Mystic Festival 2005 - FAQ - pytania.

Wszystko o koncercie Maiden w Chorzowie 29 maja 2005!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Nomad
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2663
Rejestracja: pn maja 09, 2005 10:54 pm

Re: Mystic Festival 2005 - FAQ - pytania.

Postautor: Nomad » czw maja 26, 2005 11:43 am

ja chciałem bardzo sie napić przed samym koncertem Ironów gdzieś o 21 ,tam z dwa piwka na odwage i by smak tych piw mi do końca życia sie kojarzył z koncertem ,przynajmiej do następnego koncertu ale jak nie to trudne jakoś to przeżyje :wink:

Glabula
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 61
Rejestracja: pn lis 17, 2003 10:48 pm
Skąd: Lublin

Re: Mystic Festival 2005 - FAQ - pytania.

Postautor: Glabula » czw maja 26, 2005 11:44 am

będzie git i wszyscy zaszalejemy tak, że wyjdzie z tego lepsze show niż rock in rio!!! :rocx :rocx :rocx :rocx :rocx :rocx :rocx :rocx :rocx

Awatar użytkownika
Levy
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 589
Rejestracja: czw maja 12, 2005 6:48 pm
Skąd: Częstochowa/Łódź

Re: Mystic Festival 2005 - FAQ - pytania.

Postautor: Levy » czw maja 26, 2005 12:34 pm

ja chciałem bardzo sie napić przed samym koncertem Ironów gdzieś o 21 ,tam z dwa piwka na odwage i by smak tych piw mi do końca życia sie kojarzył z koncertem ,przynajmiej do następnego koncertu ale jak nie to trudne jakoś to przeżyje :wink:
Ja na Metallice piłem akurat Tyskie, i teraz inne piwa dla mnie nie istnieją. Naprawde to jest coś pięknego, kojarzyć smak piwa z danym koncertem.

Awatar użytkownika
artoor
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 24
Rejestracja: sob cze 26, 2004 2:55 am

Re: Mystic Festival 2005 - FAQ - pytania.

Postautor: artoor » czw maja 26, 2005 2:58 pm

Jeśli nie rozumiecie, po co ludzie chcą piwa na stadionie, to Wam wytłumaczę: bo można się ochłodzić, zapomnieć na chwilę o upale, skrócić sobie długie oczekiwanie i dodać sobie humoru i energii. Jeśli ktoś nie lubi albo nie chce piwa, to ja go nie pytam, dlaczego i nie patrzę na niego ze zdziwieniem. Jego sprawa. Więc Wy nie pytajcie po co nam piwo. Ja np nie lubię pepsi i nie ugaszę nią pragnienia bo jest za słodka. Ja chcę pamietać występ Iron Maiden a nie 10-godzinną męczarnie w upale.

Na Juwenaliach też bywa kilkadziesiąt tysiecy ludzi i piwo jest i nikt się dziwi. W Czechach też na koncertach sprzedają piwo, poza tym ludzie bez problemu wnoszą aparaty i kamery. A u nas nie można wnieść wody. To jest koncert a nie więzienie. Przychodze się pobawić, a często czuję się jak bydło.

Nomad
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2663
Rejestracja: pn maja 09, 2005 10:54 pm

Re: Mystic Festival 2005 - FAQ - pytania.

Postautor: Nomad » czw maja 26, 2005 3:01 pm

no całkowicie sie zgadzam z powyższymi wypowiedziami ,chłopaki może zarządzimy jakiś mały strajk głodowy jak nie będzie piwka ,co . :rocx

Awatar użytkownika
ronn
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 59
Rejestracja: czw lis 20, 2003 2:59 pm
Skąd: Płock / Warszawa

Re: Mystic Festival 2005 - FAQ - pytania.

Postautor: ronn » czw maja 26, 2005 3:44 pm

W Pradze mozna bylo kupic wszystko : Piwo, Wodke i fajki :-)

Mi wystarczyloby samo piwo i moze jedna 50' :-)

Nie chce sie upic, ale przez caly dzien sluchajac innych zespolow spokojnie mozna wypic 5-6 browarkow i zachowywac caly czas lekki humor. W koncu to bedzie prawie 10h!
transylvania

Nomad
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2663
Rejestracja: pn maja 09, 2005 10:54 pm

Re: Mystic Festival 2005 - FAQ - pytania.

Postautor: Nomad » czw maja 26, 2005 3:48 pm

wódka jest dobra do pociągu ,myśle
A co do bycia podpitym ,to myśle ze to nawet lepiej jak sie będzie lekko podpitym na Ironach ,bo to dodaje odwagi i nie trzeba sie bać że ktoś na ciebie nadepnie :rocx

Sokrates
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 51
Rejestracja: ndz kwie 24, 2005 2:17 pm
Skąd: mam to wiedzieć?

Re: Mystic Festival 2005 - FAQ - pytania.

Postautor: Sokrates » czw maja 26, 2005 4:36 pm

A ja mam takie pytanko , kto wogule wymyślił zakaz wnoszenia wody(napojów - alkocholowe rozumiem ale normalne?) na koncert i czemu ten zakaz ma służyć?- bo nieukrywam że we wrocławiu to mnie ładnie to wkurw***, a niby co , chodzi im o to żeby kupować ich napoje które są w kosmicznych cenach??

Nomad
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2663
Rejestracja: pn maja 09, 2005 10:54 pm

Re: Mystic Festival 2005 - FAQ - pytania.

Postautor: Nomad » czw maja 26, 2005 4:38 pm

A ja mam takie pytanko , kto wogule wymyślił zakaz wnoszenia wody(napojów - alkocholowe rozumiem ale normalne?) na koncert i czemu ten zakaz ma służyć?- bo nieukrywam że we wrocławiu to mnie ładnie to wkurw***, a niby co , chodzi im o to żeby kupować ich napoje które są w kosmicznych cenach??
tak

Sokrates
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 51
Rejestracja: ndz kwie 24, 2005 2:17 pm
Skąd: mam to wiedzieć?

Re: Mystic Festival 2005 - FAQ - pytania.

Postautor: Sokrates » czw maja 26, 2005 4:53 pm

A czy to niepogwałca praw konsumenta?(mówię serio - na moje oko jest prawo do wnoszenia napojów)

Awatar użytkownika
ronn
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 59
Rejestracja: czw lis 20, 2003 2:59 pm
Skąd: Płock / Warszawa

Re: Mystic Festival 2005 - FAQ - pytania.

Postautor: ronn » czw maja 26, 2005 5:02 pm

A czy to niepogwałca praw konsumenta?(mówię serio - na moje oko jest prawo do wnoszenia napojów)
Oni sie boja, ze pozabijasz ludzi butelkami, albo wniesiesz w nich trucizne. Teoretycznie przynajmniej bo w praktyce chodzi o.. no wlasnie jak nie wiadomo o co, to pewnie o kase.

Prohibicja podczas koncertu to byloby najglupsze co moze byc. Na woodstocku jest 400k ludzi i jakos mozna piwo kupowac. Tu powinno byc tak samo.

Pocieszam sie tylko tym, ze w 2003 roku na mysticu bylo piwo wiec i teraz jest szansa. Tylko, ze nie bedzie tansze niz 5zl..

Czy to gwalci pawa konsumenta? Pojedynczego pewnie tak. Ale :
* uczestnictwo jest dobrowolne.
* prawo do wnoszenia napojow zostaje ci odebrane w imie bezpieczenstwa ogolu.
transylvania

Nomad
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2663
Rejestracja: pn maja 09, 2005 10:54 pm

Re: Mystic Festival 2005 - FAQ - pytania.

Postautor: Nomad » czw maja 26, 2005 5:04 pm

Chłopie te 400 tys. to jeden wielki mit Owsiaka , na Woodstock jest co najwyżej 250 tys. i to w porywach , naczy to bardzo dużo ale jednak prawie dwa razy mniej

Awatar użytkownika
mawpa
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 128
Rejestracja: czw lis 20, 2003 2:28 pm
Skąd: Wrocław

Re: Mystic Festival 2005 - FAQ - pytania.

Postautor: mawpa » czw maja 26, 2005 5:20 pm

Dobra, przynaję się, że ten post może nie za bardzo tu pasuje... ale tematów jest tak dużo, że się już gubię w tym wszystkim.
Przechodząc do meritum sprawy ;> - chciałbym się dowiedzieć, na której stacji należy wysiąść w Chorzowie, mianowicie: Chorzów Batory/Miasto/Stary ? - oczywiście tak, aby jak najszybciej dostać się na stadion. Z góry dzięki za odpowiedź, hej.

Awatar użytkownika
ronn
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 59
Rejestracja: czw lis 20, 2003 2:59 pm
Skąd: Płock / Warszawa

Re: Mystic Festival 2005 - FAQ - pytania.

Postautor: ronn » czw maja 26, 2005 5:47 pm

Chłopie te 400 tys. to jeden wielki mit Owsiaka , na Woodstock jest co najwyżej 250 tys. i to w porywach , naczy to bardzo dużo ale jednak prawie dwa razy mniej
Bylem na Woodstocku :-)

Tak czy siak. Przeciez to nie to bylo istota problemu. 400k czy 200k to nie jest znaczaca roznica. Chodzi o rzad wielkosci.
transylvania

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6536
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Mystic Festival 2005 - FAQ - pytania.

Postautor: WICKER MAN » czw maja 26, 2005 7:00 pm

A ja mam takie pytanko , kto wogule wymyślił zakaz wnoszenia wody(napojów - alkocholowe rozumiem ale normalne?) na koncert i czemu ten zakaz ma służyć?- bo nieukrywam że we wrocławiu to mnie ładnie to wkurw***, a niby co , chodzi im o to żeby kupować ich napoje które są w kosmicznych cenach??
Warning. :!:

Zakaz wnoszenia napojów wymyśla organizator, ewentualnie ochrona. Nie chodzi tylko o to, żeby dać im zarobić, ale także o względy bezpieczeństwa (nie rzucanie butelkami jak na zachodzie) i nie wnoszenie alkoholu.
A czy to niepogwałca praw konsumenta?(mówię serio - na moje oko jest prawo do wnoszenia napojów)
Nie wiem, ale raczej nie. ;) Przeczytaj sobie regulamin na bilecie, może tam coś znajdziesz...
Dobra, przynaję się, że ten post może nie za bardzo tu pasuje... ale tematów jest tak dużo, że się już gubię w tym wszystkim.
Przechodząc do meritum sprawy ;> - chciałbym się dowiedzieć, na której stacji należy wysiąść w Chorzowie, mianowicie: Chorzów Batory/Miasto/Stary ? - oczywiście tak, aby jak najszybciej dostać się na stadion. Z góry dzięki za odpowiedź, hej.
http://forum.sanktuarium.org/viewtopic.php?t=3934

Glabula
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 61
Rejestracja: pn lis 17, 2003 10:48 pm
Skąd: Lublin

Re: Mystic Festival 2005 - FAQ - pytania.

Postautor: Glabula » czw maja 26, 2005 7:10 pm

Zakaz wnoszenia szklanych przedmiotów ( butelek ), alkoholu, środków odużających itp., ostrych tudzież niebezpiecznych przedmiotów jest skutkiem prawnym zawartym w Ustawie o bezpieczeństwie imprez masowych. z dnia 29 września 2001r. :beer
Ostatnio zmieniony czw maja 26, 2005 7:13 pm przez Glabula, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Majek
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 416
Rejestracja: ndz sie 01, 2004 5:45 pm
Skąd: Świnoujście/Poznań

Re: Mystic Festival 2005 - FAQ - pytania.

Postautor: Majek » czw maja 26, 2005 7:12 pm

Zakaz wnoszenia szklanych butelek, ostrych tudzież niebezpiecznych przedmiotów jest skutkiem prawnym zawartym w Ustawie o bezpieczeństwie imprez masowych. z dnia 29 września 2001r. :beer
Nie wydaję mi się, żeby plastikowa butelka z wodą była aż tak niebezpiecznym przedmiotem...

Glabula
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 61
Rejestracja: pn lis 17, 2003 10:48 pm
Skąd: Lublin

Re: Mystic Festival 2005 - FAQ - pytania.

Postautor: Glabula » czw maja 26, 2005 7:17 pm

dokładnie tak, plastykowe butelki na imprezach są dopuszczalne, natomiast tak jak stwierdził Łiker: "info na bilecie", każdy organizator w ramach troski o bezpieczeństwo- czytaj : własny tyłek...
stosuje swoje dodatkowe obwarowania przepisami wewnętrznymi danej imprezy. :twisted:

Urchin
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 299
Rejestracja: czw gru 16, 2004 7:53 pm
Skąd: San Jose

Re: Mystic Festival 2005 - FAQ - pytania.

Postautor: Urchin » czw maja 26, 2005 7:19 pm

Zakaz wnoszenia szklanych butelek, ostrych tudzież niebezpiecznych przedmiotów jest skutkiem prawnym zawartym w Ustawie o bezpieczeństwie imprez masowych. z dnia 29 września 2001r. :beer
Nie wydaję mi się, żeby plastikowa butelka z wodą była aż tak niebezpiecznym przedmiotem...
jak ktos by potrafil i bardzo chcial to na pewno moglby cos komus nia zrobic..jestem o tym swiecie przekonany :) chociaz z pozoru - plastykowa butelka - niby niewinny przedmiot :roll:

Awatar użytkownika
ronn
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 59
Rejestracja: czw lis 20, 2003 2:59 pm
Skąd: Płock / Warszawa

Re: Mystic Festival 2005 - FAQ - pytania.

Postautor: ronn » czw maja 26, 2005 7:23 pm

Zakaz wnoszenia szklanych butelek, ostrych tudzież niebezpiecznych przedmiotów jest skutkiem prawnym zawartym w Ustawie o bezpieczeństwie imprez masowych. z dnia 29 września 2001r. :beer
Nie wydaję mi się, żeby plastikowa butelka z wodą była aż tak niebezpiecznym przedmiotem...
jak ktos by potrafil i bardzo chcial to na pewno moglby cos komus nia zrobic..jestem o tym swiecie przekonany :) chociaz z pozoru - plastykowa butelka - niby niewinny przedmiot :roll:
Wyobraz sobie kogos kto sie meczy, aby zranic druga osobe plastikowa butelka.

Przeciez golymi rekami moge zabic 10 osob. Watpie, zeby plastikowa butelka mi to ulatwila.

Moze beda nas wiazac przed wejsciem? Bo przeciez potencjalnie mozemy byc agresywni.. ale od tego jest ochrona zeby pilnowac porzadku.

Przepisy bezpieczenstwa nie moga byc tylko przykrywka dla checi zysku..
transylvania


Wróć do „29/05/2005 - Eddie Rips Up Mystic Festival - Chorzów @ Stadion Śląski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości