The Writing on the Wall - opinie

Wszystko na temat nowej płyty.

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Jak oceniasz nowy utwór Iron Maiden

10
7
14%
9
6
12%
8
11
22%
7
8
16%
6
5
10%
5
5
10%
4
3
6%
3
1
2%
2
3
6%
1
2
4%
0
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 51

Deleted User 1499

Re: Czekamy do 15 lipca?

Postautor: Deleted User 1499 » czw lip 15, 2021 1:17 pm

... a po godzinie zero zaczną się narzekania: że słabe, że to nie to, co Maiden z lat 80-tych, że nic nowego, że wszystko już było... Chciałbym się mylić.
To mnie najbardziej dziwi. Ten zespół od 30 lat nie nagrywa tego co w latach 80-tych a przy każdym albumie są jakieś naiwne nadzieje.
Przecież pokazali że nie mają pomysłu na rockery z tamtych lat i lepiej się czują w tym swoim,, progresywnyn" klimacie.

Ja oczekuje płyty pomiędzy Book Of Souls a A Matter... Na powtórkę BNW nie ma co liczyć bo tam był powrót, powiew świeżości i to czuć do dzisiaj, natomiast pozostałe płyty uważam za najlepsze po 2001 roku i tego poziomu oczekuje.

Ten kto oczekuje powrotu do lat 80 niech se odpuści ten album bo żal czytać te jęczenie.

Awatar użytkownika
mic7
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5414
Rejestracja: czw sie 25, 2011 12:53 pm
Skąd: Warszawa

Re: Czekamy do 15 lipca?

Postautor: mic7 » czw lip 15, 2021 1:18 pm

Oczekiwanie na forum...A nuż ktoś wrzuci nowy numer wcześniej :PPP

Awatar użytkownika
sajki
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2267
Rejestracja: pt sie 14, 2015 9:01 am

Re: Czekamy do 15 lipca?

Postautor: sajki » czw lip 15, 2021 1:30 pm

Powrotu do lat 80 nie oczekuję, bo wiem że nie ma na to szans. Chciałbym po prostu jakieś zmiany, jak to bywało w przeszłości (7 syn- No prayer albo fear- x factor). Trzy ostatnie płyty są bardzo do siebie podobne, brzmią praktycznie tak samo, struktura kompozycji ta sama, itp, itd.

Awatar użytkownika
vyrus
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3256
Rejestracja: śr gru 20, 2006 4:08 pm
Skąd: Bydgoszcz

Re: Czekamy do 15 lipca?

Postautor: vyrus » czw lip 15, 2021 1:33 pm

Ja jedyne czego oczekuję to koniec wysokich partii Dickinsona. To wycie jest męczące. Niech się chłop ograniczy do niskich partii w stylu solowych albumów i będzie git.
Przysługa, jaką pieniądz daje społeczeństwu, jest niezależna od jego ilości.

Deleted User 1499

Re: Czekamy do 15 lipca?

Postautor: Deleted User 1499 » czw lip 15, 2021 1:40 pm

Ja jedyne czego oczekuję to koniec wysokich partii Dickinsona. To wycie jest męczące. Niech się chłop ograniczy do niskich partii w stylu solowych albumów i będzie git.
To fakt bo jak w studio to jeszcze jakoś wychodzi tak na live przeciętnie.
Powrotu do lat 80 nie oczekuję, bo wiem że nie ma na to szans. Chciałbym po prostu jakieś zmiany, jak to bywało w przeszłości (7 syn- No prayer albo fear- x factor). Trzy ostatnie płyty są bardzo do siebie podobne, brzmią praktycznie tak samo, struktura kompozycji ta sama, itp, itd.
Pomijając 7sob który jest z lat 80, wymieniłeś dwie płyty które jedna jest uważana za jedną z najgorszych(no prayer) a druga została docieniona po 20 latach także nie ma złotego środka.
Zmienili formułę grania na trasie z A Matter to ludzie chcieli klasyki, grali same klasyki na Early Days to skandowali Darka.
Może właśnie po takich akcjach doszli do wniosku że to co obecnie oferują ma największe grono odbiorców i stąd takie układy setu.
Bo to że utwory zaczynają brzmieć podobnie jest efektem zamknięcia się w jednym stylu który jest już mimo wszystko wyczerpany a że ich styl jest rozpoznawalny i specificzny to ciężko tu o jakieś nowinki.
Ostatnio zmieniony czw lip 15, 2021 1:47 pm przez Deleted User 1499, łącznie zmieniany 1 raz.

Zakkahletz
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6550
Rejestracja: sob sie 28, 2010 7:43 pm
Skąd: na północ (od W-wy)

Re: Czekamy do 15 lipca?

Postautor: Zakkahletz » czw lip 15, 2021 1:45 pm

Dla mnie wycie Bruce'a już dawno jest męczące i w nagraniach, i live.

Awatar użytkownika
mad
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2554
Rejestracja: sob sty 10, 2015 8:46 pm

Re: Czekamy do 15 lipca?

Postautor: mad » czw lip 15, 2021 2:00 pm

... a po godzinie zero zaczną się narzekania: że słabe, że to nie to, co Maiden z lat 80-tych, że nic nowego, że wszystko już było... Chciałbym się mylić.
To mnie najbardziej dziwi. Ten zespół od 30 lat nie nagrywa tego co w latach 80-tych a przy każdym albumie są jakieś naiwne nadzieje.
Przecież pokazali że nie mają pomysłu na rockery z tamtych lat i lepiej się czują w tym swoim,, progresywnyn" klimacie.

Ja oczekuje płyty pomiędzy Book Of Souls a A Matter... Na powtórkę BNW nie ma co liczyć bo tam był powrót, powiew świeżości i to czuć do dzisiaj, natomiast pozostałe płyty uważam za najlepsze po 2001 roku i tego poziomu oczekuje.

Ten kto oczekuje powrotu do lat 80 niech se odpuści ten album bo żal czytać te jęczenie.
Podpisuję się wszystkimi możliwymi kończynami.

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9526
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Czekamy do 15 lipca?

Postautor: Budziol » czw lip 15, 2021 2:08 pm

Dzis tylko singiel, a oo nim szalu sie nie spodziewam majac w oamiec choćby Eldorado ;)
Ale i tak czekam niecierpliwie plus na garsc newsów odnośnie nowej płyty. 5h :)

Awatar użytkownika
sajki
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2267
Rejestracja: pt sie 14, 2015 9:01 am

Re: Czekamy do 15 lipca?

Postautor: sajki » czw lip 15, 2021 2:10 pm

Ja jedyne czego oczekuję to koniec wysokich partii Dickinsona. To wycie jest męczące. Niech się chłop ograniczy do niskich partii w stylu solowych albumów i będzie git.
To fakt bo jak w studio to jeszcze jakoś wychodzi tak na live przeciętnie.
Powrotu do lat 80 nie oczekuję, bo wiem że nie ma na to szans. Chciałbym po prostu jakieś zmiany, jak to bywało w przeszłości (7 syn- No prayer albo fear- x factor). Trzy ostatnie płyty są bardzo do siebie podobne, brzmią praktycznie tak samo, struktura kompozycji ta sama, itp, itd.
Pomijając 7sob który jest z lat 80, wymieniłeś dwie płyty które jedna jest uważana za jedną z najgorszych(no prayer) a druga została docieniona po 20 latach także nie ma złotego środka.
Zmienili formułę grania na trasie z A Matter to ludzie chcieli klasyki, grali same klasyki na Early Days to skandowali Darka.
Może właśnie po takich akcjach doszli do wniosku że to co obecnie oferują ma największe grono odbiorców i stąd takie układy setu.
Bo to że utwory zaczynają brzmieć podobnie jest efektem zamknięcia się w jednym stylu który jest już mimo wszystko wyczerpany a że ich styl jest rozpoznawalny i specificzny to ciężko tu o jakieś nowinki.
Chodzi mi o to, że ci, którym pasuje styl obrany po DoD (ty) dostali w ostatnich kilkunastu latach trzy płyty, które im się podobają. Ci, którym ten styl nie pasuje (ja) , dostali trzy płyty, które im się nie podobają. Chciałbym teraz zmian, dla tych fanów, którzy nie są zadowoleni z ostatnich albumów.
Chodzą ploty, że nówka może być kontynuacją 7 syna. To też mogłoby być ciekawe- jakiś monumentalny koncept album.

Awatar użytkownika
Mikojaski
-#Clairvoyant
-#Clairvoyant
Posty: 1164
Rejestracja: ndz paź 02, 2011 3:55 pm
Skąd: Gdańsk

Re: Czekamy do 15 lipca?

Postautor: Mikojaski » czw lip 15, 2021 3:00 pm

Ta grafika nie jest okładką płyty , bez obaw. :wink:
Nawet szkoda, mogłaby być w podobnym klimacie
While you sleep in earthly delight, Someone's flesh is rotting tonight

Deleted User 4783

Re: Czekamy do 15 lipca?

Postautor: Deleted User 4783 » czw lip 15, 2021 3:23 pm

Ja liczę, że po takiej bądź co bądź ciekawej, ale krótkiej kampanii reklamowej nowego albumu muszą mieć coś, co nas dzisiaj wbije w fotel. Ale z drugiej strony podchodzę do tego na luzie, żeby sobie nie psuć zabawy

Awatar użytkownika
Saimon1995
-#Lord of light
-#Lord of light
Posty: 7518
Rejestracja: wt cze 18, 2013 2:37 pm
Skąd: Będzin

Re: Czekamy do 15 lipca?

Postautor: Saimon1995 » czw lip 15, 2021 3:27 pm

W sumie bardziej czekam na info dotyczące nowego albumu niż na sam singiel, bo - patrząc na ostatnie płyty - szału nie było. Ale niewątpliwie chciałbym, żeby była już 19.

guild_bass
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 7
Rejestracja: ndz cze 01, 2014 7:06 pm

Re: Czekamy do 15 lipca?

Postautor: guild_bass » czw lip 15, 2021 3:29 pm

Dawno się tutaj nie odzywałem, szczerze mówiąc to wcale, ale często wpadam i obserwuje newsy. Zauważyłem, że sporo osób narzeka na chłopaków
itd. . Wokal Bruce'a na pewno się zmienił, ale pamiętam występy jeszcze z 84 na Torwarze i wcale nie było różowo. Nagłośnienie było po prostu choj.....
a Bruce czasami musiał naprawdę momentami bawić się w rockowego eminema bo chłopaki jechali w nienaturalnym tempie. Wszyscy wiemy, że era z lat 80 jest prawdopodobnie nie do powtórzenia, mam nadzieje, że się mylę, ale to mało prawdopodobne. Jednak bądźmy wyrozumiali -chłopaki mają swoje lata , gust muzyczny też im się zmienia, ale najważniejsze, że dalej są sobą i każda kolejna produkcja to zawsze maiden na 100%

Dzisiaj pewnie zobaczymy singiel, może trochę więcej informacji o nowej płycie.

Dodam, tylko że ostatnie nagranie Bruca z Royal Concert Hall, raczej nie ma nic wspólnego z nowym wydarzeniem. Zapowiedz, tam nagrana jest przypadkowa, ponieważ ma on tam wystąpić ze swoimi wykładami, a ludzie już wymyślają niestworzone historie, że może jakiś kameralny koncercik itd.

ps : lata wczesniej mialem tutaj zalozone konto - pamietam chyba jeszcze nazwe uzytkownika i fajnie by bylo je odzyskac .Do kogo sie odezwac w tej sprawie ?

Awatar użytkownika
beaviso
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1566
Rejestracja: pn mar 31, 2003 4:15 pm
Skąd: Gdańsk

Re: Czekamy do 15 lipca?

Postautor: beaviso » czw lip 15, 2021 3:59 pm

Jeden z komentarzy pod wydarzeniem na YT:
15/7/2021 Announcement: Steve Harris has transitioned and will henceforth be known as Stephanie Harris

:lol:

M.

Siwy
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3363
Rejestracja: sob cze 14, 2003 9:36 am
Skąd: już nie Warszawa

Re: Czekamy do 15 lipca?

Postautor: Siwy » czw lip 15, 2021 5:18 pm

Jeden z komentarzy pod wydarzeniem na YT:
15/7/2021 Announcement: Steve Harris has transitioned and will henceforth be known as Stephanie Harris

:lol:

M.
czy to by znaczyło, że głównym daniem na uczcie Baltazara będzie kiełbaska tudzież parówka?

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6533
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Czekamy do 15 lipca?

Postautor: Pierre Dolinski » czw lip 15, 2021 5:22 pm

Mówisz o Drobisiach?

Obrazek
nie będę bił się z gównem

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9526
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: Czekamy do 15 lipca?

Postautor: Budziol » czw lip 15, 2021 6:25 pm

35 min...

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6533
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: Czekamy do 15 lipca?

Postautor: Pierre Dolinski » czw lip 15, 2021 6:29 pm

Za 33 minuty dowiemy się, że ktoś zjadł paróweczki Barry'ego Kent'a. :mrgreen:
nie będę bił się z gównem

Awatar użytkownika
mad
-#Weekend Warrior
-#Weekend Warrior
Posty: 2554
Rejestracja: sob sty 10, 2015 8:46 pm

Re: Czekamy do 15 lipca?

Postautor: mad » czw lip 15, 2021 6:49 pm

Odliczanie?

Awatar użytkownika
MaidenFan
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4550
Rejestracja: śr cze 09, 2010 8:04 pm
Skąd: Rzeszów

Re: Czekamy do 15 lipca?

Postautor: MaidenFan » czw lip 15, 2021 6:50 pm



Wróć do „Senjutsu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości