Najlepszy wokalista - BITWA: Superpuchar Ronnie James Dio vs Bruce Dickinson

Zbiór ankiet i Waszych opinii dotyczących innych zespołów.

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Kto wygra Superpuchar o Bitwę Wokalistów?

Czas głosowania minął pn wrz 07, 2020 2:10 pm

Ronnie James Dio
17
61%
Bruce Dickinson
11
39%
 
Liczba głosów: 28

Awatar użytkownika
Pawlo84
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2460
Rejestracja: pn lis 11, 2019 9:51 am

Re: Najlepszy wokalista - BITWA: Superpuchar Ronnie James Dio vs Bruce Dickinson

Postautor: Pawlo84 » wt wrz 01, 2020 11:18 pm

Lubie ich równo, więc nie głosuje
Mam tak samo. Jak napisał Dzosef, Dickinson jest bardziej wszechstronny. Za to Dio miał dzikość w głosie, czyli cechę, którą najbardziej cenię u niego. Szkoda, że nie ma opcji wyboru "Obaj to Giganci".

Zdan
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9898
Rejestracja: wt sty 29, 2019 12:29 pm

Re: Najlepszy wokalista - BITWA: Superpuchar Ronnie James Dio vs Bruce Dickinson

Postautor: Zdan » wt wrz 01, 2020 11:28 pm

Zdan, ja się zastanawiam co Ty robisz na tym forum. Nie lubisz za bardzo Maiden, wszystkich muzyków Maiden oceniasz niżej niż typowanych konkurentów, a fleta z RHCP uważasz za lepszego basistę niż Harrisa. Może to nie jest forum dla Ciebie ;)
Czy uwielbienie Maiden jest konieczne do przebywania na forum? Mam swoje krążki Maiden które są u mnie na piedestale i jestem ich fanem. To, że nie są moim zespołem numer jeden to chyba nie grzech? ;)

PS. Ale oczywiście jeśli nie jestem mile widziany to sobie pójdę. Nie pcham się na afisz jak mnie nie chcą ;)

Awatar użytkownika
blackcocker
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 9466
Rejestracja: czw cze 14, 2018 9:04 pm
Skąd: HerbacianePolaBatumi

Re: Najlepszy wokalista - BITWA: Superpuchar Ronnie James Dio vs Bruce Dickinson

Postautor: blackcocker » śr wrz 02, 2020 6:27 am

Vorgel, sam mówiłeś, że to forum METALOWE, a Zdan jest fanem metalu ;))
#blackcocker2023

Najlepszą prozę pisze życie.
Ostatni jest wtedy, kiedy idziesz rzygać.

Awatar użytkownika
Vorgel
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 8097
Rejestracja: śr sty 27, 2016 5:26 pm

Re: Najlepszy wokalista - BITWA: Superpuchar Ronnie James Dio vs Bruce Dickinson

Postautor: Vorgel » śr wrz 02, 2020 10:24 am




PS. Ale oczywiście jeśli nie jestem mile widziany to sobie pójdę. Nie pcham się na afisz jak mnie nie chcą ;)
Nie bierz tego tak do siebie ;) Czasem mam wrażenie, że robisz to z czystej przekory, bo wiadomo, iż Ironi są najlepsi więc trzeba im trochę dokopać ;)

Zdan
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9898
Rejestracja: wt sty 29, 2019 12:29 pm

Re: Najlepszy wokalista - BITWA: Superpuchar Ronnie James Dio vs Bruce Dickinson

Postautor: Zdan » wt wrz 08, 2020 8:50 pm

Nie biorę absolutnie ale nic na siłę. Jak forum twierdzi, że taki wielbiciel nie-Maiden i gruzu jak ja ma spadać to pójdę sobie po prostu ;)

Awatar użytkownika
Vorgel
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 8097
Rejestracja: śr sty 27, 2016 5:26 pm

Re: Najlepszy wokalista - BITWA: Superpuchar Ronnie James Dio vs Bruce Dickinson

Postautor: Vorgel » śr wrz 09, 2020 10:19 am

Nie do wiary? Dickinson przegrywa? No bez jaj. Przecież ma lepszy głos i więcej platyn.

Awatar użytkownika
krusejder
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9851
Rejestracja: wt sie 10, 2010 12:46 pm

Re: Najlepszy wokalista - BITWA: Superpuchar Ronnie James Dio vs Bruce Dickinson

Postautor: krusejder » śr wrz 09, 2020 11:26 pm

LOL
Krusejder on tour 2024: I: Tierra Santa, Non Iron, Delain, II: Bonnie Tyler, Kazik & ProForma ... III: Helicon IV, Judas Priest, Saxon, Uriah Heep, Piotr Cugowski, U.D.O., Kult, Lady Pank, Glenn Hughes, Riot V, Rob Cray, Pendragon, Bruce Dickinson

Zdan
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9898
Rejestracja: wt sty 29, 2019 12:29 pm

Re: Najlepszy wokalista - BITWA: Superpuchar Ronnie James Dio vs Bruce Dickinson

Postautor: Zdan » śr wrz 09, 2020 11:27 pm

Ludzie głosują nie tak jak partia chce? TYM GORZEJ DLA LUDZI! ;)

Awatar użytkownika
Vorgel
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 8097
Rejestracja: śr sty 27, 2016 5:26 pm

Re: Najlepszy wokalista - BITWA: Superpuchar Ronnie James Dio vs Bruce Dickinson

Postautor: Vorgel » czw wrz 10, 2020 4:00 pm

Przecież wiadomo, że Dio nie ma startu do Bruce'a.

Zdan
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9898
Rejestracja: wt sty 29, 2019 12:29 pm

Re: Najlepszy wokalista - BITWA: Superpuchar Ronnie James Dio vs Bruce Dickinson

Postautor: Zdan » czw wrz 10, 2020 4:02 pm

Przecież wiadomo, że Dio nie ma startu do Bruce'a.
Tak? Wiadomo? Nie dostałem tej wiadomości. O ja biedny żyjący w niewiedzy ;)

Awatar użytkownika
Vorgel
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 8097
Rejestracja: śr sty 27, 2016 5:26 pm

Re: Najlepszy wokalista - BITWA: Superpuchar Ronnie James Dio vs Bruce Dickinson

Postautor: Vorgel » czw wrz 10, 2020 4:08 pm

Bruce jest najlepszym heavy metalowym wokalistą ever, to jest od dawna wiadomo i nikomu już nie trzeba tłumaczyć ;)

Trochę dalej za nim jest Halford i Tate, warto dodać, że obaj też mają platyny i to niejedną.

Zdan
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9898
Rejestracja: wt sty 29, 2019 12:29 pm

Re: Najlepszy wokalista - BITWA: Superpuchar Ronnie James Dio vs Bruce Dickinson

Postautor: Zdan » czw wrz 10, 2020 4:10 pm

Bruce jest najlepszym heavy metalowym wokalistą ever, to jest od dawna wiadomo i nikomu już nie trzeba tłumaczyć ;)

Trochę dalej za nim jest Halford i Tate, warto dodać, że obaj też mają platyny i to niejedną.
Na szczęście jakoś ominęła mnie ta prawda objawiona i znana od dawna. Zresztą nawet jeśli to totalnie się nie zgadzam (i co mi komisja do spraw prawdy w muzyce zrobi?) ;)

A platyny w muzyce interesują mnie generalnie w stopniu ZEROWYM ;)

Deleted User 7916

Re: Najlepszy wokalista - BITWA: Superpuchar Ronnie James Dio vs Bruce Dickinson

Postautor: Deleted User 7916 » czw wrz 10, 2020 4:11 pm

Przegapiłem głosowanie, głos na Bruce'a.

Awatar użytkownika
Vorgel
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 8097
Rejestracja: śr sty 27, 2016 5:26 pm

Re: Najlepszy wokalista - BITWA: Superpuchar Ronnie James Dio vs Bruce Dickinson

Postautor: Vorgel » czw wrz 10, 2020 4:28 pm



A platyny w muzyce interesują mnie generalnie w stopniu ZEROWYM ;)
Ale jak to jest, że Bruce, Rob i Geoff mają po kilka platyn, a Dio ma jedną i to w dodatku z Black Sabbath, gdzie wspiął się po plecach Ozzyego, włażąc na jego miejsce do popularnego zespołu. Oto jest pytanie.

Zdan
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9898
Rejestracja: wt sty 29, 2019 12:29 pm

Re: Najlepszy wokalista - BITWA: Superpuchar Ronnie James Dio vs Bruce Dickinson

Postautor: Zdan » czw wrz 10, 2020 4:30 pm



A platyny w muzyce interesują mnie generalnie w stopniu ZEROWYM ;)
Ale jak to jest, że Bruce, Rob i Geoff mają po kilka platyn, a Dio ma jedną i to w dodatku z Black Sabbath, gdzie wspiął się po plecach Ozzyego, włażąc na jego miejsce do popularnego zespołu. Oto jest pytanie.
A jak to jest, że Led Zeppelin - zespół który według Wyroczni jest marny, kiepski i do tego złodziejski - ma tyle więcej platyn niż Ci niby lepsi, bardziej odkrywczy i nie złodziejscy? Oto jest pytanie ;)

Awatar użytkownika
Vorgel
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 8097
Rejestracja: śr sty 27, 2016 5:26 pm

Re: Najlepszy wokalista - BITWA: Superpuchar Ronnie James Dio vs Bruce Dickinson

Postautor: Vorgel » czw wrz 10, 2020 4:38 pm

Może podpisali jakiś cyrograf, nie wiem ;) Faktem jest, że to niebywały sukces i o tyle unikatowy, że osiągnął go cover band.

Zdan
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9898
Rejestracja: wt sty 29, 2019 12:29 pm

Re: Najlepszy wokalista - BITWA: Superpuchar Ronnie James Dio vs Bruce Dickinson

Postautor: Zdan » czw wrz 10, 2020 5:27 pm

Może podpisali jakiś cyrograf, nie wiem ;) Faktem jest, że to niebywały sukces i o tyle unikatowy, że osiągnął go cover band.
No własnie. Czyli nie zawsze to co lepsze = bardziej popularne. Proste nieprawdaż? ;)

Nie żebym uważał Led Zep za "cover band" ;)

Awatar użytkownika
Vorgel
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 8097
Rejestracja: śr sty 27, 2016 5:26 pm

Re: Najlepszy wokalista - BITWA: Superpuchar Ronnie James Dio vs Bruce Dickinson

Postautor: Vorgel » czw wrz 10, 2020 5:54 pm

No ale z drugiej strony LZ mają z kolei za dużo platyn co jest podejrzane ;) Takie liczby zarezerwowane są dla Beatlesów i Presleya ;)

Zdan
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9898
Rejestracja: wt sty 29, 2019 12:29 pm

Re: Najlepszy wokalista - BITWA: Superpuchar Ronnie James Dio vs Bruce Dickinson

Postautor: Zdan » czw wrz 10, 2020 6:12 pm

Akurat w tyle platyn za powiedzmy takie "IV" jestem w stanie uwierzyć spokojnie ;)

Awatar użytkownika
krusejder
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 9851
Rejestracja: wt sie 10, 2010 12:46 pm

Re: Najlepszy wokalista - BITWA: Superpuchar Ronnie James Dio vs Bruce Dickinson

Postautor: krusejder » czw wrz 10, 2020 8:48 pm


Ale jak to jest, że Bruce, Rob i Geoff mają po kilka platyn, a Dio ma jedną i to w dodatku z Black Sabbath, gdzie wspiął się po plecach Ozzyego, włażąc na jego miejsce do popularnego zespołu. Oto jest pytanie.
Zmień formę trollowania, bo sam sobie szkodzisz
Krusejder on tour 2024: I: Tierra Santa, Non Iron, Delain, II: Bonnie Tyler, Kazik & ProForma ... III: Helicon IV, Judas Priest, Saxon, Uriah Heep, Piotr Cugowski, U.D.O., Kult, Lady Pank, Glenn Hughes, Riot V, Rob Cray, Pendragon, Bruce Dickinson


Wróć do „Ankiety”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: DeJMIeN Wielki i 1 gość