Płyta czy miejsca siedzące ???

Wszystko o koncercie Maiden w Chorzowie 29 maja 2005!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Płyta czy siedziska :P ???

1. Płyta - 100 zł
112
75%
2. Sektory 20-26, 34-40 - 120 zł
6
4%
3. Sektory 27-29, 31-33 - 150 zł
27
18%
4. Sektor 30 (VIP) - 200zł
4
3%
 
Liczba głosów: 149

El Dorado

Re: Płyta czy miejsca siedzące ???

Postautor: El Dorado » pt sty 14, 2005 7:29 pm

A co jest takiego fajnego w bilecie dla wipow ?? ten za 200zł??
To ze mozesz szpanowac ze jestes VIP.. i byc moze spotkasz tam jakiego vipa bo przeciez do pospulstwa nie wejda vipy nie??

S1MON
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5213
Rejestracja: pt sie 20, 2004 11:12 pm
Skąd: South Park

Re: Płyta czy miejsca siedzące ???

Postautor: S1MON » pt sty 14, 2005 9:34 pm

potem w telewizji bedziesz machal reka, tam jakis sportoweic, tu inny muzyk a tego nie znam , kto to [tu wpisz swoj nick] :P :wink:

mac23
-#Prowler
-#Prowler
Posty: 1
Rejestracja: wt sty 18, 2005 1:46 am

Re: Płyta czy miejsca siedzące ???

Postautor: mac23 » wt sty 18, 2005 2:17 am

Drodzy panowie i drogie panie, zanim sie zastanowicie nad kupnem biletu na płyte czy też na sektor przytocze pewną historię.
Zbliżał sie koncert Iron Maiden w 2003 roku we Wrocławiu.Odpowiednio wcześniej zamówiłem na mystic.com.pl bilecik na płyte.Gdy go otrzymałem byłem szczęśliwy jak nigdy, aż przyszedł ten dzien. Ponad trzysta kilometrów do Wrocławia jakoś sie przeżyło.Gdy dotarlismy na miejsce czuc bylo klimat wspanialego swieta muzycznego jaki mielismy za chwile ogladac.Nadeszla ta chwila.Dopchalem sie do samej barierki zeby zobaczyc jak najwiecej.Funeral for a friend oraz KATA jakos przezylem.Ucieszony tym ze zachowalem dogodną pozycję w "stadzie" i tym ze nic raczej nie moze mi tego odebrac, wyczekiwalem i darlem jape w nieboglosy "Maiden Maiden..."I wlasnie wtedy wszystko zaczeło sie sypac...Usłyszałem "Wildest dreams".Przepocony i zmęczony poprzednimi zespolami, powoli odpływałem wraz z tłumem w dal.Nie raz i nie dwa bylem w sytuacji ze "lewitowalem" nad ziemią z tłumem i nie wiedziałem czy szczęśliwie wyląduje w wyznaczonym miejscu:).Brak powietrza przyczynił się do tego, że zacząłem mdleć i za wszelką cenę starałem się udać w stronę wyjścia....a tu CH...J.To był po prostu KOSZMAR.Przedzierałem się może 20 minut!!!Ledwo co oddychałem, ale jakoś wyszedłem...na korytarz.....i tyle widziałem tego wieczora Maidenów.Całe 10 może 15 minut!!!Gdy stałem jeszcze przy barierce widziałem jak młodsza ode mnie dziewczyna próbuje wyjść bo brakuje jej powietrza, a ochroniarzie nie mogą jej wyciągnąć bo taki był ścisk że CH...J.Mam teraz 23 lata i mam nadzieję, że troche pomogę rozwikłać zagadkę:"Bilet na płytę czy sektor?", bo we Wrocławiu było 7 może 8 tysięcy ludzi, a w Chorzowie będzie na płycie może pięć czy sześć razy tyle nie licząc sektorów.I powiem wam jedno:był to jeden z najgorszych moich dni,po prostu załamanie!!!Więc jeżeli macie już za sobą kilka tego typu koncertów i jestescie pewni swojej wytrzymałości to zapraszam na płytę.W przeciwnym razie kupujcie na sektory, bo ja tak zrobię na pewno w tym roku.Mam dosyc toczenia batalii o swoje życie. Wolę obejrzeć zespoły z sektora w spokoju, a i tak pewnie nie raz zatrzęsę grzywą razem z moimi ziomkami!!!Od początku do końca widowiska!!!TAKŻE PRZEMYŚLCIE TO CO NAPISAŁEM.DZIĘKI.CZEŚĆ

PS.I jeszcze jedno.Nawet nie wiecie jak to przykro oglądać koncert po raz pierwszy, na którym się było dopiero z internetu a właściwie z www.sanktuarium.org Dance of death Live 03 i to tylko urywki!!!Pozdrawiam

janiedembica
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 122
Rejestracja: pt gru 17, 2004 5:26 pm
Skąd: Skarzosko

Re: Płyta czy miejsca siedzące ???

Postautor: janiedembica » wt sty 18, 2005 7:42 am

a ja tam kocham takowy scisk! tylko ze zaczynam batalie pod barwierke dopiero gdy z głosników sączy sie doctor docrot , czyli przed samym wejsciem kapeli ! ciezko jest przetrwac supporty i wystep gwiazdwy wieczoru na płycie! Wiec trzeba oszacować własne siły! współczuje Ci ze tak wspominasz ten koncert!
p.s osoba ktora mdleje z braku powietrza nie musi sie przepuchac ! niech poprosi osobe obok zeby ją "wrzuciła na ludz" i tłum juz Cie przeniesie , a ochrona Cie zdejmie ;) a co do ilosci ludzi w chorzowie ! to w innych tematach zostało juz napisane, ze na płycie bedzie sektor pod samą sceną ktory podzieli płyte na 2 czesci ! by nie było zbyt niebezpiecznego scisku !

S1MON
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5213
Rejestracja: pt sie 20, 2004 11:12 pm
Skąd: South Park

Re: Płyta czy miejsca siedzące ???

Postautor: S1MON » wt sty 18, 2005 8:57 am

nie wiem jakim cudem przeżyłem koncert mety od około 17 do 23 w około 3 rzedzie na stadionie...bez picia, jedzenia, kibla :P a we wrocku spasowałem po kacie (musialem, tlenu siostro itp.) , ale jakos nigdy nie mam problemu z wyjsciem, juz lepiej zeby pofalowac i spasc za barierkami , jesli zalezy nam na szybkiej wolnosci :wink:

Awatar użytkownika
slayer
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6853
Rejestracja: pt kwie 04, 2003 9:03 pm

Re: Płyta czy miejsca siedzące ???

Postautor: slayer » wt sty 18, 2005 9:24 am

no to widze,ze z wiekszoscia sanktuarian spotkam sie na plycie :rocx :D
Jazz is not dead, it just smells funny.

Awatar użytkownika
rasternet
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 101
Rejestracja: śr lis 12, 2003 7:51 pm
Skąd: Olsztyn

Re: Płyta czy miejsca siedzące ???

Postautor: rasternet » pt sty 21, 2005 9:55 am

Juz sie zdecydowalem na 100% biore te za 150 zeta.
1. Po 7 godzinach jazdy nie dam rady stac tyle godzin. A nie chce byc padniety i zrezygnowany w momencie kiedy trzeba byc dzielnym.
2. 175 cm wzrostu. natura sama za mnie wybrala.

kiske
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 57
Rejestracja: pn lis 24, 2003 5:22 pm
Skąd: wrocław

Re: Płyta czy miejsca siedzące ???

Postautor: kiske » pt sty 21, 2005 11:11 am

Ja byłem gdzieś w 3 rzędzie i po 3-4 utworach zacząłem się cofać(we Wrocku) nie było znowu jakoś szybko, ale problemów też nie było, więc polecam taką pozycję :wink:

rafal515
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 16
Rejestracja: śr gru 22, 2004 11:37 am
Skąd: Pszczyna

Re: Płyta czy miejsca siedzące ???

Postautor: rafal515 » pt sty 21, 2005 11:12 am

no z tym wzrostem to nie przesadzaj
ja mam 172 i wytrzmalem Metallice na plycie i teraz tez kupilem na plyte :D
a widzialem tam jeszcze mniejszych ludzi w tlumie

S1MON
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5213
Rejestracja: pt sie 20, 2004 11:12 pm
Skąd: South Park

Re: Płyta czy miejsca siedzące ???

Postautor: S1MON » pt sty 21, 2005 11:13 am

trza było nie palić i nie pić w młodym wieku :P :wink: ...chyba wlasnie najwiecej jest takich osob okolo 170 - 175 :P :wink: :beer

Pestka
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 13
Rejestracja: wt sty 04, 2005 8:44 am

Re: Płyta czy miejsca siedzące ???

Postautor: Pestka » pt sty 21, 2005 11:43 am

Ja również mam bilet na sektor za 150 i mam zajeb.... miejsce (tak myślę) SEKTOR 29. Podzielam zdanie z płytą to jest dla ludzi o mocnych nerwach i z tlenem na plerach :).
Pozdrawiam WAS dozobaczenia w Chorzowie

_Sand_man_
-#Invader
-#Invader
Posty: 170
Rejestracja: pt gru 17, 2004 9:42 pm
Skąd: Kolberg

Re: Płyta czy miejsca siedzące ???

Postautor: _Sand_man_ » pt sty 21, 2005 3:16 pm

miejsce (tak myślę) SEKTOR 29. Podzielam zdanie z płytą to jest dla ludzi o mocnych nerwach i z tlenem na plerach :).
Pozdrawiam WAS dozobaczenia w Chorzowie
Napłycie można swobodnie oddychać bo nie jest kryta co innego w halach np. Ludowa czy Spodek tam jest okropna duchota

Awatar użytkownika
Pink
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 841
Rejestracja: pt gru 17, 2004 4:39 pm
Skąd: Warszawa

Re: Płyta czy miejsca siedzące ???

Postautor: Pink » pt sty 21, 2005 4:25 pm

A teraz coś dla pogorszenia humoru ludziom na sektorach (z wyjątkiem tych za 200zł). Na koncercie metalliki po obu stronach płyty stały 2 słupy nagłośnieniowo - oswietleniowe i jeśli teraz też bedą to moze zdarzyć sie tak, że ktoś będzie siedział na wprost słupa który idealnie zasłoni mu srodek sceny.

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6536
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Płyta czy miejsca siedzące ???

Postautor: WICKER MAN » sob sty 22, 2005 8:35 pm

A teraz coś dla pogorszenia humoru ludziom na sektorach (z wyjątkiem tych za 200zł). Na koncercie metalliki po obu stronach płyty stały 2 słupy nagłośnieniowo - oswietleniowe i jeśli teraz też bedą to moze zdarzyć sie tak, że ktoś będzie siedział na wprost słupa który idealnie zasłoni mu srodek sceny.
Zawsze są telebimy. ;)
Wypytam przy okazji Mystic jak będzie wyglądała sprawa takich słupów czy wieży oświetleniowej...

Awatar użytkownika
beaviso
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1566
Rejestracja: pn mar 31, 2003 4:15 pm
Skąd: Gdańsk

Re: Płyta czy miejsca siedzące ???

Postautor: beaviso » sob sty 22, 2005 8:45 pm

Ja również mam bilet na sektor za 150 i mam zajeb.... miejsce (tak myślę) SEKTOR 29. Podzielam zdanie z płytą to jest dla ludzi o mocnych nerwach i z tlenem na plerach :).
Pozdrawiam WAS dozobaczenia w Chorzowie
To pamiętaj, żeby dopilnować ludzisk co by na stojąco koncert oglądali! Ja też będę w 29. i mam nadzieję, że nie trafię na leserów, którym zachce się siedzieć i będą się burzyć.

Zdzicho
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 890
Rejestracja: pn sty 10, 2005 11:10 pm
Skąd: to był swąd:)

Re: Płyta czy miejsca siedzące ???

Postautor: Zdzicho » ndz sty 23, 2005 12:34 pm

Płyta zawsze się sprawdza, a na sektorach można trafić na sztywniaków i po zabawie. Choć ta trasa ma byc jednym wielkim show, a więc chciałbym zobaczyc to na spokojnie. Ale czy warto tracić te wrażenia z płyty (glanem w glowe, łokciem w nos) :D ???

kocian_jr
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 311
Rejestracja: pt lis 12, 2004 9:13 pm
Skąd: Lublin

Re: Płyta czy miejsca siedzące ???

Postautor: kocian_jr » ndz sty 23, 2005 10:41 pm

Ja tam na plytke polazlem a jesli chodzi o podziwianie show to mam wielka nadzieje ze skoro to ta trasa to takie wielkie widowisko to zespol nagra jakis koncert na video.

Awatar użytkownika
Dariusz
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 48
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:12 pm

Re: Płyta czy miejsca siedzące ???

Postautor: Dariusz » pn sty 24, 2005 11:52 am

jakies DVD z tego bendzie zapewne The History of Iron Maiden part. 10
heh :wink:

kocian_jr
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 311
Rejestracja: pt lis 12, 2004 9:13 pm
Skąd: Lublin

Re: Płyta czy miejsca siedzące ???

Postautor: kocian_jr » pn sty 24, 2005 11:54 am

jakies DVD z tego bendzie zapewne The History of Iron Maiden part. 10
heh :wink:
No to bym sobie dluuugo poczekal :D

Miras
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 143
Rejestracja: śr sty 19, 2005 11:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Płyta czy miejsca siedzące ???

Postautor: Miras » pn sty 24, 2005 1:53 pm

Małe pytanko do tych co byli na Metallice. Jakie było nagłośnienie??? :)


Wróć do „29/05/2005 - Eddie Rips Up Mystic Festival - Chorzów @ Stadion Śląski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość