The Final Frontier World Tour - relacje z koncertów

Wszystko na temat nowego tournee

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9524
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: The Final Frontier World Tour - relacje z koncertów

Postautor: Budziol » sob sty 15, 2011 8:09 pm

Na obecnej trasie gig w Chile, Argentynie będą profesjonalnie nagrywane z myślą o DVD - prawdopodobnie w 2012 ukaże się kolejny DVD/2CD z koncertu. Co do "Download Festival 2007" - jakość wykonawcza była średnia - natomiast mają na dysku wszystkie koncerty z Globe Arena (16,000) - powinni to kiedyś wydać ! :mryellow:
nie wyobrażam sobie by znów wydali DVD z tą samą setlistą i tylko 4-5 nowymi kawałkami, aż się prosi w związku z takim wydarzeniem o odświeżenie i przewietrzenie setlisty

Awatar użytkownika
Zilian
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 800
Rejestracja: wt cze 08, 2010 12:39 pm
Skąd: Głogów

Re: The Final Frontier World Tour - relacje z koncertów

Postautor: Zilian » wt sty 18, 2011 3:44 pm

Ta Global arena to też trasa AMOLAD?
Tak AMOLAD :) Kiedyś dorwałem zapis jednego z tych koncertów na mp3 w o dziwo świetnej jakości i szczerze mówiąc to AMOLAD koncertowo wypada niesamowicie :) Na prawdę byłem cholernie milo zaskoczony :)

Awatar użytkownika
ttomasz
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2082
Rejestracja: śr mar 24, 2010 5:04 am

Re: The Final Frontier World Tour - relacje z koncertów

Postautor: ttomasz » wt sty 18, 2011 5:02 pm

Ta Global arena to też trasa AMOLAD?
Tak AMOLAD :) Kiedyś dorwałem zapis jednego z tych koncertów na mp3 w o dziwo świetnej jakości i szczerze mówiąc to AMOLAD koncertowo wypada niesamowicie :) Na prawdę byłem cholernie milo zaskoczony :)
Żeby to wydali...Uwielbiam AMOLAD, a wersje live z YouTube'a wypadają jeszcze lepiej.
Jakbyś miał jakieś namiary na download tego mp3 nie zapomnij dać znać ;-)


Wróć do „The Final Frontier World Tour 2010/2011”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości