Heartrockowanie, 24.02 White Highway, 3.03 Saxon, Diamond Head, 6.03 Rhapsody, 11.03 T. Zwijsen & co., 19.03 G3, 21.03 Ray Wilson, 23.03 Kult, 25.03 Sunnata, 8.04 Magnum, 9.04 Helloween, 14.04 Bracia, 20.04 Rainbow, 25.04 Neuronspoiler, 28.04 Metallica, 4.05 Turbo, 5.05 Bryan Adams, 17.05 Dio - King Rock N Roll, 18.05 Manilla Road, 26.05 Iron Maiden, 8.06 Pokolgep \m/

Awatar użytkownika
Emilio
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: Emilio » czw lis 08, 2012 8:49 pm

Całkiem poczciwy zespół, bez rewelacji ale da się słuchać :)
"Moje dni upływają pomiędzy logiką, gwizdaniem, chodzeniem na spacery i stanami depresji."

Ludwig Wittgenstein

Awatar użytkownika
diego
-#ancient mariner
-#ancient mariner

Postautor: diego » czw lis 08, 2012 9:52 pm

Ja lubię. Myślę, że jeden z lepszych polskich zespołów.

vash
-#prowler
-#prowler

Postautor: vash » pt sty 11, 2013 8:38 pm

http://www.youtube.com/watch?v=fcIqgYDOmXM

Jest to teledysk polskiego rockowego/metalowego zespołu Hunter do piosenki PSI, która opowiada o trudnym losie zwierząt w schroniskach. Czyli jednak zespoły grające mocniejszą muzykę potrafią poruszać tego typu tematy :)

jacob1
-#prisoner
-#prisoner

Postautor: jacob1 » wt kwie 09, 2013 8:24 pm

A jakaś opinia o Królestwie (ja się BTW załapałem na preordera z autografami)?

IMO płyta po 1 przesłuchaniu sprawia wrażenie słabej po 2 następnych mieszane uczucia wywołuje, za 3-4 można uznać że jest na prawdę nie zła jak na Polski zespół
Obrazek

vash
-#prowler
-#prowler

Postautor: vash » czw wrz 26, 2013 11:33 am

HUNTER - Imperium TRUJKI (pierwszy singiel zapowiadający płytę „Imperium” zespołu Hunter, która wyjdzie niebawem)
http://www.youtube.com/watch?v=BM1KBP6HNco

kabanos
-#prisoner
-#prisoner

Postautor: kabanos » czw wrz 26, 2013 2:05 pm

Przesłuchałem jak dotąd 2 razy, no jakoś nie bardzo mi to podchodzi. Poprzednie płyty bardzo lubię, tak samo jak ich koncerty, ale tu po prostu coś mi nie pasuje :evil:

Awatar użytkownika
Mikojaski
-#long distance runner
-#long distance runner

Postautor: Mikojaski » czw wrz 26, 2013 4:09 pm

gdyby nie tekst, byłaby niezła piosenka
While you sleep in earthly delight,
Someone's flesh is rotting tonight

Awatar użytkownika
tomek665
-#long distance runner
-#long distance runner

Postautor: tomek665 » śr paź 16, 2013 5:52 pm

Imperium uboju
http://www.youtube.com/watch?v=Mzr_4H68FsY

Jakoś mi się niespecjalnie podoba ten nowy Hunter...

Zakkahletz
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: Zakkahletz » śr paź 16, 2013 6:46 pm

gdyby nie tekst, byłaby niezła piosenka
Tak można określić większość kawałków Huntera. ;)

jacob1
-#prisoner
-#prisoner

Postautor: jacob1 » śr paź 16, 2013 8:11 pm

Ja raczej tej płyty już nie kupię
Obrazek

Wróć do „Zespoły i Albumy”