Bruce Solo

Solowe dokonania byłych i obecnych członków Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6524
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Bruce Solo

Postautor: Pierre Dolinski » ndz sty 28, 2024 8:30 pm

No tak. Rozwaga i rozsądek miła rzecz. Pod warunkiem, że te przymioty są przypisywane ludziom z rozwagą i rozsądkiem, a nie uznaniowo, według kumoterskich sympatii, czy pod wpływem kultywowanych durnych natręctw. :)
Ja tam podkreślam po raz setny, że mam w dupie, czy ktoś coś lubi, czy nie lubi. Jego sprawa. I bardzo chciałbym, żeby było vice versa, bo mi się już nie chce czytać kolejnych bździn tych rozgoryczonych, że nie wszyscy lubią marszczyć freda nad tą samą spuścizną Dickinsona co oni, a ich przeżywanie nie jest pełne jeśli inni nie współuczestniczą. Tak samo mam dość tych, którzy z lubością wymyślają tutaj jakieś uciskanie tych, którzy lubią, żeby się z czegoś tam niby tłumaczyli. Wpadnie tu taki oszołom z Polityki i generuje kolejne konflikty, bo w Polityce mu tego za mało. Niektórzy są jak rak trzustki, a nawet gorsi. Nie do pokonania.
Ja mam w tej chwili taką refleksję. Powinienem jeszcze ze 2, może 3 osoby dodać do "ulubionych", bo już od dawna nie chce mi się czytać co wypisują. I tak pewnie zrobię.
Czasem mam wrażenie, że jest tu jednak więcej jebniętych, niż normalnych.
Nie potrzebuję, żeby ktokolwiek tłumaczył mi się z jakiejkolwiek sympatii, czy muzycznych upodobań. No chyba, że jest oszołomem. To nic na to nie poradzę. W każdym razie. Nie czytam, nie słucham. Olewam. Bierzcie leki.

pz
-#The Man Who Would Be Spammer
-#The Man Who Would Be Spammer
Posty: 17036
Rejestracja: śr maja 07, 2014 12:56 am
Skąd: z Sanatorium

Re: Bruce Solo

Postautor: pz » ndz sty 28, 2024 8:36 pm

W końcu Sanatorium. Jak na mój gust pacjenci, tfu... forumowicze, są w formie. ;)

19.04 Myrkur /PO 20.04 Turbo /Damasławek 24.04 G.Hughes /WA
3.05 Hellhaim /WA 8.05 Riot V /WA
10.05 Moriah Woods /WA 11.05 Turbo /Wyrzysk 28.05 Springsteen /Praga
5-8.06 Mystic Festival /GD 13.06 Night Demon, Riot City /WA
13.10 Made in Warsaw /WA 16.10 Apocalyptica /WA 31.10 Soen /KR 1.11 Guano Apes /WA 2.11 Soen /GD

Awatar użytkownika
pinio
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 136
Rejestracja: pn sty 01, 2024 6:40 pm
Skąd: Warszawa/Torrevieja

Re: Bruce Solo

Postautor: pinio » ndz sty 28, 2024 9:03 pm

No tak. Rozwaga i rozsądek miła rzecz. Pod warunkiem, że te przymioty są przypisywane ludziom z rozwagą i rozsądkiem, a nie uznaniowo, według kumoterskich sympatii, czy pod wpływem kultywowanych durnych natręctw. :)
Ja tam podkreślam po raz setny, że mam w dupie, czy ktoś coś lubi, czy nie lubi. Jego sprawa. I bardzo chciałbym, żeby było vice versa, bo mi się już nie chce czytać kolejnych bździn tych rozgoryczonych, że nie wszyscy lubią marszczyć freda nad tą samą spuścizną Dickinsona co oni, a ich przeżywanie nie jest pełne jeśli inni nie współuczestniczą. Tak samo mam dość tych, którzy z lubością wymyślają tutaj jakieś uciskanie tych, którzy lubią, żeby się z czegoś tam niby tłumaczyli. Wpadnie tu taki oszołom z Polityki i generuje kolejne konflikty, bo w Polityce mu tego za mało. Niektórzy są jak rak trzustki, a nawet gorsi. Nie do pokonania.
Ja mam w tej chwili taką refleksję. Powinienem jeszcze ze 2, może 3 osoby dodać do "ulubionych", bo już od dawna nie chce mi się czytać co wypisują. I tak pewnie zrobię.
Czasem mam wrażenie, że jest tu jednak więcej jebniętych, niż normalnych.
Nie potrzebuję, żeby ktokolwiek tłumaczył mi się z jakiejkolwiek sympatii, czy muzycznych upodobań. No chyba, że jest oszołomem. To nic na to nie poradzę. W każdym razie. Nie czytam, nie słucham. Olewam. Bierzcie leki.
Uderz w stół ...
ps. do usług
ps2. nie ma za co :lol:
Może tej muzyki nie napisał Mozart,
ale ten kto ją napisał - był Mozartem

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6524
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Bruce Solo

Postautor: Pierre Dolinski » ndz sty 28, 2024 9:29 pm

Mam dobrą wolę zaprowadzenia spokoju na forum. Zacząłem od siebie. Za radą jednego z adminów uwolniłem się od prawie wszystkich męczących ludzi z Polityki i takich z którymi nie nadaję na tych samych falach. Ten co nade mną napisał będzie kolejnym, bo o nim zapomniałem, że wrócił. Obecnie wygląda to tam mniej więcej tak:

Obrazek

Oczywiście nie wchodzę tam i nie czytam, ale na wszelki wypadek zabezpieczyłem się przed prowokacjami.

Najprawdopodobniej będę musiał do nich dołączyć też kilku rzekomo uciskanych przeze mnie na tle muzycznym, bo już nie mogę czytać tych bzdur, które do mnie i o mnie wypisują. Od nich też muszę się uwolnić.
Z mojej strony jest dobra wola. Schodzę z drogi, ale deptać po sobie na chodniku nie dam.
Ostatnio zmieniony ndz sty 28, 2024 9:34 pm przez Pierre Dolinski, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
pinio
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 136
Rejestracja: pn sty 01, 2024 6:40 pm
Skąd: Warszawa/Torrevieja

Re: Bruce Solo

Postautor: pinio » ndz sty 28, 2024 9:33 pm

Toż to honor być na takiej liście :!: :lol: :!: :lol: :!: :lol:
Może tej muzyki nie napisał Mozart,
ale ten kto ją napisał - był Mozartem

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6524
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Bruce Solo

Postautor: Pierre Dolinski » ndz sty 28, 2024 9:38 pm

Gdyby ktoś czuł się smutny, że go na screenie nie ma, to pocieszająco dodam - akurat widać tam nie napisał. Zablokowałem ciut więcej osób. Jednych nie lubię, do innych czuję obrzydzenie. Zresztą nieważne.
Doceńcie moją dobrą wolę nie komunikowania się i odstosunkujcie się ode mnie na zawsze. Nie chce mi się odchodzić z forum, bo są tu też ludzie fajni, więc nie dam nikomu satysfakcji. Wystarczy mi, że jesteście za płotem.

nugz
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4348
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: Bruce Solo

Postautor: nugz » ndz sty 28, 2024 9:56 pm

To, ze pokazujesz z dumą listę blokowanych, anonimowych Tobie ludzi w sieci, to juz Twoj jebany problem, nie mój ;)
Ostatnio zmieniony ndz sty 28, 2024 10:06 pm przez nugz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9524
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Bruce Solo

Postautor: Budziol » ndz sty 28, 2024 10:00 pm

No tak. Rozwaga i rozsądek miła rzecz. Pod warunkiem, że te przymioty są przypisywane ludziom z rozwagą i rozsądkiem, a nie uznaniowo, według kumoterskich sympatii, czy pod wpływem kultywowanych durnych natręctw. :)
Ja tam podkreślam po raz setny, że mam w dupie, czy ktoś coś lubi, czy nie lubi. Jego sprawa. I bardzo chciałbym, żeby było vice versa, bo mi się już nie chce czytać kolejnych bździn tych rozgoryczonych, że nie wszyscy lubią marszczyć freda nad tą samą spuścizną Dickinsona co oni, a ich przeżywanie nie jest pełne jeśli inni nie współuczestniczą. Tak samo mam dość tych, którzy z lubością wymyślają tutaj jakieś uciskanie tych, którzy lubią, żeby się z czegoś tam niby tłumaczyli. Wpadnie tu taki oszołom z Polityki i generuje kolejne konflikty, bo w Polityce mu tego za mało. Niektórzy są jak rak trzustki, a nawet gorsi. Nie do pokonania.
Ja mam w tej chwili taką refleksję. Powinienem jeszcze ze 2, może 3 osoby dodać do "ulubionych", bo już od dawna nie chce mi się czytać co wypisują. I tak pewnie zrobię.
Czasem mam wrażenie, że jest tu jednak więcej jebniętych, niż normalnych.
Nie potrzebuję, żeby ktokolwiek tłumaczył mi się z jakiejkolwiek sympatii, czy muzycznych upodobań. No chyba, że jest oszołomem. To nic na to nie poradzę. W każdym razie. Nie czytam, nie słucham. Olewam. Bierzcie leki.
Pierre nie pochlebiaj sobie z tym uzależnieniem...
Ale jak ktoś po pisze " trzeba byc głuchym, zaślepionym " itd. jeśli komuś podoba się to czy tamto to jest z automatu domysł "normalnej osobie nie może juz to się podobać".

Na początku bylo tak, ze Ci łykający nowe IM bez popity jechali po innych jak moze Ci się to nie podobać, teraz nie ma prawa nowe IM czy BD Ci sie podobac bo to tylko sentyment i gdyby nagral XYZ to nie znalbys, nie uslyszal itd. z dupy argument i tyle.

P.S. jestem szczęśliwy i absolutnie w dupie mam co słuchają inni i co się komu podoba, a co nie. Ale podzielilem sie swoim spostrzeżeniem, ze aktualnie pisać "pasuje mi nowy utwor Dicka" jest passe bo to tylko przyzwyczajenie, bo nie może tak po prostu i juz .
Czy Cie rozczarowuje? Obojętne mi to jest.
Bredze? I to mówi mistrz bredni. Bez odbioru.
Szanuję zdanie innych i fajnie jak działa to w dwie strony.
Z mojej strony koniec tematu bo nie ma sensu dluzej tego roztrząsać .
Czekam na wiadro pomyj po ukazaniu sie albumu BD jaki by nie był, bo przecież nie moze byc dobry i sie komuś podobac, a jeśli tak twierdzi to przez sentymemt i przywiązanie do syreny

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6524
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Bruce Solo

Postautor: Pierre Dolinski » ndz sty 28, 2024 10:02 pm

Cały czas Budziol wypierasz, że to Ty masz problem z tym co ja piszę a nie odwrotnie. Żyj sobie w swoim świecie wyobraźni, skoro tak lubisz. Nie będę Ci przeszkadzać.

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9524
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Bruce Solo

Postautor: Budziol » ndz sty 28, 2024 10:10 pm

Generalnie nie chcialem "wywoływać" Cię do tablicy, "słoń" był tylko przykładem jak moze Ci sie to czy tamto podobać przeciez musisz byc uzależnionym fanem Dziewicy zeby tak było. Po prostu chyba najczęściej Twoje ostre komenty na ten temat czytałem i dlatego padło na Ciebie. Bez urazy

Awatar użytkownika
MaidenFan
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4522
Rejestracja: śr cze 09, 2010 8:04 pm
Skąd: Rzeszów

Re: Bruce Solo

Postautor: MaidenFan » ndz sty 28, 2024 10:16 pm

Wracając do tematu - Ragnarok podoba mi się bardziej, ale Rain on the Graves też nie jest jakieś złe. Oczekuję od tej płyty, że będzie lepsza od Tyranny of Souls, która jest dla mnie tak 6.5/10, więc póki co single spełniają moje oczekiwania.

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9524
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Bruce Solo

Postautor: Budziol » ndz sty 28, 2024 10:21 pm

Tez ToS dla mnie gorsze od ChW czy AoB, ale wielkich oczekiwań co do nowej plyty nie mam mysle, ze jednak bedzie MP najbliżej do ToS

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6524
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Bruce Solo

Postautor: Pierre Dolinski » ndz sty 28, 2024 10:24 pm

Generalnie nie chcialem "wywoływać" Cię do tablicy, "słoń" był tylko przykładem jak moze Ci sie to czy tamto podobać przeciez musisz byc uzależnionym fanem Dziewicy zeby tak było. Po prostu chyba najczęściej Twoje ostre komenty na ten temat czytałem i dlatego padło na Ciebie. Bez urazy
Uzależnionym fanem Dziewicy to ja sam jestem, ale wolę ją z czasów kiedy była fajną dupą, a nie z czasów kiedy jest brodatym krasnalem w mini w szkocką kratkę.
Dobra. Rozejm, bo mam dosyć. Ileż można. :lol:

A jeśli być w temacie, to po 2 przesłuchaniu ( :lol: :lol: :lol: ) drugi singiel uważam za troszkę lepszy od pierwszego. Ale niewiele.

Awatar użytkownika
Geri666
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3684
Rejestracja: śr lis 17, 2010 11:47 pm
Skąd: Wwa

Re: Bruce Solo

Postautor: Geri666 » ndz sty 28, 2024 10:33 pm

Ja tylko napiszę, że fanem drugiego singla nie jestem, ale nie wykluczam, że może on ładnie się wpasować w całość albumu ;) Także poczekam na cały "kontekst" i wtedy zobaczę jak zażre.

Awatar użytkownika
Cold
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4434
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 6:27 pm

Re: Bruce Solo

Postautor: Cold » ndz sty 28, 2024 11:13 pm

Nie porwał mnie ten nowy Bruce. Średniawe te kawałki. Nawet w porównaniu z Tyranny of Souls. Tam czuło się energię, choćby w Abduction, Soul Intruders, Power of the Sun. A w tych wolniejszych, jak River of No Return czy Kill Devil Hill, było mnóstwo melodii. Jasne, że Bronek 20 lat starszy. Ale jak dla mnie - takie to trochę "na siłę", nudnawe.

"Jak zachwyca, kiedy nie zachwyca?"
Afterglow Of Ragnarok 4/10, Rain On The Graves 3/10. I to w skali maidenowo-dickinsonowej.

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11876
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Bruce Solo

Postautor: gumbyy » pn sty 29, 2024 1:17 am

Ale jak ktoś po pisze " trzeba byc głuchym, zaślepionym "
Kurde Budziol... ale wiesz, że o to się właśnie rozchodzi, że nikt tak nie napisał... serio.
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11876
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Bruce Solo

Postautor: gumbyy » pn sty 29, 2024 1:18 am

Nie porwał mnie ten nowy Bruce. Średniawe te kawałki. Nawet w porównaniu z Tyranny of Souls. Tam czuło się energię, choćby w Abduction, Soul Intruders, Power of the Sun. A w tych wolniejszych, jak River of No Return czy Kill Devil Hill, było mnóstwo melodii. Jasne, że Bronek 20 lat starszy. Ale jak dla mnie - takie to trochę "na siłę", nudnawe.
Mam podobne odczucia. Wymęczone te numery są.
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
sajki
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2258
Rejestracja: pt sie 14, 2015 9:01 am

Re: Bruce Solo

Postautor: sajki » pn sty 29, 2024 8:32 am

Najgorsza jest ta melodeklamacja w zwrotkach, nie nawidzę takiego Dicka. Coś a'la El Dorado. Bleee.
Ragnarok 7/10, Rain 4/10.

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6524
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Bruce Solo

Postautor: Pierre Dolinski » pn sty 29, 2024 9:45 am

Melodeklamacja jest beznadziejna.
A w ogóle też mam jakieś nieodparte wrażenie, że refren został nagrany jakieś 15-20 lat temu na jakiejś innej sesji, bo on już tak nie potrafi. To jest albo bardzo stare, albo wokal zrobiło jakieś AI.
To nie jest jego głos z ostatnich lat.

Awatar użytkownika
MaidenFan
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4522
Rejestracja: śr cze 09, 2010 8:04 pm
Skąd: Rzeszów

Re: Bruce Solo

Postautor: MaidenFan » pn sty 29, 2024 10:31 am

Wokale nagrane w 2014 prawdopodobnie. Ragnarok w tym roku - co słychać doskonale. Co ciekawe na albumie będą też wokale z lat 90 - w ostatnim utworze.


Wróć do „Different World”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość