Akcja "Maiden! klap klap klap Maiden!" pt. 2

Wszystko o koncercie Maiden w Chorzowie 29 maja 2005!

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6536
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Akcja "Maiden! klap klap klap Maiden!" pt. 2

Postautor: WICKER MAN » wt lut 01, 2005 8:43 pm

SMS-y wiadomo :wink:
jak na DoD :D
jednak wtedy już się nic nie ustali... Wicker dobrze mówi, ulotki będą wcześniej i wogóle ciężka sprawa, ale do rozwiązania :wink:
Zobaczymy - nic nie jest przesądzone. Może będzie jakiś koncert przed Pragą... Choć szczerze mówiąc chciałbym być na tym pierwszym - po raz pierwszy nie znając setu i nie wiedząc nic na temat koncertu/show. :twisted: :D

Awatar użytkownika
Maidenholik
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 527
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:36 am
Skąd: Polandia:)

Re: Akcja "Maiden! klap klap klap Maiden!" pt. 2

Postautor: Maidenholik » wt lut 01, 2005 9:34 pm

Jaki problem ? Przeciez umawiamy sie po przypuscmy 5 utworze lub po czwartym, jak we Wrocku i po problemie..., wiec po coz znac setliste ? Chyb, ze jakies "medleye" beda grac :)
God bless you all ! Tomek

miki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4867
Rejestracja: sob paź 04, 2003 1:41 pm
Skąd: katowice

Re: Akcja "Maiden! klap klap klap Maiden!" pt. 2

Postautor: miki » śr lut 02, 2005 11:05 am

może być problem
załóżmy, że umawiamy się po 4 utworze, a okaże się, że po czwartym utworze Bruce krzyczy "The Troooooooper!!!" i od razu grają, co wtedy? Klapa :P

Awatar użytkownika
Maidenholik
-#Ancient mariner
-#Ancient mariner
Posty: 527
Rejestracja: pt gru 24, 2004 11:36 am
Skąd: Polandia:)

Re: Akcja "Maiden! klap klap klap Maiden!" pt. 2

Postautor: Maidenholik » śr lut 02, 2005 11:51 am

może być problem
załóżmy, że umawiamy się po 4 utworze, a okaże się, że po czwartym utworze Bruce krzyczy "The Troooooooper!!!" i od razu grają, co wtedy? Klapa :P
Tyz prowda :wink: Jezu, to jesli Praga bedzie pierwsza = kicha :x Proponuje powrocic do momentu pierwszego bisu, ale z ta roznica, ze zaczelibysmy skandowac tuz po wejsciu muzykow na scene... lub zaraz przed :wink: A poza tym trzeba bedzie w koncu poprobowac "Ole..." dla Maidenow :rocx
God bless you all ! Tomek

miki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4867
Rejestracja: sob paź 04, 2003 1:41 pm
Skąd: katowice

Re: Akcja "Maiden! klap klap klap Maiden!" pt. 2

Postautor: miki » śr lut 02, 2005 12:42 pm

z bisami też kaszana, bo jeżeli zrobiliby tak jak na RiR, czyli wchodzą bez gadania i grają...
mam pewnien pomysł, ale z tym można poczekać do momentu, gdy będzie wiadomo co otwiera tour :wink:

Szymon
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2591
Rejestracja: pn mar 31, 2003 7:33 pm
Skąd: Lunteren, NL

Re: Akcja "Maiden! klap klap klap Maiden!" pt. 2

Postautor: Szymon » śr lut 02, 2005 2:43 pm

Ja uwazam ze ulotki sa niepotrzebne. Wystarczy ze jak czesc osob bedzie wiedziala kiedy sie drzec i zainicjuje akcje w swoim rewirze na koncercie to tlum zacznie sam z siebie po chwili skandowac. Sam sie pare razy o tym przekonalem.......a jaka to przyjemnosc i satysfakcja jak sie wydrzesz AJJ-RONN i zachwile wszyscy dookola Ciebie dokanczaja MEJJ-DEN :D

miki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4867
Rejestracja: sob paź 04, 2003 1:41 pm
Skąd: katowice

Re: Akcja "Maiden! klap klap klap Maiden!" pt. 2

Postautor: miki » śr lut 02, 2005 2:59 pm

też prawda :wink:
zobaczy się jeszcze, dużo czasu mamy :)

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6536
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Akcja "Maiden! klap klap klap Maiden!" pt. 2

Postautor: WICKER MAN » śr lut 02, 2005 5:08 pm

Ja uwazam ze ulotki sa niepotrzebne. Wystarczy ze jak czesc osob bedzie wiedziala kiedy sie drzec i zainicjuje akcje w swoim rewirze na koncercie to tlum zacznie sam z siebie po chwili skandowac. Sam sie pare razy o tym przekonalem.......a jaka to przyjemnosc i satysfakcja jak sie wydrzesz AJJ-RONN i zachwile wszyscy dookola Ciebie dokanczaja MEJJ-DEN :D
Szymon --> my nie chcemy skandować "AJJ-RONN! MEJJ-DEN!" tylko "MEJDEN! klap klap klap MEJDEN! klap klap klap MEJDEN!". :P :wink:
też prawda :wink:
zobaczy się jeszcze, dużo czasu mamy :)
Dokładnie. :D
Może jeszcze zostaną dodane jakieś koncerty przed Prahą (aczkolwiek osobiście chciałbym, żeby była pierwsza na trasie :twisted: )...
Nie widzę sensu w darciu się tylko przed bisami. Wtedy i tak wszyscy krzyczą i skandują "MAIDEN", ale zespół tego aż tak nie słyszy i nie odbiera. Myślę, że zaatakujemy po kilku kawałkach - wtedy zawsze jest krótka przerwa na gadkę Bruce'a. ;)

miki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4867
Rejestracja: sob paź 04, 2003 1:41 pm
Skąd: katowice

Re: Akcja "Maiden! klap klap klap Maiden!" pt. 2

Postautor: miki » śr lut 02, 2005 5:51 pm

ja będę w siódmym niebie jeżeli potwierdzi sie, że Praha otwiera tournee :D

Awatar użytkownika
WICKER MAN
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6536
Rejestracja: pn mar 31, 2003 3:35 pm
Skąd: Warszawa

Re: Akcja "Maiden! klap klap klap Maiden!" pt. 2

Postautor: WICKER MAN » śr lut 02, 2005 6:37 pm

ja będę w siódmym niebie jeżeli potwierdzi sie, że Praha otwiera tournee :D
No ja też, ale o tym dyskutujmy w temacie o praskim gigu. :twisted: :D :rocx

Szymon
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2591
Rejestracja: pn mar 31, 2003 7:33 pm
Skąd: Lunteren, NL

Re: Akcja "Maiden! klap klap klap Maiden!" pt. 2

Postautor: Szymon » śr lut 02, 2005 10:19 pm

Ja uwazam ze ulotki sa niepotrzebne. Wystarczy ze jak czesc osob bedzie wiedziala kiedy sie drzec i zainicjuje akcje w swoim rewirze na koncercie to tlum zacznie sam z siebie po chwili skandowac. Sam sie pare razy o tym przekonalem.......a jaka to przyjemnosc i satysfakcja jak sie wydrzesz AJJ-RONN i zachwile wszyscy dookola Ciebie dokanczaja MEJJ-DEN :D
Szymon --> my nie chcemy skandować "AJJ-RONN! MEJJ-DEN!" tylko "MEJDEN! klap klap klap MEJDEN! klap klap klap MEJDEN!". :P :wink:
)
przez analogie do tego co napisalem to samo bedzie z MEJDEN klap kalp kalp MEJDEN....... ;) Lepiej niech to bedzie spontaniczne, jak nie wyjdzie to trudno znaczy ze u nas poblika jest do bani i lepiej zeby do Nas wiecej Maiden nie przyjezdzalo ;) 8)

miki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4867
Rejestracja: sob paź 04, 2003 1:41 pm
Skąd: katowice

Re: Akcja "Maiden! klap klap klap Maiden!" pt. 2

Postautor: miki » czw lut 03, 2005 2:38 pm

no a co komu zależy? :wink:
jak się wyjaśni to się wymyśli :P

Awatar użytkownika
bystry
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 34
Rejestracja: śr gru 24, 2003 1:23 am
Skąd: Toruń

Re: Akcja "Maiden! klap klap klap Maiden!" pt. 2

Postautor: bystry » sob lut 12, 2005 9:18 pm

akcja sie uda na bank ale jak Bruce bedzie chcial to przerwie to on ma dar manipulowania publika :D :rocx

miki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4867
Rejestracja: sob paź 04, 2003 1:41 pm
Skąd: katowice

Re: Akcja "Maiden! klap klap klap Maiden!" pt. 2

Postautor: miki » ndz lut 13, 2005 9:54 am

jeżeli się uda to nieprzerwie :)

Ill Nino - I am Loco

Awatar użytkownika
artoor
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 24
Rejestracja: sob cze 26, 2004 2:55 am

Re: Akcja "Maiden! klap klap klap Maiden!" pt. 2

Postautor: artoor » śr kwie 13, 2005 2:25 am

Na Rock Am Ring w 2003 Niemcy, którzy są na koncertach bardziej niemrawi od nas krzyczeli Maiden klap klap klap Maiden i nie sądzę, zeby się umawiali, a wyszło fajnie. Potem część zaczęła krzyczeć Iron a część kalskała i też było fajnie. A my się musimy umawiać? Jednej z najlepszych metalowych publiczości na świecie (tak powiedział Dickinson) nie stać na spontan, trzeba robić ulotki, ankiety? Dajcie spokój. Na Rammsteinie w Katowicach było Rammstein klap klap klap Rammstein i też nikt się nie umawiał (przynajmniej ja nic o tym nie wiem). To naprawdę nie jest takie trudne.

Awatar użytkownika
slayer
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6853
Rejestracja: pt kwie 04, 2003 9:03 pm

Re: Akcja "Maiden! klap klap klap Maiden!" pt. 2

Postautor: slayer » śr kwie 13, 2005 9:45 am

wyjdzie :)

a zreszta ohohoho przed katowicami w 2003 tez sie nie umawial nikt, a pod wzgledem publicznosci to byl koncert ideal normalnie 8) inaczej juz byl we wrocku, jakos tak mniej zorganizowaniej... czy cus...
Jazz is not dead, it just smells funny.

miki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4867
Rejestracja: sob paź 04, 2003 1:41 pm
Skąd: katowice

Re: Akcja "Maiden! klap klap klap Maiden!" pt. 2

Postautor: miki » śr kwie 13, 2005 3:08 pm

takie akcje są fajne jak są spontaniczne. po co macie się męczyć, jak ludzię będą mieli ochotę krzyczeć to będą krzyczeć jak usłyszą że inni krzyczą. wystarczy zacząć, a nie pieprzyć się z ulotkami.
jak ktoś chce dawać ulotki to niech daje, nikomu tym nie szkodzi

Awatar użytkownika
nomad85
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 104
Rejestracja: czw kwie 07, 2005 10:56 pm
Skąd: między Wrocławiem a Opolszczyzną

Re: Akcja "Maiden! klap klap klap Maiden!" pt. 2

Postautor: nomad85 » śr kwie 13, 2005 3:14 pm

Akcja musi być ,już ja tego dopilnuje zeby wyszła :rocx ,po prostu nie można sie dać terroryzować tym którzy będą gadać już przestańcie itd. ,no i jak najwięcej osób musi wiedzieć o akcji ,ja licze realistycznie na 5 minut klapowania ,a może nawet 10 ,kto wie

Sulo
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 28
Rejestracja: sob kwie 09, 2005 8:42 pm
Skąd: Zielona Góra

Re: Akcja "Maiden! klap klap klap Maiden!" pt. 2

Postautor: Sulo » ndz kwie 17, 2005 5:00 pm

Akcja musi być ,już ja tego dopilnuje zeby wyszła :rocx ,po prostu nie można sie dać terroryzować tym którzy będą gadać już przestańcie itd. ,no i jak najwięcej osób musi wiedzieć o akcji ,ja licze realistycznie na 5 minut klapowania ,a może nawet 10 ,kto wie


Z całym szacunkiem ale nie wyobrażam sobie 10 min.Z doświadczenia wiem że takie akcje są po prostu niewykonywalne technicznie.Innymi słowy po prostu nie starczy ci sił na 10min darcia paszczy :lol:
No more can they keep us in, listen DAMN IT, we will win

Stranger
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 346
Rejestracja: pn maja 26, 2003 6:43 pm
Skąd: Piaseczno

Re: Akcja "Maiden! klap klap klap Maiden!" pt. 2

Postautor: Stranger » ndz kwie 17, 2005 5:37 pm

po prostu nie można sie dać terroryzować tym którzy będą gadać już przestańcie itd.
To po prostu olejcie takie osoby. Kurde to jest koncert metalowy.

Ulotki rzecz OK, ale pamietajcie ze to jak to wszystko wyjdzie zalezy tylko od determinacji fanow.


Wróć do „29/05/2005 - Eddie Rips Up Mystic Festival - Chorzów @ Stadion Śląski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości