Wnoszenie aparatów fotograficznych

Wszystko o koncercie Maiden w Chorzowie 29 maja 2005!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6536
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Wnoszenie aparatów fotograficznych

Postautor: WICKER MAN » śr maja 11, 2005 1:01 pm

Mystic'owi chodziło chyba o to, że ochrona może się do nich przyczepić. Zresztą wszelkie wskazówki zostaną jej przekazane najprawdopodobniej przez ludzi z ekipy Maiden, nie sam Mystic... Ale w najgorszym razie zostawicie aparat w depozycie (tak chyba było na Mecie). Choć rzeczywiście tak jak mówiłem - lepiej brać prymitywne "głupie jasie", bo do nich raczej nie powinni się przyczepić, a cyfrówki zostawić w domu. :)

Co do wody to postaram się dowiedzieć, ale to także może nie zależeć od samego Mystica tylko od ochrony... Może być tak jak na Mecie, bo to taka sama impreza.

Awatar użytkownika
Pink
-#Long distance runner
-#Long distance runner
Posty: 841
Rejestracja: pt gru 17, 2004 4:39 pm
Skąd: Warszawa

Re: Wnoszenie aparatów fotograficznych

Postautor: Pink » śr maja 11, 2005 1:53 pm

Aparatu nie biorę, ale postaram sie na luzaku wniśc jakieś soczki w kartonach, niebędę sie z nimi krył najwyżej je wywale. :P Na deep purple sie udało to może tu też

edii
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 142
Rejestracja: sob paź 04, 2003 3:27 pm
Skąd: Poznań

Re: Wnoszenie aparatów fotograficznych

Postautor: edii » czw maja 12, 2005 9:11 am

Likier mam pytanko jaką dużą kamere masz w domu bo jeśli miałbyś małą cyfrówke to mam sposób na wniesienie aparatu i kamery.Ja niestety ma dość wielką i nie wejdzie w to gdzie bym ją schował. :D

Ps.Pytanie do ciebie dlatego że masz bilet z tego co wiem na sektor vip i miałbyś doskonałe warunki żeby nagrać koncert. :)

Awatar użytkownika
Iron Sajmon
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 104
Rejestracja: czw gru 16, 2004 5:48 pm
Skąd: Jastrzębie Zdrój

Re: Wnoszenie aparatów fotograficznych

Postautor: Iron Sajmon » czw maja 12, 2005 10:40 am

Ja chyba wezmę jednorazówkę. Zdjęcia nie będą najwyższj jakości no ale jak mi go wezmą to będzie mała strata...

S1MON
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5213
Rejestracja: pt sie 20, 2004 11:12 pm
Skąd: South Park

Re: Wnoszenie aparatów fotograficznych

Postautor: S1MON » czw maja 12, 2005 10:46 am

Wicker :twisted: - weź na zlot ten swój apartat co miałeś go na SS :twisted: 5 fotek wlaniesz w pradze, 5 w chorzowie a 100 na zlocie :wink:

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6536
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Wnoszenie aparatów fotograficznych

Postautor: WICKER MAN » czw maja 12, 2005 2:29 pm

Likier mam pytanko jaką dużą kamere masz w domu bo jeśli miałbyś małą cyfrówke to mam sposób na wniesienie aparatu i kamery.Ja niestety ma dość wielką i nie wejdzie w to gdzie bym ją schował. :D

Ps.Pytanie do ciebie dlatego że masz bilet z tego co wiem na sektor vip i miałbyś doskonałe warunki żeby nagrać koncert. :)
Nie mam kamery. :P Cyfrówkę posiadam malutką - wszędzie się zmieści. :twisted: :wink:
Ale koncertu na pewno nie nagram. Szukajcie innego frajera. :P ;)
Wicker :twisted: - weź na zlot ten swój apartat co miałeś go na SS :twisted: 5 fotek wlaniesz w pradze, 5 w chorzowie a 100 na zlocie :wink:
Taaa. Jasne. :lol: :wink:

Saymon
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 129
Rejestracja: sob gru 06, 2003 9:02 pm
Skąd: Głogów miasto bogów

Re: Wnoszenie aparatów fotograficznych

Postautor: Saymon » czw maja 12, 2005 5:29 pm

Ja na 100% biore aparat i na koncert i na zlot. TO jest ten Konica Minolta troche duży, ale dam rade ;)
Sanktuarium Fan-Club Registered Member - 068

Stranger
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 346
Rejestracja: pn maja 26, 2003 6:43 pm
Skąd: Piaseczno

Re: Wnoszenie aparatów fotograficznych

Postautor: Stranger » sob maja 14, 2005 4:37 pm

Jesli uda mi sie wniesc cyfrowke to mozna bedzie liczyc na troche filmow. Standardowo moge nagrywac film o dlugosci poltorejminuty w calkiem znosnej jakosci, albo 30 sekund w idealnej, ale karta jest na tyle duza ze zmiesci mi sie pol koncertu :wink: Oczywiscie ogranicze sie do takich momentow w ktorych albo bede odpoczywac albo nie bedzie przynajmniej zagrozenia dla aparatu. Mimo wszystko kamera by sie przydala. Moze skladka na bilet (i zapasowa baterie) dla Strazaka? :D :wink:

Awatar użytkownika
Her Infernal Majesty
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 12
Rejestracja: pn gru 08, 2003 6:15 pm
Skąd: Szczecinek

Re: Wnoszenie aparatów fotograficznych

Postautor: Her Infernal Majesty » sob maja 28, 2005 11:07 am

Po ostatnim koncercie właśnie jakiś strażak wysyłał maile z zapytaniem: czy chcemy kupić nagranie z koncertu ? Teraz pewnie tez tak bedzie, koleś zajmie dobrą miejscówke, nagra i sporo osób to kupi.
A co do tego, że bedzie dużo zdjęć w sieci - racja, ale nie z nami :D (ja aparat biorę).

Awatar użytkownika
Nocny Jastrząb
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 341
Rejestracja: czw maja 26, 2005 12:11 am
Skąd: Wrocław

Re: Wnoszenie aparatów fotograficznych

Postautor: Nocny Jastrząb » sob maja 28, 2005 1:34 pm

No to kurde już sam nie wiem czy brać cyfrówkę bo jak mi ją te korasy z ochrony podprowadzą to się zabiję na miejscu. :wink:

A możecie mi podac nr tele do Mysticca bo mam pare pytań do nich :wink:

Awatar użytkownika
Michcio
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1445
Rejestracja: ndz gru 07, 2003 10:18 pm
Skąd: Kraków

Re: Wnoszenie aparatów fotograficznych

Postautor: Michcio » sob maja 28, 2005 3:23 pm

jednorazówka kupiona... tylko kurde mol 38,80 zl !!!! jak dla mnei cholernie drogo! ale coz...

Awatar użytkownika
Maiden20
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 36
Rejestracja: czw gru 16, 2004 8:36 pm
Skąd: Suchedniów

Re: Wnoszenie aparatów fotograficznych

Postautor: Maiden20 » sob maja 28, 2005 7:39 pm

jednorazówka kupiona... tylko kurde mol 38,80 zl !!!! jak dla mnei cholernie drogo! ale coz...
A ja za swoją dałem z Allegro 17 zł z kosztami przesyłki. I ma licznik oraz lampę błyskową.

Aparat już spakowany do torby i czeka na koncert.


Wróć do „29/05/2005 - Eddie Rips Up Mystic Festival - Chorzów @ Stadion Śląski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości