Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Tu dyskutujemy tylko o Iron Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Iron Man
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 30
Rejestracja: czw lip 08, 2004 11:35 am
Skąd: z East Endu (to żart)

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Iron Man » ndz sie 08, 2004 10:06 pm

Ja, proszę Państwa miałem kiedyś sen z IM. To było pare dni przed Mystic Fest (na którym oczywiście byłem). To było coś w stylu koszmaru, bo śniło mi się, ze spóźniłem się z tatą na koncert Ironów, bo jak przyszliśmy to oni już grali. Ale to nie działo się w hali tylko na jakiejś małej sceniew jakimś parku (nie wiem nawet w jakim mieście to było). Jak weszliśmy akurat grali "The Evil That Men Do". No i po kilku sekundach granie obudziłem się. Ale od tego czasu codziennie puszczałem sobie kilka razy ten kawałek, bo myślałem, że może to jest to, co mnie czeka w przyszłości (czyli "TETMD" na Mysticu). Ale okazało się, że to nie był proroczy sen... :lol: Ale tylko raz miałem z Nimi sen 8)
Woe to you, On Earth and Sea...znacie dalej :)

Awatar użytkownika
Natalia
-#Invader
-#Invader
Posty: 179
Rejestracja: śr cze 04, 2003 11:28 pm

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Natalia » pn sie 09, 2004 10:15 am

Wczoraj śniło mi sie, że miał być koncert Maiden, weszłam do pustej hali, stanęłam przy barierce, ustawilam się na oko na przeciw Janick'a, spojrzałam na zegarek i okazało się, że jest dopiero 13, więc postanowiłam wyjść z hali(!!) i kiedy wróciłam o 15 nie chcieli mnie wpuścić :p

Kolba
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 6
Rejestracja: ndz sie 08, 2004 4:43 pm
Skąd: Chorzow

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Kolba » pt sie 13, 2004 6:46 pm

Mi sie raz snil straszny koszmar :shock: Byłem na koncercie IM, wszyscy sie swietie bawia, az tu nagle cala scenografia sie zawalila na nich. :shock:

Iron Man
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 30
Rejestracja: czw lip 08, 2004 11:35 am
Skąd: z East Endu (to żart)

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Iron Man » pt sie 13, 2004 10:00 pm

Mi sie raz snil straszny koszmar :shock: Byłem na koncercie IM, wszyscy sie swietie bawia, az tu nagle cala scenografia sie zawalila na nich. :shock:
Oja, to straszny koszmar :( Mam nadzieję, że to NIE BYŁ proroczy sen :shock:
Woe to you, On Earth and Sea...znacie dalej :)

Awatar użytkownika
Kibic_GKS-u
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 20
Rejestracja: pn wrz 08, 2003 3:17 pm
Skąd: Gdańsk

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Kibic_GKS-u » ndz sie 15, 2004 2:50 am

A kiedyś miałam sen że.....chodzę z Janickiem! :lol: Nie wiem skąd mi się to wzięło, naprawdę!!! Przeprowadzali z nami wywiad i pytali się o nasz związek :wink: Niektóre sny mam dziwne...
Każdy ma jakieś marzenia ;). A tak na marginesie jak Wam sie żyło :)??

Ja tam jakos nie moge trafić na sen z Ironami, codzień ich słucham, i w dzien i przed snem i jakos nic nie daje ... cos nie tam z moją psychiką ;).

pozdro
GKS Wybrzeże Gdańsk is my only love forever !! IRON MAIDEN is the best !!

A.S.F.A
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 38
Rejestracja: wt lip 27, 2004 9:00 pm

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: A.S.F.A » wt sie 17, 2004 11:04 am

A kiedyś miałam sen że.....chodzę z Janickiem! :lol: Nie wiem skąd mi się to wzięło, naprawdę!!! Przeprowadzali z nami wywiad i pytali się o nasz związek :wink: Niektóre sny mam dziwne...
Każdy ma jakieś marzenia ;). A tak na marginesie jak Wam sie żyło :)??

Ja tam jakos nie moge trafić na sen z Ironami, codzień ich słucham, i w dzien i przed snem i jakos nic nie daje ... cos nie tam z moją psychiką ;).

pozdro
Niestety nie pamiętam jak mi się układało z Janem ale jak przeprowadzali z nami ten wywiad ( a wyglądało to raczej na konferencję prasową ) to zadawali jakieś pytania, ktore niespecjalnie nam się podobały bo uważliśmy że zbyt godzą w naszą prywatność :lol: :wink: A tak na marginesie, to w życiu nie przypuszczałabym że będę mieć kiedykolwiek sen o takiej tematyce z Janickiem w roli głównej.... :lol:
Adrian Smith's Female Admirer

lars_u

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: lars_u » śr sie 18, 2004 11:29 am

A co do snow to sniło mi sie dawno temu ze ide sobie po Krakowskiej ulicy spotykam Davea i Janicka . zaraz chaiłem do nich podbiec i wziąc autografy ale nie mialem kartki ani nic . wiec podszedlem do nich prtzywitalem sie i zapytalem czy poswieca mi pare minut . Wtedy Dave swoim pieknym usmiechem sie usmiechnał i powiedział po polsku że jasne ! Kupiliśmy piwo w sklepie i poszlismy na planty wypic piwo . Siewdzimy na pantach i wtedy Janik powiedzial ze ma zamiar odejść z Maidenów . Ja pytam czemu a on odpowiada że już wystarczająco dużo osiagnał w życiu i chce odejść na emeryture . Dave powiedzial ze szukaja nowego gitarzysty . Powiedzialem ze ja mam swoj zepso prawda i ze ja troche podgrywam na gitarze . Dave powiedzial "ŚWIETNIE! POUCZE CIE TROCHE GRY !" Nagle znalazłem się w jakieś sali . W której było w cholere gitar elektruycznych z 80 jak nie wiecej róznego rodzaju , Fendery , gibsony i inne . Wzmacniaczy i efektow jak w hurtowni ! I w pewnym momencie Dave podchodzi do meni ze swoim CZarno białym FENDERKIEM z jasnym gryfem i cekinowata białą podstrunnicą ( Z tym samym co Dave mial go na Rock in rio ) i powiedział : " ZAGRAJ SOLO "SIGN OFTHE CROSS ." " JA?!!" sie zapytałem a Dave z uśmiechem " PRZECIEZ MASZ ZOSTAC NOWYM GITARZYSTOM MAIDEN"
Dave zaczął grac swoje solo :solo a ja stanołem jak wryty widzac na żywo mistrza w akcji jecsze sam na sam ! i zaraz zaczał grać podkład do mojego sola . A ja jak nigdy zapieprzam palcami po gryfie sam jestem zdziwiony jak ja to robie ale gram dalej . Dave sie usmiecha i gra dalej . Po solówce mówie " TO jakas zaczarowana gitara ! W zyciu tak nei umaiłem grać !" Odparł : " OTO TWÓJ TALENT . MUSISZ PO NIEGO SIEGNĄC A TWOJ ZESPÓŁ STANIE SIĘ NAJSŁAWNIEJSZY NA ŚWIECIE . NIE ZMARNUJ SZANSY " TO zabrzmiało jak wrózba . Usmiechnałem się i spytałem " Jestem przyjęty ?" Dave " NIE ! WRACAJ DO SWOJEGO ZESPOŁU . DĄŻ DO CELU . MAIDEN JUZ OSIĄGNĘŁO WSYZTKO . KOLEJ NA CIEBIE ! "

I sie obudziłem !

Cowy na to ??!!!!!!

Zarąbisty sen, ale myślę, że Ironi narazie nie zamierzają mówić "Maiden już wszystko osiągło, kolej na was". Jeszcze nie teraz.

Awatar użytkownika
Natalia
-#Invader
-#Invader
Posty: 179
Rejestracja: śr cze 04, 2003 11:28 pm

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Natalia » śr sie 18, 2004 11:44 am



Zarąbisty sen, ale myślę, że Ironi narazie nie zamierzają mówić "Maiden już wszystko osiągło, kolej na was". Jeszcze nie teraz.
Na 100% nie powiedzą 'osiągło' ;)

S1MON
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5213
Rejestracja: pt sie 20, 2004 11:12 pm
Skąd: South Park

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: S1MON » śr gru 22, 2004 4:25 pm

Dopiero teraz cos ten topic zauważyłem :) ... Ja w 2003 - lato, po gigu w Katach...Śniło mi się, że byłem na jakimś następnym juz koncercie. Rano wstałem cały happy, że taki fajny sen miałem , a pare godzin później szłyszę w Rock radiu (R.I.P :( ), że Maiden 7.11.03 kolejny raz w Polsce...proroczy sen :)

Awatar użytkownika
Nakard
-#Charlotte
-#Charlotte
Posty: 19
Rejestracja: pt gru 24, 2004 4:05 pm
Skąd: Lwówek Śląski

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Nakard » sob gru 25, 2004 4:18 pm

ja nie miewam snow z Ironami w roli glownej... tylko ciagle jakas kobiete widze ta sama od jakiegos pol roku... choc watpie aby to byla Ta zelazna dziewica hehe ;-)

El Dorado

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: El Dorado » sob gru 25, 2004 4:30 pm

Mi sie raz snil straszny koszmar :shock: Byłem na koncercie IM, wszyscy sie swietie bawia, az tu nagle cala scenografia sie zawalila na nich. :shock:
o k... tez miałem taki sen kilka dni temu.. i nikt im nei pomagał!! tylko ja poleciałem i odgarniałem gruzy!!

Awatar użytkownika
KILLER
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 75
Rejestracja: wt gru 07, 2004 12:48 pm
Skąd: Łódź

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: KILLER » sob gru 25, 2004 6:00 pm

A mnie to sie kiedys sniło ze przychodzi do mnie Dickinson a potem Eddie ten z DoD i zabija Bruce'a ...chlip ..SMUTNE
Who am I ??? I am KILLER :twisted:

SzarA
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 33
Rejestracja: pt gru 24, 2004 3:32 pm
Skąd: Lublin

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: SzarA » ndz gru 26, 2004 12:31 pm

Śniło mi się kiedyś , że Ironi grali koncet w jakiejś stodole na wsi .Było kilka osób na tym "koncercie" , no i oczywiście ja , a potem chłopaki porozdawali wszystkim swój sprzęt . Ja dostałam bass Steve'a (ten z godłem West Ham) :D
Heavy Metal Is The Law...

Awatar użytkownika
sobota
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 494
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 7:41 pm

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: sobota » pn gru 27, 2004 1:02 pm

ja ostatnio kilka snów z Ironami mialem, a jeden mi sie dzisiaj przyśnił, maksymalnie pokopany...
Otóż okazało się że Dziewica wydała nową płytę, ale były na niej tylko ballady, okładki nie pamiętam, wiem tylko że dużo ognia na niej było. No to pojechaliśmy na koncert z kumplami, miał byc w Polsce, ale w jakimś małym klubie. Przychodzimy a tam scena o wielkości mojego kibla, a przed sceną jeden dywanik. Koleś z tego klubu kazał nam siaść na dywaniku i słuchać. Maideni wyszli, ale ze składu był tylko Bruce i Steve, poza nimi jacys kolesie co wyglądali jakby disco polo grali. Zaczeli grac te kawałki z nowej płyty, a potem Bruce powiedzial ze teraz będzie The Number Of The Beast i wyszedł Murray i cała scena zaczęła się palić, a jak Dave zaczynał solo to zapaliły się jego włosy :) no i sie skończyło...
Głupie, ale słyszałem nowe utwory IM i to na żywo :D

miki
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4867
Rejestracja: sob paź 04, 2003 1:41 pm
Skąd: katowice

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: miki » śr gru 29, 2004 1:21 pm

ja miałem sen o Ironach, ale słabo pamiętam

grali w filharmonii :lol:
ja byłem u nich jako bas solowy i grałem solówki - porąbane :wink:

Awatar użytkownika
Eol_Eddie
-#Trooper
-#Trooper
Posty: 328
Rejestracja: czw paź 21, 2004 9:23 pm
Skąd: Śrem

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Eol_Eddie » śr gru 29, 2004 5:03 pm

Ja sny o Dziewicy także miałem jednak głownie to były spotkania z członkami zespołu, a sam koncert. No i te moje rozmowy z nimi (lepiej mówiłem w snach po angielsku niż w rzeczywistości) :lol: 8)
UpTheIrons

Awatar użytkownika
Pati
***** ***
***** ***
Posty: 390
Rejestracja: ndz sty 11, 2004 8:57 pm
Skąd: Gdańsk

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Pati » czw gru 30, 2004 3:09 pm

Mnie to powinniscie nosic na rekach :D Jakis miesiac temu, moze dwa , snilo mi sie, ze Maideni beda grac 29 maja na stadionie w Polsce.... :D :D Chce wiecej takich snow!!!!!

S1MON
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5213
Rejestracja: pt sie 20, 2004 11:12 pm
Skąd: South Park

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: S1MON » czw gru 30, 2004 3:11 pm

Przepraszam bardzo: Ja pierwszy prorokowałem, że będą na Śląskim i mam posta na dowód, a Ty nie :twisted:

A.S.F.A
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 38
Rejestracja: wt lip 27, 2004 9:00 pm

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: A.S.F.A » czw gru 30, 2004 8:10 pm

Miałam kolejny senek o Maiden!!! Dosyć dziwny ale miły... :)
Zaczęło się trochę strasznie-jechałam z tatą tramwajem w jakimś tam mieście (chyba to był Kraków ale jakiś taki nie krakowski :wink: ) i nagle okazało się że jest zamach terrorystyczny! :shock: Wybiegłam z tramwaju, tatę gdzieś wessało, za to pojawiła się Negrita (moja siostrunia kochana :wink: ) i znalazłyśmy się na lotnisku. Mayer kupił nam bilety na samolot. Pojawił się Adrian i Davey i razem wsiedliśmy na pokład. Były tam też Miss Madness i Lady Destroyer (z bb) :wink: Nagle zdaliśmy sobie wszyscy sprawę że Natalia nie ma biletu a też ma lecieć! Było troche stresu ale zdążyłyśmy go(bilet) kupić i poszliśmy wszyscy do...baru! taki przyjemny pub we wnętrzu samolotu :wink: :lol: nie wiem skąd się toto tam wzięło ale sen to w końcu tylko sen :wink:
pamiętam że trochę się bałam lecieć ale H tak ładnie mnie pocieszał... :wink: :lol: Dalej nie pamiętam...
Hmmm... Dziwny sen... :wink:
Adrian Smith's Female Admirer

Awatar użytkownika
Natalia
-#Invader
-#Invader
Posty: 179
Rejestracja: śr cze 04, 2003 11:28 pm

Re: Dziewica z grzechotką czyli sny o Iron Maiden

Postautor: Natalia » czw gru 30, 2004 9:21 pm

Nagle zdaliśmy sobie wszyscy sprawę że Natalia nie ma biletu a też ma lecieć! Było troche stresu ale zdążyłyśmy go(bilet) kupić i poszliśmy wszyscy do...baru! taki przyjemny pub we wnętrzu samolotu :wink: :lol: nie wiem skąd się toto tam wzięło ale sen to w końcu tylko sen :wink:
pamiętam że trochę się bałam lecieć ale H tak ładnie mnie pocieszał... :wink: :lol: Dalej nie pamiętam...
Hmmm... Dziwny sen... :wink:
Natalia-ja?
Jeśli tak, to to typowe dla mnie :lol:

BTW fajny sen, moj ostatni przedstawaial plakat Eddie Rips Up Paris + Guests :Michael Jackson :D


Wróć do „Forum Główne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości