03/07/2016 - Iron Maiden - Wrocław

Wszystko na temat trasy koncertowej promującej najnowszą płytę.

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
wojteq
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1815
Rejestracja: pt cze 30, 2006 11:37 am
Skąd: Szczecin

Re: 03/07/2016 - Iron Maiden - Wrocław

Postautor: wojteq » sob paź 31, 2015 9:46 am

FanTicket jest pokazany na podstronie eventim gdzie kupujecie bilet na Ironów, tam góry jest taki ładny biały bilet, z napisami z Wydarzenia Testowego. Należy się domyśleć, iż tak będą wyglądać bilety.

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: 03/07/2016 - Iron Maiden - Wrocław

Postautor: RALF » sob paź 31, 2015 10:00 am

Dokładnie, ja mam 'nieładny' i też mi się podoba.

Awatar użytkownika
hipcio_stg
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1676
Rejestracja: pn lip 08, 2013 7:13 am

Re: 03/07/2016 - Iron Maiden - Wrocław

Postautor: hipcio_stg » sob paź 31, 2015 11:12 am

Prawdopodobnie FanTicket wygląda jak poniżej:
iron-maiden-900-3.jpg
Mi tam wystarczy to co mam bez dopłaty 3% + dopłaty za wysyłkę.

Awatar użytkownika
likipiki
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3214
Rejestracja: pt kwie 11, 2003 9:05 pm
Skąd: Racibórz / Kraków

Re: 03/07/2016 - Iron Maiden - Wrocław

Postautor: likipiki » sob paź 31, 2015 11:51 am

OK, 2xGC kupiony. Nie mamy pierdolca na punkcie barierki, więc znając życie będziemy z Keą w tylnych rejonach GC, tam gdzie tłum jest już mało gęsty.

Szajba, nie wiem czy nas uwzględniałeś, ale my do tego busa, to jak najbardziej. Możnaby próbować rekrutować wśród starej ekipy - Cymor, Kobi, Caleb z Oprą. W Łodzi byli, to może teraz też się zmobilizują :P
And it's a dirty job but someone's gotta do it...

Awatar użytkownika
wojczi
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 544
Rejestracja: pt cze 12, 2015 12:24 am

Re: 03/07/2016 - Iron Maiden - Wrocław

Postautor: wojczi » sob paź 31, 2015 2:18 pm

2x Trybuna Premium kupione :>

Awatar użytkownika
Saimon1995
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 7514
Rejestracja: wt cze 18, 2013 2:37 pm
Skąd: Będzin

Re: 03/07/2016 - Iron Maiden - Wrocław

Postautor: Saimon1995 » sob paź 31, 2015 2:24 pm

2xGC kupione. Bez problemu można dostać w MM (Czeladź).

spioch
-#Invader
-#Invader
Posty: 189
Rejestracja: pt maja 20, 2005 5:04 pm
Skąd: legnica

Re: 03/07/2016 - Iron Maiden - Wrocław

Postautor: spioch » sob paź 31, 2015 3:56 pm

2x GC kupione w epik-u w Legnicy, Pani narzekała na system i kompa ale dało rade :)

Awatar użytkownika
Dejavu
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4927
Rejestracja: pt maja 31, 2013 9:30 pm

Re: 03/07/2016 - Iron Maiden - Wrocław

Postautor: Dejavu » sob paź 31, 2015 4:08 pm

OK, 2xGC kupiony. Nie mamy pierdolca na punkcie barierki, więc znając życie będziemy z Keą w tylnych rejonach GC, tam gdzie tłum jest już mało gęsty.
A ja właśnie a propos tych tyłów GC, domyślam się, że temat wałkowany milion razy przy każdym koncercie, ale może ktoś odpowie :) Mianowicie chodzi o tłok i gęstość ludzi na tyłach GC - jak jest? Czy stojąc gdzieś przy samym końcu i będąc niewysokiego wzrostu można komfortowo oglądać koncert? Pytam, bo ja na koncertach albo trybuny, albo GC gdzieś zdecydowanie w pobliżu sceny, nigdy daleko, więc nie wiem jak jest z tyłu, a tym razem nie ma szans, żebym szedł do przodu, bo na koncert zabieram dziewczynę (po Poznaniu chyba złapała bakcyla ;)) I ojca, więc chcę sobie koncert obejrzeć we względnym spokoju i z dobrym widokiem, a nie z walką o życie, powietrze i widok na scenę ;)

Awatar użytkownika
Michał
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5203
Rejestracja: sob lis 02, 2013 10:19 pm
Skąd: Ruda Śląska

Re: 03/07/2016 - Iron Maiden - Wrocław

Postautor: Michał » sob paź 31, 2015 4:28 pm

W Poznaniu z tyłu GC oglądałem ghost i widok był bardzo spoko. Tylko, że trochę mniej ludzi się bawiło niż z przodu ale jeśli na spokojnie to dobra opcja żeby iść na tyły gc.
NAJWIĘKSZY FAN DAWIDA PODSIADŁO NA SANATORIUM




Awatar użytkownika
likipiki
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3214
Rejestracja: pt kwie 11, 2003 9:05 pm
Skąd: Racibórz / Kraków

Re: 03/07/2016 - Iron Maiden - Wrocław

Postautor: likipiki » sob paź 31, 2015 4:34 pm

A nie wiem. Mam 194cm i na ogół gdzie bym nie stał, to raczej scenę widzę. Choć to się powoli zmienia, bo młode pokolenia strasznie wyrośnięte rosną. :)

Ogólnie to chyba zależy po co kto przychodzi na koncert. Są osoby, które mają pierdolca na punkcie łapanych kostek, pałek i innych takich, inni chcą załapać kontakt wzrokowy z basistą lub pomachać swoją flagą, inni po prostu nie chcą stracić nic z tego co się dzieje na scenie. Ja mam pierdolca na punkcie wyjebki, będzie jak będzie. Zobaczę co zobaczę, usłyszę co usłyszę, ani nie chodzi mi o sterylność, ani o harmonogram. Na luzie ;)

Ogólnie to nie wiem jak teraz się z przodu walczy o miejsca. Ostatni koncert na którym to robiłem, to był Wrocław w 2003. No więc wtedy te powiedzmy 2-3 rzędy ludzkie za barierkami tłum był bardzo płynny, super zabawa, ale wrażenia koncertowe odpowiednio zmniejszone o walkę o życie ;) W 2005 w Chorzowie niby byłem wśród tych, co dostali opaskę do GC (wtedy było tak, że tylko chyba 2 tys na płytę dostawało opaskę do GC). I w sumie pobawiłem się w tym GC na Behemocie. Na DragonForce mieliśmy bekę poza niecką stadionu. Na Kreatorze poszedłem sobie na zwykłą płytę, oddając jakiejś przypadkowej parce opaskę na GC. Nightwish to trybunki i też beka. A same IM już z tyłów zwykłej płyty (a na Śląskim ta płyta jest przecież olbrzymia, na pewno dużo większa niż we Wrocławiu) oglądałem i też było ok.

W Łodzi byłem na trybunach. I nigdy więcej. Choć tam i tak trybuny były żywe, a prawdziwa masakra to było na FNM w Krakowie w czerwcu tego roku - jak w domu starców, hipsteria zamarła w bezruchu ;).
And it's a dirty job but someone's gotta do it...

Awatar użytkownika
Dejavu
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4927
Rejestracja: pt maja 31, 2013 9:30 pm

Re: 03/07/2016 - Iron Maiden - Wrocław

Postautor: Dejavu » sob paź 31, 2015 4:47 pm

W Poznaniu z tyłu GC oglądałem ghost i widok był bardzo spoko. Tylko, że trochę mniej ludzi się bawiło niż z przodu ale jeśli na spokojnie to dobra opcja żeby iść na tyły gc.
Na Ghost to widziałem z trybun, że na tyłach GC jest luźno, pytanie jak na Maiden, wtedy już się nie przyglądałem :D
Ogólnie to chyba zależy po co kto przychodzi na koncert. Są osoby, które mają pierdolca na punkcie łapanych kostek, pałek i innych takich, inni chcą załapać kontakt wzrokowy z basistą lub pomachać swoją flagą, inni po prostu nie chcą stracić nic z tego co się dzieje na scenie. Ja mam pierdolca na punkcie wyjebki, będzie jak będzie. Zobaczę co zobaczę, usłyszę co usłyszę, ani nie chodzi mi o sterylność, ani o harmonogram. Na luzie ;)
Mnie najbardziej zależy na w miarę dobrej widoczności i jak najlepszym dźwięku. Kostki, pałki, flagi, pogo i tym podobne mnie mało obchodzą ;)

Awatar użytkownika
likipiki
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3214
Rejestracja: pt kwie 11, 2003 9:05 pm
Skąd: Racibórz / Kraków

Re: 03/07/2016 - Iron Maiden - Wrocław

Postautor: likipiki » sob paź 31, 2015 4:53 pm

Pogo jest spoko. Ale zdecydowanie wolę w mniejszych klubach niż na stadionach.
And it's a dirty job but someone's gotta do it...

Awatar użytkownika
joseba
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 446
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 9:38 pm

Re: 03/07/2016 - Iron Maiden - Wrocław

Postautor: joseba » sob paź 31, 2015 6:33 pm

jakoś mnie muzyka Maiden nie pasuje do pogo. to chyba nie te klimaty... gdyby grali muzykę, jaka miała miejsce z Di'Anno, taka troche punkowa, to by było może i to. tyle, że teraz jest tym bardziej granie progresywne, jakoś już w ogóle nie majace nic wspólnego z pogo, ale kto co lubi ;)

co do "spokoju" na GC, to jak najbardziej :) w Łodzi po szaleństwach, braku tlenu czy kontaktu z rzeczywistością, jak również niemalże odwodnieniem, byliśmy z kuzynem zmuszeni się ewakuować. po złapaniu oddechu i uzupełnieniu płynów wróciliśmy na GC, ale stanęliśmy za tłumem i było bardzo spoko. pomiędzy tłumem a barierkami z płyty było lekko 20-30m luzu

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: 03/07/2016 - Iron Maiden - Wrocław

Postautor: RALF » sob paź 31, 2015 6:45 pm

To też zależy, po co się na koncert idzie :)

Awatar użytkownika
Dejavu
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4927
Rejestracja: pt maja 31, 2013 9:30 pm

Re: 03/07/2016 - Iron Maiden - Wrocław

Postautor: Dejavu » sob paź 31, 2015 6:53 pm

Ja lubię na koncertach dość uważnie oglądać i słuchać i nie znaczy to, że się "nie bawię" jak piszą niektórzy odnośnie tych mniej żywiołowych uczestników koncertu ;) Często spotykam się z takimi opiniami, że ludzie w otoczeniu sztywni i tak dalej. Nigdy tego nie rozumiałem, każdy się bawi jak lubi i o ile nikt do niczego nie zmusza (a czasem niestety w przypadku pogujących bywa różnie) to wszystko jest ok.
co do "spokoju" na GC, to jak najbardziej :) w Łodzi po szaleństwach, braku tlenu czy kontaktu z rzeczywistością, jak również niemalże odwodnieniem, byliśmy z kuzynem zmuszeni się ewakuować. po złapaniu oddechu i uzupełnieniu płynów wróciliśmy na GC, ale stanęliśmy za tłumem i było bardzo spoko. pomiędzy tłumem a barierkami z płyty było lekko 20-30m luzu
Tak myślałem, ale wolałem się upewnić, głupio byłoby oglądać czyjeś plecy przez większość koncertu ;)

Awatar użytkownika
Roberrcik
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 518
Rejestracja: pn sie 09, 2010 7:00 pm

Re: 03/07/2016 - Iron Maiden - Wrocław

Postautor: Roberrcik » sob paź 31, 2015 7:14 pm

W Saturnie/MM drukują bilet taki jak z eventimu czy jakiś zwykły papierowy?
Jeżeli zwykły, to gdzie we Wrocławiu moge kupić taki z eventima? :P

Awatar użytkownika
beaviso
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1564
Rejestracja: pn mar 31, 2003 4:15 pm
Skąd: Gdańsk

Re: 03/07/2016 - Iron Maiden - Wrocław

Postautor: beaviso » sob paź 31, 2015 7:28 pm

Tylna część GC sprzyja spokojnemu uczestnictwu w koncercie (tzn. niezakłóconemu). W 2014 spędziliśmy tak koncerty w Poznaniu i Brnie, ale strefy GC były tam dość niewielkie, a nie na pół płyty, dzięki czemu odbiór był naprawdę fajny. Widok dobry, moja raczej niska żona coś przynajmniej dostrzegła. Luz, bez nerwów i walki. Swoje już powalczyliśmy w życiu, czasami ma się ochotę na nieco luzu, a może brak stresu, bo całe życie o coś się walczy, więc po co także na koncercie Maiden... Tył GC ogólnie polecam. Można mieć tylko pecha jak już wybierze się swój kawałek miejsca, a tuż przed koncertem przed tobą stanie jakiś drab. Sam mam 189 cm i pod 100 kilo wagi, ale niezmiennie mnie dziwi, jaki jestem drobny w porównaniu do niektórych "niezwzruszonych mas mięsa", które i mi potrafią bezceremonialnie zasłonić widok... ;)

M.

Awatar użytkownika
joseba
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 446
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 9:38 pm

Re: 03/07/2016 - Iron Maiden - Wrocław

Postautor: joseba » sob paź 31, 2015 7:34 pm

W Saturnie/MM drukują bilet taki jak z eventimu czy jakiś zwykły papierowy?
Jeżeli zwykły, to gdzie we Wrocławiu moge kupić taki z eventima? :P
oba są z eventima ;) ale zapewne masz na myśli czy zwykły drukowany, czy FanTicket z motywem Edka ;) takie luksusy to tylko poprzez elektroniczną drogę sprzedaży (bodajże +25 zł), bądź zakup w Wawie...

Benson
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 398
Rejestracja: śr sty 05, 2005 4:47 pm

Re: 03/07/2016 - Iron Maiden - Wrocław

Postautor: Benson » sob paź 31, 2015 9:44 pm

bodajże +25 zł
Za fan ticket GC zapłaciłem dokładnie 296,37 zł, czyli +17,37 zł.

Awatar użytkownika
Saimon1995
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 7514
Rejestracja: wt cze 18, 2013 2:37 pm
Skąd: Będzin

Re: 03/07/2016 - Iron Maiden - Wrocław

Postautor: Saimon1995 » sob paź 31, 2015 10:48 pm

Ja też z ojcem się na koncert wybieram, więc pewnie tak jak Dejavu, wybieram spokojniejszą część na GC. Podobnie jak na AC/DC, gdzie było bardzo przyjemnie w okolicach środku wielkiego Goldena. Komfort, wszystko widać jak na dłoni. Czego chcieć więcej? :D


Wróć do „The Book of Souls World Tour 2016 -2017”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości