Żelazna Kolekcja

Rarytasy, rzadkie wydawnictwa, bootlegi - wszystko dla kolekcjonerów Iron Maiden!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
wydra77
-#moonchild
-#moonchild

Re: Żelazna Kolekcja

Postautor: wydra77 » śr lip 22, 2020 11:56 pm

Eddie jak Eddie, ta seria jest całkiem fajna (może poza obcym), ale czy ja dobrze widzę kasety w tle?
A dobrze widzisz :D
wydra77 on tour:
2000-2019: 65 miast w 37 państwach na 5 kontynentach
Legacy of the Beast Tour:
Tallin, Kopenhaga, Berlin, Genewa, Paryż, Kraków, Belfast, Manchester, Birmingham, Londyn, Nowy Jork
Legacy of the Cancelled Beast Tour:
Manila, Dubaj, Tel Aviv, Donington, Kopenhaga, Berlin, Warszawa, Zurych, Barcelona

Awatar użytkownika
mic7
-#lord of the flies
-#lord of the flies

Postautor: mic7 » czw lip 23, 2020 9:32 am

Eddie jak Eddie, ta seria jest całkiem fajna (może poza obcym), ale czy ja dobrze widzę kasety w tle?

wydra77 ,brakuje Ci Brave New World i Dance Of Death za to ja bym chętnie łyknął LAD :D

nawet nie wiedziałem ,że LAD na mc wyszedł :shock:
2020
27.08 - Memoriał RJ.Dio - Warszawa ; 27.09 Tymoteusz 2TM 2,3 - Warszawa ; 10.10 - KAT& Roman Kostrzewski - Ciechanów ; 05.12 - KAT&Roman Kostrzewski -Warszawa

Awatar użytkownika
wydra77
-#moonchild
-#moonchild

Postautor: wydra77 » pt lip 24, 2020 6:02 pm

wydra77 ,brakuje Ci Brave New World i Dance Of Death za to ja bym chętnie łyknął LAD :D

nawet nie wiedziałem ,że LAD na mc wyszedł :shock:
Się dokupi :D
wydra77 on tour:
2000-2019: 65 miast w 37 państwach na 5 kontynentach
Legacy of the Beast Tour:
Tallin, Kopenhaga, Berlin, Genewa, Paryż, Kraków, Belfast, Manchester, Birmingham, Londyn, Nowy Jork
Legacy of the Cancelled Beast Tour:
Manila, Dubaj, Tel Aviv, Donington, Kopenhaga, Berlin, Warszawa, Zurych, Barcelona

Wróć do „Dla Kolekcjonerów”