Tony Moore

Solowe dokonania byłych i obecnych członków Maiden

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Zakkahletz
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6550
Rejestracja: sob sie 28, 2010 7:43 pm
Skąd: na północ (od W-wy)

Tony Moore

Postautor: Zakkahletz » wt mar 03, 2015 11:28 am

Nie miał swojego tematu, a że właśnie wydaje singielek, to postanowiłem taki temat założyć.
http://en.wikipedia.org/wiki/Tony_Moore_%28musician%29
https://soundcloud.com/minimajor_music/ ... -m/s-Ao4U9

Facet siedzi w biznesie muzycznym już ze 40 lat, naprawdę dużo przez ten czas osiągnął, warto się zapoznać z jego dokonaniami.

Ten numer z singla brzmi jak tradycyjna irlandzka śpiewka, tylko ze współczesnym tekstem. Dobrze się wstrzelił, za 2 tygodnie Dzień Św. Patryka. ;)

Deleted User 1499

Re: Tony Moore

Postautor: Deleted User 1499 » wt mar 03, 2015 12:19 pm

Wszystko fajnie , tyle że koleś zupełnie nic nie wniósł do zespołu , zagrał aż 1 koncert i nagle się obudził że kiedyś był w IM to trzeba w koło siebie szum zrobić ?

Nie toleruje takiego żerowania.

Zakkahletz
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6550
Rejestracja: sob sie 28, 2010 7:43 pm
Skąd: na północ (od W-wy)

Re: Tony Moore

Postautor: Zakkahletz » wt mar 03, 2015 12:21 pm

Gdybym zagrał z IM nawet 1 koncert, a siedział w branży muzycznej, na pewno też bym ludziom o tym przypominał od czasu do czasu. ;)

Deleted User 1499

Re: Tony Moore

Postautor: Deleted User 1499 » wt mar 03, 2015 12:24 pm

I co byś mówił ,, Oto ja 40 lat temu grałem z IM 4 kawałki po czym mnie wylali '' ? :lol:

Zakkahletz
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6550
Rejestracja: sob sie 28, 2010 7:43 pm
Skąd: na północ (od W-wy)

Re: Tony Moore

Postautor: Zakkahletz » wt mar 03, 2015 12:29 pm

Nie, robiłbym swoje, ale nie pomijał tego faktu w wywiadach i części materiałów promo.

Wygląda na to, że go nie wylali, a wszyscy zgodnie doszli do wniosku, że WTEDY klawisze nie pasowały do ich muzyki.

Deleted User 1499

Re: Tony Moore

Postautor: Deleted User 1499 » wt mar 03, 2015 12:31 pm

No niech będzie że zgodnie doszli do takich wniosków , tak czy inaczej jego nie traktuje jako kogoś kto mógłby mógłby się promować jako były muzyk tego zespołu.

A tak BTW to ten początek , dałbym se uciąć rękę , słyszałem w solo Bruce tylko teraz za chiny nie mogę skojarzyć co to za kawałek.

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11875
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Tony Moore

Postautor: gumbyy » wt mar 03, 2015 3:10 pm

Gdybym zagrał z IM nawet 1 koncert, a siedział w branży muzycznej, na pewno też bym ludziom o tym przypominał od czasu do czasu. ;)
No ale co tu przypominać? Jeden (!) koncert 40 lat temu? To lekka kpina przecież ;)
www.MetalSide.pl

Zakkahletz
-#Rainmaker
-#Rainmaker
Posty: 6550
Rejestracja: sob sie 28, 2010 7:43 pm
Skąd: na północ (od W-wy)

Re: Tony Moore

Postautor: Zakkahletz » wt mar 03, 2015 6:23 pm

Gdybym zagrał z IM nawet 1 koncert, a siedział w branży muzycznej, na pewno też bym ludziom o tym przypominał od czasu do czasu. ;)
No ale co tu przypominać? Jeden (!) koncert 40 lat temu? To lekka kpina przecież ;)
Może nie byłoby, gdyby to nie chodziło o legendarny i kultowy zespół, synonimiczny z heavy metalem. Poza tym przecież to "Different World", czyli wszystko się zgadza. ;)

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11875
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: Tony Moore

Postautor: gumbyy » wt mar 03, 2015 7:21 pm

Może nie byłoby, gdyby to nie chodziło o legendarny i kultowy zespół, synonimiczny z heavy metalem. Poza tym przecież to "Different World", czyli wszystko się zgadza. ;)
Nie no wiadomo, że temat i info jak najbardziej na miejscu. Chodzi mi o samego zainteresowanego - kpiną byłoby gdyby się "woził" na tym jedynym koncercie :)
www.MetalSide.pl

Deleted User 1499

Re: Tony Moore

Postautor: Deleted User 1499 » wt mar 03, 2015 7:38 pm

No właśnie o to samo pisałem ;-)


Wróć do „Different World”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość