11/04/2024 - Mr. Big - Warszawa

Info o koncercie? Zlocie? Imprezie? Patrz tutaj

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

thorgal_30
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5176
Rejestracja: śr lis 24, 2010 12:12 pm
Skąd: Gliwice

Re: 11/04/2024 - Mr. Big - Warszawa

Postautor: thorgal_30 » czw kwie 11, 2024 3:24 pm

Eric Martin jest przezabistym down to earth gościem- rzekłem. Nieźle vipom zabraniają przynosić stuff, a pod busem podpisują jak leci.
The Number Of The .....

nugz
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4348
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: 11/04/2024 - Mr. Big - Warszawa

Postautor: nugz » czw kwie 11, 2024 3:26 pm

To jest wielki plus Progresji - artysta nie ma wyjścia, musi jakoś wyjść z/dotrzeć do busa :D

pz
-#The Man Who Would Be Spammer
-#The Man Who Would Be Spammer
Posty: 17036
Rejestracja: śr maja 07, 2014 12:56 am
Skąd: z Sanatorium

Re: 11/04/2024 - Mr. Big - Warszawa

Postautor: pz » czw kwie 11, 2024 3:43 pm

Dlatego Harris musiał nocować w klubie i wyjść przebrany za sprzątaczkę. :lol:

19.04 Myrkur /PO 20.04 Turbo /Damasławek 24.04 G.Hughes /WA
3.05 Hellhaim /WA 8.05 Riot V /WA
10.05 Moriah Woods /WA 11.05 Turbo /Wyrzysk 28.05 Springsteen /Praga
5-8.06 Mystic Festival /GD 13.06 Night Demon, Riot City /WA
13.10 Made in Warsaw /WA 16.10 Apocalyptica /WA 31.10 Soen /KR 1.11 Guano Apes /WA 2.11 Soen /GD

Awatar użytkownika
krusejder
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9795
Rejestracja: wt sie 10, 2010 12:46 pm

Re: 11/04/2024 - Mr. Big - Warszawa

Postautor: krusejder » czw kwie 11, 2024 3:47 pm

Eric Martin jest przezabistym down to earth gościem- rzekłem. Nieźle vipom zabraniają przynosić stuff, a pod busem podpisują jak leci.
Nie słucha się swojego manago - ma prawo do tego :)
Krusejder on tour 2024: I: Tierra Santa, Non Iron, Delain, II: Bonnie Tyler, Kazik & ProForma ... III: Helicon IV, Judas Priest, Saxon, Uriah Heep, Piotr Cugowski, U.D.O.

Awatar użytkownika
Mr. M
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4057
Rejestracja: pt sty 08, 2010 4:21 pm

Re: 11/04/2024 - Mr. Big - Warszawa

Postautor: Mr. M » śr kwie 17, 2024 10:20 pm

Koncert wyprzedany, a z forum nikogo nie było? :D
Tym razem rzeczywiście o sold oucie można mówić - jak wpadłem do Progresji 5 minut przed rozpoczęciem, to już ciężko było wejść do sali. Sam koncert bardzo dobry. Dźwięk co prawda standardowo za głośno jak to w Progresji i to pomimo tego, że stałem dalej niż zwykle. Martin w formie akceptowalnej, na więcej nie liczyłem, natomiast Billy i Paul w świetnej formie, widać było, że bardzo im się podobało przyjęcie przez publiczność. Lean into It na żywo świetnie się sprawdziło, do Wild World tempo koncertu wspaniałe, pod koniec mam wrażenie trochę siadło, co potęgowali niedzielni fani, którzy po Wild World zaczęli stopniowo wychodzić z koncertu :B. Podsumowując - jak ktoś nie był, to jak najbardziej warto się zainteresować drugą okazją we Wrocławiu do zobaczenia Dużych Panów :mryellow:

Awatar użytkownika
krusejder
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9795
Rejestracja: wt sie 10, 2010 12:46 pm

Re: 11/04/2024 - Mr. Big - Warszawa

Postautor: krusejder » śr kwie 17, 2024 10:41 pm

O proszę, a ja się zachwycałem, że taki lightowy sold out, bo koło mnie sporo przed soundboardem było przyzwoicie luźno.

Znakomity support - Jared James grał jak Ted Nugent, co już pisałem w jego temacie.

Zgodzę się z Twoją opinią M. co do Bigów. Eryk dał radę, ale gwiazdami byli Billy i Paul. Szczerze wierzę, że albo ta trasa potrwa jeszcze parę lat, albo wręcz nagrają płytę. Są w formie i byłoby fajnie dostać coś jeszcze od nich.

Po koncercie mieliśmy w kilkanaście osób krótkie spotkanie z Billym. Fantastyczny, niezwykle otwarty i sympatyczny jegomość. Można było porozmawiać, zrobić sobie fotę z nim, z jego basem - czego kto oczekiwał. Były też porady mistrzowskie dla basistów :)))

Mój kumpel zagadnął: pierwszy raz widziałem Cię z UFO w 1983. A Billy: pamiętam bardzo mocno te koncerty. Zwłaszcza w Gdańsku. Wszędzie policja i wojsko, z czym nie czuliśmy się komfortowo. W którymś momencie gość z pierwszego rzędu wyjął z kieszeni wpinkę Solidarności i podał mi ją do ręki. Niezwłocznie przekazałem ją technicznemu. Mam tę pamiątkę po dziś dzień.
Krusejder on tour 2024: I: Tierra Santa, Non Iron, Delain, II: Bonnie Tyler, Kazik & ProForma ... III: Helicon IV, Judas Priest, Saxon, Uriah Heep, Piotr Cugowski, U.D.O.


Wróć do „Koncerty, Imprezy, Spotkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości