KONKURS!! Pomóżmy IRON MAIDEN wspiąć się na #1 miejsce listy OLiS!!

Wszystko na temat nowej płyty

Moderator: Administracja i Moderacja SanktuariuM

Awatar użytkownika
hipcio_stg
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1676
Rejestracja: pn lip 08, 2013 7:13 am

Re: KONKURS!! Pomóżmy IRON MAIDEN wspiąć się na #1 miejsce listy OLiS!!

Postautor: hipcio_stg » wt wrz 22, 2015 8:55 am

@mlodziak21 wrzuć zdjęcie do tematu - chętnie zobaczę co zaproponowałeś.

mlodziak21
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 39
Rejestracja: pn lis 18, 2013 10:06 pm

Re: KONKURS!! Pomóżmy IRON MAIDEN wspiąć się na #1 miejsce listy OLiS!!

Postautor: mlodziak21 » wt wrz 22, 2015 9:47 am

Nie wiem czy to jest dokładnie to.. znalazłem jedno co wysłałem koleżance... jestem aktualnie na wakacjach, jak wrócę to opublikuje w większej rozdzielczości... ale myślałem że chodzi o promocję albumu a nie o.. w zasadzie nie wiem o co? I na cały stan końcowy wydałem więcej niż był wart winyl, ale cóż... A myślę że szersze grono powie coś więcej niż szanowne jury..
Załączniki
received_991804107538557.jpeg

Deleted User 1499

Re: KONKURS!! Pomóżmy IRON MAIDEN wspiąć się na #1 miejsce listy OLiS!!

Postautor: Deleted User 1499 » wt wrz 22, 2015 9:53 am

Hmm miałem nie komentować wygranych fotek bo są gusta i guściki , ale tak ode mnie to te mlodziaka21 mi się podoba :P

Awatar użytkownika
gumbyy
ZDRAJCA SANATORIUM
Posty: 11876
Rejestracja: śr cze 01, 2005 1:49 am
Skąd: Wrocław

Re: KONKURS!! Pomóżmy IRON MAIDEN wspiąć się na #1 miejsce listy OLiS!!

Postautor: gumbyy » wt wrz 22, 2015 10:07 am

Hmm miałem nie komentować wygranych fotek bo są gusta i guściki , ale tak ode mnie to te mlodziaka21 mi się podoba :P
No jak dla mnie też najlepsza fota... i w klimacie i w temacie :)
www.MetalSide.pl

Awatar użytkownika
mic7
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5398
Rejestracja: czw sie 25, 2011 12:53 pm
Skąd: Warszawa

Re: KONKURS!! Pomóżmy IRON MAIDEN wspiąć się na #1 miejsce listy OLiS!!

Postautor: mic7 » wt wrz 22, 2015 10:45 am

Dobra fota 8) ,że tak powiem dałeś po całości nie owijając w bawełnę :) natomiast zwycięskie zdjęcia są bardziej wysublimowane ,wyszukane ,może bardziej artystyczne...no cóż...jak zostało napisane wyżej zależy co się komu podoba (gusta i guściki...)

Awatar użytkownika
hipcio_stg
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1676
Rejestracja: pn lip 08, 2013 7:13 am

Re: KONKURS!! Pomóżmy IRON MAIDEN wspiąć się na #1 miejsce listy OLiS!!

Postautor: hipcio_stg » wt wrz 22, 2015 10:48 am

Nie wiem czy to jest dokładnie to.. znalazłem jedno co wysłałem koleżance... jestem aktualnie na wakacjach, jak wrócę to opublikuje w większej rozdzielczości... ale myślałem że chodzi o promocję albumu a nie o.. w zasadzie nie wiem o co? I na cały stan końcowy wydałem więcej niż był wart winyl, ale cóż... A myślę że szersze grono powie coś więcej niż szanowne jury..
Tak się przyglądam i zastanawiam dlaczego nie wygrałeś, ale chyba wiem... - nie zrobiłeś sobie kolczyków :dance: :pijak:

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9524
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: KONKURS!! Pomóżmy IRON MAIDEN wspiąć się na #1 miejsce listy OLiS!!

Postautor: Budziol » wt wrz 22, 2015 10:50 am

A wiec jednak nie doszlo...
Masz kubek od nas :-)

RALF
-#The Alchemist
-#The Alchemist
Posty: 10216
Rejestracja: czw maja 24, 2007 11:16 pm
Skąd: Pabianice

Re: KONKURS!! Pomóżmy IRON MAIDEN wspiąć się na #1 miejsce listy OLiS!!

Postautor: RALF » wt wrz 22, 2015 12:39 pm


mlodziak21
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 39
Rejestracja: pn lis 18, 2013 10:06 pm

Re: KONKURS!! Pomóżmy IRON MAIDEN wspiąć się na #1 miejsce listy OLiS!!

Postautor: mlodziak21 » wt wrz 22, 2015 12:54 pm

Budziol- to doszło czy nie doszło? Ja wysłałem wam trochę bardziej wysublimowane zdjęcie... ja nie jestem dzieciakiem że zadowole się ochlapami.. Ale czemu odpisujesz ze doszło WSZYSTKICH skoro nawet nie sprawdziliście bo zwyczajnie mieliście w d..ie jakiegoś tam mlodziaka... A że mój pomysł na zdjęcie komentują osoby które miały nie komentować zwycięskich fot, chyba o czymś świadczy prawda? Pozostali forumowicze tez wypowiadają sie pozytywnie... I co teraz zrobic- zabrać pierwsza nagrodę kumplowi z forum i dać OBCEMU? Dobrze wiesz, zarówno Ty jak i jury że zmiazdzylem konkurencję...

A za szczerość która napisałem usuniecie post, zbanujecie mnie czy może wyrzucicie z forum?

Tymczasem uciekam i życzę wszystkim miłego popołudnia

COME ON YOU IRONS !!!

Awatar użytkownika
Geri666
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3684
Rejestracja: śr lis 17, 2010 11:47 pm
Skąd: Wwa

Re: KONKURS!! Pomóżmy IRON MAIDEN wspiąć się na #1 miejsce listy OLiS!!

Postautor: Geri666 » wt wrz 22, 2015 12:56 pm

Budziol- to doszło czy nie doszło? Ja wysłałem wam trochę bardziej wysublimowane zdjęcie... ja nie jestem dzieciakiem że zadowole się ochlapami.. Ale czemu odpisujesz ze doszło WSZYSTKICH skoro nawet nie sprawdziliście bo zwyczajnie mieliście w d..ie jakiegoś tam mlodziaka... A że mój pomysł na zdjęcie komentują osoby które miały nie komentować zwycięskich fot, chyba o czymś świadczy prawda? Pozostali forumowicze tez wypowiadają sie pozytywnie... I co teraz zrobic- zabrać pierwsza nagrodę kumplowi z forum i dać OBCEMU? Dobrze wiesz, zarówno Ty jak i jury że zmiazdzylem konkurencję...

A za szczerość która napisałem usuniecie post, zbanujecie mnie czy może wyrzucicie z forum?

Tymczasem uciekam i życzę wszystkim miłego popołudnia

COME ON YOU IRONS !!!
Dziwne, bo dokładnie tak się zachowujesz.

Rozumiem, że w zdjęcie włożyłeś dużo pracy, ale wyluzuj i nie dyskredytuj innych. To tylko płyta i zabawa dla funu ;)

Awatar użytkownika
Pajong
-#Wrathchild
-#Wrathchild
Posty: 70
Rejestracja: wt cze 17, 2003 10:09 am
Skąd: Opole

Re: KONKURS!! Pomóżmy IRON MAIDEN wspiąć się na #1 miejsce listy OLiS!!

Postautor: Pajong » wt wrz 22, 2015 1:43 pm

Nie wiem czy to jest dokładnie to.. znalazłem jedno co wysłałem koleżance...
Powiem krótko - swoim zdjęciem zmiażdżyłeś konkurencję niczym prasa do złomu. :)

Awatar użytkownika
Geri666
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3684
Rejestracja: śr lis 17, 2010 11:47 pm
Skąd: Wwa

Re: KONKURS!! Pomóżmy IRON MAIDEN wspiąć się na #1 miejsce listy OLiS!!

Postautor: Geri666 » wt wrz 22, 2015 1:46 pm

Nie wiem czy to jest dokładnie to.. znalazłem jedno co wysłałem koleżance...
Powiem krótko - swoim zdjęciem zmiażdżyłeś konkurencję niczym prasa do złomu. :)
Zgadzam się ;)

Awatar użytkownika
hipcio_stg
-#Moonchild
-#Moonchild
Posty: 1676
Rejestracja: pn lip 08, 2013 7:13 am

Re: KONKURS!! Pomóżmy IRON MAIDEN wspiąć się na #1 miejsce listy OLiS!!

Postautor: hipcio_stg » wt wrz 22, 2015 1:46 pm

Wpadnij tak na koncert pod barierkę to pewnie dostaniesz frotkę ;)

Deleted User 1499

Re: KONKURS!! Pomóżmy IRON MAIDEN wspiąć się na #1 miejsce listy OLiS!!

Postautor: Deleted User 1499 » wt wrz 22, 2015 2:02 pm

Budziol- to doszło czy nie doszło? Ja wysłałem wam trochę bardziej wysublimowane zdjęcie... ja nie jestem dzieciakiem że zadowole się ochlapami.. Ale czemu odpisujesz ze doszło WSZYSTKICH skoro nawet nie sprawdziliście bo zwyczajnie mieliście w d..ie jakiegoś tam mlodziaka... A że mój pomysł na zdjęcie komentują osoby które miały nie komentować zwycięskich fot, chyba o czymś świadczy prawda? Pozostali forumowicze tez wypowiadają sie pozytywnie... I co teraz zrobic- zabrać pierwsza nagrodę kumplowi z forum i dać OBCEMU?

A za szczerość która napisałem usuniecie post, zbanujecie mnie czy może wyrzucicie z forum?

Tymczasem uciekam i życzę wszystkim miłego popołudnia

COME ON YOU IRONS !!!
Jak fota mi się podoba , tak ta wypowiedz już wcale.
Dobrze wiesz, zarówno Ty jak i jury że zmiazdzylem konkurencję...
Ekchmm , troszkę skromności też by nie zaszkodziło.

Awatar użytkownika
Ace
-#Prisoner
-#Prisoner
Posty: 117
Rejestracja: śr lip 02, 2014 10:23 am

Re: KONKURS!! Pomóżmy IRON MAIDEN wspiąć się na #1 miejsce listy OLiS!!

Postautor: Ace » wt wrz 22, 2015 2:24 pm

@mlodziak21

W pokoju w którym robiłeś fotę jest akwarium dla rybek - znaczy się - spokojny człowiek

a tu taki klops... :facepalm:
The lover of life's not a sinner.

mlodziak21
-#Prodigal son
-#Prodigal son
Posty: 39
Rejestracja: pn lis 18, 2013 10:06 pm

Re: KONKURS!! Pomóżmy IRON MAIDEN wspiąć się na #1 miejsce listy OLiS!!

Postautor: mlodziak21 » wt wrz 22, 2015 4:23 pm

Wrzucę historie tych zdjęć ale jak wrócę do PL... A co do skromności... drżalem o to czy wygram czy nie- bo myślałem, że starzy wyjadacze forum mieli zaj...ste foty... jestem ciekaw jak byście się poczuli na moim miejscu gdyby to was spotkało.. A miałem nadzieję że wygram te płytki i zacznę kolekcjonowac winylu... skromność? Ja jestem skromny, a przede wszystkim szczery aż do bólu, ale w tej kwestii jeśli chodzi o zwycięskie zdjęcia to mam uderzyć się w pierś i powiedzieć że przegrałem z lepszymi? Ze oni zrobili lepsza promocje Ironów ode mnie? Wszyscy moi znajomi powiedzieli, że super pomysł.

A więc co zawiodło?

thorgal_30
-#Nomad
-#Nomad
Posty: 5176
Rejestracja: śr lis 24, 2010 12:12 pm
Skąd: Gliwice

Re: KONKURS!! Pomóżmy IRON MAIDEN wspiąć się na #1 miejsce listy OLiS!!

Postautor: thorgal_30 » wt wrz 22, 2015 4:24 pm

to nie był konkurs "na lajki" :D
The Number Of The .....

Awatar użytkownika
sajki
-#Assassin
-#Assassin
Posty: 2258
Rejestracja: pt sie 14, 2015 9:01 am

Re: KONKURS!! Pomóżmy IRON MAIDEN wspiąć się na #1 miejsce listy OLiS!!

Postautor: sajki » wt wrz 22, 2015 4:28 pm

Ale gościu ma rację, włożył zdecydowanie najwięcej pracy i wysiłku w fotkę. Dla mnie reszta fot, to zwykłe zdjęcia, które można zrobić w moment, chwytając za aparat. A tutaj nie dość, że pracy zapewne masa, to jeszcze efekt znakomity.

Awatar użytkownika
Budziol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 9524
Rejestracja: pt lip 30, 2004 9:19 am
Skąd: Łódź

Re: KONKURS!! Pomóżmy IRON MAIDEN wspiąć się na #1 miejsce listy OLiS!!

Postautor: Budziol » wt wrz 22, 2015 4:41 pm

Ale zachowujesz sie teraz jak szczeniak.
Mail doszedl, ale w zalewie fotek okazalo sie ze...pusty bez zalacznika. Niczyja to wina ani Twoja, ani tez nasza. Odp ze mail doszedl bo widzialem Twoj nick wsrod innych wiadomosci, ale dopiero po zobaczeniu zdjecia na forum zorientowalem sie ze cos jest nie tak bo jej nie kojarze z maili. I faktycznie mail jest, foty nie.
Powiniem przemilczec oszczerstwa, ktore rzucasz pod wzgledem Clanowego i nas, ale jednak spokojnie odpowiem Ci, ze ani ja, ani reszta szanownego jury na oczy nie widziala czlowieka, ktory z tego co jego zona pisz pracuje daleko, daleko stad.
Strasznie pretensjonalna i rozczeniowa postawe przyjales, a to juz nikomu sie nie podoba tak jak Twoja fotka.
Dalem znac Wickerowi, co sie stalo mysle, ze niebawem sie ustosunkuje do zaistnialej sytuacji.

Awatar użytkownika
Geri666
-#Lord of the flies
-#Lord of the flies
Posty: 3684
Rejestracja: śr lis 17, 2010 11:47 pm
Skąd: Wwa

Re: KONKURS!! Pomóżmy IRON MAIDEN wspiąć się na #1 miejsce listy OLiS!!

Postautor: Geri666 » wt wrz 22, 2015 4:44 pm

Mi by się nie chciało aż tak świrować pawiana dla winyla. Rozumiem jakieś wydanie ultra rarytasowe, ale tu do wygranie była płyta, którą każdy może kupić w sklepie. Zwłaszcza, że piszesz, że włożone w zdjęcie koszta przewyższyły wartość tej płyty. Gdzie tu logika? :D

Ja na twoim miejscu zamiast wydawać kasę na przebieranki (nie będąc pewnym wygranej) już po prostu poszedłbym do sklepu i tę płytę kupił. Bo potem są takie kwiatki jak teraz, że masz (może nawet słuszne) poczucie niesprawiedliwości.

Dla mnie to od początku był konkurs typu - masz pomysł na zdjęcie to łap za aparat i je rób.


Wróć do „The Book of Souls”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość