Legacy of the Beast World Tour 2019 - trasa

Wszystko na temat Legacy Of The Beast World Tour 2018

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6526
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Legacy of the Beast World Tour 2019 - trasa

Postautor: WICKER MAN » pn lip 29, 2019 1:04 pm

Bruce rzeczywiście postarzał się. Pomijając jego wygląd, na początku Aces High już nie odbija się od monitorów aby zrobić swój trademarkowy skok. :cry: :wink:
To wynika z jego kontuzji, ktorej nabawil sie raptem 12 tygodni przed pierwszym koncertem... :cry: Wiec to i tak cud, ze biega i skacze w takiej formie.

Awatar użytkownika
remi
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2546
Rejestracja: pn mar 14, 2005 7:01 pm
Skąd: Białystok

Re: Legacy of the Beast World Tour 2019 - trasa

Postautor: remi » wt lip 30, 2019 1:29 am

Oba koncerty na Brooklynie były już wręcz idealne pod względem formy wokalnej, a podczas drugiego koncertu Bruce nawet podskoczył na Clansmanie :wink:

nugz
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4147
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: Legacy of the Beast World Tour 2019 - trasa

Postautor: nugz » czw sie 01, 2019 1:09 pm

SOBER1Z, masz chyba konkurenta ;)
https://www.youtube.com/watch?v=GpR04Mjwtsc

Awatar użytkownika
dostoevsky
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2326
Rejestracja: pn sty 30, 2006 3:55 pm
Skąd: St Andrews

Re: Legacy of the Beast World Tour 2019 - trasa

Postautor: dostoevsky » czw sie 01, 2019 1:19 pm

Zazdroszczę tym, którzy mogą zobaczyć Maiden w tym roku. :) Panowie są w super formie i mają wyraźną radochę z gry. A Bruce ma coraz lepsze gadki. :P

nugz
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4147
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: Legacy of the Beast World Tour 2019 - trasa

Postautor: nugz » czw sie 01, 2019 1:52 pm

ja mam wrazenie, ze Bruce wokalnie troche slabiej niz w EU.

Awatar użytkownika
erosinho
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1748
Rejestracja: czw sie 19, 2010 6:35 pm
Skąd: Góra Kalwaria

Re: Legacy of the Beast World Tour 2019 - trasa

Postautor: erosinho » czw sie 01, 2019 4:43 pm

Oglądając filmiki z amerykańskich koncertów widać że Panowie są w świetnej formie i znakomicie bawią się na scenie. To fantastyczne, że po tylu latach wspólne granie daje im wciąż masę frajdy ( i jeszcze więcej kasy :D )

Awatar użytkownika
Tweener
-#Invader
-#Invader
Posty: 207
Rejestracja: pt gru 01, 2017 11:04 am

Re: Legacy of the Beast World Tour 2019 - trasa

Postautor: Tweener » czw sie 08, 2019 6:21 pm

Było happy birthday dla Bruce'a w Quebec? Bo nie widzę na razie żadnego nagrania na YT.
prodiża kabel wskazał mi drogę

Deleted User 2259

Re: Legacy of the Beast World Tour 2019 - trasa

Postautor: Deleted User 2259 » czw sie 08, 2019 11:56 pm

Było happy birthday dla Bruce'a w Quebec? Bo nie widzę na razie żadnego nagrania na YT.
obczaj posty IM na fejsie :)

Awatar użytkownika
Michał
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5202
Rejestracja: sob lis 02, 2013 10:19 pm
Skąd: Ruda Śląska

Re: Legacy of the Beast World Tour 2019 - trasa

Postautor: Michał » pt sie 09, 2019 12:41 am

Było happy birthday dla Bruce'a w Quebec? Bo nie widzę na razie żadnego nagrania na YT.
https://www.instagram.com/p/B06zc2YDDRt/
NAJWIĘKSZY FAN DAWIDA PODSIADŁO NA SANATORIUM


9.12 Morbid

nugz
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4147
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: Legacy of the Beast World Tour 2019 - trasa

Postautor: nugz » pt sie 09, 2019 8:16 am

wow, Adrian wyciagnal Destoyera(?).
wiem, ze gral na oryginalnym Ibanezie, ale to jest chyba Jackson w klimacie starych Desttoyerow, chyba..

Awatar użytkownika
brezdi
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 654
Rejestracja: sob lut 23, 2013 4:33 pm

Re: Legacy of the Beast World Tour 2019 - trasa

Postautor: brezdi » sob sie 10, 2019 10:59 am

Ja od czasu ostatniego koncertu Rammsteina w Chorzowie i Muse w Krakowie jestem nadal pogniewany na Iron Maiden. Rammstein nagłośnienie petarda na stadionie. 2 dni wcześniej technicy już kręcili gałkami, ustawiali, żeby wszystko było tip top. Sam zespół też mocno pracował, aby dźwięk był jak najlepszy. Iron Maiden uchodzi za jeden z najlepszych koncertowych zespołów na świecie, a zachowują się jakby im nie zależało. Harris gra w piłkę, Adrian łowi ryby, Janick obija się po barach. Strasznie mnie to irytuje. Nie cierpię tego w Maiden, bo później czekam na ich koncert rok czasu i jest jeden nagłośnieniowy jazgot. Jak jest ich koncert to wiadomo, który występ dostanie nagrodę najgorzej nagłośnionego koncertu roku.

Zakkahletz
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6550
Rejestracja: sob sie 28, 2010 7:43 pm
Skąd: na północ (od W-wy)

Re: Legacy of the Beast World Tour 2019 - trasa

Postautor: Zakkahletz » sob sie 10, 2019 4:30 pm

A mnie obrzydza pchanie przez Steve'a na support The Raven Age i bezwstydne wyciskanie z tego maxa przez George'a i jego kolegów.

W niedawnym wywiadzie dla magazynu Kerrang! George przyznał, że jest świadom istnienia w świadomości ludzi jego kapeli The Raven Age tylko przez jej związek z IM: "Doskonale zdaję sobie sprawę, jak ludzie odnoszą się do tego. Myślą sobie: "Boże, oni tylko dlatego mają taką możliwość." Muszę być ponad to, bo to zbyt duża szansa dla nas, żeby z tego zrezygnować. Po trasie w 2016 roku powiedziałem, że musimy zrzucić z siebie łatkę Maiden i spróbować stanąć na własnych nogach, zapracować na swoją nazwę. Ale przyszła następna trasa i myślę, że bylibyśmy głupi odrzucając udział w niej. Po prostu musimy ciężko pracować i udowodnić, że nie jesteśmy krótkotrwałym bytem. Mam nadzieję, że jeśli komuś podoba się muzyka, machnie ręką na koneksje rodzinne."

NIE, NIE i jeszcze raz NIE. Zbyt długa ta jazda na ogonie IM, kiedy w dodatku własna muza to chłam. :facepalm:

Awatar użytkownika
remi
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2546
Rejestracja: pn mar 14, 2005 7:01 pm
Skąd: Białystok

Re: Legacy of the Beast World Tour 2019 - trasa

Postautor: remi » ndz sie 11, 2019 7:35 pm

Akurat drugi album jest dobry i koncert w tym roku był naprawdę niezły. Zauważcie też, że Kerrang wystawił płycie dobrą notę (chyba KKKK, jeśli dobrze pamiętam).
Zaskakująco dobra frekwencja na dotychczasowych koncertach IM w USA mówi samo przez się i potwierdza dawno znany fakt= nie ważny jaki support gra przed IM, ludzie idą na IM.
W tym roku brak Ghost'a (support w 2017) wcale nie przełożył się na dużo mniejszą frekwencję na większości koncertów, a ceny biletów wzrosły, w stosunku do 2017r.
A gdy dodamy do tego, że IM jest po prostu wygodniej wziąć Raven niż inny band z odrębną logistyką itp, to decyzja jest zrozumiała :)
Aczkolwiek i tak wolałbym SHVPES gdyby tak wybierać po Rodzince :jee:

Awatar użytkownika
matik
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 752
Rejestracja: czw sie 12, 2010 9:17 pm

Re: Legacy of the Beast World Tour 2019 - trasa

Postautor: matik » pt sie 16, 2019 1:07 am

https://www.youtube.com/watch?v=y16h_2m_Ftw

Naprawdę nie wiem jak Bruce to robi ale czym dalej w trasę tym bardziej jego głos nic sobie nie robi z tego. Wokalna petarda w Buffalo :jee:
Who motivates the motivator

Awatar użytkownika
gumbyy
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 11594
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Legacy of the Beast World Tour 2019 - trasa

Postautor: gumbyy » pn sie 19, 2019 6:56 am

Wokalna petarda w Buffalo :jee:
Aż tak to bym nie przesadzał ;)
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
remi
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2546
Rejestracja: pn mar 14, 2005 7:01 pm
Skąd: Białystok

Re: Legacy of the Beast World Tour 2019 - trasa

Postautor: remi » pn sie 19, 2019 6:35 pm

Wokalna petarda w Buffalo :jee:
Aż tak to bym nie przesadzał ;)
Fakt, śpiewa lepiej niż na początku trasy ale poziom z 2018r to jeszcze nie jest. Może szykuje formę na Rock in Rio :)

nugz
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4147
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: Legacy of the Beast World Tour 2019 - trasa

Postautor: nugz » wt sie 20, 2019 10:57 am

tak, tez sadze, ze Bruce troche slabiej niz w EU rok temu.
polecam na YT kanal Jim Powers. robi swietna robote sprzetem na koncertach.

Deleted User 2259

Re: Legacy of the Beast World Tour 2019 - trasa

Postautor: Deleted User 2259 » śr sie 21, 2019 12:48 am

Country Music Star KEITH URBAN And Actress Wife NICOLE KIDMAN Attend IRON MAIDEN Concert

http://www.blabbermouth.net/news/countr ... IZcjLIYG4U

No nieźle, ciekawe kiedy Putin się zjawi na gigu IM :)

Awatar użytkownika
sajki
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2226
Rejestracja: pt sie 14, 2015 9:01 am

Re: Legacy of the Beast World Tour 2019 - trasa

Postautor: sajki » śr sie 21, 2019 9:27 am

ups
Ostatnio zmieniony śr sie 21, 2019 12:28 pm przez sajki, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6488
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Legacy of the Beast World Tour 2019 - trasa

Postautor: Pierre Dolinski » śr sie 21, 2019 9:30 am

Ja tak w ogóle sądzę, że forma Dickinsona od kilku lat(z przerwą na chorobę rakową) jest constans. Może z drobnymi powiewami w jedną jak i drugą stronę. Jak to z głosem. Raz jesteś przeziębiony, raz nie. Czasem masz kaca, niekiedy masz infekcję gardła, a zdarza się, że ząb cię boli. Podejrzewam, że ubawiłyby go niektóre komentarze na forach. Zarówno te piszące o tym jak to zaliczył spadek formy, jak i te o tym, że jego forma mocno zwyżkuje. Gość jest już trochę stary. Lepiej śpiewać nie będzie. Może być przez jakiś czas tak jak do tej pory, a może być gorzej. Na pewno nie służy mu ilość koncertów.
Z jednej strony gościa podziwiam, szanuję za to co nagrał i uwielbiam jego barwę głosu, sposób bycia na scenie. Z drugiej strony wiem, że przez lata miewał różne chimeryczne zachciołki, na kilka lat wypiął się na Iron Maiden przez co mało co nie doprowadził tego zespołu do całkowitego upadku, bo bez niego nie szło, ze śpiewaniem nawet przed reunion było różnie, bo nie zawsze mu się chciało.
Po mojemu jest to gość z wielkimi możliwościami, któremu nie zawsze się chciało i tak szczerze mówiąc, trochę przepieprzył najlepsze lata, kiedy mógł wskoczyć na najwyższy level, jeśli chodzi o jakość swojego śpiewania. Do absolutu zabrakło mu tej nutki perfekcjonizmu, która cechuje najlepszych instrumentalistów. No ale gość lubił cieszyć się życiem, brać od tego życia różne przyjemności przy czym troszkę za dużo srok za ogon ciągnął. Tu szermierka, tu samoloty, tu jakieś inne biznesy.
Trudno go nie lubić, trudno go nie szanować, ale też trudno nie zauważyć, że do końca nie wykorzystał swojego potencjału i czasami na koncertach Maiden z jego strony zalatywało odwalaniem kolejnej sztuki, bez dbałości o poziom śpiewania.
Tak czy inaczej. Gillanem nie będzie, Dio też nie, ale to wciąż bardzo dobry, mega charakterystyczny wokalista, jeden z najbardziej rozpoznawalnych na świecie, który zjada na śniadanie wielu innych śpiwoków z najlepszych kapel metalowych.


Wróć do „Legacy Of The Beast World Tour 2018 - 2022”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości