Legacy of the Beast World Tour 2021 - trasa

Wszystko na temat Legacy Of The Beast World Tour 2018

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

paulek
-#assassin
-#assassin

Re: Legacy of the Beast World Tour 2021 - trasa

Postautor: paulek » czw sty 14, 2021 7:53 pm

słuchając wypowiedzi ludzi ze świata polityki to poza konfą wszyscy gadaja to samo wiec nie ma znaczenie która partia rządzi..... i tak idzie to po sznurku banksterowym tych od banków centralnych .... no ale to chyba nie ten temat więc sorki za off.....
Ostatnio zmieniony czw sty 14, 2021 7:56 pm przez paulek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Schizoid
-#nomad
-#nomad

Postautor: Schizoid » czw sty 14, 2021 7:56 pm

Jeśli zespoły odwołają swoje trasy koncertowe, lub Mateo powie, że koncertów nie będzie, to Mystic nie będzie miał nic do gadania. A obie opcje są bardzo możliwe. Podejrzewam, że spora część zespołów postara się poprzekładać letnie koncerty na jesień. Większość kapel nie ma rozpisanego planu na kolejne pięć lat i ich przyszłość zależy od tego, co dzieje się w danej chwili.
Część może zrezygnować z przyszłości w muzyce.
Myślę, że to dotyczy przede wszystkim "środkowej półki". Duże nazwy przetrwają, bo mają odłożone wystarczające zasoby finansowe, natomiast małe kapele często wręcz dokładają do tego "zawodu" i robią to w ramach hobby.
Obrazek

pz
-#lord of light
-#lord of light

Postautor: pz » czw sty 14, 2021 8:09 pm

Jeśli zespoły odwołają swoje trasy koncertowe, lub Mateo powie, że koncertów nie będzie, to Mystic nie będzie miał nic do gadania. A obie opcje są bardzo możliwe. Podejrzewam, że spora część zespołów postara się poprzekładać letnie koncerty na jesień. Większość kapel nie ma rozpisanego planu na kolejne pięć lat i ich przyszłość zależy od tego, co dzieje się w danej chwili.
Część może zrezygnować z przyszłości w muzyce.
Myślę, że to dotyczy przede wszystkim "środkowej półki". Duże nazwy przetrwają, bo mają odłożone wystarczające zasoby finansowe, natomiast małe kapele często wręcz dokładają do tego "zawodu" i robią to w ramach hobby.
I mogą nie mieć z czego dokładać. Tego się obawiam w ich przypadku.

Plany na 2020: brak

Awatar użytkownika
Dzosef
-#lord of light
-#lord of light

Postautor: Dzosef » czw sty 14, 2021 8:24 pm

Żyjemy w jakimś jebanym matrixie.
Tylko Twoja hołubiona władza robi wszystko, żeby podtrzymać restrykcje i panikę wśród ludzi, jednocześnie demolując i pewnie finalnie nacjonalizując większość sektora prywatnego... :roll: 8) Sorry, ale nie mogłem się powstrzymać. :mrgreen:
Nie mam czegoś takiego jak hołubiona władza, ponieważ jestem przeciwnikiem państwa jako takiego.
Vorgel napisał:
Niedobre bo nowe. Kompletnie nie rozumiem takiego podejścia.
Kiedyś Rock'n'roll" Fanclub Shakin Stevena

2008 Warszawa
2011 Warszawa
2014 Poznań
2016 Oslo, Dessel (Graspop), Herning, Wrocław, Wacken
2017: Glasgow, Aberdeen, Liverpool, Birmingham
2018: Tallin, Helsinki x2, Firenze, Dessel (Graspop), Lizbona, Kraków x2
2020: chuj
KISS to zespół, który od samego początku nastawiony był na komercję. Stworzono markę KI$$ i ona zarabia na wielu płaszczyznach. Muzycznie nie mieli nigdy zbyt wiele do powiedzenia, na każdy album z lat 70 przypada po 3 kawałki, które ujdą, reszta to durnowate rock and rolle jakich nie zaryzykowałby nawet Shakin' Stevens. W latach 80 grali to, co grali wtedy wszyscy, ale znacznie słabiej, bez pomysłu, po prostu dziady żyjące wciąż legendą KISS. Dwie ich płyty, których mogę słuchać to te, których ich fani akurat nie lubią, co by się zgadzało.

Awatar użytkownika
Metalophil
-#moonchild
-#moonchild

Postautor: Metalophil » pt sty 15, 2021 9:07 am

Wiadomo, że żadnych koncertów w tym roku nie będzie cnm. do późnej jesieni. Wystarczy popatrzeć na restrykcje w WB, Niemczech i Francji, bez których to żadna trasa nie dojdzie do skutku. One są takie jak u nas, albo i większe. A mówię o późnej jesieni, bo czysto teoretycznie jest możliwe wyszczepienie do tego czasu ponad połowy populacji, a to może być gamechanger. Tylko musi być odpowiednia ilość szczepionki i chętni do tego. A nawet na tym forum to pewnie większość jest antyszczepionkowa :P
Ja właśnie wysłałem stosowny formularz. Wszak jak się czegoś chce w skali makro, to trzeba zacząć od siebie.
Faster than a laser bullet
Louder than an atom bomb
Chromium plated boiling metal
Brighter than a thousand suuuuuuuuuuuns!

Awatar użytkownika
Dejavu
-#nomad
-#nomad

Postautor: Dejavu » pt sty 15, 2021 5:15 pm

Ja właśnie wysłałem stosowny formularz. Wszak jak się czegoś chce w skali makro, to trzeba zacząć od siebie.
Szanuję, bardzo dobre podejście. Z antyszczepami rozmowa ogólnie nie ma sensu, bo nie mają jakiejkolwiek wiedzy medycznej i tylko zaczynają pieprzyć o tym że "szczepionka za krótko robiona" - no gratuluję głębokiej wiedzy tych osób :D Nieważne.

Trasy w tym roku nie będzie na 100%. Pytanie co z 2022 - czy to dalej będzie Legacy of the Beast? Wolałbym, żeby polecieli z nową płytą już.

Awatar użytkownika
geri92
-#moonchild
-#moonchild

Postautor: geri92 » pt sty 15, 2021 7:16 pm

Też poszło :)
Moj solo projekt: https://huffmantree.bandcamp.com/
youtube: https://www.youtube.com/user/AdrianSmithRocks/videos

Zakkahletz
-#nomad
-#nomad

Postautor: Zakkahletz » pt sty 15, 2021 7:25 pm

Wolałbym, żeby polecieli z nową płytą już.
:pijak:

Awatar użytkownika
Dejavu
-#nomad
-#nomad

Postautor: Dejavu » pt sty 15, 2021 10:43 pm

Z drugiej strony chciałbym znowu usłyszeć The Clansman i Sign of the Cross. Najlepiej, gdyby połączyli najlepsze kawałki z tej trasy z nowymi utworami. Ale możliwe, że to znowu myślenie życzeniowe ;)

Awatar użytkownika
geri92
-#moonchild
-#moonchild

Postautor: geri92 » pt sty 15, 2021 11:05 pm

Z drugiej strony chciałbym znowu usłyszeć The Clansman i Sign of the Cross. Najlepiej, gdyby połączyli najlepsze kawałki z tej trasy z nowymi utworami. Ale możliwe, że to znowu myślenie życzeniowe ;)
Niech zrobią jakikolwiek ruch. Cokolwiek będzie lepsze od tej posuchy i stagnacji :P
Moj solo projekt: https://huffmantree.bandcamp.com/
youtube: https://www.youtube.com/user/AdrianSmithRocks/videos

Frost No
-#wrathchild
-#wrathchild

Postautor: Frost No » wt sty 19, 2021 3:24 pm

Dzisiejszego dnia doczekal sie w kolejce do odsluchu ostatni live OverKill - Live in overhausen .Dokladnosc , moc , swietny centralny wokal , stopy mega zgrane z basem , slyszlne chorki i publika - budzet 10 tysiecy krotnie mniejszy od Maiden ale slyszlny 10 krotnie wiekszy ogien . Pomyslalem o Maiden jak o starszych panach ale ale Bobby Ellsworth konczy w tym roku 62 lata i przeszedl udar . Pasja bez parcia na kase ???

Awatar użytkownika
Dzosef
-#lord of light
-#lord of light

Postautor: Dzosef » wt sty 19, 2021 11:38 pm

Raczej brak grania dwugitarowych kawalków na trzech gitarach + jednak wokalnie Overkill jest ze 20 razy prostszy do zaśpiewania. Nie żebym ujmował czegoś ekipie Blitza, bo to jeden z bandów który na żywo nie zawodzi.
Vorgel napisał:
Niedobre bo nowe. Kompletnie nie rozumiem takiego podejścia.
Kiedyś Rock'n'roll" Fanclub Shakin Stevena

2008 Warszawa
2011 Warszawa
2014 Poznań
2016 Oslo, Dessel (Graspop), Herning, Wrocław, Wacken
2017: Glasgow, Aberdeen, Liverpool, Birmingham
2018: Tallin, Helsinki x2, Firenze, Dessel (Graspop), Lizbona, Kraków x2
2020: chuj
KISS to zespół, który od samego początku nastawiony był na komercję. Stworzono markę KI$$ i ona zarabia na wielu płaszczyznach. Muzycznie nie mieli nigdy zbyt wiele do powiedzenia, na każdy album z lat 70 przypada po 3 kawałki, które ujdą, reszta to durnowate rock and rolle jakich nie zaryzykowałby nawet Shakin' Stevens. W latach 80 grali to, co grali wtedy wszyscy, ale znacznie słabiej, bez pomysłu, po prostu dziady żyjące wciąż legendą KISS. Dwie ich płyty, których mogę słuchać to te, których ich fani akurat nie lubią, co by się zgadzało.

Wróć do „Legacy Of The Beast World Tour 2018 - 2020”