Rozkład jazdy Mystic Festival!

Wszystko o koncercie Maiden w Chorzowie 29 maja 2005!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
sobota
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 494
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 7:41 pm

Re: Rozkład jazdy Mystic Festival!

Postautor: sobota » sob maja 14, 2005 2:48 pm

Dla mnie mogą całą noc grać :o
Nie mogą bo już zapłaciłem 10 zł za zlot po koncercie, a tak okazałoby się że kasa niepotrzebnie wydana :P :wink:

Awatar użytkownika
white
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 57
Rejestracja: czw lis 25, 2004 12:31 pm
Skąd: Wałbrzych

Re: Rozkład jazdy Mystic Festival!

Postautor: white » ndz maja 15, 2005 11:56 am

bo tak naprawde na tym festiwalu liczą się tylko KREATOR, NIGHTWISH i IRON MAIDEN reszta jest po to by przy muzyce poznac nowych ludzi, pochodzić po stoiskach by było miło i sympatycznie i zapewne tak będzie!!!!!!!!!!!!!!
pierwsza czesc zdania jest naturalnie prawda, coc ja sam nie jestem przekonany do kreatora :? ale z tymi spacerami po stadionie to chyba lekka przesada :o bynajmniej preferuje spacery po mniej zatloczonych miejscach :D

Awatar użytkownika
Iron Marcin
-#Invader
-#Invader
Posty: 151
Rejestracja: śr maja 04, 2005 7:36 pm
Skąd: Warszawa

Re: Rozkład jazdy Mystic Festival!

Postautor: Iron Marcin » ndz maja 15, 2005 6:17 pm

jak to liczy sie tylko Kreator, Nightwish i Iron Maiden jak dla mnie to Primal Fear jest duzo lepszy od Nightwish. Uwazam, ze Primal Fear to jeden z lepszych supportow na Mysticu. I bardzo zaluje ze graja tak krotko.

Bonzo
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1395
Rejestracja: wt kwie 01, 2003 12:15 am
Skąd: Katovitz\Olkusz

Re: Rozkład jazdy Mystic Festival!

Postautor: Bonzo » ndz maja 15, 2005 6:52 pm

jak to liczy sie tylko Kreator, Nightwish i Iron Maiden jak dla mnie to Primal Fear jest duzo lepszy od Nightwish. Uwazam, ze Primal Fear to jeden z lepszych supportow na Mysticu. I bardzo zaluje ze graja tak krotko.
zgadzam sie! PF sa duzo lepsi, i chetniej bym ich zobaczył przed IM no ale coz, szkoda ze sa tak wczesnie :?

paulek
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3370
Rejestracja: pn cze 07, 2004 8:22 pm
Skąd: z narodu którego nie ma

Re: Rozkład jazdy Mystic Festival!

Postautor: paulek » ndz maja 22, 2005 10:57 am

To fakt PF są całkiem całkiem, ale cóż może będzie jeszcze okazja; przyjdzie się na resztki kreatora przeżyje Nightwisha a potem jazda na maksa; człowiek juz nie pierwszej młodości więc trza siły oszczędzać na IM; no a niestety w poniedziałek trza do roboty :cry:


Wróć do „29/05/2005 - Eddie Rips Up Mystic Festival - Chorzów @ Stadion Śląski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości