Najlepszy album po Reunion

Zbiór ankiet i Waszych opinii dotyczących Iron Maiden i ich dokonań nagraniowych,koncertowych itd...

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Najlepszy album po Reunion to...

Brave New World
40
56%
Dance of Death
4
6%
A Matter of Life and Death
8
11%
The Final Frontier
2
3%
The Book of Souls
18
25%

Liczba głosów: 72

pz
-#assassin
-#assassin

Re: Najlepszy album po Reunion

Postautor: pz » pn cze 04, 2018 10:00 am

Mój problem z AMOLAD jest taki, że niewiele mi pozostaje w pamięci po przesłuchaniu. "Przepływa" przeze mnie. Ale regularnie daję mu szansę, może jeszcze się zmieni.

Moja obecna kolejność
1.Brave New World (dla mnie top-3 Maidenów)
...
2.Book of Souls (chociaż coraz bardziej mnie nuży)
3.Dance of Death (najbardziej nierówny album Maidenów, genialne DoD obok najsłabszego pierwszego numeru)
4.Final Frontier
5.AMLOAD

Ogólnie pozycje 3-5 (a może i 2-5) to dla mnie obecnie najsłabsze albumy.
Było:
01: Leash Eye (Warszawa) / Jelonek, Wilki, NK (WOŚP, Warszawa)
02: NK (Radom, Warszawax2) / Heartrockowanie (Warszawa) / White Highway (Warszawa)
03: Saxon, Diamond Head, Armored Dawn (Drezno) / Rhapsody (Warszawa) / NK (Bydgoszcz, Skarżysko-Kamienna) / T.Zwijsen, Scream Maker, White Highway, J.Pentz (Warszawa) / Ceti, Lux Perpetua (Warszawa)
04: NK (Opole, Tychy) / Magnum (Bydgoszcz) / Rainbow (Praga) / Neuronspoiler, Temple Balls (Warszawa) / Lux Perpetua, Steel Fire (Łowicz) / Carrion, White Highway (Warszawa)
05: NK (Lublin, Kraków) / Blaze, L.Appleton (Lublin) / King of Rock and Roll (Warszawa) / Manilla Road (Warszawa) / IRON MAIDEN (Tallin)

Najbliższe plany:
2018:
06: Graspop
07: Judas Priest (Budapeszt?), Helloween (Węgry?), Iron Maiden (Kraków)
...
12: Helloween (Hamburg?)

Wróć do „Ankiety”