AFTERPARTY we Wrocławiu 3 lipca 2016

Wszystko na temat trasy koncertowej promującej najnowszą płytę.

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Steve
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 990
Rejestracja: czw sty 07, 2010 10:09 pm
Skąd: Wrocław

Re: AFTERPARTY we Wrocławiu 3 lipca 2016

Postautor: Steve » śr cze 29, 2016 12:44 pm

Dodatkowa komunikacja dowozowa/odwozowa z okazji koncertu. Wygląda profesjonalnie.
DOWÓZ WIDZÓW NA KONCERT

T1 (tramwajowa linia specjalna)
Galeria Dominikańska – Kazimierza Wielkiego - św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Królewiecka – Stadion Wrocław (Królewiecka)
Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Milenijna - Legnicka – pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – mosty Młyńskie – św. Jadwigi – most Piaskowy – Piaskowa – św. Katarzyny – Galeria Dominikańska
Linia będzie kursowała z częstotliwością co około 20 minut w godzinach od 17:30 do 20:30 (ostatni kurs z Galerii Dominikańskiej).

T2 (tramwajowa linia specjalna)
Galeria Dominikańska – Kazimierza Wielkiego - św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza - Kosmonautów - Średzka - Leśnica
Leśnica – Średzka - Kosmonautów - Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Galeria Dominikańska (nawrót na pl. Społecznym)
Linia będzie kursowała z częstotliwością co około 20 minut w godzinach od 17:40 do 20:20 (ostatni kurs z Galerii Dominikańskiej).

ODWÓZ WIDZÓW Z KONCERTU

T1 (tramwajowa linia specjalna)
Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Milenijna - Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Rynek
Linia będzie kursowała z częstotliwością co około 2 minuty przez około 25 minut po zakończeniu koncertu tj. od około godziny 23:15.

T2 (tramwajowa linia specjalna)
Leśnica – Średzka - Kosmonautów - Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Galeria Dominikańska
Linia będzie kursowała z częstotliwością co około 2 minuty przez około 35 minut po zakończeniu koncertu tj. od około godziny 23:10 (odjazdy z Leśnicy).

S2 (autobusowa linia specjalna)
Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Hutnicza – Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Rynek
Linia będzie kursowała co około 2 minuty przez około 25 minut po zakończeniu koncertu na Stadionie tj. od około godziny 23:15.

Opłata za przejazd środkami komunikacji zbiorowej (linie normalne) również w liniach specjalnych T1, T2 i S2 wynosi 3,00 zł (bilet normalny) oraz 1,50 zł (bilet ulgowy).
http://www.wroclaw.pl/3-lipca-koncert-z ... ie-wroclaw

Awatar użytkownika
wojteq
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1815
Rejestracja: pt cze 30, 2006 11:37 am
Skąd: Szczecin

Re: AFTERPARTY we Wrocławiu 3 lipca 2016

Postautor: wojteq » śr cze 29, 2016 7:14 pm

heh plany mi się zmieniły i stety/niestety o świcie muszę jechać z Wrocka do Warszawy, dlatego w Liverpoolu raczej pojawię się tylko PRZED koncertem, myślę że pewnie jakoś po tej 14, mam nadzieję że kogoś z Sanktu spotkam wtedy ;)

Nomad.1985
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 352
Rejestracja: sob cze 11, 2016 10:58 am

Re: AFTERPARTY we Wrocławiu 3 lipca 2016

Postautor: Nomad.1985 » śr cze 29, 2016 7:22 pm

Możemy zagrać w grę Król i Marszałkowie. Polega na tym, że każdy wybiera z danej płyty Króla czyli ulubiony utwór z płyty oraz Marszałków czyli utwory kolejno drugi i trzeci. Zawsze gdy gra się w tą grę są wielkie emocje. Oczywiście mam tutaj na myśli płyty Iron Maiden.

Opra
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1087
Rejestracja: ndz kwie 23, 2006 8:38 pm
Skąd: Olkusz/Kraków

Re: AFTERPARTY we Wrocławiu 3 lipca 2016

Postautor: Opra » czw cze 30, 2016 10:21 am

Siema, ależ mnie tu dawno nie bylo :D Powiedzcie mi, jest jakis beforek? :P Może spotkam jakies stare twarze :)

Awatar użytkownika
hipcio_stg
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1676
Rejestracja: pn lip 08, 2013 7:13 am

Re: AFTERPARTY we Wrocławiu 3 lipca 2016

Postautor: hipcio_stg » czw cze 30, 2016 10:44 am

Klub Liverpool od 14

Nomad.1985
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 352
Rejestracja: sob cze 11, 2016 10:58 am

Re: AFTERPARTY we Wrocławiu 3 lipca 2016

Postautor: Nomad.1985 » czw cze 30, 2016 2:38 pm

Kochani fani Iron Maiden. Wiem jak to jest jechać na koncerty do innego miasta więc macie mój telefon 535 749 877. Chętnie przygarniemy Was naszą ekipą bo zawsze im nas więcej tym lepiej. Proponuję wstępnie dwa spotkania o 13.30 pod głównym wejściem Dworca PKP by razem pójść do klubu Liverpool na spotkanie Sanktuarium oraz o godz. 17.30 pod głównym wejściem stadionu. To głównie dla tych, którzy na koncert przyjadą wynajętymi autokarami już od razu pod stadion i nie będzie im się opłacało wracać do centrum.

Prowadziłem we Wrocławiu kilka lat fan club Iron Maiden i bardzo bym chciał znów poczuć tą atmosferę. Pamiętajcie, klimat tworzymy my Fani Iron Maiden. My bez zespołu nie mamy najważniejszej dla nas sprawy, ale zespół bez nas nie mógłby grać. Jesteśmy wzajemnie sobie potrzebni!. Wierzę w to, że idea tworzenia fan clubów jest żywa wśród fanów w całej Polsce i znowu ludzie będą się spotykali i rozmawiali o ukochanym zespole. Nie tylko raz do roku. Wszyscy kochamy Iron Maiden!

ankan
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 41
Rejestracja: wt gru 14, 2010 3:52 pm

Re: AFTERPARTY we Wrocławiu 3 lipca 2016

Postautor: ankan » pt lip 01, 2016 6:18 pm

Do której trwa ten after ?

Awatar użytkownika
lysyjack
-#Invader
-#Invader
Posty: 183
Rejestracja: śr gru 12, 2012 12:06 am
Skąd: Zabrze

Re: AFTERPARTY we Wrocławiu 3 lipca 2016

Postautor: lysyjack » sob lip 02, 2016 7:03 am

No i pięknie,browarka trzeba będzie śmignąć w tak zacnym towarzystwie

Awatar użytkownika
erosinho
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1751
Rejestracja: czw sie 19, 2010 6:35 pm
Skąd: Góra Kalwaria

Re: AFTERPARTY we Wrocławiu 3 lipca 2016

Postautor: erosinho » sob lip 02, 2016 4:28 pm

Cześć, jak pisałem wcześniej, pojawię się prawdopodobnie ok.15-16. Jestem za tym forum od wielu lat, ale w sumie z nikim z forumowiczów nie spotkałem się nigdy w realu. Zastanawiam się, czy jest jakaś szansa, abyśmy ustalili jakieś nasze sanktuaryjne miejsce spotkania, hasło albo coś w podobie aby można było się jakoś spotkać w tłumie?

Awatar użytkownika
hipcio_stg
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1676
Rejestracja: pn lip 08, 2013 7:13 am

Re: AFTERPARTY we Wrocławiu 3 lipca 2016

Postautor: hipcio_stg » sob lip 02, 2016 6:24 pm

Może koszulki?

Awatar użytkownika
lysyjack
-#Invader
-#Invader
Posty: 183
Rejestracja: śr gru 12, 2012 12:06 am
Skąd: Zabrze

Re: AFTERPARTY we Wrocławiu 3 lipca 2016

Postautor: lysyjack » sob lip 02, 2016 8:11 pm

No koszulki to na pewno nas wyróżniają :) :P ,poznasz swoich po węchu :P , dasz radę.Ja muszę uszczelić naszego z ksywa "hipcio_stg " hm :) i tu problem bo skubany ma taką focię na naszym forum że musiałbym do Clubu Liverpool przyjść z kiściem bananów :) :P :) i to jest wyzwanie

Awatar użytkownika
erosinho
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1751
Rejestracja: czw sie 19, 2010 6:35 pm
Skąd: Góra Kalwaria

Re: AFTERPARTY we Wrocławiu 3 lipca 2016

Postautor: erosinho » sob lip 02, 2016 10:15 pm

Może koszulki?
Koszulki fanklubowej nie posiadam. Jakby co, będę w białym T-shircie "The Trooper" - można zagadywać i postawić piwko :-)

Awatar użytkownika
hipcio_stg
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1676
Rejestracja: pn lip 08, 2013 7:13 am

Re: AFTERPARTY we Wrocławiu 3 lipca 2016

Postautor: hipcio_stg » sob lip 02, 2016 11:14 pm

Ja będę w husarii. Na pewno pojawi się sporo klubowiczów. Chętnie poznam na żywo i przypieczętuję to trooperkami. Ciśnienie narasta. W hotelu coraz więcej maidenowców. Ciekawe jak jutro pogoda. Jak by bylo tak jak dzisiaj o porze koncertu to byłoby wspaniale!

Jako, że zwiedzam miasto to podzielę się jednym kadrem:
wrocław.jpg
wrocław.jpg (8.97 KiB) Przejrzano 4907 razy

Awatar użytkownika
wicked man
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 31
Rejestracja: ndz mar 06, 2016 5:20 pm

Re: AFTERPARTY we Wrocławiu 3 lipca 2016

Postautor: wicked man » sob lip 02, 2016 11:30 pm

Postaram się podjechać na chwilę. Bardzo chciałbym odebrać wygrany poster:-) Husaria będzie widoczna, do tego kolejne pokolenie z szopą na głowie i w białych najkach :mrgreen:
Take me to the fantastic place...


Wróć do „The Book of Souls World Tour 2016 -2017”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość