10 lat minęło...

Regulamin, kwestie techniczne i organizacyjne związane z forum, info o Fan Klubie

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Nomadosławski
-#Invader
-#Invader
Posty: 188
Rejestracja: pn lis 14, 2022 6:10 pm

Re: 10 lat minęło...

Postautor: Nomadosławski » czw lis 17, 2022 12:36 am

Mi akurat serio psychika już pada od wielu lat, a 3 ostatnie lata były wyjątkowo ciężkie. Jakoś jeszcze daję radę, ale nie jestem optymistą. Lata kiedy nałogowe picie pomagało dawno za mną. Dlatego właśnie się wyłączam. Robię wszystko by nie być w internecie bo natłok informacji mnie dobija, polityka, jakieś tragiczne wiadomości, źle na to reaguję. Powinienem się urodzić z 10 lat wcześniej to internet bym poznawał już jako 30 latek i miał to konkretnie w dupie. Mam prostą metodę, wpisuję takie hasło długie, którego nie będę mógł zapamiętać i mam spokój. Na wszystkich forach gdzie pisałem tak robiłem, no a trochę ich było.

Deleted User 8107

Re: 10 lat minęło...

Postautor: Deleted User 8107 » czw lis 17, 2022 1:52 am

No, ale Nomad, nie musisz wiadomosci w necie śledzic, ja tak robię i żyje, o tym całym jaworku sie dowiedzialem chyba z forum. Tak samo jak o tej bombie/nie bombie na naszej granicy.

nugz
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4348
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: 10 lat minęło...

Postautor: nugz » czw lis 17, 2022 6:26 am

Nie no.... Budze sie, ide na klopa, robie zrzut, a ilosc nowych postow przez noc zatrzymuje mnie na tronie na dodatkowych 10min. To niezdrowe, kiedy forum tak ingeruje w zycie i poranna rytune :P

Nomad, jesli tego jeszcze nie zrobiles, to moze czas na psychoterapie.

Awatar użytkownika
Geri666
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3684
Rejestracja: śr lis 17, 2010 11:47 pm
Skąd: Wwa

Re: 10 lat minęło...

Postautor: Geri666 » czw lis 17, 2022 9:25 am

Mi akurat serio psychika już pada od wielu lat, a 3 ostatnie lata były wyjątkowo ciężkie. Jakoś jeszcze daję radę, ale nie jestem optymistą. Lata kiedy nałogowe picie pomagało dawno za mną. Dlatego właśnie się wyłączam. Robię wszystko by nie być w internecie bo natłok informacji mnie dobija, polityka, jakieś tragiczne wiadomości, źle na to reaguję.
poczytaj sobie co to jest circle of influence i cirle of control.

Nomadosławski
-#Invader
-#Invader
Posty: 188
Rejestracja: pn lis 14, 2022 6:10 pm

Re: 10 lat minęło...

Postautor: Nomadosławski » czw lis 17, 2022 10:30 am

Dzięki. Coś już o tym kiedyś czytałem. Może i powinienem uwierzyć w moc takich rozwiązań, ale coś sceptyczny jestem. Najwięcej takich opracowań jest w języku angielskim, a mój nie jest aż tak dobry by czytać dokładnie ze zrozumieniem.

Invader-wiesz, strupa też się nie powinno rozdrapywać, na tej zasadzie...

Awatar użytkownika
Geri666
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3684
Rejestracja: śr lis 17, 2010 11:47 pm
Skąd: Wwa

Re: 10 lat minęło...

Postautor: Geri666 » czw lis 17, 2022 2:02 pm

Dzięki. Coś już o tym kiedyś czytałem. Może i powinienem uwierzyć w moc takich rozwiązań, ale coś sceptyczny jestem. Najwięcej takich opracowań jest w języku angielskim, a mój nie jest aż tak dobry by czytać dokładnie ze zrozumieniem.

Invader-wiesz, strupa też się nie powinno rozdrapywać, na tej zasadzie...
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4860810 ... lna-wiedza

Z całego serca polecam

Nomadosławski
-#Invader
-#Invader
Posty: 188
Rejestracja: pn lis 14, 2022 6:10 pm

Re: 10 lat minęło...

Postautor: Nomadosławski » czw lis 17, 2022 2:29 pm

Dzięki. Mam wrażenie, że moje problemy leżą gdzie indziej, ale dzięki bardzo.

Siwy
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3351
Rejestracja: sob cze 14, 2003 9:36 am
Skąd: już nie Warszawa

Re: 10 lat minęło...

Postautor: Siwy » pt maja 12, 2023 3:17 pm

O nie, przespaliśmy 20 rocznicę powstania tej wersji forum...

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6524
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: 10 lat minęło...

Postautor: Pierre Dolinski » pt maja 12, 2023 6:26 pm

Zawsze możemy poczekać na 30tą.

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11876
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: 10 lat minęło...

Postautor: gumbyy » pt maja 12, 2023 7:18 pm

Zawsze możemy poczekać na 30tą.
Pewno zostaną już tylko wspominki o IM... brrr... nawet nie chcę o tym myśleć :cry:
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
Pierre Dolinski
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6524
Rejestracja: czw maja 03, 2012 7:22 pm

Re: 10 lat minęło...

Postautor: Pierre Dolinski » sob maja 13, 2023 8:05 am

No to może uczcijmy tą rocznicę minutą ciszy w samo południe. :)

Albo jakiś konkurs rysunkowy, lub zawody w bierki na narodowym?

ÓsmyUtwórNaBNW
-#Invader
-#Invader
Posty: 227
Rejestracja: śr kwie 19, 2023 5:38 pm

Re: 10 lat minęło...

Postautor: ÓsmyUtwórNaBNW » pn cze 19, 2023 8:59 am

20 lat...ale się wiele zmieniło i wokół Iron Maiden i wokół polskiego internetu. Lata 2003 powiedzmy do 2006 to były takie specyficzne czasy. Dyskusje w internecie były tak pełne takiego szczerego zadęcia i powagi. Ludzie serio traktowali te rozmowy bardzo poważne. Uwierzcie lub nie, ale bywały tu takie czasy, że pisało się posta, szło od ubikacji i wracając było 5-6 postów pod naszym. Pisało mniej lub bardziej reguralnie ze 100 użytkowników. Koncert w Chorzowie czy wielki zlot w Łodzi z 2006 r. (kto był? ;) ) sprawiały, że tu naprawdę było tłocznie. Szkoda, że gdzieś ok. 2007 zaczęła panować tu bardzo dziwna atmosfera, a grupka użytkowników robiła wszystko by obrzydzić młodszym pisanie. Tematy były kasowane lub zabijane drwiną przechodząc w gigantyczny off-top. Takie tematy konkursowe jak dziś to by były zamykane z miejsca. Konkursów Maiden nawet nie było sensu robić bo wygrywałby zdecydowanie Brave New World przed 7th Sonem i daleko daleko nic. Wtedy założyłem swoje forum Clansman, powstało forum Blood Brothers Vlada no bo tutaj nie dało się wytrzymać. Dopiero ok. 2010 forum zaczęło się odbudowywać choć do lat świetności nie wróciło nigdy. Lata 2010-2016 kojarzę z tymi największymi koncertami Iron Maiden (Sonisphere 2011, Poznań 2014, Wrocław 2016) i dyskusjami o popularności Iron Maiden, frekwencji oczywiście w wykonaniu Ralfa, a także chyba najostrzejszymi dyskusjami politycznymi. Gdzieś od 2016 roku mamy w miarę stałą ekipę i tych lat już nie ma co opisywać bo każdy je mniej więcej pamięta.

nugz
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4348
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: 10 lat minęło...

Postautor: nugz » pn cze 19, 2023 9:09 am

Czytam forum z większymi/mniejszymi przerwami od mniej więcej 2007, dopiero jakoś przed koncertami w 2018 wzięło mnie na rejestrację.
Fakt - kiedyś było inaczej, co nie znaczy, że teraz jest żle ;)

ÓsmyUtwórNaBNW
-#Invader
-#Invader
Posty: 227
Rejestracja: śr kwie 19, 2023 5:38 pm

Re: 10 lat minęło...

Postautor: ÓsmyUtwórNaBNW » pn cze 19, 2023 9:10 am

Teraz jest lepiej niż było w latach 2007-2009, a może i w latach 2008-2016. Dla mnie takim ostatnim momentem gdy te forum było naprawdę potężne była akcja promocyjna AMOLAD i wszystkie komentarze dotyczące tej płyty.

nugz
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4348
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: 10 lat minęło...

Postautor: nugz » pn cze 19, 2023 9:17 am

Nadal te forum jest dla mnie pewnego rodzaju fenomenem w sieci - ilu generuje ruchu, jaki miewa poziom merytoryczny, specyficzny klimat.
Fajnie, że ludziom chce się tutaj logować i gadać to samo od lat, tylko w trochę innych słowach :)

ÓsmyUtwórNaBNW
-#Invader
-#Invader
Posty: 227
Rejestracja: śr kwie 19, 2023 5:38 pm

Re: 10 lat minęło...

Postautor: ÓsmyUtwórNaBNW » pn cze 19, 2023 9:21 am

No tak, ale pamiętaj, że gigantyczną rolę odgrywa tu to, że wokół Iron Maiden ciągle jeszcze dużo się dzieje. Nie zgadzam się z tymi co mówią, że fora zdechły bo fb, przecież fb to już totalny przeżytek, a dla młodzieży mniej więcej to samo co nasza klasa.

nugz
-#Clansman
-#Clansman
Posty: 4348
Rejestracja: ndz lip 15, 2018 10:08 pm

Re: 10 lat minęło...

Postautor: nugz » pn cze 19, 2023 9:23 am

A Ty, Nomad, nie powinieneś bawić się w te powroty i rozstania, naprawdę to kurwa głupie.
Jesteś jedną z legend tutaj, czy się komuś to podoba, czy nie :)

ÓsmyUtwórNaBNW
-#Invader
-#Invader
Posty: 227
Rejestracja: śr kwie 19, 2023 5:38 pm

Re: 10 lat minęło...

Postautor: ÓsmyUtwórNaBNW » pn cze 19, 2023 9:25 am

Dzięki, ale nie, mam za legendy innych użytkowników, a gdyby nie te rozstania to napisałbym masę gównianych postów, których bym potem żałował. Wylogowywałem się jak mi wchodził bardzo zły nastrój, jakieś problemy osobiste. Teraz nie miałem zamiaru wracać, ale jednak głupio nie napisać o takim wydarzeniu jak Caught Somewhere in Time i Alexander the Great w secie. Czegoś takiego już w Iron Maiden nie będzie nigdy więc żyjmy jeszcze tym klimatem.

Awatar użytkownika
wojteq
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1815
Rejestracja: pt cze 30, 2006 11:37 am
Skąd: Szczecin

Re: 10 lat minęło...

Postautor: wojteq » śr cze 21, 2023 6:29 pm

Śledzę forum od 2005, a zarejestrowałem się w 2006. Faktycznie zgadzam się z Nomadem, że chyba forum się w ostatnich latach ustabilizowało, i dobrze. Pamiętam jak dziś pierwsze lata, gdzie faktycznie odnosiło się wrażenie że będąc nowym użytkownikiem (a dziewczyną to już w ogóle) trzeba było mieć grubą skórę lub gruby dystans :P zaś w 2008 forum było na granicy upadku i przetrwało bo chyba wzięła to chwilowo pod opiekę ekipa Vlada (?? jak coś pokręciłem to poprawcie), byłem przerażony faktem, że moje 1 koncerty, a forum może zniknąć :(
Całe szczęście przetrwało, trwa i ma się dobrze. :D A dzięki Nomadowi właśnie powstało wiele ciekawych tematów, tak to pamiętam. :)

Up the Irons! :pijak:

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11876
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: 10 lat minęło...

Postautor: gumbyy » śr cze 21, 2023 7:21 pm

Zgadzam się z ta stabilizacją. "Zjeby" odeszły lata temu i obecnie bardzo fajna atmosfera jest. Wiadomo są meteory, które mocno chcą zaistnieć, ale to taki lokalny ;) folklor :D
www.MetalSide.pl


Wróć do „Forum Organizacyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości