Lista chętnych na koncert w Belgradzie

Wszystko na temat nowego tournee oraz koncertu w Polsce!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9526
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Lista chętnych na koncert w Belgradzie

Postautor: Budziol » pn gru 08, 2008 9:39 pm

a jak mniej wiecej przedstawialby sie plan wycieczki? To znaczy kiedy wyjazd/powort bo z urlopem trzeba by pomyslec

Da5id
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2305
Rejestracja: pn gru 01, 2003 6:05 pm
Skąd: R. Sao Clemente 23

Re: Lista chętnych na koncert w Belgradzie

Postautor: Da5id » pn gru 08, 2008 10:56 pm

Orientuje się ktoś jak długo jedzie się do Belgradu? Google maps pokazują mi 11 godzin z Katowic, ale nie wiem na ile można ufać tej stronie. ;) Międzynarodowe prawo jazdy nie jest wymagane?

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9526
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Lista chętnych na koncert w Belgradzie

Postautor: Budziol » wt gru 09, 2008 6:52 am

a sa jakies wolne miejsca u Was? :>

miki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4867
Rejestracja: sob paź 04, 2003 1:41 pm
Skąd: katowice

Re: Lista chętnych na koncert w Belgradzie

Postautor: miki » wt gru 09, 2008 12:23 pm

międzynarodowe prawo jazdy nie jest tam potrzebne. w Grecji, Albanii i Szwajcarii trzeba je posiadać, tak to możesz furgać :)

Awatar użytkownika
HAMMERS
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 570
Rejestracja: sob mar 18, 2006 10:15 am
Skąd: Z daleka

Re: Lista chętnych na koncert w Belgradzie

Postautor: HAMMERS » wt gru 09, 2008 4:40 pm

Będę na tym gigu:) Jedziemy samochodem z Wrocka:)

Szymon
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2591
Rejestracja: pn mar 31, 2003 7:33 pm
Skąd: Lunteren, NL

Re: Lista chętnych na koncert w Belgradzie

Postautor: Szymon » wt gru 09, 2008 8:44 pm

auto osobowe i 4 osoby w nim to najtansza opcja..... aczkolwiek meczaca.
Ja czekam jeszcze bo moze cos oglosza i wole sobie nie bookowac za wczesniej jakis biletow na samoloty czy busy. A samochod mozna zorganizowac tuz przed samym wyjazdem, wiec bez paniki :)

Da5id
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2305
Rejestracja: pn gru 01, 2003 6:05 pm
Skąd: R. Sao Clemente 23

Re: Lista chętnych na koncert w Belgradzie

Postautor: Da5id » wt gru 09, 2008 10:38 pm

Dzięki za info miki. Jeśli nie dodadzą Londynu 8 lutego to najprawdopodobniej też pojadę samochodem (piszę tak, jakby to kogoś obchodziło, hehe).

A jutro presale o 8:00 co oznacza, że przez Maiden spóźnię się do pracy. :/

miki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4867
Rejestracja: sob paź 04, 2003 1:41 pm
Skąd: katowice

Re: Lista chętnych na koncert w Belgradzie

Postautor: miki » śr gru 10, 2008 1:37 am

bez złośliwości piszę tego posta

wyjaśnij mi ktoś. wielu z Was było na koncercie iron maiden dwa i pół miliona razy. co Wami kieruje, że chce się Wam wydać kolejne pare stów na ich występ w Belgradzie?

no offence. po prostu mnie to ciekawi

Awatar użytkownika
slayer
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6853
Rejestracja: pt kwie 04, 2003 9:03 pm

Re: Lista chętnych na koncert w Belgradzie

Postautor: slayer » śr gru 10, 2008 2:03 am

O hajs, samochody, lans i dupy mnie nie pytaj

ale pytanie dobre:)
Jazz is not dead, it just smells funny.

ededi
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 49
Rejestracja: ndz mar 19, 2006 1:18 pm
Skąd: wrocław

Re: Lista chętnych na koncert w Belgradzie

Postautor: ededi » śr gru 10, 2008 9:30 am

Mamy bilety 260 pln.Jedziemy w 5 z Wrocławia mamy komplet.Do zobaczenia w Belgradze

Da5id
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2305
Rejestracja: pn gru 01, 2003 6:05 pm
Skąd: R. Sao Clemente 23

Re: Lista chętnych na koncert w Belgradzie

Postautor: Da5id » śr gru 10, 2008 11:13 am

bez złośliwości piszę tego posta

wyjaśnij mi ktoś. wielu z Was było na koncercie iron maiden dwa i pół miliona razy. co Wami kieruje, że chce się Wam wydać kolejne pare stów na ich występ w Belgradzie?

no offence. po prostu mnie to ciekawi
Swoją ulubioną płytę też przesłuchałem trzy miliony razy i w żaden sposób nie przeszkadza mi to we włączeniu jej po razy trzy miliony pierwszy. Z koncertami jest o tyle ciekawiej, że (w przeciwieństwie do słuchania miliardy razy tych samych empetrójek) - każdy jest inny, nawet jeśli ten sam zespół gra na tej samej scenie ten sam set. Koncerty Maiden dają mi możliwość poznania wielu ciekawych ludzi jak również spotkania się z tymi których już znam (często jest to jedyna okazja przez długi czas). Do tego dochodzą podróże, które są ciekawe same w sobie. Jeżdżąc na Maiden staram się wybierać miejsca ciekawe omijając jednocześnie te w których już byłem (są pewne wyjątki, np. Paryż czy Londyn). W tym roku nie pojechałem np. do Budapesztu wybierając dużo ciekawszy i sporo droższy Split, więc jak widzisz nie chodzi tu o same gigi. Pieniądze to tylko pieniądze, z logicznego punktu widzenia można mieć ich nieograniczoną ilość, przeciwnie czas, którego nie da się kupić, a każda sekunda Twojego życia przepada bezpowrotnie. Mam tego świadomość, więc chcę jak najlepiej zagospodarować czas który mi pozostał, realizując własne pasje, zainteresowania i marzenia. Lepsze to niż leżenie ujem do góry i oglądanie kreskówek na Cartoon Network. :mrgreen:

Wprawdzie słyszałem już krytykę ze strony zupełnie mnie nie znających członków mojej rodziny albo znajomych znajomych, że jak to tak, że lepiej wydać kasę na nowego laptopa, ajfołna, wibrator albo zbierać na mieszkanie (!!! autentyk ze strony mojego wujostwa). Abstrahując już od tego, że uważam takie stwierdzenia za elementarny brak kultury (jak możesz, mały człowieczku, sugerować mi co mam zrobić z własnoręcznie zarobionymi pieniędzmi?) to... zupełnie nie wiem czemu miałbym wydawać kasę na rzeczy materialne, które mnie w większości zupełnie nie kręcą, nie sprawiają ani frajdy, ani satysfakcji. Za 10 lat na pewno nie będę pamiętał jaką miałem komórkę albo laptopa, bo przedmioty te mają dla mnie wartość wyłącznie instrumentalną.

Deleted User 357

Re: Lista chętnych na koncert w Belgradzie

Postautor: Deleted User 357 » śr gru 10, 2008 11:47 am

Lepsze to niż leżenie ujem do góry i oglądanie kreskówek na Cartoon Network. :mrgreen:
Coś Ci w tym przeszkadza ? :neutral:

A tak w ogóle, to Cię rozumiem, wprawdzie wydaję kasę nie na Maiden, no i jednak nie aż tak daleko, ale też sporą część jak nie większość kasy przepuszczam na koncerty - mimo iż mógłbym mieć za tą kasę cokolwiek innego;]

Da5id
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2305
Rejestracja: pn gru 01, 2003 6:05 pm
Skąd: R. Sao Clemente 23

Re: Lista chętnych na koncert w Belgradzie

Postautor: Da5id » śr gru 10, 2008 11:50 am

Lepsze to niż leżenie ujem do góry i oglądanie kreskówek na Cartoon Network. :mrgreen:
Coś Ci w tym przeszkadza ? :neutral:
Nie. Nie to chciałem przekazać. ;]

herki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4929
Rejestracja: pn maja 23, 2005 6:05 pm
Skąd: wawa

Re: Lista chętnych na koncert w Belgradzie

Postautor: herki » śr gru 10, 2008 11:52 am

Trzeba chodzić jak najwięcej na koncerty, bo może za parę lat będę tak oporowo gruby, że już nie będę mógł chodzić i będę żałował, że nie chodziłem jak mogłem.

ededi
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 49
Rejestracja: ndz mar 19, 2006 1:18 pm
Skąd: wrocław

Re: Lista chętnych na koncert w Belgradzie

Postautor: ededi » śr gru 10, 2008 12:17 pm

W Budapeszcie widziałem gościa co był na całej trasie Somewhere Back In Time Tour z tego co słtszałem jest on najwierniejszym fanem z Japonii i jeżdzi za Nimi po całym świecie.Ciekawe czy dużo jest takich jak on.Jak bym miał kasę to podejrzewam że też bym jeżdził bo co innego miałbym do roboty.W tym roku żeby jechać na 2 koncerty do Paryża musałem zabrać całą rodzinkę (żonę i 2 córki)bo by mniw nie wypuścili z domu na 5 dni.Samolot ,noclegi bilety na koncert i 9000 koła poszło ale się połacało.Na perwszym z koncertów byłem z młodszą córką (8 lat).Do Warszawy i Pragi(bilet leży w szafce na pamiątkę) nie mogłem jechać bo byliśmy na wczasach w Chorwacji.Jakoś to przeżyłem ale po powrocie w niedzielę w poniedziałek byłem już w pciągu do Katowic gdzi jechałem z kumplami poznanymi w Paryżu do Budapesztu.i to jest piękne i bedzie co wnukom wspominac zdjęcia pooglądać i cofnąć się w Somewhwre Back In Time w szalony czas.Do zobaczenia w Belgradzie

Da5id
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2305
Rejestracja: pn gru 01, 2003 6:05 pm
Skąd: R. Sao Clemente 23

Re: Lista chętnych na koncert w Belgradzie

Postautor: Da5id » śr gru 10, 2008 12:21 pm

W Budapeszcie widziałem gościa co był na całej trasie Somewhere Back In Time Tour z tego co słtszałem jest on najwierniejszym fanem z Japonii i jeżdzi za Nimi po całym świecie.Ciekawe czy dużo jest takich jak on.
Kojarzę tego kolesia, Nakamurą go zwą, czy jakoś tak. Poza nim jest jeszcze Szwajcar Alex który też w tym roku robił wszystkie gigi (prawie, bo ostatecznie z powodu wypadku pociągu obu nie udało się dojechać do Pragi, ale to tak na marginesie).

El Dorado

Re: Lista chętnych na koncert w Belgradzie

Postautor: El Dorado » śr gru 10, 2008 12:47 pm

Kiedy się okazało, że Iron Maiden nie zagra w Europie koncertów w 2009 roku byłem troszke rozczarowany:( Pozostawało lecieć na koncert do Rio De Janeiro lub Dubaju:) "Najtańsze" opcje... Niestety wyjazd taki by musiał trwać co najmniej 7 dni, a do maja niestety nie mogę sobie pozwolić na dłuższe wyjazdy:( Dlatego już się pogodziłem z tym, że zobacze Maiden dopiero w 2010roku:( Ale dzisiaj piękna wiadomość dotarła do ludzi! IRON MAIDEN ZAGRA W EUROPIE W LUTYM 2009! Narazie jedna data 10.02 Belgrad! Czekam, aż dodadzą jakieś lepsze miejsce, bo Serbia jest dla mnie zbyt egzotycznym krajem<lol> Zagrają myśle 3-5 koncertów w Europie! Na którymś będę napewno, ale nie chciałbym by była to Serbia:) W każdym razie za 3 miechy znowu będę na IRON MAIDEN! YEAH! SCREAM FOR ME!!!!!!!!

ededi
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 49
Rejestracja: ndz mar 19, 2006 1:18 pm
Skąd: wrocław

Re: Lista chętnych na koncert w Belgradzie

Postautor: ededi » śr gru 10, 2008 1:05 pm

Nie jestem złośliwy ale obyś się nie przeliczył to może być jedyny gig w Europie chyba że w drodze powrotnej z Ameryki Połódniowej dodadzą cośw bo wcześniej chyba nie ma szans , do lutego 2 miesiące a koncertu nie załatwia się z dnia na dzień i jak mieli by zagrać byłyby jakieś przecieki.Choć ten Belgrad też wypalił z nienacka.Jak pojadę na jeden to starczy chyba że będzie coś naprawdę extra.

Da5id
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2305
Rejestracja: pn gru 01, 2003 6:05 pm
Skąd: R. Sao Clemente 23

Re: Lista chętnych na koncert w Belgradzie

Postautor: Da5id » śr gru 10, 2008 1:28 pm

Daj spokój, nie odbieraj chłopakowi nadziei. Może będą jeszcze jakieś gigi. :)

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9526
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Lista chętnych na koncert w Belgradzie

Postautor: Budziol » śr gru 10, 2008 3:02 pm

bez złośliwości piszę tego posta

wyjaśnij mi ktoś. wielu z Was było na koncercie iron maiden dwa i pół miliona razy. co Wami kieruje, że chce się Wam wydać kolejne pare stów na ich występ w Belgradzie?

no offence. po prostu mnie to ciekawi
na to pytanie nie da do końca logicznie się odpowiedzieć.

albo ktoś to czuje i rozumie albo nie :)

myślałem nad Serbia, bo to jedyna szansa na zobaczenie MAIDEN w Europie w 2009. Ale bilety tylko do kupienia przez FC, a z droga tam i powrót porażka wiec trzeba się chyba będzie obejść smakiem póki co


Wróć do „World Tour 2008 / Koncert na Stadionie Gwardii 07.08.2008”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość