Ogólnie o koncertach

Info o koncercie? Zlocie? Imprezie? Patrz tutaj

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Vengenz
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 481
Rejestracja: ndz kwie 21, 2024 1:07 am
Skąd: Huntington Beach, CA

Re: Ogólnie o koncertach

Postautor: Vengenz » ndz kwie 21, 2024 2:08 am

Można w tym temacie wrzucać swoje relacje koncertu na których nikt nie był na forum i nie ma tematu na to? tak na przyszłość żeby wiedzieć.
Plany: A7X - Hamburg, Kings of Leon - Krk, Lenny Kravitz - Krk, Kredki - Wro, Deep Purple - Katowice, DT - Berlin, DT - Łódź

So put that smile back on my face and mix it strong my friend!!!
I don't belong here, we gotta move on, dear!!!

pz
-#The Man Who Would Be Spammer
-#The Man Who Would Be Spammer
Posty: 17036
Rejestracja: śr maja 07, 2014 12:56 am
Skąd: z Sanatorium

Re: Ogólnie o koncertach

Postautor: pz » ndz kwie 21, 2024 8:35 am

Tutaj dyskutujemy bardziej pod kątem pozamuczynych obserwacji dotyczących koncertów. Na małe koncerty jest temat o dudnieniu z piwnicy. A na duże (a Ty jak już chodzisz to raczej na duże), to raczej są tematy. Na A7X w Niemczech możesz założyć temat po prostu.

19.04 Myrkur /PO 20.04 Turbo /Damasławek 24.04 G.Hughes /WA
3.05 Hellhaim /WA 8.05 Riot V /WA
10.05 Moriah Woods /WA 11.05 Turbo /Wyrzysk 28.05 Springsteen /Praga
5-8.06 Mystic Festival /GD 13.06 Night Demon, Riot City /WA
13.10 Made in Warsaw /WA 16.10 Apocalyptica /WA 31.10 Soen /KR 1.11 Guano Apes /WA 2.11 Soen /GD

Dzosef
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 717
Rejestracja: czw gru 08, 2022 12:36 pm
Skąd: Wziac pieniadze

Re: Ogólnie o koncertach

Postautor: Dzosef » ndz kwie 21, 2024 10:19 am

Swoją drogą koncerty w Brazylii to jest "zabawa".

Najpierw nie mogłem się zarejestrowac, bo trzeba było mieć br dowod.
Kolega zrobil mi konto, nie dało się zalogować.
Kolega kupil mi bilet, nie dało się zrobić screena tylko bilet w apce.
Nie dało się sciagnac apy bo regionalna.
Ogarneli mi plik instalacyjny to się okazało, że na koncert jest golden circle. Tylko, jak się wyprzedal to po prostu usuneli info o nim i chuj xD . Gdybym tam nie oczarował pani szefowej ochrony to bym chuja a nie barierke zobaczył.

Ja naprawdę muszę ogarnąć żeby nie placic już za Megadeth. Nie z oszczędności pieniędzy, tylko nerwow

pz
-#The Man Who Would Be Spammer
-#The Man Who Would Be Spammer
Posty: 17036
Rejestracja: śr maja 07, 2014 12:56 am
Skąd: z Sanatorium

Re: Ogólnie o koncertach

Postautor: pz » ndz kwie 21, 2024 10:45 am

Przynajmniej się nie nudziłeś, tylko musiałeś kombinować :D

19.04 Myrkur /PO 20.04 Turbo /Damasławek 24.04 G.Hughes /WA
3.05 Hellhaim /WA 8.05 Riot V /WA
10.05 Moriah Woods /WA 11.05 Turbo /Wyrzysk 28.05 Springsteen /Praga
5-8.06 Mystic Festival /GD 13.06 Night Demon, Riot City /WA
13.10 Made in Warsaw /WA 16.10 Apocalyptica /WA 31.10 Soen /KR 1.11 Guano Apes /WA 2.11 Soen /GD

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11875
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Ogólnie o koncertach

Postautor: gumbyy » ndz kwie 21, 2024 11:32 am

No bankowo satysfakcja po takich problemach jest +10 ;)
www.MetalSide.pl

Dzosef
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 717
Rejestracja: czw gru 08, 2022 12:36 pm
Skąd: Wziac pieniadze

Re: Ogólnie o koncertach

Postautor: Dzosef » ndz kwie 21, 2024 3:49 pm

Absolutnie nie, było tylko stresiwo na wejsciu niepotrzebne. Dobrze, że się udało.

Swoją drogą poza mną cały 1 rząd to były takie pozerskie lamusy, że dramat. Cały koncert nagrywali. Płatne vip to jednak gowno

Awatar użytkownika
kam
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1567
Rejestracja: pt gru 02, 2011 5:27 pm
Skąd: Stolica

Re: Ogólnie o koncertach

Postautor: kam » pn kwie 22, 2024 2:57 pm

Byłem w ostatnio na koncercie Nagłego Ataku Spawacza. Z jednej strony śmieszki heheszki, wiadomo, jakie panowie teksty mają, a publika różna, od ludzi koło 40 i starszych, po moje pokolenie (30+) oraz trochę dzieciarni. Fajnie było usłyszeć stare kawałki w zasadzie w oryginalnym składzie, trochę się człowiek odmłodził przypominając sobie jak się słuchało w podstawówce Pedała Romana czy AntyLiroya, ale z drugiej strony powiem wam panowie, że miałem bardzo przykre odczucie graniczące z obrzydzeniem jak patrzyłem i słuchałem Faziego... To jak ten koleś wygląda, co mówi, jak się zachowuje to idealny przykład co długoletnie ćpanie wszystkiego robi z człowiekiem. Reszta bandu wyglądała wzgłednie normalnie, na zdrowych, ale Fazi to coś strasznego. Koleś nie był w w stanie wytrzymać całego gigu, pod koniec wręcz siedział i chyba tylko czekał wkurwiony aż to się skończy. Rzucił też w przemowie, że cud, że żyje bo 4 miesiące temu cały dnie zażerał się xanaxem i nie wiedział gdzie jest.

Jak mówi słynny mem - "Nie bierzcie narkotyków bo was kurwa zmiecie z planszy".

paulek
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3333
Rejestracja: pn cze 07, 2004 8:22 pm
Skąd: z narodu którego nie ma

Re: Ogólnie o koncertach

Postautor: paulek » pn kwie 22, 2024 7:35 pm

No a ja byłem wczoraj na Armii, świetny gig a lider w doskonałej formie, tak fizycznej, jak i witalnej i ogólnie poznawczej. No a w piątek Atom String Quartet muza współczesna na lekko jazzowo, eksperymentalnie, znakomitość.

Awatar użytkownika
manichean
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 404
Rejestracja: sob kwie 23, 2022 4:35 pm

Re: Ogólnie o koncertach

Postautor: manichean » czw maja 09, 2024 2:09 pm

Dzisiaj na przedsprzedaży Gilmoura w Royal Albert Hall była mega fuszerka ticketmasterowa. Tak losowo działającej sprzedaży przy kolejce online nie widziałem. Odechciało mi się w zasadzie próbować jutro w ogólnej. A cena 250-270£ za większość hali to jakiś kosmos. Ja już chyba tylko po cichu liczę, że będą te koncerty poza UK w 2025...
Ostatnio zmieniony pt maja 10, 2024 11:29 am przez manichean, łącznie zmieniany 1 raz.

Vengenz
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 481
Rejestracja: ndz kwie 21, 2024 1:07 am
Skąd: Huntington Beach, CA

Re: Ogólnie o koncertach

Postautor: Vengenz » czw maja 09, 2024 5:05 pm

Moim zdaniem będą w przyszłym roku koncerty poza UK, chyba ostatnio było tak, że w UK był w 2015 a potem reszta Europy w 2016, ale mogę się mylić. Pamięć już nie ta, w każdym razie na pewno koncertował też wtedy w 2015.
Plany: A7X - Hamburg, Kings of Leon - Krk, Lenny Kravitz - Krk, Kredki - Wro, Deep Purple - Katowice, DT - Berlin, DT - Łódź

So put that smile back on my face and mix it strong my friend!!!
I don't belong here, we gotta move on, dear!!!

Awatar użytkownika
blackcocker
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 9274
Rejestracja: czw cze 14, 2018 9:04 pm
Skąd: HerbacianePolaBatumi

Re: Ogólnie o koncertach

Postautor: blackcocker » czw maja 09, 2024 10:52 pm

Prawda, dzisiejszy gilmourowy presale to było niezłe bagno. Jakoś za 15 11 (o 11 zaczynał się presale) wbiłem tak z dupy na stronkę, żeby sobie już otworzyć wszystko. Okazało się, że już jest lobby, żeby wejść do kolejki... No to wszedłem i grzecznie czekałem. Interesował mnie koncert 15 lub 14 października, czyli 2 ostatnie. O 11 okazało się, że na 15 X jestem ponad 900-tny w kolejce... No trochę lipa biorąc pod uwagę, że do RAH wchodzi 8k, a to tylko presale, więc pula ograniczona. W końcu po kilkunastu minutach kolejka się rozładowała, wpisuję na szybko kod do presale'a, a tam mapki nie ma :D losowanka kurwa... Zobaczyłem ceny, odfiltrowałem się po ticketach po 150 funciaków no i losujemy :D mapke odpaliłem z jakiejś sprzedaży biletów na jezioro łabędzie, żeby wiedzieć jaki w ogóle sektor mi losuje. Wylosował się całkiem sensowny, no to biorę, czas rezerwacji biletów nie był standardowy - zazwyczaj 10 minut, tu było 5. Więc na szybko przelewam forsę z oszczędnościówki na konto, żeby przelać na Revoluta. I chuj... Revolut się zepsuł i nie chciał przyjąć forsy. Myślałem, że mnie pojebie. No mówie już chuj, zapłacę zwykłą kartą ze złotówkowego konta, zapłacę trochę większą prowizję, bo zegar tyka. Odrzuciło mi płatność, a rezerwacja się skończyła XD cofnęło mnie do losowanki znowu. Widziałem, że już nie ma części sektorów, więc na szybko znów filtr na środkowe bilety i losowanie, szybko do kasy bez zbędnego zastanawiania się czy przelosować czy nie. W końcu Revo przyjął kasę i zapłaciłem normalnie w funtach. Ale co się udenerwowałem to moje. Jutro jeśli ktoś planuje kupować to powodzenia, radzę czaić się kilkadziesiąt minut przed startem, żeby jak najszybciej kliknąć wejście do kolejki jak już się pojawi. No ale stresy już za mną, teraz tylko czekać na to niesamowite wydarzenie, bo pomimo nie do końca satysfakcjonujących mnie siedzeń wiem, że to będzie one in a lifetime experience :pijak: :pijak: :pijak:
#blackcocker2023

Najlepszą prozę pisze życie.
Ostatni jest wtedy, kiedy idziesz rzygać.

thorgal_30
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5174
Rejestracja: śr lis 24, 2010 12:12 pm
Skąd: Gliwice

Re: Ogólnie o koncertach

Postautor: thorgal_30 » czw maja 09, 2024 11:26 pm

na smierć zapomniałem o tym presale, skąd te kody?? Bo RAH niby dawał mozliwość po wykupieniu membershipa za 55 GBP zakup biletów.
Coś na socialach mi mignęło że presale miał być tylko dla nabywców płyty z UK-IE co mnie z deka wkurwiło, bo miejsce zamieszkania nie powinno być kryterium.
The Number Of The .....

Awatar użytkownika
blackcocker
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 9274
Rejestracja: czw cze 14, 2018 9:04 pm
Skąd: HerbacianePolaBatumi

Re: Ogólnie o koncertach

Postautor: blackcocker » pt maja 10, 2024 7:49 am

na smierć zapomniałem o tym presale, skąd te kody?? Bo RAH niby dawał mozliwość po wykupieniu membershipa za 55 GBP zakup biletów.
Coś na socialach mi mignęło że presale miał być tylko dla nabywców płyty z UK-IE co mnie z deka wkurwiło, bo miejsce zamieszkania nie powinno być kryterium.
Ludzie co zrobili preorder płyty mieli kody, ale ja nie kupiłem. Na stronie Gilmoura doczytałem, że można się zapisać na presale za darmo, po prostu podać maila i przyjdzie kod, więc tak zrobiłem :D
#blackcocker2023

Najlepszą prozę pisze życie.
Ostatni jest wtedy, kiedy idziesz rzygać.

thorgal_30
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5174
Rejestracja: śr lis 24, 2010 12:12 pm
Skąd: Gliwice

Re: Ogólnie o koncertach

Postautor: thorgal_30 » pt maja 10, 2024 7:59 am

ehh, a w sumie....w 2015 - 5 tygodni przed gigiem z dupy wszedłem sobie na stronkę RAH, a tam było miejsce w 1 rzędzie na środku płyty :D ehhh 105 GBP -- te czasy już nie wrócą. Póki co najpiękniejsza venue w jakiej byłem.
The Number Of The .....

Awatar użytkownika
manichean
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 404
Rejestracja: sob kwie 23, 2022 4:35 pm

Re: Ogólnie o koncertach

Postautor: manichean » pt maja 10, 2024 11:34 am

Dzisiaj w ogólnej sprzedaży, w zasadzie nie było w ogóle biletów. Ludzie zaczęli w kolejce na miejsach 1-20 i po przekierowaniu na stronę nie losowało już żadnych tixów. Cwanie było nie podać sold outu.

Awatar użytkownika
blackcocker
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 9274
Rejestracja: czw cze 14, 2018 9:04 pm
Skąd: HerbacianePolaBatumi

Re: Ogólnie o koncertach

Postautor: blackcocker » pt maja 10, 2024 12:18 pm

Ogłoszone nowe daty w Rzymie w liczbie sztuk sześć :lol: ciekawe czy po SO w Rzymie doda kolejne... Może w Berlinie? Słabe takie ogłaszanie partiami, robienie fanów w konia.
#blackcocker2023

Najlepszą prozę pisze życie.
Ostatni jest wtedy, kiedy idziesz rzygać.

Vengenz
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 481
Rejestracja: ndz kwie 21, 2024 1:07 am
Skąd: Huntington Beach, CA

Re: Ogólnie o koncertach

Postautor: Vengenz » pt maja 10, 2024 12:33 pm

Aż się marzą 3 koncerty w Tauronie w takim razie
Plany: A7X - Hamburg, Kings of Leon - Krk, Lenny Kravitz - Krk, Kredki - Wro, Deep Purple - Katowice, DT - Berlin, DT - Łódź

So put that smile back on my face and mix it strong my friend!!!
I don't belong here, we gotta move on, dear!!!

Awatar użytkownika
blackcocker
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 9274
Rejestracja: czw cze 14, 2018 9:04 pm
Skąd: HerbacianePolaBatumi

Re: Ogólnie o koncertach

Postautor: blackcocker » pt maja 10, 2024 12:44 pm

Niby napisał, że to jedyne koncerty europejskie. Ale czy w tym roku, czy na trasie... Tego się dowiemy pewnie na jesieni
#blackcocker2023

Najlepszą prozę pisze życie.
Ostatni jest wtedy, kiedy idziesz rzygać.

Dzosef
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 717
Rejestracja: czw gru 08, 2022 12:36 pm
Skąd: Wziac pieniadze

Re: Ogólnie o koncertach

Postautor: Dzosef » pt maja 10, 2024 5:32 pm

Wyjatkowy łeb musi byc jego menedzerem, skoro zapewne ludzie z całej Europy rzucili sie na to RAH i dopiero potem ogłosic ten Rzym.... oglaszajac jednoczesnie dałoby to ludziom wieksza elastycznosc, a sold outy i tak by wleciały w moment.

Awatar użytkownika
manichean
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 404
Rejestracja: sob kwie 23, 2022 4:35 pm

Re: Ogólnie o koncertach

Postautor: manichean » sob maja 11, 2024 12:05 am

Jeszcze to "zdobywanie" kodów dostępu na przedsprzedaż to fajny cyrk. Na Włochy póki co jest zarejestrowanie się w jakimś radiu (??) lub kupno płyt z Sony Music Italia XD


Wróć do „Koncerty, Imprezy, Spotkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Prodigal Son i 7 gości