IQ

Dyskusje o innych zespołach i albumach

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Sardi
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 5571
Rejestracja: sob sty 23, 2016 11:06 pm
Skąd: Batumi

Re: IQ

Postautor: Sardi » pn lut 19, 2024 1:22 am

No i namówiłem kol. Moderatora i MaidenFana na Weekender w Aschaffenburgu, było warto jak cholera.

Dwa sety, powtorzyly się tylko dwa utwory (Rise z ostatniej, zagrane po raz pierwszy ever oraz Road of Bones), wisienka na torcie w postaci odegranego od A do Z Dark Matter, wpadło parę rzadko granych perełek typu Fading Senses, czy Ten Million Demons, nowy, roboczo nazwany utwór Malagonia również wybrzmiał. Cudowne dwa koncerty, aż chce się więcej. A sam Aschaffenburg bardzo urokliwe i przyjemne miasteczko.
JAN BO I RICHIE FAULKNER PONAD WSZYSTKO
https://www.last.fm/pl/user/sardynex
setlist.fm/user/matt01

Awatar użytkownika
MaidenFan
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4548
Rejestracja: śr cze 09, 2010 8:04 pm
Skąd: Rzeszów

Re: IQ

Postautor: MaidenFan » śr lut 21, 2024 8:07 am

Potwierdzam, było bardzo dobrze. Chętnie wybiorę się na weekender za rok, tym razem do UK.
Mam również nadzieję, że nigdy więcej nie zawitam do Dortmundu, ohyda.

Dzięki @Sardi i @blackcoker

Awatar użytkownika
johnny_o
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1497
Rejestracja: śr sty 24, 2018 10:28 am

Re: IQ

Postautor: johnny_o » śr lut 21, 2024 8:16 am

Co to za ohyda w Dortmundzie? Pytam z ciekawości bo nigdy nie byłem, a jedyne moje skojarzenia (pozytywne) to BVB i Death on the Road.

Awatar użytkownika
MaidenFan
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4548
Rejestracja: śr cze 09, 2010 8:04 pm
Skąd: Rzeszów

Re: IQ

Postautor: MaidenFan » śr lut 21, 2024 11:53 am

Bardzo brzydkie miasto, w którym nie ma kompletnie nic. Taki Bytom 2.0, może nawet gorszy. :D Byliśmy z chłopakami trochę w szoku, na szczęście Dortmund był dla nas jedynie takim centrum przesiadkowym.

Awatar użytkownika
krusejder
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9846
Rejestracja: wt sie 10, 2010 12:46 pm

Re: IQ

Postautor: krusejder » śr lut 21, 2024 1:37 pm

Miałem identyczne wrażenia. Jakbym miał chwilę czasu więcej, to wpadłbym do Fussball Museum, tam może może być coś ciekawego
Krusejder on tour 2024: I: Tierra Santa, Non Iron, Delain, II: Bonnie Tyler, Kazik & ProForma ... III: Helicon IV, Judas Priest, Saxon, Uriah Heep, Piotr Cugowski, U.D.O., Kult, Lady Pank, Glenn Hughes, Riot V, Rob Cray, Pendragon, Bruce Dickinson

Żelazny
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1431
Rejestracja: śr paź 19, 2022 9:04 am
Skąd: Kato

Re: IQ

Postautor: Żelazny » śr lut 21, 2024 1:38 pm

Muzeum całkiem w porządku, miasto paskudne


Wróć do „Zespoły i Albumy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość