Najlepszy utwór z lp. A Matter Of Life And Death

Dyskusja o najnowszej płycie Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Który utwór z albumu A Matter Of Life And Death upodobałe(a)ś sobie najbardziej?

Different World
2
1%
These Colours Don't Run
7
5%
Brighter Than A Thousand Suns
11
7%
The Pilgrim
7
5%
The Longest Day
15
10%
Out Of The Shadows
5
3%
The Reincarnation Of Benjamin Breeg
14
9%
For The Greater Good Of God
42
28%
Lord Of Light
18
12%
The Legacy
28
19%
 
Liczba głosów: 149

Nomad
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2663
Rejestracja: pn maja 09, 2005 10:54 pm

Re: Najlepszy utwór z lp. A Matter Of Life And Death

Postautor: Nomad » śr sie 22, 2007 1:30 pm

DW jest strasznie miałki, wg.mnie
To jakbyś zaczął taki album jak AMOLAD, gdzie większość numerów to epickie, powykręcane i rozwlekłe utwory o posępnym klimacie? Takim samym nostalgicznym kolosem? Jakaś różnorodność musi być ;-)
Zacznę od tego że ja uwazam że płyta z samymie epickimi kolosamo to błąd, po co? to się wtedy nudzi i idzie jak po gruzie, rockerów tutaj powinno być wiecej,ale nie takich jak DW ,ten utwór aż nie przystoi IM, wogóle ostatnio u IM straszny zastój z krótkimi utworami, ostatnim takim naprawdę świetnym był Be Quick or Be Dead dla mnie, Wicker Man to wg.mnie słaby utwór ,to tak apropo jakby ktoś spytał a Wicker Man?

Dani Filth
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 863
Rejestracja: pn sie 28, 2006 7:34 pm

Re: Najlepszy utwór z lp. A Matter Of Life And Death

Postautor: Dani Filth » śr sie 22, 2007 2:20 pm

Może "Different..." to taki pozytyny ogień, który ma rzucić światło na pogrążoną w ciemności (ale poetycko wyszło :) ) zawartość albumu. W każdym razie ja lubię każdy fragment AMOLAD i myślę, że wszystko jest tu na miejscu! Na początku też nie mogłem przekonać się do "DW" przez ten nietypowy refren, ale z czasem jakoś się w to wgryzłem.
Nemesis...as one we stand!!

Awatar użytkownika
Abstract
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4416
Rejestracja: pt cze 03, 2005 10:16 am
Skąd: Sosnowiec

Re: Najlepszy utwór z lp. A Matter Of Life And Death

Postautor: Abstract » śr sie 22, 2007 6:52 pm

Wicker Man to wg.mnie słaby utwór
Nomad, nie grze ;) Dla mnie Wicker to właśnie niesamowity utwór. Jeden z najlepszych otwieraczy w historii Maiden. Ale oczywiście to jest moje zdanie :twisted:

Awatar użytkownika
Dziku
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1106
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 7:24 pm
Skąd: Żyrardów

Re: Najlepszy utwór z lp. A Matter Of Life And Death

Postautor: Dziku » śr sie 22, 2007 7:22 pm

Jakby byly dwa utwory na poziomie Pilgrima zamiast DW i OOTS to plyta bylaby o wiele, wiele lepsza. Na dzis oceniam ja na 8/10, w mojej skali to plyta po prostu dobra, solidna pozycja w dyskografii, taka szkolna czwórka. Kiedys byla w top 5, nawet w top 3 chyba na poczatku, ale plyty po 7th Son nie bronia sie tak dobrze jak stare albumy.


Wróć do „A Matter Of Life And Death”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości