Najgorszy studyjny album Iron Maiden

Zbiór ankiet i Waszych opinii dotyczących Iron Maiden i ich dokonań nagraniowych,koncertowych itd...

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Który najgorszy

Iron Maiden
4
2%
Killers
22
13%
The number of the beast
4
2%
Piece of mind
1
1%
Powerslave
3
2%
Somewhere in time
1
1%
Seventh son
1
1%
No prayer...
20
12%
Fear of the dark
5
3%
X factor
23
14%
Virual XI
42
25%
Brave new world
2
1%
Dance of death
8
5%
Przesta� tru� kansas!!!
34
20%
 
Liczba głosów: 170

Brooce
-#Invader
-#Invader
Posty: 228
Rejestracja: pt gru 21, 2012 10:00 pm
Skąd: Północ /reszta kraju

Re: Najgorszy studyjny album Iron Maiden

Postautor: Brooce » czw lip 18, 2013 1:06 pm

Ja bardzo bardzo lubie Virtual -a i X-factor. Virtual ma jedna slaba strone - jest za krotki.
Jak dla mnie czegoś im brakuje, jakby mocy, polotu... niby wszystko ładnie, Blaze fajnie śpiewa, ale jakoś tak zwyczajnie. Za to te pierwsze albumy tryskają młodzieńczą energią, wychodząc poza różnice w wokalistach - są po prostu żywsze i więcej się dzieje ;)

Awatar użytkownika
Maximus
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 272
Rejestracja: śr lip 17, 2013 3:36 pm
Skąd: Rue Morgue

Re: Najgorszy studyjny album Iron Maiden

Postautor: Maximus » czw lip 18, 2013 2:08 pm

Oddałem swój głos na Virtual XI. Nie toleruję albumów z Blaze'm, którego wokal brzmi dla mnie jak skrzyżowanie śpiewu kościelnego z odgłosem paszczowym zwierząt kopytnych. Na żywo zresztą wypadał jeszcze gorzej.

W sumie szkoda, bo obie płyty z Bayley'em, a zwłaszcza pierwsza, zawierają naprawdę dobre kompozycje i ich potencjał był bardzo duży, znacznie większy niż AMOLAD czy TFF na przykład. The X Factor to również najdojrzalszy tekstowo album Ironów. Wszystko zabił głos wokalisty i koszmarna produkcja (gdzie są gitary?!). Co można było "wyciągnąć" z tamtych utworów pokazał Bruce na koncertach.

Swoją drogą po odejściu z Maiden Blaze przestał mi przeszkadzać. Już na Silicon Messiah śpiewał zupełnie przyzwoicie. Ale prawdziwe IM tylko z Dickinsonem :!:

Awatar użytkownika
Lando
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2854
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 11:44 am
Skąd: Łódź

Re: Najgorszy studyjny album Iron Maiden

Postautor: Lando » czw lip 18, 2013 5:01 pm

Głos na Siódmego Syna, od zawsze najmniej mi leżał...
Night Mistress Fan Club Łódź

Awatar użytkownika
ttomek
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 59
Rejestracja: czw lip 18, 2013 11:42 am
Skąd: Szkocja

Re: Najgorszy studyjny album Iron Maiden

Postautor: ttomek » pt lip 19, 2013 12:03 pm

Jak dla mnie czegoś im brakuje, jakby mocy, polotu... niby wszystko ładnie, Blaze fajnie śpiewa, ale jakoś tak zwyczajnie. Za to te pierwsze albumy tryskają młodzieńczą energią, wychodząc poza różnice w wokalistach - są po prostu żywsze i więcej się dzieje
wszystko jak zawsze jest kwestia gustu. pozdr.

Awatar użytkownika
Dejavu
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4927
Rejestracja: pt maja 31, 2013 9:30 pm

Re: Najgorszy studyjny album Iron Maiden

Postautor: Dejavu » sob lip 20, 2013 5:39 pm

Głos na Killers.
Nie przepadam za wokalem Paula, a kompozycyjnie pierwszy album uważam za odrobinę lepszy. Na Killers jakoś bardzo trafia do mnie jedynie utwór tytułowy, Ides of March i Another Life, reszta podoba mi się, ale Di'anno jest kompletnie nie w moim guście i wolę te kawałki w wykonaniu Dickinsona.

Awatar użytkownika
Saimon1995
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 7518
Rejestracja: wt cze 18, 2013 2:37 pm
Skąd: Będzin

Re: Najgorszy studyjny album Iron Maiden

Postautor: Saimon1995 » sob lip 20, 2013 6:06 pm

Virtual XI. Przede wszystkim za nijakie kompozycje (bronią się tylko Clansman i Futureal). To tutaj znajduje się jedna z najgorszych piosenek IM - The Angel & The Gambler (po co powtarzać refren 1458 razy?).

Awatar użytkownika
mad
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2554
Rejestracja: sob sty 10, 2015 8:46 pm

Re: Najgorszy studyjny album Iron Maiden

Postautor: mad » sob sty 10, 2015 10:09 pm

No Prayer... - jest poprawne otwarcie, drugi utwór to średniak, trzeci to jedyny dobry na płycie. A potem już do końca kicha. Może jeszcze przedostatni ociera się o maidenową przeciętność. Bardzo mnie zawiódł ten album, gdy się ukazał...

Deleted User 8107

Re: Najgorszy studyjny album Iron Maiden

Postautor: Deleted User 8107 » pn wrz 04, 2023 3:31 am

Ciekawe tutaj zestawienie głosów, glos na Senjtutsu, aha wtedy jeszcze go nie bylo. To z tych co są głos na DoD


Wróć do „Ankiety”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości