Fatum

Dyskusje o innych zespołach i albumach

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

syla
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 6
Rejestracja: czw lut 03, 2005 1:49 pm
Skąd: Centrum

Re: Fatum

Postautor: syla » śr lut 16, 2005 1:02 am

Czy wie ktoś może coś na temat nowej płyty Fatum? I czy można gdzieś dorwać stare teledyski? :roll:
666 the Number of the Beast

Awatar użytkownika
YMCA
-#Prowler
-#Prowler
Posty: 3
Rejestracja: pt lut 11, 2005 9:30 am
Skąd: wa-wa

Re: Fatum

Postautor: YMCA » śr lut 16, 2005 12:23 pm

Czy wie ktoś może coś na temat nowej płyty Fatum? I czy można gdzieś dorwać stare teledyski? :roll:
ze źródła zbliżonego do dobrze poinformowanego ;) wiem iż optymistyczna wersja zakłada że nowa płyta będzie już w kwietniu ... czyli pewnie w maju :)

co do teledysków... zalegają gdzieś w przepastnych magazynach telewizji polskiej
wiem że były już czynione próby ich wydostania ... narazie bezowocne
może kiedyś się uda (ach ta biurokracja)

wszystkim niepocieszonym pragnę jednak zakomunikować iż niebawem na stronie pojawią się dotąd nie publikowane fotografie zespołu z DAAAWNYCH czasów :)

pozdrawiam
:rocx

Młody
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 7
Rejestracja: wt lut 08, 2005 1:09 am
Skąd: Polska centralna

Re: Fatum

Postautor: Młody » śr lut 16, 2005 8:46 pm

Ja odnosnie nowej płyty, a może ktos ma nowe kawałki w mp3? mozna je gdzies sciągnąc? i czy wznowienie demon-a tez bedzie? :rocx
Każdego dnia, o życie grasz, ale w tej grze jesteś bez szans...

Awatar użytkownika
chmielu
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 84
Rejestracja: ndz lut 01, 2004 12:14 am
Skąd: Aleksandrów Łódzki

Re: Fatum

Postautor: chmielu » śr lut 16, 2005 8:56 pm

Ja odnosnie nowej płyty, a może ktos ma nowe kawałki w mp3? mozna je gdzies sciągnąc? i czy wznowienie demon-a tez bedzie? :rocx
Cześć! Co ty młody!? Nowe kawałki już na mp3? zaczekaj na płyte ! A tymczasem można usłyszeć sporo nowego na koncertach. A co do Demona to na bank będzie reedycja (termin jeszcze nie jest znany). Widzę że jesteś z Polski centralnej, możesz napisać z którego miasta? Na koncerty organizujemy transport zbiorowy, zawsze można zorganizować jedno miejsce,daj znać .
Pozdrawiam
:beer

metalowiec
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 24
Rejestracja: czw lut 03, 2005 2:11 pm
Skąd: Zgierz

Re: Fatum

Postautor: metalowiec » sob lut 19, 2005 12:15 pm

Fajnie by było jakby Fatum zagrało razem z Turbo, tylko kto przed kim? no chyba jednak Fatum grało by pierwsze. Turbo wydało ostatnio fajna płytke, naprawde jest dobra. Ciągle czekam na nową produkcje Fatum. Co sądzicie o tym pomysle wspólnego koncertu? To moje dwie ulubione polskie kapele, chciałby by zagrali jeden koncert, to takie marzenie.
:roll:
Give me Piece of Mind!!!

metalowiec
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 24
Rejestracja: czw lut 03, 2005 2:11 pm
Skąd: Zgierz

Re: Fatum

Postautor: metalowiec » sob lut 19, 2005 12:24 pm


Jeżeli macie jakieś namiary na ludzi z którymi można na ten temat poważnie porozmawiać ... bardzo bym prosił :)

jeszcze raz wielkie dzięki :rocx
I co ymca? udało się coś ustalić z tymi forami? aha i kiedy nowa płyta Fatum ??? Chodzą pogłoski że na wiosne, czy to prawda?
Give me Piece of Mind!!!

Młody
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 7
Rejestracja: wt lut 08, 2005 1:09 am
Skąd: Polska centralna

Re: Fatum

Postautor: Młody » ndz lut 20, 2005 7:11 pm

Ja odnosnie nowej płyty, a może ktos ma nowe kawałki w mp3? mozna je gdzies sciągnąc? i czy wznowienie demon-a tez bedzie? :rocx
Cześć! Co ty młody!? Nowe kawałki już na mp3? zaczekaj na płyte ! A tymczasem można usłyszeć sporo nowego na koncertach. A co do Demona to na bank będzie reedycja (termin jeszcze nie jest znany). Widzę że jesteś z Polski centralnej, możesz napisać z którego miasta? Na koncerty organizujemy transport zbiorowy, zawsze można zorganizować jedno miejsce,daj znać .
Pozdrawiam
:beer
No dobra, tak spytałem, czekam na cd-ka. zamówiłem sobie limitowaną Mańke. Ciekawe ile zostało sprzedanych?25 zeta to nie majątek a biorąc pod uwage za ile się sprzedają płytki Fatum na alegro, to śmiech cena. :roll:
Każdego dnia, o życie grasz, ale w tej grze jesteś bez szans...

gracz
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 5
Rejestracja: wt lut 08, 2005 4:17 pm

Re: Fatum

Postautor: gracz » ndz lut 20, 2005 7:20 pm

Trafiłem na to forum poprzez strone fatum.pl i troche się rozejrzałem, posłuchałem sobie maiden'ów i uważam że to extra kapelka. Ale tak, mam pytanie chyba do admina fatum.pl, co to jest za facet który jest na zdjęciach na oficjalnej?chodzi o tego blondaska z krótkimi włosami. Jest na paru fotkach a na oficjalnej nie ma o nim słowa, no chyba że ja nie dowidze. Widać że gość pogrywa z fatum i chciałbym wiedzieć kto to?
pozdro

Awatar użytkownika
chmielu
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 84
Rejestracja: ndz lut 01, 2004 12:14 am
Skąd: Aleksandrów Łódzki

Re: Fatum

Postautor: chmielu » ndz lut 20, 2005 7:28 pm

Trafiłem na to forum poprzez strone fatum.pl i troche się rozejrzałem, posłuchałem sobie maiden'ów i uważam że to extra kapelka. Ale tak, mam pytanie chyba do admina fatum.pl, co to jest za facet który jest na zdjęciach na oficjalnej?chodzi o tego blondaska z krótkimi włosami. Jest na paru fotkach a na oficjalnej nie ma o nim słowa, no chyba że ja nie dowidze. Widać że gość pogrywa z fatum i chciałbym wiedzieć kto to?
pozdro
+
Cześć! Musisz częściej zaglądać na strone Fan Klubu. Tu masz linke, możesz sobie poczytać o tym tajemniczym gitarzyście:
http://www.fanklub-fatum.senet.pl/rafal.htm
Pozdrawiam :beer

Awatar użytkownika
Mati(Vixen)
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 9
Rejestracja: czw lut 03, 2005 7:33 pm

Re: Fatum

Postautor: Mati(Vixen) » pn lut 21, 2005 8:30 am

Witam,
Ja tak troszke off topic.... Na stronie Progresji pojawily sie fotki z koncertu :D Calkiem przyjemne :) Zapraszam do ogladania :)
Pozdroofki!!

metalowiec
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 24
Rejestracja: czw lut 03, 2005 2:11 pm
Skąd: Zgierz

Re: Fatum

Postautor: metalowiec » śr lut 23, 2005 1:09 am

Fotki spoko! W Progresji w zgodzie z tym co napisane jest na stronie fanklubu są naprawde zajebiste tosty i dobre piwko a nad barem wisi szalik Iron Maiden :rocx
Give me Piece of Mind!!!

Awatar użytkownika
chmielu
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 84
Rejestracja: ndz lut 01, 2004 12:14 am
Skąd: Aleksandrów Łódzki

Re: Fatum

Postautor: chmielu » śr lut 23, 2005 11:32 pm

Witam
Rzeczywiście klub Progresja to przyjazny lokal dla ludzi lubiących Iron Maiden. Na jedmnej ze ścian wisi wypalony w drzewie Eddy z Fear of the Dark. Troche się ktoś napracował przy tym. Spokojnie można polecić ten klub każdemu kto słucha dobrej muzyki, przez głośniki (wtedy gdy nikt nie gra) sączy się metal (jak byłem ostatnio, przed koncertem Fatum to dało się słyszeć płytke Tyr zespołu Black Sabbath). Są plany by Fatum powtórzyło koncert w Progresji na wiosnę - lato tego roku, będzie super.
Pozdrawiam :beer

gracz
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 5
Rejestracja: wt lut 08, 2005 4:17 pm

Re: Fatum

Postautor: gracz » sob lut 26, 2005 9:39 pm

Proponuje by każdy wypowiedział się jakie nagranie Fatum najlepiej mu się podoba ? Ja pierwszy:
1.Błaganie
2.Mania Szybkości ( za odlotowy wokal i porywającą solówkę)
3.Demon

To są trzy ulubione ale nie słyszałem jeszcze nowych numerów.
Czy ktoś to podsumował? jak nie to ja to zrobie. Jadę na koncert do rawy, akurat tam będę w okolicy, superowo, tylko o której ten koncert bo nie ma żadnej informacji.
pozdro

Under Jolly Roger
-#Invader
-#Invader
Posty: 220
Rejestracja: pt lut 04, 2005 9:52 pm

Re: Fatum

Postautor: Under Jolly Roger » sob lut 26, 2005 9:56 pm

Nie chciałem zakładać nowego topic-u a mam małe pytanie. Tez chodzi o polski stary heavy. Co sie stało z Voo Doo ?? Jeszcze zyją czy sie rozpadli?? Mam tylko płytke Voo Doo "heavy metal".(87r.) Sa inne?? pozdro

metalowiec
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 24
Rejestracja: czw lut 03, 2005 2:11 pm
Skąd: Zgierz

Re: Fatum

Postautor: metalowiec » pn lut 28, 2005 9:39 pm

Nie chciałem zakładać nowego topic-u a mam małe pytanie. Tez chodzi o polski stary heavy. Co sie stało z Voo Doo ?? Jeszcze zyją czy sie rozpadli?? Mam tylko płytke Voo Doo "heavy metal".(87r.) Sa inne?? pozdro
Spoko kapela,mozna gdzieś zaciągnąć mp3? Bo chyba z płytkami cieniutko?A ja za 3 tygodnie będę miał "Manie szybkośći"!!! Już się nie moge doczekać.
pozdro :rocx
Give me Piece of Mind!!!

Under Jolly Roger
-#Invader
-#Invader
Posty: 220
Rejestracja: pt lut 04, 2005 9:52 pm

Re: Fatum

Postautor: Under Jolly Roger » pn lut 28, 2005 9:42 pm

Co do mp3 to nie wiem. Ja mam ten album (Voo Doo- heavy metal) na czarnej płycie ale jakosć jest dość dobra, da sie słuchać. :solo

metalowiec
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 24
Rejestracja: czw lut 03, 2005 2:11 pm
Skąd: Zgierz

Re: Fatum

Postautor: metalowiec » śr mar 02, 2005 11:05 am

Co do mp3 to nie wiem. Ja mam ten album (Voo Doo- heavy metal) na czarnej płycie ale jakosć jest dość dobra, da sie słuchać. :solo
A co sądzisz o Fatum? Słyszałęś coś z ich repertuaru? A może mały rip płytki VooDoo do mp3?
Pozdro :rocx
Give me Piece of Mind!!!

gracz
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 5
Rejestracja: wt lut 08, 2005 4:17 pm

Re: Fatum

Postautor: gracz » śr mar 02, 2005 3:09 pm

Obiecałem i policzyłem głosy oddane na ulubione Fatum:
1. Mania Szybkośći - 9
2. Demon - 8
3. Błaganie - 6
4. E-77 - 5
5. Bezlitosne Fatum - 5
6. Deszczowa Piosenka - 4
7. Moja Modlitwa - 3
8. Frajer - 2
9. Krew - 1
10. Jesień - 1

Tak głosowano. Kiedyś na stronie fanklubu było coś w rodzaju głosowania na ulubiony kawałek FAtum, i chyba wyniki były podobne.
Manie Szybkości zamówiłem, czekam na Demona !!!
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
chmielu
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 84
Rejestracja: ndz lut 01, 2004 12:14 am
Skąd: Aleksandrów Łódzki

Re: Fatum

Postautor: chmielu » pt mar 04, 2005 11:33 am

Obiecałem i policzyłem głosy oddane na ulubione Fatum:
1. Mania Szybkośći - 9
2. Demon - 8
3. Błaganie - 6
4. E-77 - 5
5. Bezlitosne Fatum - 5
6. Deszczowa Piosenka - 4
7. Moja Modlitwa - 3
8. Frajer - 2
9. Krew - 1
10. Jesień - 1

Tak głosowano. Kiedyś na stronie fanklubu było coś w rodzaju głosowania na ulubiony kawałek FAtum, i chyba wyniki były podobne.
Manie Szybkości zamówiłem, czekam na Demona !!!
Pozdrawiam
Rzeczywiście, na stronie FC Fatum wyniki były bardzo podobne, wygrała "Mania Szybkości". Co do reedycji to oficjalnie wiadomo że w sprzedaży znajdzie się od 20 marca 2005. Dla klubowiczów specjalna oferta, zapraszam na e-mail
Pozdrawiam :beer

metalowiec
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 24
Rejestracja: czw lut 03, 2005 2:11 pm
Skąd: Zgierz

Re: Fatum

Postautor: metalowiec » pt mar 04, 2005 11:43 am

Co do reedycji to oficjalnie wiadomo że w sprzedaży znajdzie się od 20 marca 2005. Dla klubowiczów specjalna oferta, zapraszam na e-mail
Pozdrawiam :beer
A jakaż to specjalna oferta? cd-ek gratis? a tak poważnie to o co chodzi?może będzie redycja demona? coś nowego będzie na reedycji mańki, jakiś nowy numer lub teledysk?
:guns
Give me Piece of Mind!!!


Wróć do „Zespoły i Albumy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: johnny_o i 3 gości