12/04/2024 - Dave Matthews Band - Warszawa

Info o koncercie? Zlocie? Imprezie? Patrz tutaj

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
johnny_o
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1224
Rejestracja: śr sty 24, 2018 10:28 am

Re: 12/04/2024 - Dave Matthews Band - Warszawa

Postautor: johnny_o » ndz kwie 07, 2024 6:41 pm

Zupełnie uczciwa, bo jeszcze produkty za te dwie stówy w gratisie :) Skusiłbym się ale już mam plany na piątek.

Awatar użytkownika
kam
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1567
Rejestracja: pt gru 02, 2011 5:27 pm
Skąd: Stolica

Re: 12/04/2024 - Dave Matthews Band - Warszawa

Postautor: kam » ndz kwie 07, 2024 11:10 pm

Ach, przespałem taką promkę...! Może coś jeszcze Prestige MJM starym zwyczajem :P Z reguły chwilę przed koncertami zdarzało im się jakąś akcję promocyjną zrobić. Widzę, że miejsc na trybunach sporo, nie spodziewam się też tłumów na płycie w cenie 375/525.

Awatar użytkownika
Piwowarus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3188
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 4:55 pm
Skąd: Warszawa

Re: 12/04/2024 - Dave Matthews Band - Warszawa

Postautor: Piwowarus » pn kwie 08, 2024 1:43 pm

Wg regulaminu akcja trwa nie tylko w weekend, tylko aż do dnia koncertu, więc jeśli kogoś kusi to może najlepiej potwierdzić w lokalu ;)

Vengenz
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 483
Rejestracja: ndz kwie 21, 2024 1:07 am
Skąd: Huntington Beach, CA

Re: 12/04/2024 - Dave Matthews Band - Warszawa

Postautor: Vengenz » ndz kwie 21, 2024 1:10 am

Relacja z koncertu: Nigdy nie byłem w kwietniu w stolicy chyba, nawet mi się podobało (pierwszy raz tam) jakoś mnie nie wkurwiało to wszystko jak zawsze jak tam jestem, ale przejdźmy do koncertu. Wiadomo Dave Matthews Band to absolutne koncertowe zjawisko (za każdym razem inna setlista) chyba najlepsi są pod tym względem, bo takich rotacji jak oni nie robi nikt. Byłem w sektorze Z, nagłośnienie spoko. Perkusista mistrz wiadomo, ale reszta wcale mu nie ustępowała. Ja kocham 3 pierwsze płyty, z reszty poszczególne kompozycje, tak więc ucieszyło mnie aż 6 utworów plus You Never Know z Busted Stuff (był w moim top 10 wałków jak robiłem) Gitarzysta genialny, improwizacje za każdym występem inne, co za jakość. Jak na razie koncert roku bez wątpienia. Jak ktoś nie widział, albo nie ma na co pieniędzy wydawać, to polecam się wybrać na jakiś koncert, bo jeszcze leg po starym kontynencie się nie skończył 🙂 8,5 na 10, bo pierwsze 40 minut się trochę wynudziłem.
Plany: A7X - Hamburg, Kings of Leon - Krk, Lenny Kravitz - Krk, Kredki - Wro, Deep Purple - Katowice, DT - Berlin, DT - Łódź

So put that smile back on my face and mix it strong my friend!!!
I don't belong here, we gotta move on, dear!!!

Awatar użytkownika
johnny_o
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1224
Rejestracja: śr sty 24, 2018 10:28 am

Re: 12/04/2024 - Dave Matthews Band - Warszawa

Postautor: johnny_o » ndz kwie 21, 2024 4:05 am

Siema Invader :)

Vengenz
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 483
Rejestracja: ndz kwie 21, 2024 1:07 am
Skąd: Huntington Beach, CA

Re: 12/04/2024 - Dave Matthews Band - Warszawa

Postautor: Vengenz » ndz kwie 21, 2024 4:10 am

Siema Invader :)
No długo tu nie posiedzę, proszę o permanentnego bana na ip, mam problemy, wszystko mnie wkurza. Ale wrzucę linka do top 50 płyt.
Plany: A7X - Hamburg, Kings of Leon - Krk, Lenny Kravitz - Krk, Kredki - Wro, Deep Purple - Katowice, DT - Berlin, DT - Łódź

So put that smile back on my face and mix it strong my friend!!!
I don't belong here, we gotta move on, dear!!!

Awatar użytkownika
Mr. M
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4057
Rejestracja: pt sty 08, 2010 4:21 pm

Re: 12/04/2024 - Dave Matthews Band - Warszawa

Postautor: Mr. M » pn kwie 22, 2024 10:05 am

Widzę, że nie pisałem tutaj po koncercie, a mogę się tylko zgodzić z Invaderem. Rewelacyjny koncert, zdecydowanie najlepszy na jakim byłem w tym roku jak na razie. Jakbym zapłacił pełną cenę za bilet, to bym nie żałował, a skoro się udało kupić wejściówki w promocji, to już w ogóle jeden z najlepszych dealów ostatnio :D. Dave to absolutnie zajebisty frontman, a całego zespołu można by słuchać live bez końca. Mam nadzieję, że jednak Prestige na kolejny koncert się kiedyś zdecyduje, pomimo rozczarowującej frekwencji - Torwar wypełniony może w 2/3.

Awatar użytkownika
johnny_o
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1224
Rejestracja: śr sty 24, 2018 10:28 am

Re: 12/04/2024 - Dave Matthews Band - Warszawa

Postautor: johnny_o » pn kwie 22, 2024 10:20 am

Jeśli dojebali takie ceny i promo dopiero w ostatniej chwili... Ale fajnie żeście zadowoleni, to najważniejsze.

Awatar użytkownika
krusejder
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9795
Rejestracja: wt sie 10, 2010 12:46 pm

Re: 12/04/2024 - Dave Matthews Band - Warszawa

Postautor: krusejder » pn kwie 22, 2024 9:07 pm

pomimo rozczarowującej frekwencji - Torwar wypełniony może w 2/3.
Jeśli tak, to zapewne zrealizowali na sztuce chrześcijański zysk w wielu szeklach policzalny
Krusejder on tour 2024: I: Tierra Santa, Non Iron, Delain, II: Bonnie Tyler, Kazik & ProForma ... III: Helicon IV, Judas Priest, Saxon, Uriah Heep, Piotr Cugowski, U.D.O.


Wróć do „Koncerty, Imprezy, Spotkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość