Behemoth

Dyskusje o innych zespołach i albumach

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Kai.
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 306
Rejestracja: wt cze 01, 2010 5:53 pm
Skąd: Lublin

Re: Behemoth

Postautor: Kai. » śr cze 02, 2010 11:46 am

Nie wyglądają tak strasznie, a zresztą to jest stare zdjęcie i większość muzyków heavy-metalowych w tych czasach tak wyglądało.


PS. Czego nie dałeś zdjęcia np z 2000 roku ?
You can't kill the metal, The metal will live on. Iron Maiden is my religion!

Awatar użytkownika
IM_Power
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1108
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 12:35 pm

Re: Behemoth

Postautor: IM_Power » śr cze 02, 2010 12:02 pm

image Ironów z lat 80 jest fajniejszy niż obecny

ps.żeby nie było do obecnego nic nie mam, tyle że Bruce na trasach nie raz ubiera się jak do malowania pokoju np.na trasie A Matter Life and Death, heh

archaon
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 792
Rejestracja: czw kwie 21, 2005 10:30 pm

Re: Behemoth

Postautor: archaon » wt cze 08, 2010 3:26 pm


yankes
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4097
Rejestracja: pt mar 30, 2007 7:06 pm

Re: Behemoth

Postautor: yankes » sob cze 12, 2010 10:34 am


Awatar użytkownika
jesper
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1308
Rejestracja: pn mar 31, 2003 8:16 pm
Skąd: Lublin

Re: Behemoth

Postautor: jesper » ndz cze 13, 2010 11:26 am


yankes
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4097
Rejestracja: pt mar 30, 2007 7:06 pm

Re: Behemoth

Postautor: yankes » czw cze 24, 2010 12:04 am

BEHEMOTH Alas the Lord Is upon Me [ making of ]

http://www.youtube.com/user/mysticprodt ... FkafC8dgLs

yankes
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4097
Rejestracja: pt mar 30, 2007 7:06 pm

Re: Behemoth

Postautor: yankes » śr sie 04, 2010 9:58 am

Behemoth ujawnił właśnie tytuł oraz okładkę nadchodzącego DVD zespołu. Wydawnictwo będzie nazywać się Evangelia Heretika, a okładkę autorstwa Graala możecie podziwiać poniżej.

Obrazek

Premiera Evangelia Heretika przewidziana jest na jesień 2010 roku.

A special package is being offered to fans for $66.60 that includes the following items:
- 1 Ticket to the show
- 1 Pre-ordered copy of the DVD (S&H included)
- 1 Tour poster, received at the show
- 1 Meet & Greet pass to meet Behemoth before the show
*Limit 40 per market

Oto komentarz Nergala: “Przygotowanie tego wydawnictwa wiele nas kosztowało. Mamy już co prawda kilka DVD w swoim katalogu, ale one mają się nijak w porównaniu do tego, czego doświadczycie na EVANGELIA HERETIKA! Znajdziecie tam ok. 5 godzin esencji Behemoth. Nad artystyczną oprawą wydawnictwa czuwał i tym razem wieloletni współpracownik Behemoth, Graal, który stworzył jedno ze swoich najbardziej niepokojących dzieł.”

Evangelia Heretika zostanie wydana w Polsce przez Mystic Production, w USA przez Metal Blade Records a w Europie przez Nuclear Blast Records.

3 Listopada BEHEMOTH rozpocznie północnoamerykańską trasę Lawless States of Heretika tour na której wystąpi w roli headlinera. Trasa rozpoczyna się w Kanadzie - Quebec City. W roli supportów wystąpią zespoły Watain, Withered, and Black Anvil.

Obrazek

Sponsorami trasy są ESP Guitars we współpracy z MetalSucks.net i Bloody Disgusting, Metal Blade Records, Good Fight Entertainment, Relapse Records & Prosthetic Records.

The Lawless States of Heretika Tour - BEHEMOTH , Watain, Withered, oraz Black Anvil

11/03 Quebec City, QC Imperial De Quebec **
11/04 Montreal, QC Club Soda
11/05 Toronto, ON Opera House
11/06 Pittsburgh, PA Mr. Small's Theatre
11/07 Chicago, IL The Bottom Lounge
11/08 St. Paul, MN Station 4
11/09 Lawrence, KS Granada Theatre
11/10 Denver, CO Marquis Theatre
11/12 Portland, OR Hawthorne Theatre
11/13 Seattle, WA El Corazon
11/14 Vancouver, BC Rickshaw Theatre
11/16 Orangevale, CA The Boardwalk
11/17 San Francisco, CA Slim's
11/18 West Hollywood, CA House of Blues
11/19 Ramona, CA Ramona Mainstage
11/20 Tempe, AZ Marquee Theatre
11/21 Albuquerque, NM Sunshine Theatre
11/22 Dallas, TX The Palladium Showroom
11/23 Houston, TX Warehouse Live
11/24 San Antonio, TX White Rabbit
11/26 Atlanta, GA The Masquerade
11/27 Ft. Lauderdale, FL Revolution
11/28 Orlando, FL Firestone
11/30 Springfield, VA Jaxx
12/01 Cleveland, OH Peabody's
12/02 New York, NY The Fillmore
12/03 Philadelphia, PA Trocadero
12/04 New Haven, CT Toad's Place

Wrzucam post do tego tematu, bo nie ma sensu tworzyć nowych dla kolejnego wydawnictwa.

Awatar użytkownika
Kuba
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1706
Rejestracja: pn mar 21, 2005 9:08 pm
Skąd: Kraków

Re: Behemoth

Postautor: Kuba » śr sie 04, 2010 11:39 am

To ja może jeszcze dorzucę to że w ostatnim Teraz Rocku (albo przedostatnim ~ zależy jak patrzeć) Nergal zapowiadał że będą chcieli również w tym roku wznowić wszystkie swoje EP na jednym CD, z nową szatą graficzną :)

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6536
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Behemoth

Postautor: WICKER MAN » ndz sie 08, 2010 5:07 pm


Awatar użytkownika
vyrus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3256
Rejestracja: śr gru 20, 2006 4:08 pm
Skąd: Bydgoszcz

Re: Behemoth

Postautor: vyrus » ndz sie 08, 2010 6:48 pm

Przysługa, jaką pieniądz daje społeczeństwu, jest niezależna od jego ilości.

yankes
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4097
Rejestracja: pt mar 30, 2007 7:06 pm

Re: Behemoth

Postautor: yankes » ndz sie 08, 2010 6:49 pm

Może bardziej wiarygodne źródło niż pieprzony pudelek:
Zanim polskie media zostaną zbombardowane plotkami i fałszywymi informacjami na temat zdrowia lidera zespołu i przyszłych planów Behemoth publikujemy oświadczenie napisane przez Nergala:

„Nie chcę was zanudzać szczegółami, ale nie mogę dłużej ukrywać faktu, ze jestem poważnie chory i czeka mnie wieloetapowe leczenie, które może potrwać nawet do kilku miesięcy. Tym samym odwołujemy najbliższe letnie festiwale, planowaną na wrzesień i październik trasę po Rosji i krajach Bałtyckich oraz listopadowy tour po USA. Wiem, ze nie są to dla Was najlepsze newsy ale zdrowie jest najważniejsze. Czeka mnie niełatwy okres i dużo pracy ale stal hartuje się w ogniu, czyż nie? Znacie mnie na tyle, że wiecie, ze wyjdę z tego silniejszy niż kiedykolwiek. Wtedy tez zaplanujemy wszystkie koncerty od nowa i z jeszcze większym rozmachem. W tej chwili czuje się dobrze, moja głowa jest sfokusowana na walkę z chorobą, wszystko jest pod kontrolą fachowego personelu. Mam przy sobie najwspanialszą i kochającą kobietę, rodzinę, zespół, menagerow i ludzi z firm wydawniczych, którzy robią wszystko żeby mnie wspierać. Nie proszę o więcej jak tylko o odrobine cierpliwości. Chciałbym dodać, iż fakt, ze w najbliższym czasie nie będziemy koncertować nie oznacza ze przechodzimy w stan hibernacji. Mamy wam wiele do zaoferowania i w ciągu najbliższych miesięcy Behemoth będzie funkcjonował na wielu innych płaszczyznach. W najbliższych dniach spodziewajcie premiery naszego najnowszego clipu „Alas, Lord Is Upon Me”. Gwarantuje, ze jest to najdoskonalszy, najbardziej prowokacyjny i stymulujący obraz jaki kiedykolwiek popełniliśmy. Ponadto kończymy prace nad trzypłytowym wydawnictwem DVD „Evangelia Heretika”, które ujrzy światło dzienne jeszcze w listopadzie tego roku nakładem Mystic Prod. W tym miesiącu otwieramy nasz sklep internetowy na cały świat, jednocześnie pracując nad nowymi wzorami koszulek i ekskluzywnymi gadżetami, które będą w nim dostępne. To by było na tyle… będziemy na bieżąco informować was o tym co się dzieje w naszym obozie. Rogi w górę!”
http://www.behemoth.pl/site/index.php/p ... WIADCZENIE

yankes
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4097
Rejestracja: pt mar 30, 2007 7:06 pm

Re: Behemoth

Postautor: yankes » śr sie 11, 2010 6:27 pm

BEHEMOTH - Alas, Lord is Upon Me - teledysk


http://www.youtube.com/watch?v=-fBKet3-4Z4

perfekcyjny i chory

Taki Slayer, Maiden mogliby się uczyć od Behemoth & Grupa 13 jak robić teledyski.

Awatar użytkownika
Totengott
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 46
Rejestracja: wt sie 10, 2010 10:14 pm
Skąd: Poznań

Re: Behemoth

Postautor: Totengott » śr sie 11, 2010 8:11 pm

Dobre video.
Nobody expects the SPANISH INQUISITION!!!

Awatar użytkownika
tomtomala
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2577
Rejestracja: wt gru 11, 2007 2:32 pm
Skąd: Basel

Re: Behemoth

Postautor: tomtomala » śr sie 11, 2010 11:30 pm

Szczególnie panowie z Maiden, którzy chyba nie widzieli jak się rynek zmienia. Doskonały teledysk!

yankes
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4097
Rejestracja: pt mar 30, 2007 7:06 pm

Re: Behemoth

Postautor: yankes » czw sie 12, 2010 12:16 pm

W odpowiedzi na burzę medialną związaną ze zmianą stanu duchowego Nergala, pierwszy i ostatni raz wypowiada się sam zainteresowany...


„Nigdy bym nie przypuszczał, ze moja choroba może się stać dla pewnych osób pretekstem do prowadzenia swojej własnej krucjaty. Głosy o tym, że moja obecna sytuacja może mnie rzekomo zbliżyć do Boga, sprawić, że odrzucę swoje ideały i ugnę kark przed jedynym słusznym w tym kraju światopoglądem, nie tylko zaskoczyły mnie, ale i przeraziły. To typowy przykład cynicznego wykorzystywania cudzego nieszczęścia dla zbijania dodatkowego kapitału dla swoich własnych poglądów. Zachorował, na pewno nawróci się, odkryje, ze religia chrześcijańska, z którą tak zajadle walczy, stanie się mu bliska… Stop! Dlaczego choroba miałaby w jakikolwiek sposób zmienić moją optykę? Owszem, to dla mnie trudny czas i trudno mi uniknąć myśli o tym, co ostateczne, ale pomysł, że pod wpływem cierpienia zmienię moje poglądy, priorytety i wartości brzmi tak, jakby ktoś uznał, że nie moje ciało, a moja głowa była zaatakowana przez chorobę.

Sugestie jakobym miał lub mógł się nawrócić są wiec zwyczajnie śmieszne...bo niby ku czemu? Ostatecznie znam dość dobrze - i to nie tylko w literackim wydaniu - chrześcijańską mitologię i nie znajduję tam nic dobrego, kreatywnego czy pięknego. Czytałem lepsze książki niż Biblia, czytałem tez mądrzejsze. Wojna, krew, szantaż, gwałty, kazirodztwo, pedofilia, zoofilia, kolaboracja, zdrada... zło wyziera z każdej strony. Ktoś przyjdzie i powie, że nie rozumiem przesłania Biblii, a ja mu odpowiem, ze to on nie rozumie, iż chrześcijaństwo to nic innego, jak zardzewiała i archaiczna budowla, która lada moment zwyczajnie się zawali, a trwa wciąż tylko dlatego, ze istnieją naiwni, którzy, niczym owce, ślepo podążają za głosem swoich pasterzy. Bez pytań, bez zastanowienia, z mojej perspektywy nie do żadnej ziemi obiecanej, a na intelektualną rzeź. Dlatego też tym wszystkim, którzy w mojej chorobie wietrzą szanse dla złamania moich wartości, a więc i mnie samego, odpowiadam po raz pierwszy i ostatni i wyjątkowo krótko: po moim trupie!”

Nergal

http://www.behemoth.pl/site/index.php/p ... NAWROCENIU...

Awatar użytkownika
dostoevsky
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2326
Rejestracja: pn sty 30, 2006 3:55 pm
Skąd: St Andrews

Re: Behemoth

Postautor: dostoevsky » czw sie 12, 2010 1:15 pm

ostro

a najnowszy klip bardzo słaby - At the left hand... znacznie lepszy

adam IM
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 337
Rejestracja: pn maja 01, 2006 5:50 pm
Skąd: z wioski zwanej zabrze

Re: Behemoth

Postautor: adam IM » czw sie 12, 2010 3:16 pm

bardzo dobry tekst Darskiego w oświadczeniu. ma b.dużo racji.

aby nie było nie jestem fanem Behemotha bo ta muza tego typu to kupa larma i nic więcej (moja opinia)

życze jednak Adamowi powrotu do zdrowia i dalszych sukcesów na scenie i w życiu.

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: Behemoth

Postautor: RALF » czw sie 12, 2010 8:29 pm

Szacunek dla NERGALA, to poważna sprawa - nawet jak wróci do zdrowia, nie wiem czy będzie mógł dalej eksploatować swój organizm. Metal ekstremalny, to nie przelewki - to potężny magiel dla ustroju.

Co, do klipu - do takiej konwencji Maiden nie pasują, są zbyt "pozytywni". :lol:

adam IM
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 337
Rejestracja: pn maja 01, 2006 5:50 pm
Skąd: z wioski zwanej zabrze

Re: Behemoth

Postautor: adam IM » pt sie 13, 2010 12:17 pm

bardzo fajny wywiad jest z Nergaalem w Gazecie Wyborczej. co ważne to świeży nie jakiś odgrzewany kotlet. :)

Awatar użytkownika
vyrus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3256
Rejestracja: śr gru 20, 2006 4:08 pm
Skąd: Bydgoszcz

Re: Behemoth

Postautor: vyrus » pt sie 13, 2010 2:00 pm

Przysługa, jaką pieniądz daje społeczeństwu, jest niezależna od jego ilości.


Wróć do „Zespoły i Albumy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości